جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۷:۴۱Jul 2018 20

خبرهای میزان 6 مرداد 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مرداد 1396 میزان 2 مرداد 1396 میزان 3 مرداد 1396 میزان 4 مرداد 1396 میزان 5 مرداد 1396 میزان 6 مرداد 1396 میزان 7 مرداد 1396 میزان 8 مرداد 1396 میزان 9 مرداد 1396 میزان 10 مرداد 1396 میزان 11 مرداد 1396 میزان 12 مرداد 1396 میزان 13 مرداد 1396 میزان 14 مرداد 1396 میزان 15 مرداد 1396 میزان 16 مرداد 1396 میزان 17 مرداد 1396 میزان 18 مرداد 1396 میزان 19 مرداد 1396 میزان 20 مرداد 1396 میزان 21 مرداد 1396 میزان 22 مرداد 1396 میزان 23 مرداد 1396 میزان 24 مرداد 1396 میزان 25 مرداد 1396 میزان 26 مرداد 1396 میزان 27 مرداد 1396 میزان 28 مرداد 1396 میزان 29 مرداد 1396 میزان 30 مرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- کارمند یک شرکت در آلمان برای دور زدن ترافیک هر روز مسافتی دو کیلومتری را شنا می کند تا سر موقع به محل کارش برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت خودروسازی پدال الکترونیکی در خودروی جدیدش عرضه می کند که می توان از آن برای توقف، افزایش یا کاهش سرعت خودرو استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه نزاویسیمایا گازتا نوشت: تحریم های جدید آمریکا، روسیه را به سوی تحکیم اتحاد با چین سوق می دهد و نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت روسیه با این هدف به پکن سفر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر گروه علوم پزشکی مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: متخصصان طب سنتی معتقدند که مصرف شربت سکنجبین برای رهایی از گرمازدگی هوای داغ تابستان بسیار مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- آیا معمولا طعمه پشه ها می شوید؟ یا اینکه تاکنون پشه ای شما را نیش نزده است؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که توانایی پشه های میوه در تخم گذاری در سنین پایین به طور مستقیم با پیری و مرگ زودرس آن ها در ارتباط است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- قطع برق استان مازندران کلید خورد، قزوین خنک تر می شود، ساماندهی چشمه طبیعی تاریخی سراب دخترون، معافیت مالیاتی 13 ساله برای واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی خرمدشت و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- "چین و روسیه" با توجه به افزایش تهدیدهای آمریکا، از تقویت همکاری های امنیتی میان خود خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- لازمه ایجاد خانه های هوشمند این است که اطلاعات دقیقی در مورد فضای داخل خانه های و چینش وسایل در داخل آنها وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- ستاره مطرح فوتبال پس از گذشت بیش از شش سال از زندگی مشترک، همسر خود را طلاق داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی خواننده پاپ توضیح داد: بهنام صفوی بعد از انجام عمل جراحی موفقیت آمیزی که در شهر هانوفر آلمان تحت نظارت پرفسور سمیعی داشت بعد از حضوری 25 روزه در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- تروریستی القاعده شاخه جدید خود در شبه قاره هند را در منطقه ای از کشمیر که تحت کنترل این کشور است، تاسیس کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مصاحبه علمی دکترا متأخرین دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت Adobe توسعه دهنده پلاگین فلش پلیر (Flash Player) طی بیانیه ای اعلام کرد که در سال 2020 فعالیت این پلاگین متوقف خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۸    
خبرگزاری میزان- پرتاب آزمایشی موفقیت آمیز موشک ماهواره بر سمیرغ همزمان با گشایش پایگاه ملی فضایی امام خمینی (ره) در رسانه های روسیه بازتاب گسترده داشت و آنها خاطرنشان کردند ایران دارای قدرت فضایی و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- هریک از این میوه ها به قدری از لحاظ مواد مغذی غنی هستند که می توان از آنها مانند یک وعده غذایی سالم برای تقویت و افزایش انر ژی بدن استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سنای آمریکا به دنبال مجلس نمایندگان این کشور طرح تحریم های علیه ایران، روسیه و کره شمالی را تایید کرد و مقامهای روس اعلام کرده اند که برای پاسخ دادن به این تحریم ها آماده شده و با ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل کانون موسسات و شرکت های خدمات اعزام دانشجوی ایران با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه این کانون ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- روز گذشته صحنه سرقت خودروی حامل بنیتا با حضور نیروهای پلیس، مجرمان و خانواده دختر هشت ماهه بازسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- برجام طفل نارسی است که اگر در ابتدا امید به این بود که بتوان با حمایت و مراقبت، آن را زنده نگه داشت و بزرگ کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب تهران با تاکید بر اینکه مردم به محض مراجعه به دادسرا، می خواهند حکم جلب بگیرند،گفت: دلیل این امر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دیروز جف بزوس مدیرعامل آمازون برای ساعاتی بیل گیتس را پشت سر گذاشت و به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت با حضور در کاروان خیریه نورآوران سلامت در منطقه محروم گرماب از توابع شهرستان خدابنده در فاصله 100 کیلومتری جنوب زنجان، چشم 12 بیمار نیازمند را