یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۷:۳۹Dec 2018 16

خبرهای میزان 24 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ارتفاعات ماسال دارای مراتع بسیاری بوده و خانه های موجود در آن اکثرا از چوب ساخته شده و در تابستان ها به عنوان ییلاق ساکنان مناطق اطراف استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه اردوغان توانایی جابجایی ترجیحات کاخ سفید را ندارد، عنوان کرد: با نزدیکی آمریکا به کُردها در سوریه و عراق و همچنین استقلال خواهی آنان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف 111 کیلو تریاک از یک تریلی در ورودی شهر مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- پنج اشتباه رایج در مورد شستن مرغ وجود دارد که اغلب نمی دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاونت نیروی انسانی قوه قضائیه درباره تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون قضاوت ویژه شورا های حل اختلاف سال 1396 اطلاعیه ای اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کار و امور اجتماعی افغانستان در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت که میزبانی ایران از پناهجویان افغان قابل تقدیر و کمیته امداد نیز استفاده از تجربه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی دادگستری کل استان مرکزی از برگزاری پنجمین دوره مسابقات قرآنی دستگاه قضا در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- خیلی از افراد فکر می کنند اگر لثه شان صورتی نباشد، این نشانه بیماری است. این تفکر تا حدودی درست است اما باید این نکته را هم در نظر داشت که رنگ لثه وابسته به نژاد و رنگ پوست است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- احساس ناامنی دانشجویان هندی مشغول به تحصیل در دانشگاههای آمریکا پس از تائید دستور ممنوعیت مهاجرتی ترامپ توسط دادگاه عالی آمریکا افزایش چشمگیری یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- پسر 16 ساله هندی از بیماری عجیبی رنج می برد که تمام صورت وی را تحت تأثیر قرار داده است و شدّت بیماری اش موجب شده تا دوستان و همسایه ها از او و خانواده اش دوری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- گروه خودروسازی فیات کرایسلر تأیید کرد درب های کارخانه تولید داج وایپر در دیترویت از 31 آگوست بسته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس موافقت وزارت کشور افغانستان با هند، قرار است نظامیان زخمی این کشور در هند مداوا شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- بهانه هایی که مردم برای فرار از مصرف لبنیات بیان می کنند، وجود جایگزین های متنوع برای شیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- براساس نتایج یک نظر سنجی، هندی ها در بین کشور های جهان با 73 درصد، بیشترین اعتماد را به 'نارندرا مودی ' نخست وزیر کشورشان در جهان دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کمتر شهروندی است که در طول روز درگیری های کلامی و فیزیکی ناشی از خشم را در محل کار، خیابان، اتوبوس یا مترو از نزدیک مشاهده نکرده باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی پستی احساس تاثر و تالم خاطر خود را به در گذشت مریم میرزاخانی ابراز نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری قابل تمدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا عاقل زاده که تا کنون عهده دار مسئولیت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بود، جای خود را به امیر نصیر بیگی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- صندلی همراه برای کارگران ساخته شد، حل مشکل صفحه قرمز مرگ در ویندوز 10، غیرفعال کردن اطلاع رسانی های وای فای در اندروید، کلاغ ها اهل برنامه ریزی هستند و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی اصفهان از دستگیری فرد رمالی که با ادعای دروغین درمان بیماران و گشایش بخت جوانان مبلغ یک میلیارد و 580 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- ورود کاروران صنایع دستی به تهران، کاهش 93درصدی حریق در مراتع همدان، کمک دولت به باغداران مازندرانی، ثبت جهانی کرمان، در دستور کار شورای شهر این استان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- عروس 23 ساله ای که در حادثه رانندگی در شب عروسی خود دچار قطع عضو از ناحیه دست شده بود در بیمارستان چمران بروجرد پیوند عضو شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی ایلام از دستگیری حفاران غیرمجاز آثار تاریخی فرهنگی در حوزه شهرستان ملکشاهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- بیشتر مردم هنگامی که درد دارند، ورزش را کنار می گذارند. اما این اشتباهی بزرگ است زیرا انجام ورزش به روشی درست می تواند به کاهش درد کمک کرده و کیفیت زندگی را بهبود ببخشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- طالبان با حمله به یک پاسگاه ارتش در ولایت بادغیس واقع در شمال غرب افغانستان، 8 نظامی افغانستانی را ربود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- با هدف تعیین تکلیف سپرده گذاران محترم در تعاونی منحله فرشتگان از امروز امکان دریافت سپرده های تا سقف یک میلیارد ریال به صورت علی الحساب از طریق موسسه اعتباری کاسپین فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- آیا می دانستید بدون ایجاد تغییر در رژیم غذایی خود می توانید مواد مغذی و ویتامین های بیشتری دریافت کنید؟ بله ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود مطلبی با عنوان نبض منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- لئونید ایواشف رئیس مرکز مطالعات ژئوپلیتیک روسیه گفت: عقد برجام گامی راهبردی برای تحکیم امنیت بین المللی بود که جامعه جهانی به حفظ و تامین شرایط اجرای کامل آن متعهد است و همزمان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- این مرد نخستین بار زمانی مشهور شد که تصاویر منتشر شده او را در مقابل یک بیمارستان در حالی که نقش بر زمین شده بود نشان می داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ایرانی ها طی سال های اخیر با خدمات اسپا آشنایی بیشتری پیدا کرده اند و به این سالن ها که معمولا در مناطق مرفه نشین تاسیس شده اند، مراجعه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- حمله مسلحانه سه جوان فلسطینی به صهیونیست ها در مسجدالاقصی، اقدامی بی سابقه در تاریخ مبارزات مردم فلسطین به شمار می آید و علاوه بر تأثیرات شگرف بر تقویت مقاومت در سرزمین های اشغالی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- گفته می شود 15 سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته است که هرچند پرونده اش تحت عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد، اما علت اصلی این دعوا کودک آزاری بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی البرز از ساماندهی وضعیت تخلیه زباله در جاده چالوس با دستور استاندار این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو انجمن زنبور عسل و محقق بخش پژوهش های زنبور عسل در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور به مردم توصیه کرد عسل به همراه موم خریداری، ولی از موم استفاده نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایش پیرمرد، بقچه، دوچرخه روایتی ساده، روان و شیرین از مردمان مقاوم جنوب در طول هشت سال دفاع مقدس است مردمانی که همچنان چشم به راه عزیزان مفقود الاثرشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بنیاد برکت از اختصاص 1000 میلیارد ریال اعتبار برای مشارکت در طرح های توانمندسازی اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال در استان قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- با تصمیم مسئولان فدراسیون بوکس، حسین نهرودی به عنوان مدیر تیم های ملی بوکس منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: در سه ماهه سالجاری 19 نفر بر اثر مسمومیت با قرص برنج در استان جان خود را از دست دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- شمیل شمس در یادداشتی برای دویچه وله نوشت:هدف تلاش های چین در افغانستان محدود ساختن نفوذ ایالات متحده در منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی بهبهان از انهدام باند سارقان مسلح جاده ای توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- کودکان کار کوره های آجرپزی بی رنگ تر از تصاویری که هرروز در زندگی می بینیم نیستند، ولی جانی در آن ها است که ما را به خویشتن می خواند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- جنگل ایزدشهر واقع در استان مازندران از جنگل های هیرکانی زیبا و منحصربه فرد و پذیرای گونه های گیاهی مختلفی مانند توسکا، افرا، سپیدار، ممرز و انجیلی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- پلیس آریزونا یک مارمولک را به علت حس بویایی قوی در تشخیص مواد مخدر به عنوان یکی از مأموران خود استخدام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- محققان استنفورد فهمیدند راه رفتن قدرت ایده پردازی را منفجر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۶    
