جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۴:۰۱Jul 2018 20

خبرهای میزان 30 تیر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 تیر 1396 میزان 2 تیر 1396 میزان 3 تیر 1396 میزان 4 تیر 1396 میزان 5 تیر 1396 میزان 6 تیر 1396 میزان 7 تیر 1396 میزان 8 تیر 1396 میزان 9 تیر 1396 میزان 10 تیر 1396 میزان 11 تیر 1396 میزان 12 تیر 1396 میزان 13 تیر 1396 میزان 14 تیر 1396 میزان 15 تیر 1396 میزان 16 تیر 1396 میزان 17 تیر 1396 میزان 18 تیر 1396 میزان 19 تیر 1396 میزان 20 تیر 1396 میزان 21 تیر 1396 میزان 22 تیر 1396 میزان 23 تیر 1396 میزان 24 تیر 1396 میزان 25 تیر 1396 میزان 26 تیر 1396 میزان 27 تیر 1396 میزان 28 تیر 1396 میزان 29 تیر 1396 میزان 30 تیر 1396 میزان 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از توقیف محموله یک و نیم میلیارد ریالی تصفیه آب های خارجی قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی با اعلام شرایط جدید ارائه دسته چک، اعلام کرد، تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک برگشتی، بدهی غیر جاری و یا مشمولین موضوع ماده 7 قانون صدور چک، ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- برنامه مشترک مبارزه با ایدز سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد هند در ردیف 10 کشور آسیا با بیشترین تعداد مبتلایان به ایدز قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- پنتاگون خبر داد که واشنگتن الباقی کمک هزینه های سال مالی 2016 را به دلیل تلاش ناکافی اسلام آباد در مبارزه با شبکه حقانی و طالبان پرداخت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- در تازه ترین تحقیقات انجام شده مشخص شد که سیستم ایمنی گاوها مجموعه کاملی از آنتی بادی را تولید می کند که توانایی نابودی 96درصد از انواع ویروس ایدز را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۱    
خبرگزاری میزان- رئیس اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که رهبران حکومت وحدت ملی به توافق رسیدند تا افرادی را برای تصدی وزارت خانه های بدون وزیر به پارلمان این کشور معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماجرای هدیه 115جلد کتاب از سوی رهبر معظم انقلاب به کتابخانه مسجد ابوذر که محل ترور ایشان در سال60 بود را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- استفاده از سفره های یک بارمصرف نه تنها باعث بروز مشکلات و بیماری برای افراد بزرگسال می شود بلکه موجب بروز کوتاهی قد در کودکان و نوجوانان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- پارسا پیروزفر بازیگر و کارگردان نمایش ماتریوشکا تصمیم دارد برای سومین بار این نمایش را به صحنه تئاتر ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۶    
خبرگزاری میزان- توافقنامه همکاری هسته ای غیر نظامی هند و ژاپن روز جمعه با تبادل یک یاداشت دیپلماتیک بین 'اس جی شانکار' معاون وزیر خارجه و کنجی هیراماتسو سفیر ژاپن در دهلی نو به طور رسمی اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک خانواده آمریکایی بعد از 137 سال صاحب یک فرزند دختر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال نوجوانان ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی خود در تونس موفق به شکست تیم نوجوانان این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- جراحان از بدن یک زن در چین 200 سنگ صفرا خارج کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک عکاس حیات وحش تصویر فوق العاده از یک مورچه قدرتمند گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود اعلام کرد که پاکستان جزء کشور هایی است که برای تروریست ها پناهگاه محسوب می شود و از تروریست ها حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سفر ظریف به نیویورک و اعلام اینکه: امریکا روح و متن برجام را نقض کرده است چه آورده ای باید برای نیرو های مؤمن به انقلاب اسلامی داشته باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شنبه 31 تیرماه آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری بوده و قابل تمدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۶    
خبرگزاری میزان- مجلس دوما در روسیه قانون ممنوعیت استفاده از وی.پی.ان و پروکسی را تصویب کرد که در صورت نادیده گرفتن، جریمه های نقدی برای متخلفان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت رطوبتی که در میوه است با رطوبتی که شما با نوشیدن آب به آن اضافه می کنید، متفاوت است لذا هرگز همراه میوه به ویژه میوه های آبدار، آب ننوشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- دستگیری یک فعال حقوق بشر آلمانی در ترکیه روابط بین دو کشور را به شدت متشنج کرده است به گونه ای که وزیر امور خارجه آلمان روز چهارشنبه مرخصی خود را لغو کرده و سفیر ترکیه را به وزارت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مقر فرماندهی و مخابرات داعش در روستای ام الریش در حومه شرقی حمص منهدم شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- ناظر داوری فوتبال ایران گفت: مرد خسته نمی شود اما به هر حال جوانان پشت خط هستند و باید بیایند و فقط نمی شود من باشم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: درخشان در جلساتی که با مسئولان باشگاه نفت داشته متقاعد شده که پول می آید و می توان کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک - مهاجم تیم نفت تهران گفت: علی آقا (کریمی) گفت بمان و بهترین بازی ها را برای نفت تهران انجام بده.