سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۱۷:۲۱Jun 2018 19
 

خبرهای میزان 7 شهریور 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 شهریور 1396 میزان 2 شهریور 1396 میزان 3 شهریور 1396 میزان 4 شهریور 1396 میزان 5 شهریور 1396 میزان 6 شهریور 1396 میزان 7 شهریور 1396 میزان 8 شهریور 1396 میزان 9 شهریور 1396 میزان 10 شهریور 1396 میزان 11 شهریور 1396 میزان 12 شهریور 1396 میزان 13 شهریور 1396 میزان 14 شهریور 1396 میزان 15 شهریور 1396 میزان 16 شهریور 1396 میزان 17 شهریور 1396 میزان 18 شهریور 1396 میزان 19 شهریور 1396 میزان 20 شهریور 1396 میزان 21 شهریور 1396 میزان 22 شهریور 1396 میزان 23 شهریور 1396 میزان 24 شهریور 1396 میزان 25 شهریور 1396 میزان 26 شهریور 1396 میزان 27 شهریور 1396 میزان 28 شهریور 1396 میزان 29 شهریور 1396 میزان 30 شهریور 1396 میزان 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۱    
خبرگزاری میزان- شامیل سلطانف نماینده سابق دوما و رئیس مرکز مطالعات خاورمیانه روسیه اعلام کرد: ادامه رویکردهای کهنه آمریکا علیه ایران و روسیه در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که در استراتژی جدید ترامپ نیروهای آمریکایی صلاحیت اجرای عملیات بدون هماهنگی با ارتش افغانستان را دارند اما سخنگوی وزیر دفاع این کشور اعلام کرد که هیچ کشوری اجازه اجرای عملیات ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه رئیس جمهور چین در افغانستان و پاکستان در دیدار با معاون وزیر خارجه پاکستان گفت: بحران افغانستان راه حل نظامی ندارد و مدیریت روند صلح نیز با مدیریت افغان ها انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1396 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی فردا اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- گری مکی استیون" ، بازیکن تیم فوتبال باشگاه لیگ برتری آبردین اسکاتلند و عضو تیم ملی فوتبال اسکاتلند با خوش شانسی از خطر مرگ گریخت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۶    
خبرگزاری میزان- بدنبال اتهامات و تهدیدات ترامپ علیه پاکستان، حکام این کشور واکنش نشان داده و محدودیت های مختلفی را برای سران کاخ سفید قائل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرکه سیب سرشار از مواد مغذی ای است که به لاغر شدن کمک می کند، هضم غذا را راحت تر می سازد و خواصی دارد که با کلسترول، فشار خون بالا، دیابت و... مقابله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- به عقیده یک کارشناس نظامی، سامانه موشکی اس-400 روسیه منطقه غیرقابل دسترسی را در خاک سوریه بوجود آورده که توجه بسیاری از کشورها را برای خرید این تسلیحات دفاعی پیشرفته جلب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تصاویر رنگی از نیروهای آمریکا در جنگ کره بین سال های 1950 تا 1953 منتشر شد. نیروهای آمریکایی در این جنگ 88 درصد نیروی زمینی این جنگ را تشکیل می دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- همسر شهید حججی پس از اعلام خبر بازگشت پیکر شهید، با تغییر تصویر پروفایل خود در یکی از شبکه های اجتماعی نسبت به بازگشت پیکر مطهر شهید واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اعلام کرد که آمریکا و هم پیمانانش به خاطر حفظ منافع ملی دهه ها در افغانستان خواهند ماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- مقامات دولتی افغانستان اعلام کردند که موضوع جان باختن شهروندان افغانی در حملات هوایی پهپادهای بدون سرنشین آمریکا را پیگیری خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که سال گذشته نیز بخش خصوصی افغانستان برای واردات گاز از ایران ابراز تمایل کرده بود، ایران نیز از طریق خط لوله قرار است به هرات گاز صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- گروه خودروسازی سایپا روز گذشته پیش فروش ساینا اتوماتیک را انجام داد و قرار است که این خودرو با نسخه فول آپشن به دست مشتریان برسند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۷:۲۶    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب اسلامی در دیدار با اقلیت هندو مذهب افغانستان در کابل اعلام کرد که کشورهای منطقه در افغانستان رقابت نکنند زیرا امنیت این کشورها در گرو تامین امنیت در افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- عبدالله ویسی، سرمربی این فصل استقلال خوزستان که به اسپانیا سفر کرده است تا در تمرینات اتلتیکو مادرید حضور پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- زانیار خسروی طی روزهای آینده در شهرهای کرمان 9 شهریور، ساری 12 شهریور و رامسر 15 شهریور به روی صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون مطبوعاتی وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان از دیدار شماری از مسؤلان رسانه ها با اشرف غنی خبر داد و گفت که رئیس جمهور افغانستان رسانه ها را از پرداخت جریمه های مالیاتی معاف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری میزان- یک جراح سرطان گفت: ثبت سرطان اگر در کشور