یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۷:۱۰Dec 2018 16

خبرهای میزان 29 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سالم ترین غذا ها برای یک سفر تابستانی، آیا عمل لیزیک برگشت پذیر است، سرطانی که به قد هم بستگی دارد و ... از جمله اخباری است که بسته سلامت میزان امروز به آن ها پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، لحظه برخورد قطار با خودروی که روی ریل راه آهن گیر کرده را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- براساس گزارش فوربس، شرکت ان ویدیا که در جهان بیشتر به ساخت پردازنده های گرافیکی شناخته می شود هوشمندترین شرکت جهان معرفی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا گفت: تعویض موتور خودرو بدون مجوز پلیس ممنوع بوده و در قانون برای مالکان خودرو جریمه پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- انتخاب مناسب روغن موتور خودرو می تواند تأثیر به سزایی بر عملکرد و طول عمر اجزای مختلف خودرو داشته باشد. در این میان، بسیاری از افرد استفاده از روغن های سنتتیک را توصیه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- داریوش فرضیایی در اینستاگرام خود تصویری از خودروی محبوب ایرانیان را در یک کشور خارجی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- مرمت بازار تاریخی شاحمزه کازرون آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- از زمان شدت گرفتن فعالیت گروه های تروریستی در منطقه خاورمیانه شاید کمتر روزی باشد که در پهنه ای به گستردگی افغانستان و پاکستان تا عراق و شام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- در این مقاله، به شما 12 روش را معرفی می کنیم که می توانید برای نگهداری بهتر از خودروی خود از آن ها استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- بعد از هزاران کیلومتر رانندگی باید از لاستیک هایی که حالا فرسوده شده اند دل بکنید و آن ها را با لاستیک های نو و سالم تعویض نمائید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۴    
خبرگزاری میزان- داشتن خودرویی که چندصد هزار کیلومتر کار کند، یک رؤیای دور از دسترس نیست و شما هم با مطالعه ی این مطلب، می توانید به مهم ترین نکات نگهداری صحیح از خودرو پی ببرید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن خط میانی پارس جنوبی گفت:با عملکردی که از تیممان دیدن فکر میکنم میتوانیم پدیده لیگ برتر شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به نقش آفرینی زنان در پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: اولین تظاهرات سیاسی مشهد را بانوان به راه انداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه روز پنجشنبه گفت: پایبندی جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام در مقابل بدعهدی آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس بانک مرکزی قطر اعلام کرد اختلاف دوحه با چهار کشور عربی بر قراردادهای بلند مدت نفت و گاز دوحه تاثیری نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دولت عربستان بر اساس فرمان پادشاه این کشور، اقدام به ایجاد سازمان امنیتی جدید به نام سازمان ریاست امنیت کشور کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان پارلمان سوریه با اکثریت آراء به برکناری خانم هدیه خلف عباس رئیس پارلمان این کشور رای دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص زنان و زایمان در رابطه با سنین پر خطر برای بارداری توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- برخی منابع آگاه در وزارت امورخارجه کویت با رد ادعای اخراج سفیر ایران از کویت گفتند: وزارت خارجه کویت روز گذشته سفیر ایران را فراخواند تا یادداشتی رسمی را تقدیم وی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیروگاه گرمایی نوعی از نیروگاه است که معمولاً از بخار به عنوان سیال و عامل محرک استفاده می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مجموعه پوستر فیلم سینمایی "جنگ ستارگان 8" با نام فرعی "آخرین جدای" از طریق عوامل سازنده این فیلم منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست اورژانس کشور از وقوع حادثه برای یک گروه گردشگری در رودخانه دز خبر داد و گفت: 2 گردشگر در رودخانه دز غزق شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- شورای امنیت در جلسه امروز خود در مورد دو گروهک تروریستی جیش خالد بن ولید و جند الأقصی تصمیم گیری کرد و نا م انها را در لیست سیاه قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم جدید چلسی از سرمربی این تیم تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک دندانپزشک گفت: خمیردندان های حاوی سفید کننده می تواند منجر به آسیب وارد شدن به مینای دندان شده و به همین خاطر استفاده از آن ها توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- گرفتن آب فلفل دلمه ای سبز راهی جایگزین برای مصرف این ماده غذایی و راهی ساده برای افزایش میزان سبزیجات دریافتی در روز می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد: فرآیند تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی منحله الزهرا (س) از تاریخ دوم مرداد ماه آغاز می شود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به فواید خواندن سوره مبارکه "حشر" به عنوان سوره ای برای مغفرت و آمرزش انسان می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- متخصص طب سنتی گفت: پوست، حالت بدن، احساس گرما و سرمای بدن، اینکه فرد در تابستان راحت تر باشد یا زمستان یا بیشتر مایل به خوردن غذاهای گرم باشد یا سرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در آستانه هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۶    