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهترین حالت برای ما این بود که با قهرمانی وارد لیگ شویم و این قهرمانی برای ما خیلی مهم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: به غیر از دو نفر، تمام بازیکنان تیم نفت زیر 23 سال بودندو در عرض دو ساعت تیم را جمع و جور کردم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیر سامانه پیامکی اسپانسر باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: تمایل داشتیم دربی آلمان برگزار شود اما نشد و از این اتفاق هم خیلی ضرر کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید در زندگی موفق باشید و در دوران سالمندی با افتخار به گذشته نگاه کنید باید برای لحظه لحظه زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه با هم در پرسپولیس رفیقیم اما رقابت هم داریم و هر بازیکنی بهتر باشد، او بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تا وقتی دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص ثبت قرارداد تیم های بدهکار نامه ندهد ما قرارداد بازیکنان آنها راثبت نمی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به مسائل حاشیه ای نپردازید، الان زمان جشن است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- پدر آتنا اصلانی در یک شرکت دولتی استخدام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- عکس هایی که چشم را دچار خطای دید می کنند، قرن هاست نسل های جوان و پیر را با خود درگیر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های محلی از شنیده شدن صدای انفجار در میدان راسل لندن خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ایران به تفصیل و مستند به موضوع بدعهدی ها و کارشکنی ها و تعلل های آمریکا در اجرای تعهدات خود در برجام پرداخت و طرف آمریکایی در برابر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- این سیستم جدید علاوه بر تشخیص مواد اولیه، می تواند حتی دستورالعمل هایی را برای پخت غذاهای مشابه ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی آبی های لندنی از اینکه در آستانه به خدمت گرفتن مهاجم اسپانیایی رئال مادرید است، خوشحال به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ناتانیل هاوثورن یکی از نویسندگان مشهور آمریکایی، مانند دیگر افراد خرافاتی عقیده ای داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی در رابطه با راهکار های خانگی برای درمان کهیر توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام آمریکایی گفت که هنوز اطلاعات موثقی که کشته شدن ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را تایید کند، وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- سازمان تجارت جهانی یا به صورت مختصر WTO (مخفف World Trade Organization) یک سازمان بین المللی است که قوانین جهانی تجارت را تنظیم و اختلافات بین اعضا را حل و فصل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- روسیه یک فضاپیمای باری پروگرس جدا شده از ایستگاه فضایی بین المللی را پس از انجام ماموریت شش ماهه در اقیانوس آرام غرق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیرامورخارجه کشورمان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره سفر فشرده خود به نیویورک گزارشی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- منابع خبری روز جمعه ادعا کرده اند ایران از فرصت هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام برای آغاز کردن مکانیسم حل اختلاف بر سر نقض برجام استفاده نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری میزان- مجموعه پوستر فیلم سینمایی "کینگزمن، شورای زرین" به کارگردانی "جین گولدمن" همراه با اعلام تاریخ اکران این فیلم منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- در 9 ماه عملیات آزادسازی موصل بیش از 25 هزار داعشی از جمله 450 عامل انتحاری کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- طیق آمار منتشرشده، سیستم عامل اندروید همچنان از محبوبیت بیشتری بین کاربران برخوردار است و این محبوبیت نسبت به سال گذشته 4 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۱    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه گفت: توت فرنگی به دلیل منافذ بسیاری که دارد میوه آلوده ای است و قبل از خوردن باید با دقت شسته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: چین بیشتر از ما تحت تأثیر شرایط بد آب وهوایی و نور سالن قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان برانکو با شکست قاطع نفت تهران در سوپر جام، فصل را با جام شروع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- امام جمعه قم گفت: دولت دوازدهم باید بر کار و خدمت متمرکز شده و از ورود به حاشیه سازی های ناروا پرهیز کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس هنگام اهدای جام قهر کرد و به جمع هم تیمی هایش ملحق نشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- در متن زیر به سوره ای که باعث زیاد شدن رزق و روزی و وسعت معیشت می شود، می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- در هشتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ایران به تفصیل و مستند به موضوع بدعهدی ها و کارشکنی ها و تعلل های آمریکا در اجرای تعهدات خود در برجام پرداخت و طرف آمریکایی در برابر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- آرتو نوملا، مدیر عامل کمپانی اچ ام دی گلوبال در آستانه عرضه نسل جدید نوکیا، از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رزمندگان حزب الله لبنان پس از آنکه صبح امروز جمعه توانستند تپه البرکان در منطقه القلمون غربی در سوریه را از دست نیروهای تروریستی آزاد کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- در روزی که سیاه جامگان برابر آلومینیوم اراک به پیروزی رسید،تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز نیز در دیداری تدارکاتی، به نتیجه تساوی مقابل هم رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دو دیپلمات بلندپایه غربی اعلام کردند نتانیاهو پس از