جمعه ۳۰ شهریورساعت ۰۷:۰۶Sep 2018 21

خبرهای میزان 26 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در سال 2016، فولکس واگن عنوان پرفروش ترین خودروساز جهان را از تویوتا گرفت، ولی اگر نگاهی دقیق تر به آمار فروش سال پیش بیندازیم، تویوتا در واقع در 49 کشور مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر در حال مصرف داروهای خاصی به دلیل بیماری خود هستید یا اکنون به دلیل بیماری نباید اقدام به باروری کنید، از مصرف یک نوع خاص از بستنی اجتناب کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال امید ایران به منظور شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا تهران را به مقصد اندونزی ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- اخیرا روزنامه السیاسة کویت به نقل از برخی منابع عالی رتبه امنیتی مدعی شد 14 عضو باند تروریستی معروف به خلیة العبدلی پس از صدور حکم نهایی درباره حبس آنها به ایران فرار کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- میلیون ها سال قبل چندین گونه کرگدن باستانی در جهان وجود داشت. در این نوشتار بنا نیست که درباره کرگدن هایی با قد 5 متر که نزدیک به 30 میلیون سال پیش روی کره زمین زیست می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این جهان بزرگ گاهی چیزهایی به چشم می خورد که موجب شگفتی انسان می شود، مواردی که ممکن است تاکنون شبیه به آن را نیز ندیده باشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- ایرینا فئودورووا کارشناس ارشد انستیتو شرقشناسی آکادمی علوم روسیه گفت: برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تثبیت شده و تجدیدناپذیر است و ترامپ هم با طرح ادعا های ضدبرجامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل متحد گزارش داده است که تلفات غیرنظامیان در افغانستان در نیمه نخست سال 2017 میلادی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- نشست هماهنگی رقابت های مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- دولت هند با اجرای طرحی چهار مرحله ای و با اعتبار 100 میلیارد روپیه (یک میلیارد و 562 میلیون دلار) در نظر دارد بیماری مالاریا را در این کشور تا سال 2027 ریشه کن کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- نشنال اینترست نوشت: ادغام مجدد فرماندهان طالبان در بدنه سیاسی و اجتماعی افغانستان گزینه ای است که می تواند این کشور را به سوی ثبات ببرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- برترین اپلیکیشن های عکاسی و ویرایش عکس iOS را بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- گروه دادخواهی برای حفاظت از غیر نظامیان افغانستان اعلام کرد که در ماه جون در این کشور 249 غیرنظامی کشته و 794 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۶    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع افغانستان اعلام کرد که پاکستان به توافقات خود در مبارزه مشترک علیه تروریسم پایبند نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی و آب افغانستان در پارلمان این کشور با تاکید مشکل آب در این کشور اظهار کرد که استفاده بی رویه از منابع و ذخایر آبی توسط همسایگان افغانستان سبب مشکلات محیط زیستی کشور های ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- تارنمای خبری خلیج تایمز وابسته به دولت امارات متحده عربی از ارائه پرونده سیاسی قطر از سوی وزارت خارجه سعودی به آمریکا و چند کشور غربی خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل متحد در حالی در تاریخ 29 تیر 1366، برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق صادر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- اگر شما هم از مسیر رفت و آمدتان به محل کار خیلی راضی نیستید، بهتر است روایت زندگی کِرت فون بَدینسکی را بخوانید که هر روز با هواپیما این مسیر را طی می کند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- سایپا مشغول تست های خیابانی چانگان بنی است، همین امر احتمال ورود آن را به بازار ایران افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارتش پاکستان گفت: نظامیان هیچ دخالتی در نحوه بررسی پرونده فساد مالی نخست وزیر ندارند و توطئه و تلاش پنهانی در کار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک انگلیسی به اسم Purple برای اینکه ثابت کند قسمت Terms of Service Agreements را واقعا هیچ کس نمی خواند دست به آزمایشی بامزه زد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- 11 هزار سال عمر کرده اند، حالا در عصر معاصر کمر به نابودی شان بسته اند و جای پایشان کویر و مزرعه سبز شده؛ این حکایت تالاب هایی است که تبدیل به کانون های بالقوه تولید ریزگرد شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- امروز با سالگرد پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل و پایان دفاع مقدس 8 ساله همزمان است؛ کسانی که از آن روز ها خبر چندانی ندارند و یا در آن دوران دستی از دور بر آتش داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر توسعه و برنامه ریزی پاکستان گفت: پروژه تبدیل بندر گوادر به یک شهر مدرن ساحلی آماده اجرا است که سرنوشت منطقه را تغییر خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برخی علامت ها در حمله های قلبی بروز می کنند که از وقوع یک خطر خبر می دهند و در صورت مشاهده آن ها باید به سرعت به پزشک مراجعه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: طیبی با جدیت تمرینات را در تیم دنبال می کند و امیدوارم امسال این مدافع باتجربه به تیم ملی دعوت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- مونا فرجاد، عضو هیئت داوران جشنواره منطقه ای تئاتر سوره در اصفهان، گفت: لازم است امکانات بیشتر و با کیفیت بهتری در اختیار هنرمندان تئاتر قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان بافق از توقیف یک دستگاه "جرثقیل" قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم اسبق پرسپولیس به لیگ ایسلند پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رامبد جوان پیرامون حواشی مطرح شده درباره تقلب در مسابقه خنداننده شو خندوانه توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- عشایر دشت مغان که در حاشیه رود ارس زندگی می کنند، از اوایل خرداد ماه تا اواخر تابستان به ییلاق های حومه مشکین شهر در دامنه کوه سبلان کوچ می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه واشنگتن پست به نقل از مقام های اطلاعاتی آمریکا ادعا کرد که امارات با سازماندهی هک رسانه های قطری نقل قول های جعلی از امیر این کشور منتشر کرده و آتش تنش میان دوحه و کشور های ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- شورای امنیت ملی ترکیه همچنین در بیانیه امروز خود تاکید کرد که در صورت هرگونه تعرض و حمله از خاک سوریه و عراق به مرزهای جنوبی این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- هفتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- شن های آفریقا فوایدی بسیار مهم تر از پخش شدن در هوا دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- شان اسپایسر سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری اعلام کرده که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برجام را توافقی بد می داند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد علیه دو تبعه ایرانی به اتهام تلاش برای هک یک شرکت نرم افزاری در ایالت ورمونت کیفرخواست صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- آقای خاص فصل 18-2017 در محلی خاص اقامت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- ظاهراً زمان های استرس بالا و تعطیلات زمستانی به خصوص بر قلب تأثیر می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- دفتر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از برگزاری جلسه 30 تیرماه کمیسیون مشترک برجام برای بررسی اجرای توافق هسته ای ایران و همچنین موضوعات مرتبط با آن خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- دور سوم کمپین جمع آوری قلیان از رستوران های شهرکابل توسط نمایندگان وزارت بهداشت افغانستان آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرباز ضارب پس از اقدام به تیراندازی به سربازان که در آسایشگاه پادگان خواب بودند، خودزنی کرده و از آنجایی که حال وی وخیم بوده به بیمارستان انتقال داده شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه ایران چند روز پس از دومین سالگرد اجرای مفاد برجام توسط ایران گفت که در صورت نقض قابل توجه توافق هسته ای توسط آمریکایی ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- محققان موفق به ساخت ژلی شده اند که به گفته آنها از مقاوتی به اندازه فلز و انعطاف پذیری به اندازه ژله برخوردار است و می تواند روند ترمیمی و سالخوردگی بدن انسان را متحول سازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- دولت ترامپ در دومین گزارش سه ماهه خود از تحریم های جدید علیه ایران خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- بعد از وقفه ای نسبتا طولانی، عکاسان بار دیگر لیونل مسی را با تغییراتی در ظاهرش شکار لنز دوربین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- استفاده از امکانات آموزش مجازی برای تحقق عدالت و بهبود کیفیت آموزش در تمام مقاطع علوم پزشکی معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به ابلاغ مصوبه شصت و ششمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۱    
