چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۹:۳۵Jun 2018 20
 

خبرهای میزان 8 مرداد 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مرداد 1396 میزان 2 مرداد 1396 میزان 3 مرداد 1396 میزان 4 مرداد 1396 میزان 5 مرداد 1396 میزان 6 مرداد 1396 میزان 7 مرداد 1396 میزان 8 مرداد 1396 میزان 9 مرداد 1396 میزان 10 مرداد 1396 میزان 11 مرداد 1396 میزان 12 مرداد 1396 میزان 13 مرداد 1396 میزان 14 مرداد 1396 میزان 15 مرداد 1396 میزان 16 مرداد 1396 میزان 17 مرداد 1396 میزان 18 مرداد 1396 میزان 19 مرداد 1396 میزان 20 مرداد 1396 میزان 21 مرداد 1396 میزان 22 مرداد 1396 میزان 23 مرداد 1396 میزان 24 مرداد 1396 میزان 25 مرداد 1396 میزان 26 مرداد 1396 میزان 27 مرداد 1396 میزان 28 مرداد 1396 میزان 29 مرداد 1396 میزان 30 مرداد 1396 میزان 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۱    
خبرگزاری میزان- تحقیقات جدید، این بار دقیق تر از همیشه نشان داده است که چگونه سبک زندگی سالم می تواند بر طول عمر تاثیر داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون سازمان مبارزه با مواد مخدر افغانستان اعلام کرد که 3میلیون نفر در این کشور مشغول کشت و قاچاق مواد مخدرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد با اشاره به تعقیب و گریز قاچاقچیان مواد مخدر در شهرک طرق از کشف بیش از 24کیلو تریاک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- ظاهرا تویوتا در حال برنامه ریزی برای تولید اولین خودروی تمام الکتریکی در سال 1401/ 2022 بوده و برنامه هایی برای ارائه این خودرو با ویژگی های منحصربه فرد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: مدارس هیات امنایی که مجوز نداشته باشند و از اولیای دانش آموزان، وجوهی دریافت کنند، از وضعیت هیات امنایی خارج شده و به حالت عادی باز می گردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سیاستمداران غربی قربانی شدن انسان های بی گناه در جریان عملیات نظامی آنها در سوریه، عراق و افغانستان را بعنوان خسارات ناخواسته تلقی کرده و حتی به خود زحمت عذرخواهی هم نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۰ - ۰۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- این روزها در محافل افغانستان صحبت از پسری پرآوازه و پرافتخار به میان است که توانسته با وجود مشکلات فراوان به رتبه یک کنکور سراسری دست یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- خورشیدشاه رهبر حزب اپوزیسیون در پارلمان پاکستان اعلام کرد: حزب حاکم هیچ فرد باصلاحیتی برای نخست وزیری ندارد و اعلام نام شهباز شریف توهین به تمام نمایندگان حزب مسلم لیگ است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۶    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله رییس اجراییه افغانستان در نشست معرفی قانون شوراهای ولایتی، گفت: صلاحیت شوراهای ولایتی در راستای مبارزه با فساد اهمیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمی شود به سادگی از کنار زندگی خواهران برونته گذشت؛ خواهران برونته در خانه ای پر از التهاب و ترس از ابراز وجود بزرگ شده اند؛ داستان نوشتند و دست آخر جوان مرگ شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- عبدالله بن حمد العطیه معاون نخست وزیری قطر در واکنش به عدم نقش آفرینی شورای همکاری خلیج فارس درحل بحران جاری بین برخی اعضای آن و غیبت دبیرکل این شورا با تمسخر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- استاندار قندهار افغانستان در دیدار با سرکسنول سفارت جمهوری اسلامی ایران در قندهار اعلام کرد که بندر چابهار و بندرعباس برای تجارت این کشور اهمیت حیاتی دارد و روابط بازرگانی میان دو ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- کشور سنگاپور که به خلاقیت شهره است اکنون ابتکاری برای عابران پیاه در شب خلق کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اوقاف قطر روز یکشنبه گفت: وزارت حج عربستان سعودی از همکاری با وزارت اوقاف قطر برای تامین سلامت حجاج قطری و اعطای تسهیلات خودداری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۰    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری میزان- پیرمحمد ملازهی کارشناس مسائل منطقه گفت: داعش کشورهای عربی در افغانستان جایگاه ندارد و داعش بومی مثل طالبان و پاکستان با پیوستن به داعش ظرفیت نفوذ در افغانستان را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص بیماری های قلب و عروق گفت: مصرف الکل، ضربان طبیعی قلب را به هم می زند و می تواند زمینه ساز تمام آریتمی های قلبی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- شیخ الاسلام دکتر طاهر القادری از رهبران بزرگ اهل تسنن بریلوی پاکستان طی سخنانی با قاتل دانستن شهباز شریف مخالفت صریح خود را با نخست وزیری او اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۷    
