دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۵:۵۷Jun 2018 18
 

خبرهای میزان 3 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- آمارهای رسمی نشان می دهد که بیشترین اختلاف دستمزد در سال 1395 مربوط به کارگر میوه چین و کمترین اختلاف دستمزد در مشاغل منتخب بخش کشاورزی مربوط به کارگر نشاکار است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- پایتخت روسیه با حدود 13 میلیون نفر جمعیت بین صدها شهر در 85 جمهوری و استان این کشور، جایگاه نخست را در ارتکاب جرائم را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس اداره بهداشت هرات گفت: پس از به پایان رسیدن دور اول واکسن فلج اطفال در هرات برای اطمینان بیشتر دور دوم واکسین فلج اطفال آغاز شد و 6 هزار و 345 تن از کودکان 5 ساله هرات واکسینه می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مقامات ازبکستان و افغانستان در شهر ترمذ دیدار و گسترش بیش از پیش همکاری های متقابل در زمینه ریلی را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- یک مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان بر ضرورت فرهنگ سازی و تغییر نگرش مردم نسبت به نان تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۶    
خبرگزاری میزان- بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه افغانستان موسوم به فیفا در گزارشی اعلام کرد که عملکرد سنا و پارلمان افغانستان نشان می دهد که آنها در رسیدگی به مشکلات مردم افغانستان ناکام و ناتوان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۱    
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، گفت: تمهیدات لازم برای سفر دانشجویان به کنگره عظیم اربعین اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- مرکز آمار ایران، گزارش متوسط قیمت اقلام خوراکی منتخب را در مردادماه امسال منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروهای هوایی ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا اعلام کرد که در استراتژی جدید واشنگتن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه علت تاخیر انتقال پیکر شهید حججی به کشور را تلاش برای پیدا کردن اجزای جدا شده از پیکر این شهید عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- آب پیاز و مو، در ظاهر میان این دو ارتباطی نیست و حتی به نظر می رسد کمتر کسی حاضر باشد آب پیاز بر موهای خود امتحان کند با این حال تحقیقات پرده از یک راز عجیب بر داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- مشاور مقام معظم رهبری و وزیر سابق دفاع بیان کرد: اعتماد به نفس، اعتماد و توکل به خدا و باور به نصرت الهی از نتایج آموزه های امام و اثرات دفاع مقدس بود که در بعد انسانی و مدیریتی دفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزیرآموزش و پرورش، اجرای ملی ساعت درس تربیت بدنی آغاز و از شاخص های ملی آمادگی جسمانی دانش آموزان کشور در دبستان دخترانه مصلی نژاد منطقه 6 تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دادستانی کل افغانستان اعلام کرد که 75 مقام دولتی این کشور به دلیل اتهام به فساد ممنوع الخروج شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۱    
خبرگزاری میزان- روسیه اعلام کرد: داده ها و تصاویر ماهواره ای بار دیگر همکاری آمریکا با گروه تروریستی داعش در سوریه را اثبات کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم پاسخگویی سریع به درخواست رییس جمهور مبنی بر رسیدگی به کالاهای با بیش از 20 درصد افزایش قیمت، گفت: باید به تنظیم بازار محصول برنج توجه جدی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: بخش هایی از باغ تاریخی منشی باشی در شهر شیراز با اختصاص اعتباری بالغ بر 800میلیون ریال، در دست مرمت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با ابراز امیدواری به نزدیک تر شدن روابط تهران و پاریس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانش آموزان چینی برای خواندن دروس مدرسه خود و به خواب نرفتن از روشی عجیب استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- فراخوان جذب هیات علمی شهریور 96 تا پایان روز یکشنبه 9 مهرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مقامات پارلمانی روسیه گفته اند: این نخستین بار است شواهد متقاعدکننده و غیرقابل انکاری از همکاری آمریکا با داعش در سوریه ارائه شده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مداحی "شب پنجم" محرم 95 را با صدای میثم مطیعی می شنوید. در غمت چون لاله، پنهان سوختن را دوست دارم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- هند