ما نیز مانند کشورهای پیشرفته بر اساس کد ملی باشد، اطلاعات به طور دقیق ثبت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه به صورت سر زده از کلانتری 16 سعدی بازدید و در جریان روند اقدامات قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی مازندران از کشف بیش از 40 هزار عدد انواع قرص های نیروزای قاچاق در شهرستان قائم شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- برخی از فرماندهان ارشد طالبان به همراه اعضای خانواده ملا عمر رهبر اسبق این گروه از پاکستان به ولایت قندهار در افغانستان مهاجرت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در روسیه اعلام کرد: کابل نیازمند و خواستار کمک های مسکو برای برقراری صلح و تامین امنیت در افغانستان است و همچنین امیدواریم نیروهای آمریکا از کشور ما خارج شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- هنرمندی که به خزینه فرهنگی ملی و مذهبی وصل باشد در ارتقای سبک زندگی و استحکام فرهنگ خودی، موثر خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه پاکستان ضمن اعلام اینکه هند در پی تغییر جمعیت کشمیر است گفت: ما از طریق مجاری قانونی اجازه این کار را نخواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد رشته مهندسی شیمی گرایش فرایندهای جداسازی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه یزد موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک موزیسین به نام دن فابیو همچنان که پزشکان در حال انجام عمل جراحی بر روی مغز وی بودند تا تومور را از سرش خارج کنند،مشغول به نواختن ساکسیفون شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از دانشمندان آمریکایی واکسنی را کشف کردند که مغز فرد را از اثرات هیروئین و مواد مخدر مصنوعی دفاع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- این روزها دنی ترخو با آن صورت پر از جای جوش و ناهموار و تتوی مشهور خود به یکی از محبوب ترین بازیگران دنیای هالیوود تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- مراسم رونمایی کتاب پوتین قرمزها (خاطرات مرتضی بشیری) با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، محسن مومنی شریف و مرتضی سرهنگی دوشنبه آینده در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف تجهیزات چاپ اسکناس خبر داد و گفت: 87 میلیون ریال اسکناس تقلبی از منزل متهم این پرونده کشف شده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- دیلی تلگراف در مقاله ای فاش کرده است که ارتش انگلیس، در پی قدرت گرفتن طالبان و فعالیت های داعش در افغانستان، در حال طرح عملیات های ویژه و مخفیانه در این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- آمریکا در کسوت حامی اصلی جریانات تروریستی در جهان، پرچم دار حمایت و ایجاد گروه های تروریستی بوده است؛ همچنان که سرویس های اطلاعاتی آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- در طول 41 سالی که از تأسیس شرکت اپل می گذرد، تا حد زیادی با عملکرد این شرکت آشنا شده ایم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- دبیر علمی هجدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران گفت: همکاران ما در تلاش هستند با استفاده از محصولات میکروبی و سموم آن دارویی برای درمان سرطان های سینه و فیبروسارکوما (نوعی توده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس انستیتو پاستور فرانسه، گفت: ایران تنها کشور خاورمیانه است که توانسته واکسن های سلولی تولید کند و من وضعیت ایران را در این زمینه خوب می دانم و امیدوارم همکاری با کشور ایران ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- طرح مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، در جلسه امروز شورای نگهبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست نایب رئیس اول مجلس آغاز شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسوولان اداره کار و امور اجتماعی هرات اظهار دارند با ایجاد خانه سالمندان در هرات، تکدی گری در این ولایت نیز کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- روستای کالشور از توابع کالیمانی بخش مانه و سملقان استان خراسان شمالی است؛ در زبان محلی کال به معنی چشمه و کالشور به معنی چشمه شور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری با تاکید بر این که وزیران به راهی که باید برویم آشنا هستند، گفت: بزرگ ترین تفاوت دولت دوازدهم و یازدهم این است که در کابینه دوازدهم افرادی هستند که با آنها یا مستقیم یا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع روسیه اعلام کرد مقام های نظامی ایران و روسیه درباره همکاری های نظامی با یکدیگر گفت وگو کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- انسان ها در کشورهای مختلف با زبان های مختلفی صحبت می کنند .