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرامش پستی با عنوان حج پرخاطره منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدل لندروور در صدر 10 خودروی محبوب خریداری شده توسط بازیکنان برتر فوتبال در انگلستان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با دعوت از همه نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران برای ارسال آثار خود در گروه های چهارگانه فراخوان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- بیانات روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست اندرکاران حج؛ تمرکز ویژه ای بر ظرفیت های اجتماعی گوناگون این فریضه الهی داشت تا آن جا که می توان تقریب مذهبی و سیاسی را ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- علی کریمی سندی عجیب از مبلغ قرارداد یک بازیکن تیم نفت تهران منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که بیش از یک هزار داعشی در 6 ماه گذشته در افغانستان به هلاکت رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی "وقتشه" با محور عشق و ازدواج هفته آینده روی آنتن می رود و کامران تفتی در این برنامه با زوج های موفق سلبریتی گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- نظام بانکداری در توصیه های امنیتی استفاده از خودپرداز و هشدار درباره کلاهبرداری ها به طور صریح بیان کرده که برای انتقال وجه با خودپرداز نیازی به استفاده از منوی انگلیسی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- کودک 8 ساله ربوده شده در سیرجان پس از دو هفته به آغوش خانواده بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- فساد گسترده در حکومت افغانستان و عدم توانایی برای اجرای عدالت و امنیت سبب دوری بسیاری از مردم از این حکومت شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ناصر براری از هنرمندان قدیمی و آخرین نسل از کوب بافان اصیل مازندارن است؛ او در گذشته کوب ها را با قیمت پنج تا پانزده قران می فروخت، امروز به دلیل نبود واش و دشواری برداشت آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که مسکو از ما خواسته تا روز اول سپتامبر تعداد کارکنان سفارتمان در این کشور را به 455 نفر کاهش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- جنگنده های متجاوز ائتلاف سعودی روز یکشنبه پایگاه انصار الله و ارتش یمن را در شهر بیحان در استان شبوه بمباران کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- خالد الخطیب خبرنگار 25 ساله این شبکه خبری روز یکشنبه و هنگام پوشش خبری درگیری ها میان ارتش سوریه و گروه داعش در مناطق بیابانی مرکزی سوریه کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- اتاق تجارت و صنایع افغانستان می گوید هواپیمای شرکت هندی در زمان معین در فرودگاه کابل فرود نمی آیند و برای همین روند انتقال کالا های صادراتی از مسیر هوایی به هند، با مشکل مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- جاذبه های گیلان به طبیعت و ساحلش محدود نمی شود. خوراک، پوشاک، سبک زندگی و فرهنگ ساکنان این خطه نیز جزو جاذبه های گیلان است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جریان صدر عراق و ولیعهد عربستان سعودی امروز در جده با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- ترامپ در یک خیریه که در سال 2005 برگزار شد، شرکت کرده بود و از برج ترامپ و ساختمان های منهتن نقاشی زیر را کشید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور روسیه می گوید کشورش گزینه های زیادی برای مقابله با تحریم های ضد روسی آمریکا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماینده دائم افغانستان در سازمان ملل متحد گفت: تروریست ها در کشورهای منطقه تولید و سپس برای ناامنی به افغانستان فرستاده می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک عضو انجمن متخصصین پوست ایران گفت: اگر فیلینگ به وسیله مواد نامرغوب و توسط افراد غیر متخصص انجام شود، خطراتی همچون بسته شدن عروق را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال امید ایران گفت: روز اول گفته بودم که برای قهرمانی اینجا نیستیم، این واقعیت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمراعلام کرد: در پی زلزله 5 ریشتری در چهارمحال و بختیاری تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- به مجموعه روابطی گفته می شود که بین سهامداران، مدیران و حسابرسان شرکت به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی برقرار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- چهار