دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۸:۰۶Jun 2018 25
 

خبرهای میزان 15 شهریور 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 شهریور 1396 میزان 2 شهریور 1396 میزان 3 شهریور 1396 میزان 4 شهریور 1396 میزان 5 شهریور 1396 میزان 6 شهریور 1396 میزان 7 شهریور 1396 میزان 8 شهریور 1396 میزان 9 شهریور 1396 میزان 10 شهریور 1396 میزان 11 شهریور 1396 میزان 12 شهریور 1396 میزان 13 شهریور 1396 میزان 14 شهریور 1396 میزان 15 شهریور 1396 میزان 16 شهریور 1396 میزان 17 شهریور 1396 میزان 18 شهریور 1396 میزان 19 شهریور 1396 میزان 20 شهریور 1396 میزان 21 شهریور 1396 میزان 22 شهریور 1396 میزان 23 شهریور 1396 میزان 24 شهریور 1396 میزان 25 شهریور 1396 میزان 26 شهریور 1396 میزان 27 شهریور 1396 میزان 28 شهریور 1396 میزان 29 شهریور 1396 میزان 30 شهریور 1396 میزان 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تجار برنج پاکستانی در اقدامی جالب اسکان، اشتغال، و آموزش هزار مسلمان روهینگایی در کراچی را به عهده گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک مطالعه تازه نشان داده است که سگ های وحشی آفریقا با عطسه کردن برای تصمیم های جمعی رای گیری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دومین کنسرت رسمی گروه "شرنگ" به سرپرستی و خوانندگی مهرداد بهزاداول و تهیه کنندگی مهدی خان محمدی در قالب برنامه "انتهای آزادی" در مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی نیسان، مدل جدید نیسان لیف 2018 را معرفی کرد که علاوه بر طراحی بیرونی کاملا متفاوت، از ویژگی های رانندگی خودکار موسوم به فناوری ProPilot برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت مرسدس بنز در حال تولید یک خودروی دوگانه هیدروژنی برقی است و در جریان برگزاری نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت از آن رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- مسوولان محلی اظهار دارند که نبود رئیس و ادامه روند کار در ادارات دولتی توسط سرپرست یک معضل جدی است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه چین روز پنج شنبه در پیامی به استقرار سامانه های موشکی تاد آمریکا در کره جنوبی اعتراض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده یگان محیط زیست خوزستان مورد حمله سه نفر ناشناس قرار گرفت و از ناحیه سر ،فک و چشم دچار آسیب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- خروجی بخش عمده ای از سریال های تلویزیونی طی سه دهه اخیر نشان می دهد که برخلاف تأکیدات صریح 25 سال پیش رهبر معظم انقلاب همچنان مضامین تلخ و منفی حرف اول را در تولیدات رسانه ملی می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور بیانیه ای در پی کشتار مسلمانان میانمار ، علمای اسلام را به بیدارگری توده ها نسبت به توطئه های شیطانی استکبارجهانی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد(نیویورک)، با محکوم کردن جنایت علیه مسلمانان روهینگیا از تشکیل اجلاس وزرای کشور های اسلامی در هفته اول مجمع عمومی سازمان ملل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رابرت فورد -- سفیر سابق آمریکا در سوریه -- اعلام کرد دولت ترامپ با ماندن بشار اسد در قدرت مخالفتی ندارد. حزب الله لبنان برنده جنگ سوریه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- پس منتشر شدن چندین تیزر و تصویر، بالاخره نسل جدید پرفروش ترین خودروی برقی، به طور رسمی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- براساس پیش نویس قطعنامه در سازمان ملل متحد،آمریکا خواهان مسدود کردن دارایی های رهبر کره شمالی شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- شماری از کشاورزان هراتی می گویند که نرسیدن آب به شهرستانهای کوهسان، زنده جان و غوریان سبب از بین رفتن محصولات کشاورزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- با شدت گرفتن طوفان فوق استوایی ایرما در منطقه کارائیب چندین جزیره در این دریا خود را برای مقاومت در برابر باد و باران های شدید این طوفان آماده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک شرکت فناوری موفق به ساخت یک پوشش مایع و شفاف شدند که با پوشاندن پنجره، آن را تبدیل به یک پنل خورشیدی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های پنجشنبه 16 شهریور را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم اگر دستگاهی در قبال ارائه گزارش به مجلس مقاومت می کند و دست به پنهان کاری می زند لازم است آن دستگاه مورد تحقیق و تفحص قرار بگیرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد در صورت ادامه حمایت اسلام