جمعه ۳۰ شهریورساعت ۲۰:۲۶Sep 2018 21

خبرهای میزان 11 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور مهاجرین افغانستان با اشاره به بازگشت 2 میلیون مهاجر از ابتدای دولت وحدت ملی به افغانستان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- مراسم تشییع و تدفین مرحوم جلال طالبانی، رئیس جمهور پیشین عراق امروز جمعه در منطقه کردستان عراق برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- بیش از 16 سال از حضور نظامیان آمریکایی در جنگ افغانستان می گذرد و این جنگ که دو برابر ویتنام به داراز کشیده است، اکنون عنوان طولانی ترین جنگ تاریخ آمریکا را یدک می کشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- ثبت نام برای مرحله تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال 96 دانشگاه آزاد ساعت 24 امشب جمعه 14 مهرماه پایان می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی دادگستری فارس با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از سوانح رانندگی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران آمار تصادفات رانندگی در 5 ماهه امسال را 272 نفر اعلام کرد و گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 6 درصد کاهش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور افغانستان با اشاره به دولت باز در این کشور اعلام کرد که میراث دولت در افغانستان با قانون اساسی همخوانی ندارد زیرا تاکنون قدرت محور بوده و از آن استفاده ابزاری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد سونی اخیرا نسخه جدیدی از پلی استیشن 4 پرو را عرضه کرده است. این نسخه جدید در سایت ژاپنی 4Gamer مشاهده شده که دارای شماره مدل CUH-7100 است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال، تیم های تأسیسات دریایی، حفاری اهواز، فرش آرای مشهد و مقاومت قرچک برابر رقبای خود به برتری دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان اخیرا طی تحقیقاتی زیادی که انجام داده اند، پی برده اند که بین هرچیزی که متعلق به یک فرد است و شخصیت او روابط مستقیمی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- خودروی سه میلیون دلاری (12 میلیارد تومانی) یکی از شاهزادگان زن سعودی در خیابان های یکی از شهرهای اروپایی سر و صدای زیادی به پا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان نسل کشی مذهبی در میانمار تا پایان روز 15 مهرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: خرس صالح آباد کلاله برای انجام بررسی های بیشتر به پناهگاه حیات وحش سمسکنده ساری منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- 10 تیم خارجی برای حضور در تور بین المللی دوچرخه سواری ایران (آذربایجان) اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پزشک خانواده، نظام ارجاع، تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و اقتصاد سلامت را مهمترین اولویت های حوزه بهداشت اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ایجاد تعهدات جدید بیمه ای بدون تأمین اعتبار مالی ممکن نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- میرویس ناب، سفیر افغانستان در ترکمنستان گفت که خط لوله گاز پروژه گاز تاپی تا چهار ماه آینده به مرز افغانستان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان قرص سلولزی کشف کردند که قابلیت کاهش وزن و مقابله با چاقی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی و رئیس شورا های حل اختلاف گلستان، کاهش مراجعات به مراکز قضایی، افزایش صلح و سازش و گسترش و نهادینه شدن گذشت و صلح و سازش در جامعه را از جمله مزایای اقدامات شورا های حل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- خوراکی های محبوب پاییزی را بشناسید، آیا چای برای کاهش وزن مفید است، 10 غذایی که سن قلب را پایین می آورد و ... از جمله اخباری است که بسته سلامت میزان امروز به آن ها پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارگاه منطقه ای با موضوع " شناسایی و استرداد دارایی های ناشی از فساد" با شرکت بیش از 8 کشور آسیایی در اسلام آباد پاکستان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش گفت: جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 96 از امروز 12 مهرماه اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده اقلیت هندوها در مجلس ایالتی سند گفت: هندوها نقش مهمی در برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) دارند و اقدام به نذری دادن به عزاداران حسینی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امین نادم هنرمند افغان گفت: اگر ترامپ و پوتین بخواهندمی توانند به جنگ در جهان و افغانستان خاتمه بدهند اما آمریکا با قدرت نظامی کار خود را پیش می برد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۰:۴۱    
خبرگزاری میزان- مهاجم اروگوئه ای پاریسی ها واکنش جالبی به اختلاف با همبازی برزیلی خود داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- آمارهای جهانی از هزینه های شگفت انگیز و هنگفت برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی در سال جاری میلادی حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 12 مهر را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی ووشوی ایران برای نخستین بار عنوان نخست مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد و به سلطه طولانی مدت چینی ها در این رشته پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- "الون ماسک" مالک شرکت تسلا تصمیم گرفته است قوی ترین باتری لیتیوم -یونی جهان را در کمتر از 100 روز آینده بسازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- درست یک سال پس از عرضه نخستین نسل از هدست های واقعیت مجازی PlayStation VR، کمپانی ژاپنی سونی نسخه بروز شده ای از این هدست را با چند تغییر جزیی اما مهم معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- نقشه ی راه فاش شده ی AMD، خبر از عرضه ی نسل دوم پردازنده های زِن (Zen) در سال 2019 می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- محققان ایرلندی روشی کشف کرده اند که با استفاده از آن می توان از اشک چشم برق تولید کرد؛ به این ترتیب با یک گریه مفصل می توان شارژ تلفن همراه را تامین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۱    