جراحی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- در پی حکم دادگاه عالی پاکستان مبنی بر سلب صلاحیت نواز شریف و برکناری وی از سمت نخست وزیری، احزاب و شخصیت های موافق و مخالف وی واکنش های متفاوت نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به اینکه تحریم ایران نشان از ضعف آمریکایی ها است، گفت: آمریکایی ها و دشمنان ما باید بدانند کوچک ترین خطا و تعرض آن ها واکنش خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- حمله تروریست های داعش به پایگاه نیروهای سوریه دموکراتیک در شرق رقه، پایتخت خودخوانده داعش به کشته شدن ده ها نفر انجامید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزارت امورخارجه روسیه با غیرقانونی خواندن تحریم های آمریکا علیه این کشور، توقیف اماکن دیپلماتیک روسی در نیویورک و واشنگتن را مغایر با کنوانسیون وین در مورد روابط دیپلماتیک خوانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: قطعا تمام تیم ها با هدفی وارد مسابقات می شوند و ما هم هدفمان قهرمانی و کسب سهمیه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: بدنبال این هستیم تا نتایج بد سال گذشته را با نتایج خوب به دست فراموشی سپرده و سهمیه آسیا بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در تیم بزرگی مانند سپاهان باید همیشه خوب باشیم تا بتوانیم در ترکیب قرار بگیریم و بازی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: امروز نخستین حضورم در ترکیب سپاهان را تجربه کردم و تجربه بسیار خوبی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های شنبه 7 مرداد را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از نتیجه راضی هستم، البته زیاده خواه نیستم، اما استحقاق پیروزی با اختلاف سه چهار گل را داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- دولت جدید آمریکا در نظر دارد به منظور ارزیابی توافق هسته ای خود با ایران، از تاسیسات نظامی این کشور بازرسی به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- هیوندای آوانته از سال 1990 طراحی و بعد از گذشت یکسال وارد ناوگان تولید هیوندای شد و در سال 2004 با تغییرات اندک توانست به بازار فروش جهانی خود رونقی بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: زمانی که از استقلال جدا شدم تمام مطالباتم را بخشیدم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: اگر داور پنالتی نیمه اول ما را می گرفت، شرایط برمی گشت و ما بهتر از این هم بازی می کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: لعنت به خودخواهی و بی سوادی فوتبال. لعنت به قوانین فوتبال که در مملکت ما رعایت نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل استقلال معتقد است با بازگشت بازیکنان اصلی، این تیم دگرگون خواهد شد و نتایج بهتری کسب خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- این طرح که برای قانونی کردن عملیات مخفیانه تدوین شده است ، ایران را یکی از کشورهای متخاصم آمریکا نام می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مدام برتری مان را به سایپا دیکته می کردیم، اما در آخر کم می آوردیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: خوشحالم می بینم موقعیت ما نسبت به بازی های فصل قبل بهتر شده و در تمام بازی غرامت یک اشتباه را دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه پیکان صحبت های رئیس سابق سازمان اقتصادی درباره امنیتی اداره شدن فدراسیون فوتبال را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- شرکت توزیع برق مازندران از احتمال قطعی برق در روز های شنبه و یکشنبه با توجه به افزایش دمای هوا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: خوشحالم می بینم موقعیت ما نسبت به بازی های فصل قبل بهتر شده و در تمام بازی غرامت یک اشتباه را دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- تصویر زیر را ببینید و مطالبی درباره رنگ های مختلف پیاز به دست آورید و بدانید هرکدام مخصوص چه کاری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نمی توانم بال بال بزنم و به اصفهان بیایم و شما با این رفتار کار من را ساده کردید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: برای ما بازی سختی بود و در دقیقه 3 گل زدیم و بر بازی مسلط شدیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- بزرگترین کشتی تفریحی جهان را از نمایی متفاوت ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مقامات استرالیایی به دنبال احداث طولانی ترین مسیر یک طرفه دنیا هستند که مجهز به ایستگاه های شارژکننده پرسرعت برای شارژ خودروهای برقی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: چلسی و تیم های بزرگ دنیا هم 4 بر یک شکست می خورند؛ چرا باید این باخت تحقیرآمیز باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های فوتبال سپاهان و سایپا در هفته نخست لیگ هفدهم با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جم جنوبی گفت: بعد از گل زودهنگامی که دریافت کردیم، شوک به تیم مان وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- بار یک تنی دنبه قاچاق از سوی ماموران پلیس میامی کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جم جنوبی گفت: بعد از گل زودهنگامی که دریافت کردیم، شوک به تیم مان وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه "بث"(Bath) در انگلیس موفق شدند از یک انفجار گامایی عظیم در فضا تصویربرداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- ساعت 17 امروز یک زن 36 ساله