سال ها سپتامبر 2012 به طور مخفیانه با وزیر خارجه امارات در هتل محل اقامتش در نیویورک دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، سرمربی و دروازه بان این تیم را تشویق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای خرید هواکش خانگی دمنده سری لوکس مدل VSL-25C4S، باید 47 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاخیر 20 دقیقه ای در تمرین امروز (جمعه) این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- نماینده کشورمان در مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در لایپزیگ آلمان برابر شمشیرباز فرانسوی شکست را پذیرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور فیلیپین تاکید کرد آمریکا مرتکب موارد زیادی از نقض حقوق بشر می شود و من هرگز به آمریکا سفر نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- خاکی که نیل آرمسترانگ در اولین فرود انسان بر روی ماه از روی آن جمع آوری کرده بود، در نیویورک و در حراج خانه "ساتبی" به حراج گذاشته شد و به قیمت 1.8 میلیون دلار به فروش رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم های تیراندازی با کمان میکس کامپوند و ریکرو کشورمان به فینال تورنمنت بین المللی معلولان در جمهوری چک صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه میلان از پیراهن سوم روسونری برای فصل پیش رو به طور رسمی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مجتهد؛فعال توئیتری و افشاگر اسرار آل سعود اینگونه نوشت: ملک سلمان احتمالا پیش از رفتن به تعطیلات تابستانی به مغرب و تا سه روز آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال امید کشورمان در دیداری تدارکاتی بر تیم ملی بزرگسالان چین غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری فرانسه امروز خبر داد که سازمان ملل ، ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی را مقصر حمله هوایی مرگبار این هفته به غیرنظامیان یمنی دانست و فاش کرد که هیچ هدف نظامی ای در منطقه بمباران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رمان خواب باران نوشته وجیهه سامانی از انتشارت کتابستان معرفت چند ماهی است که در بازار کتاب منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در کمتر از 3 ساعت به شروع دیدار سوپرجام، چهارهزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل تاکید کرد که تهران و کویت با دوستی و برادری خواهند ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- هشتمین کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و 1+5 روز جمعه پس از سه ساعت پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان برانکو ایوانکوویچ در صورت قهرمانی در سوپر جام، این عنوان را به خانواده آتنا اصلانی تقدیم خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- قاسمی اعلام کرد که محمد جواد ظریف در سفر به نیویورک دستور و برنامه ای برای دیدار با همتای آمریکایی خود نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در چارچوب رقابت های شمشیربازی قهرمانی جهان در لایپزیگ آلمان، علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران (آیداتیس) از یک سال قبل در مراکز درمان اعتیاد مورد استفاده قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- نرکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی سوپرجام مقابل نفت تهران مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم بسکتبال "ب" ایران در هفتمین مسابقه خود در جام ویلیام جونز مقابل عراق مغلوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- در ادامه تظاهرات علیه تصمیم رژیم صهیونیستی مبنی بر نصب گیت های الکترونیکی در درهای ورودی مسجدالاقصی، پلیس این رژیم ضمن توسل به خشونت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- گردشگرانی که در منطقه چال کندی حضور پیدا کرده و گرفتار شده بودند، با توری فاقد مجوز در این منطقه خطرناک حاضر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان کشورمان به 3 طلا و نقره در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- امید حاجیلی در جدیدترین اجرای صحنه ای خود با منتخبی از قطعه های خود از جمله "حاجیلیتو" با طرفدارانش در قشم دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- مراسم تشییع پیکر مطهر شهید یاسین قنبری فرداشنبه از ساعت 11 صبح از میدان انقلاب ارومیه تشییع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- شنیده ها حکایت از آن دارد که 2 بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال از این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- گروه "چارتار" در جدیدترین سری فعالیت های موسیقایی خود با اجرای آثاری همچون "آشوبم" در بابلسر روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: با وجود انتخابم به عنوان مربی در دقایق پایانی، فکر می کنم بتوانم به نفت کمک کنم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- انیمیشن موزیکال "پونی کوچولوی من" به کارگردانی "جیسون تیسن" از 8 اکتبر 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که تاکنون حداقل یک بار با کامپیوترهای قدیمی سر و کار داشته اند، حتما مانیتورهای بزرگ و جعبه ای این رایانه ها را به یاد دارید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- در ادامه مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان نماینده کشورمان با شکست برابر حریفش از صعود به جمع 16 نفر پایانی باز ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاونت فرهنگی دادگستری خوزستان گفت: آموزش قرآن تشریفات دارد که باید طبق اصول پیش برود و نیاز به برنامه ریزی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- به دلیل اختلال در سیستم، رای گیری الکترونیک انتخابات نظام پزشکی متوقف شد.