پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۷:۱۲Sep 2018 20

خبرهای میزان 27 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- طی روز های گذشته و پس از مطرح شدن دوباره بحث تحریم سپاه از سوی آمریکا ، چهره های عالی رتبه نظامی کشور نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل ثبت اسناد و املاک کرمان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری از طریق قانون تعیین تکلیف اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی یک هزار و 812 سند تک برگ مالکیت صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی دادگستری استان مرکزی گفت: طرح جامع قرآنی از سال 95 در دادگستری ویژه کارکنان و خانواده انان در حال اجرا است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- شایعات درباره وبا را جدی نگیرید، همراه میوه آب ننوشید، نشانه های ابتلا به هپاتیت Cو ... موضوعاتی است که بسته سلامت میزان امروز به آن ها پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- اگر این سوال در ذهن شما بوده که تنبل ترین و فعال ترین کشورهای جهان را بشناسید حالا جواب سوالاتتان آماده است. می توانید ببینید آیا حدسیاتتان درست بوده یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سناتور های آمریکایی درباره پاکستان دچار اختلاف هستند، زیرا عده ای قائل به پیروزی در جنگ افغانستان قبل از مذاکره با طالبان بوده و تعدادی نیز به دنبال مذاکرات جامع همچنین راه حل سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا شنبه 31 تیر پایان می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع آمریکا در گزارش اخیر خود اعلام کرد که نیروهای هوایی این کشور در شش ماه نخست سال جاری میلادی بیش از یک هزارو 634 بار مواضع گروه طالبان را در افغانستان بمباران کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه روز پنجشنبه از اقدام دولت آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- آیا خمیازه کشیدن به خاطر خستگی و خواب آلوده بودن است یا به خاطر خنک کردن مغز خمیازه میکشیم؟ با علت های اصلی خمیازه کشیدن آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس نهضت اسلامی افغانستان با بیان اینکه ایجاد تفرقه بین پیروان مذاهب شیعه و سنی در افغانستان توطئه دشمنان کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مناطق گردشگری روستای هرانده، آینه ورزان، دشت لار،ازادبر، روستای کندعلیا را د ر بسته خبری گردشگری دنبال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- این دستگاه هوشمند کوچک Kunkun Body نام دارد و از طریق بلوتوث به برنامه ای که روی تلفن همراه هوشمند کاربر نصب شده است، متصل می شود و با جمع آوری اطلاعات به کاربر هشدار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- اگر بتوانیم علائم سردرد را به دقت در دفتری ثبت کنیم برآورد خوبی راجع به این که معمولاً چه موقع درد صورت یا پوست سر شروع می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات روز سه شنبه عربستان، بزرگترین همپیمان کشورش را به حمایت از تروریسم متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفری هیجان انگیز به جنگل سنگی ماداگاسکار یا همان منطقه ای در ساحل غربی ماداگاسکار در قاره آفریقا که در زبان محلی آن را Tsingy می نامند و به دلیل طبیعت منحصر بفرد و عجیبی که دارد آن را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- اجساد یک زوج سوییسی که از سال 1942 میلادی ناپدید شده بودند در ارتفاعات دیابلوره سوئیس و در میان توده های یخ این کوهها پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دادستانی کل افغانستان از بازداشت 8 مقام عالی رتبه وزارت دفاع این کشور به اتهام فساد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- سلاله های نور، پیشوای صادقان، تانیایش و. فهرست برنامه های معارفی شبکه پنج سیماست که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) ششمین امام شیعیان، تهیه و پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک شرکت تولید کننده قطعات خودرو مشغول ساخت سیستمی است که به طور هوشمند کنترل خودرو را در مواقع اضطراری به دست می گیرد. به این ترتیب ایمنی خودرو و سرنشینان را حفظ می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک مرد چینی برای کمک به مادر مبتلا به بیماری روانی اش به مدت 20 سال با پوشیدن لباس های خواهرش نقش او را برای مادرش بازی می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- چند روزی از سفر ترامپ و ملانیا به فرانسه گذشته اما هنوز حاشیه های آن تمام نشده و مثل همیشه سوژه هایی داغ از سفرهای ترامپ از سوی خبرنگاران جهان شکار می گردد و در شبکه های اجتماعی به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- آتش سوزی در منطقه حفاظت شده پرور مهدیشهر، قزل آلای خال قرمز تالش در خطر انقراض، نخستین جشنواره مد و لباس ایرانی- اسلامی در زنجان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر پایگاه میراث فرهنگی منطقه ثامن مشهد، از آغاز مرمت و بهسازی سه اثر ثبت ملی خانه های امیری، غفوری و حسینیه رحیمیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- هنوز معماهای زیادی بر روی زمین وجود دارد که حل نشده و دانشمندان توجیه دقیق علمی برای آن ها پیدا نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد مغز افرادی که هر روز جدول حل می کنند، 10 سال جوان تر از سن واقعی آن ها است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- نوشیدنی های معمولی از آب میوه ها گرفته تا نوشیدنی های کافئین داری مانند قهوه یا چای ممکن است اثربخشی داروهای خاصی را کاهش دهند و وضعیتی ایجاد کننده که تهدید کننده سلامت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- بنا بر توضیحات مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی در طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج به متقاضیان 10 بانک و یک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهمیه ای بیش از 500 هزار فقره را تقبل کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفارت آلمان اعلام کرده است که اتباع افغانستانی برای دریافت ویزای آلمان به نمایندگی های سیاسی آلمان در کشورهای همسایه مراجعه کنند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- اهالی یک روستای روسی ورزشگاه جام جهانی 2018 در سن پترزبورگ را در روستای خود با کاه بنا و تابلوی معناداری را در ورودی آن نصب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- در راستای ایمن سازی بخش های آلوده و پیشگیری از وقوع جرم، شب گذشته طرح نظارت بر اصنافی که تا نیمه های شب باز بوده توسط تیم گشت ویژه به همراه عوامل بسیج و اداره اماکن در مناطق مختلف شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جدید انجمن ورزشی نویسان ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- حجاج قبل از حج حجامت کنند، چه روز هایی در هفته حمله قلبی بیشتر رخ می دهد، خواص و مضرات دل، قلوه و مغز گوسفند و ... از اخباری است که بسته سلامت میزان امروز به آن ها پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سیرک بین المللی ایران و پرتغال با حضور 20 هنرمند از هشت کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: در صورتی که ادارات ثبت احوال برای تمامی افراد بالای 18 سال کارت ملی هوشمند صادر کنند موضوع جعل هویت به خاطر تطبیق با سامانه ثبت احوال کاهش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: از مخفیگاه قاچاقچی مواد مخدر در جنوب تهران 20 کیلوگرم حشیش کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شاهرود گفت: منار آجری 924ساله مجموعه تاریخی بسطام پس از تحمل 40 سال هم زیستی با لوله های داربست مرمت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت کشورمان در عربستان از تجهیز چادرهای عرفات به کولرهای گازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- درحالی که هر کیلوگرم پیاز که در سال گذشته تا 400 تومان در سطح خرده فروشی کاهش یافته بود و در ماه های گذشته نیز هزار تا دو هزار تومان به فروش می رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ورود به بخش های غیرتولیدی و نامشخص بودن و بعضاً اثر تخریبی برخی بانک ها در پازل اقتصاد مقاومتی، مشکلی است که این مؤسسات را به نهاد هایی خودمختار و غیر پاسخگو تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون پژوهشی دانشکده ریاضی وعلوم کامپیوتر از تولید 90 مقاله ISI در سال 95 در این دانشکده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای پاسخ گویی به تقاضای هموطنان گرامی برای سفرهای تابستانی، تعداد 21 دستگاه واگن جدید را به ناوگان خود برای این ایام اضافه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان "دیواندره" از کشف اشیاء عتیقه 10 میلیاردی با قدمت سه هزار ساله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب یزد بر حضور به موقع و نظارت بیشتر از بافت تاریخی و اقدام سریع در جهت جلوگیری از تخریب و هرگونه سوء استفاده احتمالی از بافت تاریخی یزد تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سیرجان، کلپورگان و مریوان در انتظار بازدید ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی و ثبت جهانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- استان خراسان رضوی دارای 52 معدن سنگ گرانیت است؛. این معادن در جنوب و جنوب شرقی مشهد به صورت باریکه ای طویل به طول 40 کیلومتر و عرض 10 کیلومتر گسترش یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ارتش پاکستان با هشدار به دهلی در خصوص تحرکات اخیر این کشور در خطوط مرزی کشمیر خواستار کنترل اقدامات هند در مناطق مرزی مشترک شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- استان های صنعا، حدیده، حجه، عمران و اب بالاترین آمار مبتلایان به بیماری وبا را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- بر این اساس افغان های ساکن در اردوگاه 'مارو' بعدازظهر روز سه شنبه دست به شورش زدند که براثر آن تعداد 7 نیروی پلیس زخمی شدند و خسارات فراوانی به بار آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- درمان های دارویی زیادی امروزه برای رفع انواع مشکلات مرتبط با کبد، کلیه ها، پانکراس و بسیاری از اعضای بدن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- طبق نتایج مطالعه ای که اخیراً منتشر شده، راننده های آمریکایی، بریتانیایی و آلمانی میلیون ها دلار پول و ساعات بی شماری را برای یافتن نقاط پارک و پرداخت پول بیشتر تلف می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری روز سه شنبه درباره موضوعات مختلف اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- تاریخ در گلستان به دوره زندیه و قاجار بر می گردد و بخش مهمی از اتفاقات سیاسی کشور و سرنوشت پایتخت در این کاخ رقم خورده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب چند مورد از کارهایی که هر روز انجام می دهیم و باعث آسیب رسیدن به ماشینمان می شود را توضیح داده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مجمع عادی نمایندگان اتاق تعاون ایران با حضور اکثریت اعضا در محل اتاق تعاون ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی پلیس استان خوزستان گفت: در تفرجگاه ها با رعایت موارد ایمنی می توان در دام سارقان خودرو، زورگیرها و کیف قاپ ها گرفتار نشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- ارتباط ناسا و آژانس های فضایی دیگر هفته آینده با مریخ قطع می شود یا بطور جدی مختل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای عالی اداری عصر امروز سه شنبه با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- منابع یمنی از کشته و زخمی شدن 22غیرنظامی در حمله هوایی عربستان به منطقه موزع در تعز خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که یک عملیات استشهادی نزدیک به شهر الخلیل روی داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین نکته در هنگام وقوع چنین حوادثی حفظ خونسردی راننده خودرو برای چیره شدن بر مشکل پیش آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- قانونگذار اجازه داده علی رغم توافق طرفین برخلاف مصلحت طفل یا خودداری مسئول حضانت از انجام تکالیف توافق شده، دادگاه دخالت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- طبیعت قلوه، معتدل است و به خشکی گرایش دارد،دیر هضم است و اخلاط بد پدید می آورد؛ مغز گوسفند سرد و تر است، هضمش دشوار و برای معده زیان آور است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- موشک ضد تانک مالیوتکا که در ایران با نام رعد تولید می شود برای انهدام تانک ها و خودرو های زرهی ثابت و متحرک طراحی و ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- پزشکان طی یک پژوهش جدید از "اتاقک اکسیژن"(Hyperbaric Oxygen Therapy Chamber) برای درمان آسیب های وارده به مغز یک بیمار ایست قلبی استفاده کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تدارکاتی تیم های استقلال خوزستان و ملوان بندر انزلی به دلیل درگیری بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- اگر احساس می کنید که استفاده کودکانتان از اینترنت زیاد و غیرقابل کنترل شده می توانید از "سِرکِل" به عنوان راه حل مشکلتان استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- شرکت صنایع دفاعی و فضایی ریتون از آزمایش موشکی جدید آمریکا در خلیج مکزیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- چند نماینده جمهوری خواه مجلس سنا از اقدام دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در تأیید پایبندی ایران به برجام انتقاد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال مس سونگون در رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور شکست سنگینی را در قرچک متحمل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به فواید سوره مبارکه یاسین و تاثیر آن در آرامش ذهن و قلب افراد می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نشست امروز این کمیسیون را با حضور وزیر کشور تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- احمد کاظمی به عنوان سرمربی جدید تیم جودو جوانان کشورمان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه رئیس جمهوری قزاقستان در دیدار با مشاور امنیت ملی افغانستان بر نقش این کشور در تامین صلح و ثبات در منطقه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه از ادامه گفتگوهای میان آمریکا و روسیه بر سر افزودن تعداد مناطق تنش زدایی در سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه های سراسر کشور با قهرمانی تیم دانشگاه فرهنگیان کرمان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در کمپ مرحوم ناصر حجازی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید دستگاه فشار سنج دیجیتالی در بازار باید از 40 هزار تومان تا 370 هزار تومان باید هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- ساختمان سازمان ملل در نیویورک تخلیه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که تیمش این تیم آمادگی را دارد تا در دربی بازی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان علیرضا منصوریان با توپ جدیدی که قرار است در لیگ هفدهم مورد استفاده قرار بگیرد، تمرین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- عزت الله ضرغامی در کانال تلگرامی خود نوشت: برای سخنرانی به مجلس جشنی دعوت شدم. مثل هر جشنی ،همه جور عزیز حضور داشتند. من کمترین بودم. از فعالان و سوژه های فضای مجازی هم تقدیر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته امنیت و دفاع شورای روسیه اعلام کرد که شورای امنیت روسیه حول موضوع کره شمالی تشکیل جلسه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی انتخاب محمد منصوری به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جودوی ایران، محمود میران هم مدیرفنی این تیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال شهرداری ساوه و حفاری اهواز در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- جدایی پزشک تیم فوتبال استقلال از این تیم با اعلام سرمربی آبی پوشان قطعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال زمان لیست خروجی تیمش را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه عصر این کمیسیون درباره مشکلات و سود و زیان بانک ها، وام های خرد و سخت گیری هایی که بانک ها می کنند بحث شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- فصل جدید لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور، روز 29 مرداد در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: ممکن است نهاد های امنیتی نظر خودشان را به عنوان مسئول در خصوص برگزاری دربی بگویند اما در شان وزارتخانه نیست که در این حوزه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- آمریکا 18 فرد و نهاد مرتبط با ایران را در لیست تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- بهرام شاه محمدلو بازیگر مطرح سینما و تلویزیون و شخصیت محبوب آقای حکایتی امشب مهمان رامبد جوان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم تحت هدایت مونتلا در دیداری دوستانه مقابل زردپوشان مطرح آلمانی تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- خواسته دولت از دادگاه عالی برای رد کردن گزارش نهایی کمیته تحقیقات پرونده پاناما، حمله انتحاری در پیشاور و کشته شدن هشت تروریست در عملیات جدید خیبر-4 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: عصرامروز جلسه مشترک اعضای این کمیسیون با وزیر راه وشهرسازی،مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره راه آهن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن دور رگه آلمانی – کروات به طور رسمی به تیم فوتبال سیاه جامگان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- برق اهواز همچنان در برخی مناطق قطع است و مردم در گرمای بالای 50 درجه به سر می برند.