تبعه کشور عمان در رودخانه سرد آبرود غرق شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- نماد عبارت است از کد شرکت ها که برای سهولت شناسایی و دسته بندی آنها در بورس تهران مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه 6 شرکت زیر مجموعه یک شرکت ایرانی اعمال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان با برتری شاگردان کمالوند به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- بر اثر هجوم یک خودرو به میان جمعیت در هلسینکی فنلاند یک نفر کشته و چندین تن زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- هافبک جوان تیم استقلال که از همراهی تیمش محروم است در اقدامی پسندیده با هواداران معلول تیم صنعت نفت آبادان عکس یادگاری گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم های وزنه برداری جوانان و نوجوانان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا در سکوهای اول و سوم ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصاویر از حضور "مت دیمون" در فیلم سینمایی "حومه شهر" به کارگردانی "جورج کلونی" منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل پدیده مشهد با برتری شاگردان مهاجری به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سه نفر مسافر ایرانی که در ترکیه به گروگان گرفته شده بودند، روز جمعه با تلاش نیرو های پلیس در شهر استانبول و با ردیابی شماره تلفن، از دست آدم ربایان آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مدعی عنوان قهرمانی هستیم و امیدوارم به این مقام دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم فوتبال سپاهان مقابل سایپا با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان معتقدند تاثیر احساس و شادمانی در ژن ها مشهود است و می توان حتی نوع شادی ها را در تاثیری که روی ژن ها می گذارند، مشاهده کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان با برتری شاگردان کمالوند به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم فوتبال گسترش فولاد مقابل پارس جنوبی جم با برتری شاگردان تارتار به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- امشب یک موشک سویوز در ساعت 9:41 دقیقه به وقت روسیه، سه فضانورد را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- ژاپن اعلام کرد کره شمالی یک فروند موشک به آب های سرزمینی این کشور شلیک کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- برخی هواداران تیم صنعت نفت آبادان علیه سرمربی تیم استقلال شعارهایی سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در صحنه تصادفات رانندگی، رانندگان مقصر و زیان دیده در تصادف و سایر رانندگان دارای تکالیفی هستند که باید به آنها عمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- برای خرید ماشین بازی سواری در بازار باید از 550 هزار تومان تا یک میلیون و 250 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم استقلال خوزستان برای آنالیز حریف هفته آینده تیم خود در ورزشگاه تختی آبادان حضور پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند گفت: نشان دادیم تیم پُرقدرتی هستیم و برای فتح جام آمده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در حمله یک فرد مسلح به چاقو به سوپرمارکتی در هامبورگ، حداقل یک نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات همتای آمریکایی درباره آزمایش ماهواره بر سیمرغ تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- گوشی هوشمند جدید شرکت اچ تی سی با نام HTC U11 ، بسیار موفق ظاهر شده است. در ادامه با ما همراه شوید تا این گوشی را بیشتر بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- هافبک ملی پوش عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس را تیم خوبی برای پیشرفت دیدم و پس از مشورت هایی که با مدیر برنامه هایم انجام دادم این تیم را انتخاب کردم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- هوش و ذکاوت یک نعمت خدا دادی است، اما انجام برخی کار ها می تواند سبب تقویت و یا برعکس کاهش سطح هوش افراد شود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- خودروی فراری 260 هزار دلاری درست یک ساعت بعد از خرید در جاده دچار حادثه شد و از بین رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- مراسم ترحیم برادر آیت الله کاظم صدیقی در مسجد جامع ازگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال گیتی پسند با برتری مقابل الریان قطر به فینال رقابت های قهرمانی آسیا راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- از پیراهن شماره یک تیم فوتبال پیکان برای حضور در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال وستهام به میدلزبورو پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.4 درصد افزایش به رقم 1259 دلار و 68 سنت رسید و در مسیر سومین افزایش قیمت هفتگی متوالی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- ستاره تیم فوتبال بارسلونا با بازیکن جوان این تیم درگیری فیزیکی پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- منابع عراقی از کشته شدن 4 عامل انتحاری پس از نفوذ به منطقه البغدادی واقع در غرب الرمادی و انفجار یک عامل انتحاری دیگر در همین منطقه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهندسان آمریکایی در یک آشیانه عظیم در ساحل فلوریدا قدرت تعدادی از وخیم ترین شرایط آب و هوایی را مهار کرده اند تا هواپیمای نظامی F-35 را در دشوارترین موقعیت ها آزمایش کنند.