خبرگزاری میزان- مجلس نمایندگان آمریکا بودجه دفاعی سال 2018 این کشور با رقم سنگین 696 میلیارد دلار تقریباً 3 برابر دوره اوباما تصویب کرد که در آن کاهش کمک به پاکستان نیز لحاظ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- منابع امنیتی در عراق اعلام کردند بر اثر انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در منطقه المشتل در جنوب غربی بغداد تعدادی کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 ریشتر حوالی استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمتر از یک سال به آغاز رقابت های جام جهانی 2018 باقی مانده، رقابتی که میلیون ها چشم را به سمت روسیه، میزبان جام جهانی، می کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- دخترتان صدای شما را میشناسد، هنگامی که کودکی بیش نیست و به فراخوان شما از پاهایتان آویزان میشود، هنگامی که وقت خوابش برایش قصه میگویید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از دستگیری کلاهبردار 40 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی س پاه از اقدام یک تیم تروریستی در تیراندازی با سلاح های منحنی زن به مرزهای ایران در منطقه سراوان از داخل خاک پاکستان در عصر امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- در گزارش زیر تصاویر هوایی مختلفی از وضعیت شهر موصل قبل و بعد از حضور نیروهای داعش در این شهر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه آمریکایی با مقایسه ورود شرکت های خودروسازی و نفتی اروپا به ایران با سیاست ترامپ مبنی بر تقابل بیشتر با تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- امسال 30 هزار میلیارد تومان به رونق تولید و بازسازی صنایع و صنوف تولیدی اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های خبری به تازگی تصاویری از شبکه پیچیده ای از تونل های زیرزمینی در پایتخت فنلاند منتشر کردند که گفته می شود برای ترس از حمله روسیه به این کشور ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F/DS دو سیم کارت در بازار با قیمت 449 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر تغییر اقلیم پاکستان در ملاقات با سفیر قرقیزستان ضمن ابراز امیداوری برای گسترش تجارت بین دو کشور بر حفظ نسل جانوران در حال انقراض تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال بنفیکا سود زیادی از فروش بازیکنان خود کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- حفظ سلامتی بدن به عوامل زیادی بستگی دارد و در این میان سم زدایی یکی از نکات مهم و حائز اهمیت در سلامت بدن و کاهش وزن محسوب می شود که محققان راهکارهای زیادی را به این منظور معرفی می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- سیاست پولی ازطریق تغییر درحجم پول، تغییر در رشد حجم پول و نرخ بهره و یا شرایط اعطای تسهیلات مالی انجام می گیرد و به طور عمده در دست بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه مهمترین و تاثیرگذارترین راهبرد در مقابله با توطئه دشمنان بصیرت افزایی است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اولین تصویر از حضور گری اولدمن در نقش وینستون چرچیل" در فیلم "ساعات تیره" به کارگردانی "جو رایت منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- کرفس یک موهبت الهی از دل طبیعت برای حفظ سلامتی انسان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور گفت: تصویب ایجاد هشت منطقه آزاد، مدت زیادی به طول انجامیده و دولت علی رغم مخالفت خود محدوده آنها را مشخص کرده و امیدوارم هرچه زودتر شاهد تصویب آن از سوی مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- خاک ماه به همراه سنگریزه های آن در کیسه کوچکی قرار دارند و تخمین زده می شود 2 تا 4 میلیون دلار ارزش داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سران باشگاه بایرن مونیخ خواهان انتقال قرضی هافبک خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: حالا که رئیس مجلس برنامه ششم را ابلاغ کرده دولت باید خودش به دستگاه ها ابلاغ کند تا دستگاه ها آیین نامه های مربوطه را بنویسند یکی از مسائلی که مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- درگیری مسلحانه در یکی از تفرجگاه های شهرستان رامیان از توابع