آباد از گروه های تروریستی تنش در روابط دو کشور تشدید می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک روانشناس اجتماعی در رابطه با نشانه های بی سوادی عاطفی توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- اسطوره فوتبال ایران در آستانه قبول مجدد پست سرمربیگری تیم فوتبال نفت تهران قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- فدراسیون جهانی شطرنج با خارج کردن نام ایران از رنکینگ جهانی، به طور رسمی شطرنج ایران را تعلیق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک دندانپزشک گفت: تراشیدن دندان به منظور زیبایی و داشتن لبخن زیبا خطرات بسیاری را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان موفق شد عنوان نایب قهرمانی جهان را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که طوفان سهمگین ایرما در حال نزدیک شدن به ایالت فلوریدا و کارائیب و کالیفرنیاست مقامات ایالت فلوریدا وضعیت اضطراری اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- سندی که درآن معاملات ومبادلات اشخاص حقیقی وحقوقی مقیم یک کشور با خارج به طور منظم برای مدت یک سال ثبت شود تراز پرداخت ها گفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیمی از پژوهشگران بین المللی با جمع آوری اطلاعات مربوط به فوران های آتشفشانی مختلف و بازسازی و شبیه سازی پرتاب سنگ ها و صخره های کوهستانی در هنگام آتشفشان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- حدود هشت هزار مهاجر غیر قانونی هندی با لغو قانون حمایت از مهاجران (داکا) توسط دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا،از این کشور اخراج می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- با وجود شرایط ناپایدار جوی ایجاد شده به خاطر طوفان "ایرما" شرکت "اسپیس ایکس" اعلام کرده است که فردا ماهواره جاسوسی نیروی هوایی را به فضا خواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال با پیروزی شهروند ساری، تأسیسات دریایی، مس سونگون و ارژن شیراز پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید انواع ابزار کار دستی در بازار باید از یک هزار و 200 تومان تا 35 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- در پی عدم پایبندی شرکت بهنام پیشرو کیش به تعهداتش، مالک جدید باشگاه نفت تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- هنگام قرائت سه ایه آخر سوره حشر دست را بر سر بگذارید و آیات را قرائت نمایید که این دستور جبرییل است از جانب خداوند و این عمل شفای همه بیماری هاست به جز مرگ.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- هیچ کس از بروز تبخال روی صورت یا نقاط دیگر بدن استقبال نمی کند زیرا علاوه بر آنکه دردناک بوده و توام با خارش است، می تواند زیبایی فرد را هم تحت تاثیر قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- بررسی های محققان نشان می دهد که تا یک میلیون سال آینده چهار قمر از قمرهای کوچک اورانوس با هم برخورد خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با سالگرد شهادت شهید قدوسی، دادستان اسبق انقلاب، غلامحسین اسماعیلی رییس کل دادگستری تهران با قضات مجتمع قضائی شهید قدوسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- با تجزیه و تحلیل پروتئین های موجود در نمونه ی خون٬ محققان دریافته اند که می توان سن زیست شناختی فرد را با استفاده از نمونه ی آزمایش خون او محاسبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره کهشکانی ها از خودروی جدید خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- صبح روز سه شنبه 14 شهریور ماه 1396 صفحه رسمی نشریه خط حزب الله در اینستاگرام بدون هرگونه دلیلی و حتی بدون هرگونه اخطاری حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای چندی پیش در دیدار رئیس و مسئولان قوه ی قضائیه، پیگیری حقوقی مسائل و قضایای بین المللی را بسیار مهم دانستند و تأکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- بیماری سلول داسی شکل یا SCD نوعی از اختلالات مربوط به سلول های قرمز خون است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار با رسول خادم در مورد مسائل روز فدراسیون کشتی به گفت وگو پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۱    