خبرگزاری میزان- نسل سوم ساعت هوشمند اپل که به همراه سه آیفون جدید این شرکت معرفی شده بود، وارد بازار ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جان باختن 58 آمریکایی درپی تیراندازی مرگبار در لاس وگاس، دیدار فرمانده ارتش پاکستان و رئیس جمهوری افغانستان و سفر وزیرامور خارجه پاکستان به آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک دندانپزشک گفت: استفاده از میخک نه تنها تاثیری در تسکین دندان درد ندارد بلکه منجر به آسیب وارد شدن به لثه ها نیز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- نخستین تصاویر از فیلم ژانر وحشت "آمیتی ویل" با نام فرعی "بیداری" توسط سازندگان این اثر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- همیشه در تبلیغ های خودروها قدرت موتور و گشتاور را به شکل یک عدد به شما نشان می دهند. عقل سلیم به ما می گوید هر چه عدد بزرگتر، موتور بهتر. اما واقعیت ماجرا چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک پزشک عمومی توصیه هایی را در رابطه با تزریق واکسن آنفولانزا ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرکت هواوی اخیرا گزارش هایی درباره میت 10 منتشر کرده که نظر طرفداران را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سانداکار تیم ملی ووشوی ایران پس از کسب چهارمین مدال طلای خود در رقابت های قهرمانی جهان از دنیای حرفه ای وداع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- روایت شده است زمانی که "نبی اکرم(ص)" به حضرت "فاطمه(س)" از شهادت فرزندش "امام حسین(ع)" و رنج های آن حضرت خبر دادند، "فاطمه(س)" به شدت گریستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سانداکار تیم ملی ووشوی ایران، مدال طلای مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بنا بر اعلام وزارت دفاع آذربایجان دو ناو گشت زنی نیروی دریایی این کشور در راستای توافق همکاری نظامی میان دو کشور به سمت ایران حرکت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- الهه منصوریان در رقابت های ووشوی قهرمانی جهان طلا گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه جان هاپکینز آمریکا با استفاده از داده های ماموریت "اودیسه" در مدار مریخ متوجه شدند نشانه هایی از یخ در مدار استوای مریخ وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون سخنگوی ریاست اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که روند گفت وگوهای صلح بین دولت های کابل و اسلام آباد به پیشنهاد رئیس ستاد ارتش پاکستان از سر گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- برای خرید انواع شارژر و هلدر در بازار باید از 5 هزار تومان تا 129 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه منچستریونایتد طرحی برای افزایش گنجایش تئاتر رویاها را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- جایزه نوبل فیزیک 2017 به طور مشترک به سه دانشمند به نام راینر ویس،بری سی بریش و کیپ اس تورن به دلیل تلاش هایشان در زمینه آشکارساز لیگو(LIGO) و مشاهده امواج گرانشی اعطا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- امر به معروف و نهی از منکر، هدفی که امام برای زنده نگهداشتن و احیاء آن جان خود را فدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سفیر استرالیا در ایران با دبیر ستاد حقوق بشر دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه با بیان این که ما هیچ گاه به دنبال اختلاف در منطقه نبودیم تاکید کرد: همواره سیاست ما این بوده که منطقه ما نیاز به آرامش و گفت و گو دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- فدراسیون وزنه برداری آمریکا تأیید کرد که تنها به یک وزنه بردار ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ویزا نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل فدراسیون فوتبال در تمرین امروز تیم ملی توگو حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست کنسولی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری صربستان امروز سه شنبه در تهران برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور با تشریح شرایط زمانی حادثه عاشورا تأکید کرد که حضرت ابا عبدالله (ع) و یاران با وفای ایشان تابلویی از آزادگی و فداکاری آفریدند که راهنما و چراغ هدایت بشریت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری آسوشیتدپرس از واشنگتن گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه عامل تیراندازی در لاس وگاس را فردی بسیار بیمار و دیوانه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پرسپولیس به شایعه اختلافش با سید جلال حسینی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- محمد نواز شریف نخست وزیر برکنار شده پاکستان روز سه شنبه در انتخابات داخلی این حزب، بدون هیچ رقیبی به عنوان رهبر حزب مسلم لیگ شاخه نواز (PML-N) انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم دوئلین نخستین طلای ایران را در رقابت های جهانی روسیه کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- تمرین عصر امروز شاگردان برانکو ایوانکوویچ حواشی خاص خود را داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- دو بازیکن و یک مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان برای کسب جوایز برترین های فوتبال ساحلی جهان نامزد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، نجات روباهی