خبرگزاری میزان- همیشه خانم ها به دنبال لباس ها و یا وسایلی با رنگ های شاد می گردند. این ساحل هم درست باب میل آن ها خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مفهوم جامعه مصرفی که طی دهه گذشته کاربرد عمومی پیدا کرده است، به جامعه ای اشاره دارد که نه بر محور تولید کالا و خدمات بلکه بر محور مصرف سازماندهی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیروهای عراقی در ادامه عملیات پاکسازی مناطق تازه آزاد شده موصل دو کودک خردسال را دروضعیت دردناکی پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- سردار بنی اسدی از دستگیری سه قاتل و شرور فراری در شهرستانهای رودبار جنوب، فهرج و جیرفت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چرا نمی توانیم در زمان سرماخوردگی مزه ها را تشخیص دهیم، بهتر است این مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص مغز و اعصاب گفت: استفاده از شوینده ها می تواند منجر به خراش وارد شدن به قرنیه چشم کودکان شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که همیشه بعد از یک ساعت تمرین ورزشی خیس عرق می شوید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "اولین کشته" به کارگردانی "استیون سی میلر" از 21 ژوئیه 2107 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه امریکا با انتشار بیانیه ای هویت جاسوس خود را که در پوشش یک پژوهشگر وارد ایران شده بود را تائید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- عدادی از باتری سازها قادر به انجام این کار بوده و در قبال دریافت مبلغی اندک (زیر 500 هزار تومان)، اقدام به این کار خلاف می نمایند و برای برخی از آن ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مطالعات نشان داده است که کمبود مواد مغذی در ابتلا به اختلالات روانشناختی، زوال شناختی ناشی از سن، اختلالات رشدی و عدم تقویت مغز نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در اثر سهل انگاری سرباز وظیفه در منطقه آبیک قزوین 3 سرباز کشته و 5 نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون حزب عوامی ملی پاکستان اعلام کرد که دولت اسلام آباد با وجود وعده های همیشگی برای کمک به برقراری ثبات و صلح در افغانستان به هیچ یک از تعهداتش در قبال این کشور عمل نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- بهرام مهرداد که به صورت داوطلبانه برای کمک به جبهه مقاومت و دفاع از حرم ائمه اطهار(ص) عازم سوریه شده بود، بیست و سومین روز تیرماه امسال به فیض شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسهال، اختلالی است که در آن مدفوع حالت شل و آبکی پیدا کرده و تعداد دفعات تخلیه ی آن از حالت عادی بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر ورزشی رئال سوسیه داد می گوید این باشگاه به هافبک پیشین منچستریونایتد فرصت کافی برای درخشش را خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- ششمین گزارش وزارت امور خارجه در خصوص روند اجرای برجام، تسلیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مازیار فلاحی در کنسرت تابستانی پیش روی خود با اجرای آثاری از جمله دروغه و دیگر آثار پرطرفدار خود روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم تحت هدایت علی نظرمحمدی در دیداری تدارکانی مقابل گل گهر به پیروزی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- بر اثر این تیراندازی سه سرباز جان خود را از دست دادند و شش تن دیگر زخمی و به بیمارستان، ولی عصر (عج) آبیک منتقل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدل اصلی تکامل خورشیدی می گوید دنیای ما از گرد هم آمدن شهاب سنگ ها بوجود آمده است که در ابتدا کوچک بوده و کم کم با اتصال قطعات بیشتر و تجمع هرچه بیشتر آنها به یک توده خشک و متراکم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نتایج آزمایش ها روی کودکان دارای مشکلات استخوانی نشان می دهد تعداد زیادی از کودکان بویژه در شهرهای بزرگی مثل تهران، کمبود ویتامین D دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس حزب محور مردم افغانستان در مراسم اعلام موجودیت این حزب اعلام کرد که قانون گریزی، اختلافات قومی و جناحی بین رهبران حکومت وحدت ملی از مهمترین عوامل بحران در این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سپاه پاسداران گفت: در گذشته هجمه ها علیه سپاه به طور عمده در حوزه سیاسی و نظامی بود، اما امروز به دلیل توان بازدارنده و اقتدار دفاعی ما که دوست و دشمن به آن اذعان دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- چای سیاه برای بیماران قلبی مفید است و از ایجاد لخته در خون که موجب بروز حمله های قلبی و سکته های مغزی می شود، پیشگیری می کند، البته چای به هضم غذا نیز کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید تصفیه کننده هوای سایا مدل KCM260UV باید به میزان 620 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- اگرچه افسردگی یکی از اختلالات