خبرگزاری میزان- مهدی مهدوی کیا عکس جالبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال حفاری اهواز موفق شد در قم بر هیئت فوتبال غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- محققان با انجام یک پژوهش جدید بر روی میمون های ماکاک دریافتند که توانایی تشخیص چهره، امری اکتسابی بوده و به مرور زمان و با مواجه مکرر با چهره ها ممکن می شود و امری ذاتی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- کافئین از جمله ترکیباتی است که ممکن است از بروز زوال عقل پیشگیری کند.محققان دانشگاه ایندیانا دریافته اند کافئین یکی از ترکیباتی است که می تواند موجب تقویت آنزیمی در مغز شود که قبلا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- شبکه تلویزیونی پرس تی وی در خبری فوری اعلام کرد:گروه داعش به تیم خبرنگاری و تصویربرداریِ پرس تی وی، حمله کرده است و در خلال این حمله، دو سرباز سوری زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به دنبال این هستیم که از راه میانبر به لیگ قهرمانان آسیا برسیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- پژو پارس از جمله محصولاتی است که در بازار ایران هنوز هم طرفداران زیادی دارد. حدود 15 سال از معرفی اولین نمونه این خودرو می گذرد و همچنان پس از گذشت مدت ها با همان شکل و ظاهر اولیه و ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- انجام دادن چند کار با هم باعث کاهش آی کیو می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این گزارش چهل حدیث نورانی از امام هادی(علیه السلام) را می خوانید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- شاید کمی عجیب به نظر برسد اما بر اساس تحقیقات جدید دانشگاه هاروارد، خواب می تواند بر روی وزن شما تاثیر داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- کاخ سفید روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفته است که مذاکره با کره شمالی در حال حاضر، موضوع مطرح و روی میز نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سازمان لیگ، کارت بازی دو بازیکن جدید تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- شبکه دو سیما به مناسبت عید غدیر خم، با تدارک های ویژه ای همراه مخاطبان این شبکه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- بسیاری از این افراد مدت هاست از اضافه وزن رنج می برند یا چاق هستند. سؤال اصلی این است: آیا کم کاری تیروئید از عوامل شایع چاقی است؟ جواب این سوال قطعا منفی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید هنوز شکست 4 سال پیش برابر صنعت نفت در جام حذفی را فراموش نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۶    
خبرگزاری میزان- زمان تنها دلیل ایجاد چین و چروک های صورت است. عوامل دیگری البته وجود دارند که می توانند منجر به آسیب های پوستی شده و باعث ظهور لکه ها، تحریکات و چین و چروک ها شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه پاکستان گفت: اگر میانمار اجازه فرود هواپیما بدهد به دنبال ارسال کمک برای مسلمانان این کشور هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد از شهدای هسته ای با انتشار پستی از نسل کشی در میانمار احساس تاسف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون با انتشار پستی اظهار شگفتی و تعجب خود را از روییدن یک گیاه در استان سیستان و بلوچستان نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- مخالفان صدراعظم آلمان در جریان رقابت های انتخاباتی به سمت وی گوجه فرنگی پرتاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از هکرهای پیشرفته با حمله سایبری به شرکتهای انرژی آمریکا و اروپا موجب اختلال در برخی از این شرکتها شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده هوانیروز ارتش هرگونه سانحه پروازی در پایگاه های هوانیروز را تکذیب کرد و گفت: یک فروند بالگرد 214 که برای برنامه های آموزشی در پایگاه هوانیروز تبریز به پرواز درآمده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- افراد میانسالی که تصویرشان از دوران سالخوردگی، تصویری توأم با معلولیت و از کار افتادگی است خطر تغییرات مربوط به زوال عقل در آنها بیشتر دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در نخستین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر به پیروزی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما با انتشار پستی از تمجید دو برنامه تلویزیونی در برنامه جهان آراء یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- افزایش تحرکات داعش در جوزجان ، هشدار پوتین نسبت به بروز فاجعه جهانی در صورت جنگ با کره شمالی و ناامنی فضای سایبری، عناوین روزنامه های چهارشنبه 15 شهریور افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۶    