خبرگزاری میزان- باشگاه میلان با مدافع جدیدش رسما قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان پس از دو مطالعه تحقیقاتی، یک راه جدید مبتنی بر صدا ابداع کرده اند که با کمک آن می توان فشار خون بالا و علائم میگرن را کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- اگر قصد خرید کلاه کپ آدیداس مدل Climacool دارید باید 96 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- آنفلوانزا بیماری است که حاد و بصورت ناگهانی همراه با تب شدید ، قرمزی چشم ، سردرد ، کوفتگی و درد در عضلات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک فوق تخصص گوارش گفت: درد شکم به عنوان علامتی هشدار دهنده به ظاهر مزاحم به عنوان یک عامل پیشگیری از بسیاری از بیماری های داخلی عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رهبر انصارالله یمن امروز طی سخنانی به مناسبت گرامیداشت سالروز فریاد بر سر استکبار به حملات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در مسجدالاقصی و قدس اشغالی اشاره و اعلام کرد که فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ترکیه در واکنش به چرخش موضع آلمان در برابر آنکارا به دلیل بازداشت فعال حقوق بشر آلمانی در ترکیه این کشور را متهم به بی مسئولیتی سیاسی بزرگ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- 2 باشگاه لیگ برتری برای جذب مهاجم وردربرمن آلمان رقابت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بررسی ها نشان داده است که کمبود ویتامین D، شیوع مصرف سیگار و قلیان، عفونت ها و حتی تغییر شیوه تغذیه طی 20 سال اخیر از عوامل مهم ابتلا به ام اس بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- به دنبال ایراد اتهام های بی اساس از سوی مقام مسئول در وزارت خارجه کویت به جمهوری اسلامی ایران در خصوص پرونده موسوم به العبدلی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: مرحله بیرون راندن اشرار و تروریست ها از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تنها هدف ما نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- انواع تالاسمی ها در واقع اختلال در سنتز هموگلوبین موروثی است. البته شدت آنها در افراد مختلف متفاوت است یعنی ممکن است بی نشانه بوده یا خیلی شدید بوده و در برخی مواد هم کشنده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم نفت تهران با عقد قراردادی به پارس جنوبی جم پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب فیزیکی هشدار داد استفاده از صندل هایی که کفه آن ها تخت و بدون پاشنه است و پوشش مناسبی نیز در بالا ندارد برای سلامتی پا ها مضر محسوب می شود و بسیار آسیب رسان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- شما در یک بحران انرژی هستید؛شما خسته اید، شما وحشتناک خسته اید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روایتی از پذیرش قطعنامه 598 را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- داشتن چشمانی جذاب و صورت جوان و شاداب آرزوی هر کسی است. آیا شما هم از سیاهی دور چشم های تان ناراحتید؟ آیا همیشه چشم های شما پف آلود است؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- عصر روز پنچشنبه کاردار کویت در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی بسکتبال ایران مقابل چین به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران که برای رایزنی درباره تحولات منطقه به دمشق سفر کرده است امروز با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- کره شمالی که اولین موشک بالستیک قاره پیمای خود را ماه جاری میلادی پرتاب کرد ، براساس گزارش های دریافتی خود را برای دومین پرتاب آماده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- موسسه اعتباری کاسپین تاکنون 859 میلیارد و 900 میلیون تومان برای تعیین تکلیف 403 هزار و 725 نفر از سپرده گذاران تعاونی اعتبار فرشتگان (تعاونی ادغام شده در کاسپین) پرداخت کرد که 600 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه عربستان در نشست خبری مشترک با همتای بلژیکی خود، ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- آیا با فوت موکل، باز هم می شود با استفاده از وکالت، اموال او را منتقل کرد؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاونان وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در هشتمین کمیسیون مشترک ایران و 1+5 وارد وین شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام فردا جمعه 30 تیر ماه در شهر وین پایتخت اتریش برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون امور عمرانی و فنی استانداری کرمان از کشته و زخمی شدن 4 نفر در اثر ریزش معدن اشکلیی منطقه هجدک شهرستان راور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- درصورتیکه مال فرد بدهکار در جریان مزایده فروش نرود، تکلیف چیست؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- تازه ترین ساخته خالق فیلم هایی همچون "لوسی" و "لئون" با نام "والرین و شهر هزار سیاره" به کارگردانی "لوک بسون" دو روز دیگر اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم نفت تهران مسئولان این تیم را تهدید به کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: همزمان با هفته تأمین اجتماعی و پس از 36 ماه تلاش بی وقفه مدیران و کارشناسان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان ایران در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا صاحب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به