روانی و البته بسیار شایع در تمام جوامع است، اما متخصصان تغذیه اعتقاد دارند که با رعایت برخی رژیم های غذایی خاص ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان دو فصل گذشته رم به زودی قراردادی رسمی با راه راه پوشان تورین امضا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سردار عبدی از اعتراف مظنون دستگیر شده به قتل آتنا خبر داد و گفت: وی در بازجویی های پلیسی به قتل دختربچه معصوم پارس آبادی و همچنین به قتل زنی دیگر در سال 91 اعتراف کرد که با صدور قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه بالینی گفت: میوه ها حاوی انواع ویتامین ، املاح و فیبر مورد نیاز بدن هستند که توصیه می شود روزانه از انواع میوه های فصل به صورت تازه استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، از تعیین تکلیف بدهکاران حساب ذخیره ارزی موضوع ماده 20 قانون رفع موانع تولید در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- دلایل بسیاری می توانند موجب معده درد شوند. گاهی اوقات باید برای بررسی دقیق و شناسایی عامل مشکل آفرین به پزشک مراجعه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- بدون شک قیمت بوتاکس با مارک معتبر، بالاست که با مارک های متفرقه قابل قیاس نیست و متقاضیان باید به این موضوع توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- در جریان رقابت های دومین روز از مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری، مجید فرزین ضمن دستیابی به نشان طلای دسته 88 کیلوگرم، رکورد جهان را نیز شکست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- فوق تخصص خون و سرطان گفت: مصرف الکل و دخانیات همچنین مصرف خوراکی ها و مایعات داغی همچون چای، خطر سرطان مری را افزایش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان 28 ساله بارسلونا به تیم فوتبال رئال وایادولید پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- شرکت آلمانی آئودی که یکی از اقمار پر قدرت گروه خودروسازی فولکس واگن بشمار می آید، خودروی A8 جدید را پرقدرت تر از گذشته به جدال با رقبایی همچون مرسدس بنز کلاس S و ب ام و سری 7 فرستاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- با کودک خود قایم موشک بازی می کنید. وقتی که در حال عوض کردن پوشک بچه خود هستید با او صحبت می کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- ساعت های هوشمند به دلیل صفحه کوچکی که دارند شاید آنچنان که تصور می شد نتوانستند آنطور که باید انتظار کاربران و تولید کنندگان را برآورده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه همه پرسی اقلیم کردستان عراق موجب انزوا و فشار بر کرد های این کشور می شود، گفت: خواست برخی کشور های منطقه و فرامنطقه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- اولین ایموجی در سال 1998 یا 1999 ساخته شد، و تا کنون بیش از دوهزار و ششصد ایموجی به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- ستاره سوئدی فصل گذشته شیاطین سرخ اشاره دیگری به ماندنش در این تیم کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۱    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی با اشاره به راهکارهای درمانی مشکلی تقریبا شایع، گفت: اصلی ترین دلیلی که برخی افراد در مسافرت با خودرو، قطار و حتی مترو به محض گذشت دقایقی، دچار تهوع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- قرار گرفتن نیروگاه های شناور خورشیدی بر بستری از آب, همچون دریاچه پشت سدها نه تنها احتمال قرار گرفتن صفحات خورشیدی در معرض آلاینده های هوا همچون گرد و غبار را کمتر می کند بلکه هزینه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک نواب و هیأت رئیسه مجلس با حسن روحانی برای بحث و تبادل نظر پیرامون انتخاب کابینه دولت دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- شرکت آتاری تصاویری از کنسول جدید خود به نام "آتاری باکس" را به همراه برخی مشخصات آن منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت:عصر امروز طی یک درگیری مسلحانه،7 قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیری مهمات و نارنجک از داخل خودروی یکی از اشرار مسلح شرق کشور کشف وضبط گردید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- غذاهایی که می خوریم مستقیما روی ظاهرمان تاثیر می گذارند. اگر غذای سالم نخورید، هرچقدر هم کرم و شامپوهای گران قیمت استفاده کنید بی فایده است و پوست و مویی نامناسب خواهید داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم مطرح تیم ملی فوتبال عراق به تیم سپاهان اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- نوشیدن آب میوه های تازه بهترین گام برای تامین ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است ضمن این که اثرات قابل توجه ضد پیری نیز دارد.