به دلیل نگرانی از اتمام سوخت هسته ای، در نظر دارد ذخایر استراتژیک اورانیوم برای اطمینان از فعالیت بدون وقفه نیروگاههای تولید برق،ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این موشن گرافیک، شروع جنگ تحمیلی و نقش زنان در هشت سال جنگ تحمیلی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال رئال مادری اعلام کرده که نیازی به خرید بازیکن جدید ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه ناپولی، دوری 4 ماهه مهاجم لهستانی اش را از میادین فوتبال، تأیید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- هماهنگ کننده سازمان ملل در امور فرایند صلح در خاورمیانه گفت اسرائیل در سه ماه گذشته به اجرای قطعنامه 2334 شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر توقف کامل شهرک سازی ها در اراضی اشغالی فلسطینی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- طی 48 ساعت گذشته در آمریکا 212 مورد تیراندازی در آمریکا به ثبت رسیده است که در نتیجه آنها 53 نفر کشته و 183 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی سیتروئن در سال گذشته از یک خودروی مفهومی الکتریکی با نام e-Mehari رونمایی کرد که ادای دین به سیتروئن مهاری محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- شرکت لینکلن موتور در سال 1917 توسط هنری ام لیلند و پسرش در میشیگان تاسیس و به دلیل علاقه او به آبراهام لینکلن این نام را به خود گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- به تأمین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه ها و خرید تجهیزات طرح های تولیدی (سرمایه ای) و همچنین خدمات فنی و مهندسی پروژه ها با استفاده از تسهیلات اعتباری خارجی میان مدت (وفق ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۵۵    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۶    
خبرگزاری میزان- هشتمین قسمت سری فیلم های سریع و خشن با فروش یک میلیارد و دویست و سی و هشت میلیون دلار، دومین فیلم پرفروش سال 2017 لقب گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- تقدیم گل های پرپر فرزند شهیدحججی به پدر را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۶    
خبرگزاری میزان- باشگاه پاری سن ژرمن برای اینکه از فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته نشود، هشت بازیکن خود را در این تابستان در لیست فروش قرار داده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرزند شهید حججی بعد از بازگرداندن پیکر پدر شهیدش با او دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- لحظه ورود پیکر شهید حججی به میهن اسلامی رادر فیلم زیر می توانید مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه ماشین سازی تبریز از داور دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- اولین مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری خبرنگاران صنعت و بازار خودرو استان تهران(خودرونگاران) با حضور خبرنگاران و فعالان این صنف برگزار و این انجمن بصورت رسمی تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- نظر مراج تقلید درباره برهنه شدن برای سینه زدن در مجالس عزاداری امام حسین (ع) را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع از ملت ایران برای حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه ایران در ادامه رایزنی ها در نیویورک با وزیر خارجه اندونزی و معاون دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مراسم استقبال از پیکر شهید محسن حججی در فرودگاه مهرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۱    
خبرگزاری میزان- "امام صادق(ع)" وقتی آب را نوشیدند، دل شکسته شدند و از چشمانشان اشک جاری شد و فرمودند:ای داوود، خدا قاتلان "امام حسین (ع)" را لعنت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- درحالیکه تاکنون تصور بر این بود مغز به بدن دستور خوابیدن می دهد، پژوهش جدید محققان دانشگاه "کلتک" نشان می دهد که عروس دریایی که فاقد مغز است نیز می خوابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترامپ محدودیت هایی را برای سفر اتباع هشت کشور به آمریکا وضع کرد، ژنرال روسی در سوریه کشته و.....از مهمترین عناوین روزنامه های روسیه است:
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۶    