مرد نقابدار به اتوبوس حامل جهانگردان در شهر بارسلون در اسپانیا حمله کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری میزان- در گزارش زیر به فواید سوره مبارکه "ملک" به عنوان سوره ای برای نجات از عذاب قبر می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- خودروی پورشه 918 اسپایدر مجهز به پیشرانه هیبریدی یکی از سوپراسپرت های حال حاضر در بازار بوده که طرفداران زیادی را به دنبال خود کشانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- گویا قرار نیست خانواده سلطنتی انگلیس از رسوایی مرگ مشکوک پرنسس دایانا رها شود و هر روز شواهدی تازه در رد تصادفی بودن مرگ وی پدیدار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان عینک هوشمندی ساخته اند که با یک چشم به هم زدن می توان از آن برای خاموش کردن چراغها استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی و پیشکسوت فوتبال به انتقاد از بخش هایی از عملکرد فدراسیون فوتبال پرداخت و اعلام کرد باید از سرمربی استقلال حمایت شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادگاه فدرال ماساچوست آمریکا با صدور حکمی قانون مهاجرتی ابلاغ شده از سوی دولت آمریکا و دادگاه عالی این کشور را لغوکرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه ای کشور گفت: این فراکسیون تصمیم دارد تا نسبت به اجرا و یا عدم اجرای برنامه ششم توسعه از سوی دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- فیروز نادری دانشمند ایرانی "ناسا" تصویری از مجموعه تصاویر فضاپیمای "کاسینی" را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- برای جلوگیری از کیف قاپی می توانیم با رعایت راهکارهای پلیس موفق بوده و اجازه ندهیم سارقان به اهدافشان برسند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تسلا مدل 3، دنیا را تغییر می دهد!شرکت تسلا در بهار سال گذشته، دنیای خودروسازی را متحیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسعود مینایی و علی زرین فر در فینال وزن های 71- و 63.5- کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- منابع امنیتی مصر اعلام کردند که بر اساس نتایج تحقیقات صورت گرفته عامل حمله با سلاح سرد در شهر الغردقه، از عناصر داعش بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- آرنولد شوارتزنگر بازیگر سینمای هالیوود امروز شمع تولد 70 سالگی خود را خاموش خواهد کرد. این بازیگر سینما به تازگی برای نسخه جدید فیلم "ترمیناتور" قرارداد بسته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان گفت: غلامی قطعا جریمه می شود و ممکن است این جریمه کنار گذاشته شدن از تیم ملی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- منابع نزدیک به علی عبدالله صالح رئیس جمهور اسبق یمن از بازداشت احمد علی پسر علی عبدالله صالح در امارات به بهانه قطعنامه ای بین المللی خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- اوایل سال جاری فراری اعلام کرد که نسل بعدی هایپرکار این کمپانی احتمالاً سه تا پنج سال دیگر معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید مونوپاد باید از رنج 7 هزار و 500 تومان تا 58 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در پی درگیری لفظی با هم تیمی اش تمرین این تیم را به حالت قهر ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی جهان مغلوب نماینده کانادا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- شزکت مایکروسافت سرانجام نسخه S ویندوز 10 را برای تست در اختیار توسعه دهندگان قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- نتایج اولیه آزمون سراسری؛ 15مرداد ساعت 18 اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در مسابقات قهرمانی بزرگسالان مردان آسیا با شکست مقابل تیم ملی اندونزی از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم گلزن سرخپوشان با حرکتی که کرد، هواداران پرسپولیس را در محل این تیم به جان هم انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال از پیشکسوتان این تیم در تمرین آبی پوشان شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش از ادامه همکاری علی اکبر طاهری با باشگاه پرسپولیس سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رصدخانه "چاندرا"(Chandra) متعلق به "سازمان فضایی آمریکا"(ناسا) تصویر زیبایی از فعالیت های قلب کهکشان راه شیری منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال چلسی به تیم منچستریونایتد پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک تیم بین المللی از محققان از یک سیستم میکروفلوئیدیک برای تولید پیله های ابریشم در اندازه بسیار کوچک استفاده کردند که می تواند برای تحویل پروتئین یا داروهای