خبرگزاری میزان- متخصص و جراح ارتوپدی با اشاره به اینکه مشکلات تنفسی، قلبی و اسکلتی و عضلانی در کمین دانش آموزان دارای کیف نامناسب است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: سیاست باشگاه تراکتورسازی و نظر گل محمدی این است که ما هم لیگ و هم جام حذفی را جدی بگیریم .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: امسال جزو معدود دفعاتی است که بچه ها با تلاش و نوع تمرینات شان ما را سورپرایز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- با گذشت روز ها از توفان مخرب هاروی مردم آمریکا به خانه های ویران شده خود باز گشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری میزان طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، قیمت خودکار،قیمت ساختمان کلنگی، قیمت خودرو کوپه پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو تلاوت زیبای قرآن توسط استاد عبدالباسط با صدای طنین انداز باران در خانه خدا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- برنامه دور برگشت رقابت های لیگ فوتسال باشگاه های کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- انتشار تصاویر صید کوسه نهنگ نادر در استان فوجیان در شرق چین با واکنش های متفاوتی از سوی دوستداران محیط زیست روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۶    
خبرگزاری میزان- پانزدهمین روز از شهریور ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در زمینه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به برپایی نمایشگاه پوستر شهید حججی در حوزه هنری اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در قبال تخلفات بازیکنان و تیم های حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- پروژه عمرانی اپل پارک به روز های پایانی خود نزدیک می شود و اپل خود را آماده مهاجرت به این مرکز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از جلسه با رئیس فدراسیون بدون پاسخ دادن به سوال خبرنگاران محل جلسه را ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که ریسک های ژئوپلتیکی پیرامون کره شمالی همچنان ادامه داشت و همچنین تحت تاثیر تورم اندک در آمریکا که ممکن است افزایش نرخ های بهره را به تاخیر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- نماینده سازمان ملل در سوریه می گوید که گروه باصطلاح معارضان سوریه هیچ دستاوردی در جنگ نداشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان فدراسیون جهانی ووشو شرایط شهر امی شان چین برای میزبانی مسابقات جهانی کونگ فو را مثبت ارزیابی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با نخستین روز برگزاری نمایشگاه خودرو تبریز، سایپادیزل از نسل جدید کشنده ولوو FM رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم فصل پیش گسترش فولاد تبریز رسما به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا شرکت چینی لنوو سازنده انواع لپ تاپ را به علت عرضه لپ تاپ هایی که بر روی آن ها به طور پیش فرض بدافزار نصب شده بود، 3.5 میلیون دلار جریمه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- ماهیگیر آمریکایی توانست یک خرچنگ سفید کریستالی را در ساحل مین صید کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- نماینده رسمی دی اس در ایران برای اولین بار محصولات این برند را در نمایشگاه تبریز برای بازدیدکنندگان رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، کمدین نپالی که ادای ترامپ را در می آورد، مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانشگاه شهید بهشتی گفت: امکان اسکان دانشجویان جدیدالورود متقاضی خوابگاه این دانشگاه از بعد از 25 شهریورماه امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج دوره های دکتری تخصصی بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان و کارشناسی ارشد 96 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۱    
خبرگزاری میزان- مراسم پایانی پانزدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره در کنار آرامگاه فردوسی با حضور محسن مومنی شریف، فاضل نظری و علیرضا قزوه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: با کی روش برنامه تیم ملی را بار دیگر مرور کردیم و یک بازی با توگو انجام می دهیم و یک بازی هم با روسیه.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت برنت امروز 19 سنت، معادل 0.4 درصد کاهش یافت و به 53 دلار و 19 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی سطح روابط این رژیم با کشورهای عربی را بی سابقه توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- همایش عترت در قرآن با تجلیل از قضات و کارکنان برتر دادسرای انتظامی قضات بعد از ظهر دیروز در تالار دشت بهشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیین نامه جدید چگونگی انتخاب رئیس فدراسیون ها با تایید وزیر ورزش و جوانان ابلاغ شد.