خبرگزاری میزان- آبسه دندان توسط نوعی باکتری ایجاد می شود که یا از طریق پوسیدگی یا از طریق ترک دندان وارد دندان شده و تا نوک ریشه گسترش می یابد. این امر منجر به بروز درد، التهاب و توده های چرکی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال آمکار در هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه در دیداری خانگی برابر خاباروفسک به سه امتیاز رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- دقایقی پیش پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی که از طریق DNA مورد شناسایی قرار گرفته بود، وارد تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: صحبت هایی که در مورد حضور مربی خارجی برای استقلال می شود خوب است اما به شرطی که این اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- شرکت پروترا با آزمودن اتوبوس شارژی E2 Max در تست های سرعت، اعلام کرد که این اتوبوس قادر است با هر بار شارژ مسافت 1700 کیلومتر را طی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید ژنراتور (موتور برق) در بازار بسته به برند و مدل آن باید حداقل 400 هزار تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان ایران می گوید اگر این تیم بخواهد در جا بزند، تکرار قهرمانی در آسیا غیرممکن خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۱    
خبرگزاری میزان- اگر به تازگی سیستم عامل آیفون یا آیپد خود را به iOS 11 آپدیت کرده اید و متوجه شده اید که باتری دستگاه شما با سرعت بیشتری در مقایسه با قبل تخلیه می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی ذوب آهن گفت: شرایط جدول به گونه ای است که فاصله تیم ها نزدیک است و به خاطر همین بازی ما با سایپا 6 امتیازی به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- آب در تمام فرایندهای متابولیکی، نقل و انتقال مواد مغذی به سلول ها، دفع مواد زائد، تنظیم دمای بدن و ... نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در ادامه رقابت های کشتی بازی های داخل سالن آسیا عزت اله اکبری موفق به کسب مدال طلا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- پوست مهم ترین سد دفاعی بدن در برابر آسیب های محیط خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا از برنامه سازمان لیگ فوتبال انتقاد کرد و گفت تیمش برای کسب برد برابر ذوب آهن به اصفهان آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: مسئله همه پرسی در کردستان عراق توطئه است و پشت این مسئله رژیم صهیونیستی و استکبارجهانی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۱    
خبرگزاری میزان- بعد از برافراشته شدن پرچم داعش در اسلام آباد پلیس به حالت آماده باش درآمد و وزیر کشور پاکستان با واکنش به این موضوع خواستار تحقیق و اقدام فوری علیه این گروه تروریستی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال و کنونی پارس جنوبی جم با انتشار یک استوری در اینستاگرامش حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی هرگونه تصمیم گیری و یا ابلاغ دستورالعمل جدیدی مبنی بر محاسبه قیمت خوراک نفتای صنایع پتروشیمی با نرخ تسعیر ارز آزاد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی سپیدرود رشت گفت: استقلال در بازی فردا چون مربی ندارد، اگر هم ببازد فشاری روی بازیکنان این تیم وارد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- پالمیرا حالا مدتی است که از وجود نحس داعشیان پاک شده و آرامش گذشته خود را بازیافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- آکنه یا جوش یکی از بیماری های شایع پوستی در نوجوانان، جوانان و خانم هاست. از دیدگاه طب سنتی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه تیم های فوتبال ایران و توگو در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- استفاده از نخ های قابل جذب PDO آخرین و بهترین روش مطرح شده برای لیفت صورت و بدن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- مداحی "شب چهارم" محرم 95 را با صدای سید مجید بنی فاطمه می شنوید. بدون تو برادرجان ببین از زندگی سیرم...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ملت همیشه در صحنه، آگاه و شهیدپرور کشورمان به ویژه مردم مومن و انقلابی تهران بزرگ برای حضور باشکوه و حماسی در مراسم تشییع پیکر شهید عزیز محسن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- ری یونگ هو وزیر خارجه کره شمالی در کنفرانسی خبری در نیویورک، به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا علیه پیونگ یانگ پاسخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- وجود مشکلات وحشتناک در برخی ادارات به گفته سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان؛ فاسد شدن ادارات به واسطه قوم گرایی از زبان معاون دوم رئیس جمهوری و وعده شهرداری کابل برای تغییر کامل چهره شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازیکنانش می دانند که در تقابل با سپیدرود باید چه کار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس 41 ساله باشگاه یوونتوس ایتالیا با محرومیتی یکساله از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶    
