جمعه ۳۰ شهریورساعت ۰۷:۳۰Sep 2018 21

خبرهای میزان 21 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده پروژه پیش آگاهی از خطرات مین در خراسان رضوی گفت: 2 میلیون و 100 نفر از اتباع افغانستان تاکنون در این استان آموزش های پیشگیری از خطرات مین را فراگرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مریم میرزاخانی نخستین زن و نخستین ایرانی برنده مدال فیلدز درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- نان یکی از قدیمی ترین غذاهایی است که بشر آنرا تهیه نموده است. حال طبخ این غذای دیرینه باعث شده است مضراتی برای بن داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- محققین دانشگاه واشنگتن سیستمی را ساخته اند که می تواند کلیپ های صوتی را به ویدیو هایی واقعی از همان فرد در حال ادای جملات تبدیل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: فصل سختی داریم و اگر فقط به بقا فکر کنیم کار سختی پیش رو داریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- ساختمان جدید واحد قضایی دادگاه عمومی بخش رودبار قصران به نشانی رودبار قصران، اوشان، بعد از میدان امام علی (ع) جنب معاینه فنی خودرو تغییر یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- کمپانی Dell اولین لپ تاپ مجهز به شارژ بی سیم وعده داده شده را عرضه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- خروج خودرو از جزیره قشم به سرزمین اصلی به صورت موقت و تا اطلاع ثانوی آزاد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور و حاکم نظامی اسبق پاکستان گفت: بعد از حادثه 11 سپتامبر اقدامات حفاظتی در دنیا بیشتر شد اما کشورهای اسلامی با توجه به فقدان رهبری درست نتوانستند برای اقدام مشترک جهت تأمین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- برای تحقق اهداف سال اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال و به منظور حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان عرصه صنایع دستی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- در پی رایزنی های اخیر دولت کابل و سفر هیئت سنای آمریکا به افغانستان ، عضو مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که بدلیل سیاست های دوگانه اسلام آباد و حمایت از تروریست ها باید این کشور در ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در گردهمایی سراسری روسای بازرسی یگان های نزاجا در مشهد تأکید کرد: بازرسی ها در نیرو های مسلح باید تقویت شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور ایالتی و مرزی پاکستان گفت: با وجود اینکه کسی درباره مهاجرین افغانستانی از اسلام آباد حمایت نمی کند اما در هر حال پذیرای آنها هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- خراسان جنوبی وارد بیستمین سال پی در پی خشکسالی شده است؛ در همین مدت نیمی از روستاهای شرقی ترین استان کشور بر اثر بی آبی خالی از سکنه شده و بسیاری دیگر با کم آبی دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل نظارت و ارزیابی دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو خطاب به معاونین غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گفت: راه حل مشکل کمبود دارو ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- آیا می دانستید که سرکه نارگیل ھم وجود دارد و به ھمان اندازه سرکه سیب مفید است؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید وزن کم کنید، برای رسیدن به این ھدف باید دست به فداکاری بزنید؛ یعنی کارهایی انجام دهید که شاید چندان برایتان خوشایند نباشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- متخصصان سلامت به وجود ترکیبی در توت فرنگی پی برده اند که می تواند به پیشگیری از آلزایمر کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- چربی های اضافی در بازوها باعث می شود ظاهر آنها بدفرم و ناپسند شود و به اصطلاح دچار شل شدگی بازو شوید. اما نگران نباشید راه حل شما اینجاست!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس ارشد اقتصادی در خصوص روند بازار سرمایه گفت: روزهای اخیر اتفاق های بزرگ و مهمی در عرصه اقتصاد کشور رخ داد که همه آن ها در بازار سرمایه تاثیر مثبت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- آرمینا هاستاگیج گفت: استفاده از چادر به من احساس راحتی می دهد چون می دانم پوشش کاملی است اما برای برخی از خانم های ایرانی غصه می خورم که نسبت به این ارزش گرانبها کم تفاوت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز فاز دوم پویش از خودمان شروع کنیم با احترام به عابر پیاده و رکاب زدن برای هوای پاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام دو کارگاه بزرگ تولید مشروبات الکلی در شهرکرمان خبر داد و گفت:در این رابطه سه متهم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرلشکر جعفری با سفر به استان کرمانشاه از طرح ساماندهی آب های غرب کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس قانون اساسی تمامی قوانین و مقررات در جمهوری اسلامی باید بر اساس دستورات اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- مجلس شورای اسلامی در طول هفته ای که گذشت اخبار و رویدادهای زیاد داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است و بار دیگر مهمترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۰:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- نوعی کباب سنتی ایرانی وجود دارد که مصرف آن باعث تقویت بنیه جسمی، کمک به مشکلات ناباروری و تقویت چشم می شود و البته سرشار از آهن و هموگلوبین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- برد شرمن عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا طرح استیضاح ترامپ را به دلیل ممانعت او از تحقیقات در مورد مداخله