استان گلستان منجر به زخمی شدن یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اغلب به دلیل ضعف عضله با بالا رفتن سن اتفاق می افتد. اما، می تواند بر اثر تروما، افتادگی پلک در نوزادان بدلیل ضعف مادرزادی، یا بیماری های عصبی نیز به وجود آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه تیم های استقلال تهران و آرارات ارمنستان با برتری شاگردان منصوریان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- برای درمان فقر آهن شربت عسل یا شربت شیره انگور روزی 1 الی 3 لیوان میل شود و طرز تهیه شربت این گونه است که 2 الی 3 قاشق غذاخوری از عسل یا شیره به همراه یک لیوان آب میل شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادستان اردبیل آخرین وضعیت پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی گفت: وفق دستور ریاست محترم قوه قضاییه و ریاست محترم دادگستری کل استان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سوانزی به دنبال جذب مهاجم پالرمو است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- لیزر موهای زائد یا دردسرساز می بایست طبق شناخت از فیزیولوژیستی مو صورت پذیرد و بدون آگاهی وارد فاز لیزر کردن نشوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- منابع عراقی از بازداشت تک تیرانداز زن داعش در غرب موصل در جریان عملیات جستجو برای یافتن تکفیری های پنهان شده خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیر انجمن پزشکان کودکان ایران عنوان کرد: اگر سکسکه کودکان بیش از 20 دقیقه طول بکشد و یا برای چند روز متوالی تکرار شود حتما باید توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید کاور اس تی ام مدل Dux مناسب برای مایکروسافت Surface Pro 4 باید 155 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرانجام همان طور که وعده داده شده بود، نسل جدید هوندا آکورد پس از پیش نمایشی در ماه گذشته، رسماً رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- گرمای شدید هوای تابستان بار دیگر ساعات اداری در خوزستان را کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- پرتوهای ایکس رصدخانه "چاندرا" اَبر مولکول عظیمی به نام W51 را در فاصله 17 هزار سال نوری از زمین شناسایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- ایرباس اعلام کرد: در آینده شاهد هواپیماهای بدون خلبان، خودروهای الکتریکی پرنده و کابین های پروازی سفارشی خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت خارجه ضمن ابراز تاسف عمیق از درگذشت مریم میرزاخانی، این ضایعه را به بازماندگان آن مرحومه و همه مردم شریف ایران و جامعه علمی کشور تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۱    
خبرگزاری میزان- تولید شیر در سینه مادر مستقیما به آنچه می خورد و می نوشد، بستگی دارد. نوشیدن آب فراوان ضروری است اما غذا عنصر حیاتی و مهم دیگری است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- در پی ادعای نیروی دریایی آمریکا مبنی بر تابش لیزر به بالگرد آمریکایی، فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران این خبر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال منچسترسیتی در آستانه بازگشت به لالیگا قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بهتر است تلفن همراه را در جیب شلوارتان قرار ندهید، چون بافت های بخش پایینی بدن بیشتر از بافت های سر و صورت، اشعه های مضر تلفن همراه را جذب کرده و آسیب می بینند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه فلسطین اظهار داشت: عملیات شجاعانه و شهادت طلبانه سه جوان فلسطینی در روز جمعه نشانه تحول و تغییر در روند مقاومت و شروع مرحله نوین انتفاضه فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مصرف روزانه گوجه فرنگی ریسک ابتلا به سرطان پوست را تا نصف کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران، صبح فردا در جمع اعضای فراکسیون امید حاضر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- شبکه خبری الجزیره در گزارشی نوشت که ترامپ اخیرا در مصاحبه با شبکه خبری سی.بی.ان شرط سفر خود به عربستان سعودی را کنار گذاشتن صدها میلیارد دلار از سوی این کشور در راستای خرید تجهیزات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرکوب شدید داعش در عراق، احتمال تائید دوباره برجام توسط ترامپ، اشتباه تفاوت قائل شدن بین داعش، طالبان و القاعده در نشست آسیای میانه در افغانستان ...