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های آمریکا از بروز موج جدید بیماری مقاربتی سیفلیس در این کشور خبر می دهند که به علت کاهش بودجه در بخش پیشگیری این بیماری به شکلی روزافزون در حال گسترش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرهنگ علی شیبانیان فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: بعد از ظهر امروز جوانی 30 ساله همسر خود را با شلیک سه گلوله اسلحه کمری کشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اسبق امور خارجه پاکستان گفت: پروژه های اقتصادی چین جایگزین مناسبی برای کمک مالی ناچیز آمریکا است و اهرم های فشار زیادی برای مقابله با واشنگتن داریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- سیاری از روغن ها مانند روغن های گیاهی و حیوانی را دیده ایم که در مغازه ها برای فروش می گذارند که هم خاصیت درمانی و هم خاصیت خوراکی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کردند که هنوز آمادگی لازم برای پیشبرد جنگ طبق استراتژی جدید این کشور در افغانستان را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- ناسا سفارش خرید 53 دوربین را به یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان دوربین در دنیا داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سردترین منطقه مسکونی جهان روستایی در شمال کشور روسیه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک فصل گذشته زردپوشان وستفالن قرارداد خود را با تیم سلتاویگوی اسپانیا به امضا رساند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- در قدیم پشتوانه پول طلا و نقره بود ولی امروزه پشتوانه اصلی اسکناس، قدرت تولید ناخالص ملی کشورها است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- نارسایی کلیه، کم کاری یا پرکاری تیروئید، کم خونی فقر آهن، پلی سیتمی ورا، برخی سرطان های خون شامل لوسمی و لنفوم (به خصوص لنفوم هوچکین) ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- انیمیشن "پریدن" به کارگردانی "اریک وارین" و "اریک سامر" از ابتدای هفته اکران بین المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز کرده و در اولین هفته از فروش با فروشی معادل 5 میلیون دلار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- فضاپیمای جونو به تازگی تصویری از یک طوفان گازی سهمگین در نزدیکی قطب شمال مشتری گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال برای تماشای بازی ایران و کره جنوبی به سئول می آید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۱:۰۱    
خبرگزاری میزان- آلو خشک یک خوردنی خوشمزه و پرطرفدار است که با تمام فوایدی که دارد نباید در خوردنش زیاده روی کرد زیرا مشکلاتی برایتان ایجاد میکند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید انواع کوله پشتی باید از 60 هزار تومان تا 284 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی فورد از طریق انجام آزمایش هایی دقیق، نگه داشتن انواع لیوان و بطری در جالیوانی را در مسیر حرکت خودرو و بدون ریختن مایعات بررسی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- برادر ستاره سرشناس آبی پوشان لندنی با باشگاه چلسی قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- فروش لامبورگینی به لطف عرضه مدل های اونتادور و اوراکان رونق گرفته و انتظار می رود این روند تا زمان عرضه کراس اوور اوروس در سال آینده ادامه پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مطالعات نشان داده است که نشستن طولانی نه تنها باعث کاهش سلامت انسان می شود بل که احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت را افزایش می دهد اما تحقیقی جدید معلوم کرده که نشستن به صورت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس گزارش های اخیر، شرکت اپل قصد دارد گوشی آیفون 8 را در تاریخ 12 سپتامبر 2017 رونمایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- هر که بر قبرستان بگذرد یازده مرتبه سوره (قُل هُوَ اللهُ اَحَد) بخواند و ثوابش را به مردگان آن قبرستان ببخشد به عدد آن مردگان اجر او ثواب یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر عراق با تاکید بر اینکه کشورش قصد مهار داعش را ندارد گفت: ما نمی خواهیم داعش را مهار کنیم بلکه می خواهیم این گروه تروریستی را نابود کنیم آنها تنها دو گزینه پیش رو دارند یا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- مطالعات نشان داده اند که تغییرات در ظاهر، بافت و ضخامت موها می تواند نشانه ای از مشکلات نهفته سلامت شما باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال دختران زیر 15 سال کشورمان در سومین بازی خود در رقابت های کافا مغلوب ازبکستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در نشست غیر علنی پارلمان پاکستان که اعضای مجلس سنا هم در آن حضور داشتند موضوع بررسی دوباره نوع روابط با آمریکا مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- با وجود پیشرفت هر روزه جهان حصبه هنوز جز شایع ترین بیماری هاست. بیماری حصبه اگر زود تشخیص داده شود با مصرف آنتی بیوتیک درمان می شود اما در صورت عدم درمان، حصبه می تواند کشنده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- ایران خودرو و داتسون ژاپن تا پایان سال جاری نهایی قرارداد همکاری امضا خواهند