خبرگزاری میزان- شما چه در حال کار روی یک پروژه ی سنگین باشید و چه در حال تمرین برای مسابقات بعدی ماراتن، خوردن غذاهای بهتر، تلاش هایتان را به نتایج بهتری خواهند رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال نوجوانان ایران در بازی دوستانه برابر تیم تهران مبدل به تساوی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۱    
خبرگزاری میزان- متخصص تغذیه و رژیم درمانی با اشاره به اینکه سریع غذا خوردن باعث چاقی می شود، گفت: با آرامش غذا خوردن عامل پیشگیری برای افزایش دریافت انرژی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری میزان- نتایج یک بررسی نشان داد افراد دارای پایین ترین یا بالاترین میزان منیزیم در مقایسه با افراد دارای میزان متوسط منیزیم، در معرض ریسک بالای زوال عقل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- بررسی وضعیت امنیتی افغانستان امروز به صورت ویژه در شورای امنیت سازمان ملل مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- مصطفی پورفرج در فینال رقابت های کیک بوکسینگ با برد برابر نماینده عراق به مدال طلا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک جراح کلیه و مجاری ادراری با اشاره به اینکه عفونت های ادراری سطحی بیش از 90 درصد عفونت های این دستگاه را شامل می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- امیر شاهین تقی خانی، سخنگوی ارتش، عصر امروز با حضور در مرکز رسانه قوه قضائیه و خبرگزاری میزان با اعضای تحریریه سیاسی و خبرنگاران بخش دفاعی و امنیتی این خبرگزاری به گفت و گو نشست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان مقابل چین با برتری تیم کشورمان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های صهیونیستی می گویند که 2 فروند هواپیمای بدون سرنشین این رژیم در کرانه باختری سقوط کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در سومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا برابر نماینده تایلند به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- اکثر افراد با استفاده از واکسن آنفولانزا، سعی می کنند از بروز سرما خوردگی و آنفولانزا جلوگیری کنند. اما زدن واکسن تنها راه ایمن کردن بدن نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۱    
خبرگزاری میزان- در 24 ساعت گذشته خبرهایی در خصوص قیمت آپارتمان، قیمت خرما، قیمت سکه، شاخص بورس، قیمت خودرو برلیانس و ارز بین بانکی در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بین حضرت عیسی در امت مسیح و حضرت امام حسین (ع) در امت اسلام وجه شباهت هایی هست، ازآن جمله از حیث مادر که مریم "سَیِّدَة النِّساء" است و همچنین حضرت زهرا(س).
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- مداحی "شب چهارم" محرم 95 را با صدای محمود کریمی می شنوید. نمیشه عاشق باشی و دلت نگیره...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶    
خبرگزاری میزان- سومین روز از ماه مهر با اخبار و حاشیه های گوناگونی در حوزه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان نظر برخی از هنرمندان نسبت سینمای دفاع مقدس اشار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- در هفته های اخیر ورزشکاران حرفه ای آمریکایی درگیری هایی با دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا پیدا کرده اند. این درگیری ها به دلیل رفتار ها و اظهارات نامناسب ترامپ ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تازه های اینستاگرام ؛ استیکرهای فصلی و فیلترهای ویدئوی لایو،چطور در گوشی یا تبلت اندرویدی خود یک اسکرین شات بگیریم؟و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: فولاد از ما سرحال تر است و خط حمله خوبی هم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اصلاً دوست ندارم برای تیم رقیب کری بخوانم و از بازیکنان خودمان خواسته ام قبل از بازی مراقب مصاحبه های خود باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار و کاهش نگرانی های ژئوپلتیکی که به تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد با کاهش قیمت روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- تصمیم نواز شریف برای بازگشت به پاکستان، خواسته عمران خان برای برگزاری انتخابات زود هنگام و انتقاد شدید پاکستان در سازمان ملل از رویکرد ضدپاکستانی هند ...