حساس در بدن استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- به کارگیری نبوغ در طراحی و توجه به جزئی ترین نکات فنی چاره ای برای داوران باقی نگذاشت تا محصول تازه خودروسازی هیوندای یعنی IONIQ Hybrid مدل 2017 را به عنوان برنده جایزه طرح خوب سبز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من بازی تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان را تماشا کردم و این تیم باید با 5 گل اختلاف بازی را می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- محققان فنلاندی با استفاده از الکتریسیته موفق به تولید مواد غذایی شده اند که می تواند کلیدی برای مبارزه با گرسنگی در جهان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- ملی پوش تیم فوتسال گیتی پسند ایران به عنوان بهترین بازیکن مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا 2017 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین نوبت صبح و استراحتی که اعضای تیم داشتند، تمرین نوبت بعدازظهر را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل شایعه خودکشی قاتل اتنا اصلانی را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی در اردبیل و یا پارس آباد صحت ندارد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من بازی تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان را تماشا کردم و این تیم باید با 5 گل اختلاف بازی را می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم های ملی کشتی فرنگی برای شرکت در مسابقات جهانی و بازی های داخل سالن آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- ملی پوش کامپوند ایران در مسابقات جهانی لهستان به مدال نقره دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه عربستان درخواست قطر برای نظارت بین المللی بر مناسک حج را به مثابه اعلان جنگ علیه ریاض خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده کشورمان در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا مغلوب نماینده تایلند شد و از رسیدن به قهرمانی باز ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در فوتبال ما فقط تیم ملی و پرسپولیس خوب کار کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کتاب "تجربه ای دیگر" نوشته مرتضی غرقی رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- عشق شهسوارانه courtly love یک نوع رویکرد متمایز به عشق در ادبیات قرون وسطا بوده است و اصطلاحی رایج در اروپای آن زمان به شمار می رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران در خصوص حادثه آتش سوزی عصر امروز در این مجموعه، اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- کار، فعالیت و ورزش در محیط های گرم با توجه به گرمای هوا، میزان فعالیت عضلانی و مدت زمان تماس فرد با هوای گرم می تواند منجر به بروز اختلالات گرمایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال می گوید نوع ادبیات سرمربی تیم فوتبال استقلال را نمی پسندد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- رئیس حزب شورای صلح و نجات افغانستان اعلام کرد که طرف های درگیر در افغانستان باید برای توقف جنگ وارد مذاکره شوند و خارجی ها نیز برای اثبات صداقت خود در تامین صلح این کشور همکاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- افراد اغلب پس از وقایع ناراحت کننده، کابوس می بینند و بیشتر تحقیقات در حوزه کابوس های شبانه، بر روی افراد مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) متمرکز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمتر کسی پیدا می شود که از خوردن بستنی به راحتی بگذرد و تمایلی به خوردن آن نشان ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- جانشین رئیس پلیس کشور به تاکتیک های جدید پلیس در حوزه انتظامی و مرزی اشاره کرد و گفت:حدود 80 درصد مواد مخدر کشف شده مربوط به استان های شرقی و جنوب شرق کشور می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- یکی از خبرنگاران بخش عربی شبکه راشاتودی روز یکشنبه در حمله موشکی داعش در استان حمص سوریه کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد کل نیروی های مسلح با اشاره به همکاری ارتش پاکستان در تامین امنیت مرزی گفت: امروز با همکاری دستگاه های امنیتی و نظامی ما، امنیت خوبی در سیستان و بلوچستان برقرار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با رئیس مجلس شورای سلطنت عمان پیام کتبی علی لاریجانی را تقدیم وی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دریاچه ناکورو در مرکز کنیا واقع شده است، این دریاچه به دلیل وجود هزاران فلامینگویی که در فصل گرم به سوی آن هجوم می آورند از شهرت بالایی برخوردار است ...