روسیه در انتخابات ، رسما به کنگره ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- منجمان دانشگاه کمبریج موفق به کشف کوچک ترین ستاره کیهان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه آهن پاکستان گفت: نوسازی خط آهن کویته به تفتان که حدود 600 کیلومتر است مهم ترین بخش قطار اکو بوده که نیازمند اقدامات بیشتر به ویژه تأمین مالی توسط بانک توسعه اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- اخیرا گفته شد ه بود که برگزاری این بازی دوستانه در کشور آلمان، بدلیل شرایط امنیتی لغو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان به بررسی مجرای آوایی میمون ها و دلیل عدم صحبت کردن این حیوانات پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- ساعت17 امروز کج شدن دکل برق در خیابان پیروزی آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان مرکز تحقیقاتی امپا(Empa) در سوئیس بند ساعت هوشندی ارائه داده اند که می توان از آن در کنترل کردن یک پهپاد استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- رسول اعظم حضرت محمد (ص) با تقسیم بندی خواب در اوقات مختلف روز و نامگذاری آن به انواع مختلف، خوابیدن در برخی اوقات روز را نهی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- برای آزادی در فضای مجازی مانند فضای حقیقی حد قائل شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- اگر بخواهیم کسی را نفرین کنیم، برای او آرزوی کوفت گرفتن می کنیم. با دیدن این تصاویر شاید دیگر این نفرین را در حق کسی نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- محققان در مطالعات خود دریافته اند مصرف روزانه برخی میوه ها خطر ابتلا به آلزایمر و زوال عقل را تا میزان زیادی کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- اگر این نوشته را همانند دیگر مقالات عادی دنیای خودرو مطالعه می کنید احتمالاً آن را چیزی فراتر از یک داستان معمولی درباره پورشه خواهید دانست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- شهرداری چغادک دراستان بوشهر اعلام کرد یکی از کارگرانش حین کار به علت گرما جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- سارق 14 ساله ای که اقدام به سرقت خودرو های لوکس و اموال گرانقیمت از منازل می کرد، توسط پلیس شهرقدس دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه طبقه در خیابان وحدت اسلامی، بالاتر از مختاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور افغانستان در واکنش به ائتلاف های اخیر و با اشاره به شرایط منطقه گفت که سیاستمداران افغان بین اهدف شخصی و ملی اولویت بندی کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- دو دستگاه خودروی پرقدرت نیسان 370z معروف به اژدها،این روز های خیابانهای تهران جولان می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- اپل همچنان در حال تکمیل قابلیت های کلیدی آیفون 8 است، اما پیش بینی می شود که در هنگام عرضه برخی از قابلیت های آن غیر فعال باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- خط حزب الله 90 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیمی از دانشمندان علم پزشکی قانونی در ژاپن شیوه جدیدی را برای حل معماهای جنایی در آینده ارائه داده اند که در آن پشه ها نقش اصلی را ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- پرواز 4055-4054 زاگرس مسیر ماهشهر-اصفهان-ماهشهر به اهواز تغییر مسیر داد. پرواز 6233 مسیر تهران-اصفهان و پرواز 6208 اصفهان-مشهد هواپیمایی تابان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت آئودی سرانجام در شهر بارسلون اسپانیا از پیشرفته ترین خودروی خودران خود به نام A8 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه توضیحاتی را در خصوص ضرر و زیان های سه ماده غذایی روغن پالم، سیب زمینی های سبز و ذرت بو داده ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تولید اولین نسل اتوبوس مرسدس توریسمو در سال 1994 آغاز شد و از آن زمان تاکنون بهبودهای بی شماری روی آن انجام شده تا E کلاس اتوبوس ها روی بورس باقی بماند البته توریسموی معرفی شده در سال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- جُعاله قراردای است که به موجب آن جاعل یا کارفرما در مقابل انجام عمل معین توسط عامل باید به آن مُزد پرداخت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- 2 معلول شگفت انگیز چینی در حال ایجاد جنگل!، دوچرخه ای برای یک درخت!، تنبل ترین مردم جهان در کدام کشور ها زندگی می کنند؟!، اولین لپ تاپ جهان مجهز به شارژ بی سیم و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "برفراز آرزو" فیلمی در ژانر ترسناک به کارگردانی "جان آر. لئونتی" 14 جولای 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از افراد هنگام سفر ممکن است دچار اسهال مسافرتی شوند. برای پیشگیری از این عارضه لازم است نکاتی را رعایت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه کار داعش تمام است، گفت: خط مقاومت در منطقه در مقابل استکبار جهانی پیروز است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- احزاب سیاسی عضو اپورزیسیون پاکستان اعلام کردند با توجه به اینکه کمیته رسیدگی به فساد مالی، نواز شریف را تبرئه نکرد وی باید استعفا بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان اعلام کردند که بزرگترین کوه یخی جهان که حجم آن 4 برابر وسعت شهر لندن است از یخچال های قاره قطب جنوب جدا شده و همزمان با فاصله گرفتن از قطب جنوب در حال ذوب شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان برانکو در دیداری دوستانه مغلوب استال اوکراین شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- لپتوسپیروز یک بیماری باکتریایی است که از طریق نوعی انگل فنری شکل در آب از طریق