موعظه های اخلاقی امام جعفر صادق (ع) به عنوان یکی از ابعاد ارزشمند وجودی این حضرت می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- جنگلی کوچک در غرب پومِرمانی در لهستان وجود دارد که 400 درخت در آن روییده است ولی آنچه که این جنگل را معروف کرده حالت عجیب درختان آن است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو بر لزوم اصلاح نگرش ها نسبت به رسالت و نقش هیئت مدیره شرکت ها و تغییر رویکرد جدی از نگاه توسعه ای به سوی بخش حفاظت و بهره برداری منابع آب تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی تخصصی (سطح چهار) سال تحصیلی 97-96 حوزه های علمیه خواهران شنبه 31 تیرماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- ذکر مصیبت در شب شهادت امام جعفر صادق (ع) با مداحی محمود کریمی را می شنوید. شعله پای حرم فاطمه زاده نبرید، پسر فاطمه را پای پیاده نبرید"
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازارچه خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار از 31 تیر تا 6 مرداد ماه در زیرگذر تئاترشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران به تحریم های اخیر آمریکا و بدعهدی های این کشور علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اقدام های واشنگتن ناقض روح و متن برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه پیشین و رئیس فعلی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت سالگرد قطعنامه 598 متن تقدیر رهبر معظم انقلاب خطاب به خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- در پی انتشار گزارش وضعیت مرمت خانه تاریخی ابتهاج و اقدامات صورت گرفته در آن، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 12 در این باره توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاونین دیوان محاسبات کشور به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان های کشور با مدیر بازداشتگاه اوین دیدار و از قسمت های مختلف بازداشتگاه اوین بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- نظامیان صهیونیست با شلیک گلوله یک نوجوان فلسطینی را در شهر بیت لحم به بهانه تلاش وی برای عملیات استشهادی به شهادت رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- فردا (جمعه) هفتۀ ششم کورس اسب دوانی نوروزآباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم وزن کشی اوزان 50، 58 و 69 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا امروز در شهر بانکوک تایلند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس با 19 بازیکن جهت دیدار با نفت تهران راهی اردو شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، مرثیه شهادت امام جعفر صادق با نوای حسن خلج را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- پس از شنیدن خبر درگذشت حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده نام سینما ایران هنرمندان در واکنش با این ضایعه احساسات خود را بیان کرده و در سوگ از دست دادن وی نششتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: ما به صورت جدی در پی یافتن یک مهاجم هدف خوب هستیم که امیدواریم بتوانیم چنین مهاجمی را به جمع نفرات خود اضافه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون دادستان مشهد گفت: یکی از علل موفقیت دادسرای استان خراسان رضوی در مقابله با زمین خواری، همراهی مردم با طرحها و بازخواست مدیران سهل انگار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- شنیده ها حاکی است برخی بزرگان اصلاح طلب بعد از انتخاب 7 نامزد نهایی شهرداری تهران از اعضای شورای پنجم انتقاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- دوربین سمت کتابخانه ی این مسجد رفته و از کتاب های موجود در آن چند فریمی نشان می دهد. دست بر قضا، رهبر انقلاب این بخش از مستند را می بینند و همین هم انگیزه ای می شود برای ایشان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متن اعمال ماده 236 آئین نامه داخلی را مکتوب کرده ایم که اگر ظرف یک ماه آینده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد - که طبق ماده 23 قانون برنامه ششم به وزارت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- تصاویر جالب از کمپین "از خودمان شروع کنیم" تهران را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت استخراج زغال سنگ استرالیا نخستین قطار جهان را که به طور کامل از انرژی خورشیدی بهره می برد، تا پایان امسال به بهره برداری می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی "قلعه شیشه ای" ساخته جدید کارگردان فیلم "کلبه" منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- بر اثر گازگرفتگی در معدن زغال سنگ بخش کوهساران کرمان یک کارگر کشته و دو نفر راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- شبکه الجزیره گزارش داد که وزارت خارجه کویت سفیر ایران را احضار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده پایگاه دریابانی سیریک هرمزگان در تعقیب و گریز قاچاقچیان جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به اوضاع جامعه در زمان امام جعفر صادق (ع) و همچنین عصر جنبش فرهنگی و فکری در دوره ایشان می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخار می کنیم که یک پای سوپرجام هستیم، چون بهترین قهرمانی در کشور یعنی قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- نجات یک بزغاله وحشی از سوی یک محیطبان، تصادف زنجیره ای محور زنجان – تبریز، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: سیره امام صادق(ع) الگوی توسعه است ...
  • ۱