که زیر آوار مدفون شده را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- رئیس دبیرخانه شورای عالی صلح افغانستان اعلام کرد که گفت وگوها برای آزادی رهبران زندانی طالبان در پاکستان ادامه دارد و این شورا از هیچ تلاشی برای تحقق این امر غفلت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به مخالفت جمهوری اسلامی ایران با تجزیه طلبی در عراق و به هم خوردن مرزهای این کشور براساس یک حرکت غلط گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۶    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: من با هرناندز حرف زدم و او راه دیگری را انتخاب کرد که برای ما بهتر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدال برنز رقابت های ووشوی قهرمانی جهان به بانوی تالوکار ایران رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب اسلامی در جریان دیدار با خانواده شهید حججی یادداشتی روی تصویر این شهید نوشتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- جایزه نوبل فیزیک 2017 به طور مشترک به راینر ویس، بری سی بریش و کیپ اس تورن اعطا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- در نمایشگاه کتاب مسکو یک جوان روسی از دلاوری های سردار قاسم سلیمانی سخن می گفت و او را ژنرال شجاع ایرانی می نامید و تلاش می کرد تا کتاب هایی را برای شناخت بیشتر او به دست بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- بهرام قاسمی ضمن ابراز تاسف از وقوع جنایت هولناک کشتار شهروندان عادی در لاس وگاس آمریکا که صدها کشته و زخمی برجای گذاشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان زیر نظر کارلوس کی روش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: توهین به پیکه، یک عقیده نیست و مایه تاسف است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه شنبه اذعان کرد که رئیس جمهور سوریه برنده جنگ چند ساله این کشور علیه تروریسم است به همین دلیل بسیاری از کشورهای جهان هم اکنون تلاش می کنند تا خود را به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آماده ارائه خدمات به بازدید کنندگان نمایشگاه تخصصی چوب در شهر آفتاب است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- مرحوم محمدرضا آقاسی ویژگی های منحصر به فردی داشت؛ وقتی اشعارش را می خواند، حماسه بود و بصیرت و هیجان! کلاً دل سوخته بود؛ زجر کشیده و نامرادی دیده! حساب درد دل که وسط می آمد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم ختم مادر سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۸    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان حریفان خود را در جام بین قاره ای شناخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از برنامه های اداره بهداشت و درمان نزاجا، برپایی بیمارستان صحرایی، به ویژه در مناطق محرم کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- قرار است امشب جلسه ای بین سرمربی جدید استقلال و مک درموت برگزار شود تا شفر از آخرین وضعیت استقلال آگاهی پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص مظنه خوردو ساندرو اتومات، ارز بین بانکی، نرخ انواع فرنگی جات در میادین میوه و تره بار، شاخص بورس، قیمت نفت و قیمت سکه و دلار منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور سابق عراق در بیمارستانی در آلمان و در سن 84 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: من تازه 15 روز است که وارد 30 سال شده ام و فکر نمی کنم در دنیای حرفه ای فوتبال سن زیادی محسوب شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد بعد از ظهر امروز (سه شنبه) در محل خانه کشتی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: باید بازی های بیشتری انجام دهیم تا پیش از جام جهانی به آمادگی کامل برسیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- یازدهمین روز از ماه مهر با اخبار و حاشیه های گوناگونی در حوزه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به گلایه الهام چرخنده نسبت به بیکاری 4 ساله اش اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1269 دلار و 71 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- دفاع انگلستان از راهبرد آمریکا در افغانستان ، ماندگاری نیروهای امریکایی برای حداقل 10 سال دیگر در افغانستان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- رادیو 4*24 در بخش های امروز (سه شنبه 11 مهرماه) خود به موضوعات متنوعی پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس که چهارشنبه هفته آینده برای بازی با استقلال خوزستان راهی اهواز خواهد شد، چهار روز پس از آن راهی مسقط می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۷    
خبرگزاری میزان- مردم کاتالونیا در پی برگزاری همه پرسی استقلال و اعمال خشونت پلیس اسپانیا روز سه شنبه دست به اعتراض علیه خشونت پلیس زده و در شهر بارسلونا دانشجویان و دانش آموزان با تعطیلی مدارس و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۷    
خبرگزاری میزان- یک حسابدار رسمی گفت: با توجه به مشکلات متعدد نظام بانکی و زیان های انباشته ای که پیش تر پنهان می شود، اقدام سازمان بورس اوراق بهادار در متوقف کردن نماد بانک ها عاقلانه و منطقی بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۷    
خبرگزاری میزان- سردار سرتیپ قاسم تقی زاده به عنوان جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- پسری معتاد در اقدامی جنون آمیز اقدام به قتل پدرش کرده و از محل حاثه متواری شده بود 2 ماه پس از حادثه در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- آنالیزور تیم فوتبال استقلال گفت: پس از انتخاب سرمربی جدید، ماموریتم در استقلال به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- اولین دوره مسابقات جام جهانی سپک تاکرا، اوایل سال آینده به میزبانی ایران برگزار می شود.