کرد و خودروی داتسون Go احتمالاً ماحصل این همکاری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز (سه شنبه) را زیر نظر کادر فنی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت مدیریت باشگاه استقلال تهران و آینده مبهم سرمربی آبی پوشان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- به محض این که موهای سرمان دچار ریزش می شود، به فکر می افتیم و برای درمان این مشکل به پزشک مراجعه می کنیم، اما وقتی ریزش موها در ناحیه ابرو و مژه اتفاق بیفتد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- از بین بردن هوای پاک، تاثیر منفی بر محصولات کشاورزی، آلرژی و بیماری های تنفسی بخشی از صدماتی است که مگس سفید با خود به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- بیست و نهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری، بعدازظهر امروز برگزار و برنامه های آینده تیم های ملی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی ماه آتی، شرکت خودروسازی "تویوتا" یک سری جدید پرفورمنس را معرفی خواهد کرد که به عنوان سری ماشین های اسپرت شناخته می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد از ساعت هوشمند جدید خود در مراسم IFA 2017 رونمایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم زیر 16 سال فوتبال کشورمان در دومین دیدار دوستانه خود مقابل سوریه هم به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک راننده همیشه آرزو دارد در سفرها، هیچ گاه شاید روشن شدن چراغ های اضافی نباشد!
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از مسلمانان امروز در سالروز شهادت جانگذار حضرت باقرالعلوم (ع) در کنار قبرستان بقیع هستند، تصاویر این خبر شما را به یک زیارت مجازی خواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- عملیات سری انگلیس در افغانستان، 37 کشته و زخمی در انفجار بغداد و واکنش سفیر روسیه در کابل به افزایش نیروهای آمریکائی در افغانستان، عناوین روزنامه های سه شنبه 7 مرداد کابل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات اورژانس از مسمومیت اهالی یک روستا به علت استفاده از آب آلوده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری میزان- تجزیه و تحلیل محققان نشان می دهد که بین استرس زنان جوان در دهه بیست زندگی و سقط جنین رابطه مستقیم وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان گفت: پرداختن به رشته های پایه در سالم سازی جامعه، رشد و توسعه ورزش همگانی و موفقیت در ورزش قهرمانی تاثیر بسزایی دارد، بر همین اساس از رؤسای سه فدراسیون شنا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ویتنام کشور قدرتمندی است و تاریخ مبارزات این کشور درگذشته علیه استعمار به خوبی گویای این مطلب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- هنگامی که رسوبات چربی به همراه سایر عناصر خونی در سرخرگ های بدن تجمع یابد، موجب تنگی آنها شده و عبور جریان خون دشوار می گردد که به این حالت “تصلب شریان” یا همان آترواسکلروز می گویند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- شنیده می شود هافبک گرجستانی تیم فوتبال گسترش فولاد در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- نخستین جلسه کمیته اطلاع رسانی طرح رجیستری گوشی های موبایل با حضور نمایندگان دستگاه های ذی ربط در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- محققان عنوان می کنند ورزش دقیقا بعد از یادگیری مطلبی جدید می تواند به دختران کمک کند اطلاعاتی را که در مدرسه یاد می گیرند به خوبی به خاطر بسپارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- ووشوکاران ایران با کسب سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز عملکرد درخشانی را از خود در یونیورسیاد 2017 برجای گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات اورژانس تهران گفت: بر اثر حمله فردی در ترمینال جنوب تهران یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۱    
خبرگزاری میزان- کلیه ها معمولا بی سروصدا به بیماری مبتلا می شوند چه عواملی باعث فشار زیاد بر کلیه ها می شود؟فشار خون بالا و ورم بر کلیه ها فشار اضافه وارد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات اورژانس تهران گفت: بر اثر حمله فردی در ترمینال جنوب تهران یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- مقام های محلی در ولایت هرات می گویند که رییس امنیت ملی این ولایت به دلیل فشارهای مسئولین دارالعلوم هرات از سمتش برکنار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرایط دریافت کارت پوشش خبری و تصویری بازی ایران و سوریه برای رسانه ها اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی شهر ایزدشهر از قهرمان کشتی آزاد کشورمان تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهدی محمدی در کانال تلگرامی اش نوشت: سخنان آقای نوبخت درباره جلسه روز شنبه شورای عالی امنیت ملی و آنچه در آن جلسه درباره حصر گفته شده چندان صادقانه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.