خراش پوست وارد بدن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مردان و زنان ملی پوش کشورمان صعودی چشمگیر در جدیدترین رنکینگ تکواندوکاران داشته و رتبه های خود را در جمع برترین های تکواندوی جهان ارتقا بخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید انواع گوشی ایسوس در بازار باید از 505 هزار تومان تا یک میلیون و 650 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی اقامه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- در سال هایی که انسان ها روی کره زمین زندگی کرده اند، همیشه عواملی بوده که باعث از بین رفتن انسان ها شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال ذوب آهن در دیداری تدارکاتی برابر حریف دسته دومی خود به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- برانکو برای دیدار تدارکاتی امروز پرسپولیس ترکیب 11 نفره مدنظرش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به سوره هایی از قرآن کریم که خواندن آن ها برای افزایش رزق و روزی مورد سفارش قرار گرفته است، می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رقابت های قهرمانی آسیا قرعه کشی شد و کاراته کاهای کشورمان در رده های سنی مختلف رقبای خود را شناختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال نفت تهران در دیداری تدارکاتی مقابل حریف دسته اولی خود نتیجه را واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمتر یک ماه پیش کسری تجاری(افزایش حجم واردات نسبت به حجم صادرات) پاکستان حدود 30 میلیارد دلار اعلام شده بود اما طبق آمار و ارقام جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۳    
خبرگزاری میزان- رئیس پارک ملی کرخه شهرستان شوش در استان خوزستان گفت:بخشی از جنگل و بیشه کرخه در حوالی شهر الوان تا روستای حبایه شهرستان شوش از حوالی ظهر روز چهارشنبه شعله ور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۳    
خبرگزاری میزان- 17 شوال روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای است. به بهانه این روز نگاهی به برخی از زورخانه های معروف و شناخته شده کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، امروز (چهارشنبه) روز پرکاری در فدراسیون والیبال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سازمان انرژی اتمی از آغاز همکاری با اتحادیه اروپا برای ارتقا نظام ایمنی هسته ای کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونان پرسپولیسی وزارت امور خارجه در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در نامه ای به وزارت دادگستری یک قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- زگیل ها برآمدگی های کوچک پوستی هستند که به علت یک ویروس به وجود می آیند و بسیار مسری هستند. زگیل کف پا “Plantar warts”، زگیل های معمولی واقع در کف پا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- بهترین بازیکن جهان در تعطیلاتش توسط مأموران مسلح غافلگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ویتامین Vitamin B1 که به آن تیامین (Thiamin) نیز گفته می شود یکی از ویتامین های گروه ب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- باشگاه پاری سن ژرمن به طور رسمی از خرید برزیلی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اقتصاد امارات از امکان جایگزین شدن گاز روسیه به جای گاز قطر در فضای رقابتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- آیا از سوزن می ترسید و هرگز دوست ندارید که از سوزن استفاده کنید؟ آیا سوزن یا تزریق شما را مضطرب می سازد و وقتی که با یک سوزن مواجه می شوید فورا خود را پس می کشید؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات سازمان لیگ زمان دقیق برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه لیبراسیون روز چهارشنبه به مشکلات یهودیانی پرداخت که به تازگی وارد سرزمین های اشغالی شده اند و در نهایت با ناامیدی تلاش می کنند به کشورهایشان بازگردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- آیین قرعه کشی رقابت های جودوی جوانان آسیا عصر امروز (چهارشنبه) همزمان با قرعه کشی رقابتهای رده سنی نوجوانان در شهر بیشکک کشور قرقیزستان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- اعضای شورای مرکزی فراکسیون امید صبح امروز و پیش از آغاز جلسه علنی مجلس، در جلسه ای دوستانه با سردار یزدی فرمانده سپاه تهران و معاون حقوقی و پارلمانی سپاه به بحث و تبادل نظر درباره ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل پست بانک ایران به فراهم سازی مقدمه های لازم برای راه اندازی سیستم خدمات مالی بین المللی (آی. اف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد: روسیه تن به گذشت در برابر آمریکا نمی دهد و در دیدار اخیر روسای جمهوری دو کشور در هامبورگ آلمان نیز این موضوع مطرح نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- تلاش آمریکا، انگلیس و کویت برای حل اختلافات قطر با همسایه ها، اعلام پشتیبانی سفیر آمریکا در کابل از تعقیب پرونده ژنرال دوستم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- نمی دانم چرا هرچند وقت یکبار دلم برای حاج احمد آقا تنگ می شود. سادگی، صمیمیت و رفتار متواضع او خیلی کیمیا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- بیماری خود ایمنی (autoimmune) هنگامی رخ می دهد که دستگاه ایمنی بدن به اشتباه حمله به خود بدن را آغاز می کند. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مراسم جشن بدرقه تیم فوتبال امید کشورمان در روز پایانی هفته جاری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سویا غنی از ایزوفلاوون است . ایزوفلاوون ها نوعی استروژن گیاهی هستند . استروژن های گیاهی مواد شیمیایی ای هستند که در گیاهان کار استروژن را انجام می دهند .