شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۲:۰۰Jul 2018 21

خبرهای میزان 17 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی بی.ام.و مدل هایی را در طول چند دهه اخیر تولید کرده که بسیاری از آنها از محبوب ترین و باکیفیت ترین خودروهای جهان محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- منابع خبری گزارش دادند که اولین کاروان نظامیان ترکیه وارد شهر ادلب سوریه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- کفش پاشنه بلند؛ کفشی که بدون تردید بسیاری از خانم ها حاضر نیستند به سادگی از کنار آن عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۱    
خبرگزاری میزان- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد خطر ابتلا به ایست ناگهانی قلب در افرادی که سطح کلسیم کمی در خون خود دارند، بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- پیکر یک خیر نیکوکار طبق وصیت قبلی و با موافقت همسر و فرزندان وی با هدف کمک به پیشرفت علم پزشکی و فرآیند یادگیری دانشجویان به دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون نخست وزیر ترکیه، اعلام کرد که مقامات آمریکا و ترکیه به زودی برای حل بحران به وجود آمده در زمینه صدور روادید، یا یکدیگر دیدار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- گرفتگی عضلات دست، انقباض عضلانی ناخواسته و دردناک است که می تواند علل مختلفی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای امنیتی افغانستان از کشف یک کارخانه تولید بمب و جلیقه های انتحاری در منطقه خوشحال خان مینه واقع در غرب شهر کابل پایتخت این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته جهانی صلیب سرخ، به دلیل ناامنی، مراکز خود را در ولایات قندوز و فاریاب در شمال افغانستان بست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: وضعیت بازار میوه مناسب است و قیمت انار به علت سرمازدگی و کم بار بودن درختان در سال های گذشته افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه آمریکایی واشنگتن پست (دوشنبه) از دبی گزارش داد که برای نخستین بار بعد از بحران میان قطر و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- به عقیده کارشناس روس، ترکیه و آمریکا درصدد کنترل اوضاع در استان ادلب و دیرالزور هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازار بزرگ کرمان که در شهر کرمان واقع شده است یکی از تاریخی ترین بناهای این شهر است و به روایتی طولانی ترین راسته بازار ایران به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- کنفرانس منطقه ای مبارزه با مواد مخدر امروز با حضور نمایندگان کشورهای روسیه، ترکیه، امارات متحده عربی و هند در کابل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- برخی رسانه های محلی به نقل از سخنگوی شورای امنیت ملی افغانستان اعلام کردند که دولت افغانستان از پاکستان خواسته است به عنوان پیش شرط برای شروع گفت و گوهای کاهش تنش میان دو کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان با بیان اینکه آمریکا وابستگی های گذشته ما را به خود فراموش کند گفت: هیچ کشوری به اندازه پاکستان در مبارزه با تروریسم قربانی نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- اشرف غنی در نشستی با حضور سیدحسین عالمی بلخی وزیر مهاجرین افغانستان گفت: باید یک طرح مشخص توزیع زمین برای مهاجرین ساخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل پلیس افتخاری کشور گفت: بیش از 34 هزار پلیس افتخاری در کنار نیروی انتظامی فعالیت می کنند که 11 هزار نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دبیرخانه شورای عالی صلح افغانستان اعلام کرد که با مخالفان مسلح دولت بویژه طالبان در هرجایی که بخواهند آماده مذاکره هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی در پیامی، درگذشت جلال طالبانی رئیس جمهور سابق عراق و دبیر کل اتحادیه میهنی کردستان عراق را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- تشخیص زودهنگام و پیشگیری از بیماری های مربوط به دندان کمک می کند تا دچار مشکلات جسمانی جدی تری نشوید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در پاکستان با شرکت در برنامه سیاسی جرگه که از شبکه خبری جیو پخش شد، گفت: برای ارتباط با اسلام آباد تحت تأثیر آمریکا و هند نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش ازنظارت راهبران آموزشی بر بیش از 100 هزار کلاس درس ابتدایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۶    
خبرگزاری میزان- نشست گروه تماس سازمان همکاری شانگهای و افغانستان 19 مهرماه در مسکو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم ملی و فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی را غافلگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- کرینگان روستایی است دره ای و جنگلی از توابع شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی که مردم این روستا به زبان تاتی صحبت می کنند؛ این روستا در طول سال مقصد گردشگری بسیاری از طبیعتگردان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۶:۰۱    
خبرگزاری میزان- وقتی در سال های دور، زلزله خانه های کاشان را خراب کرد و عبدالرزاق خان، ناجی و احیاگر آنها شد، شاید خودش هم فکر نمی کرد چند سال بعد، منزل او هم به یکی از ویرانه های این شهر تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- یکی از کارشناسان فوتبال انگلیس اعتقاد دارد چمبرلین برای تیمی که در آن بازی می کند مثل آچار فرانسه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشن تیم ملی فوتبال انگلیس در خصوص اسطوره باشگاه منچستریونایتد صحبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران موسسه ای در لیون فرانسه بتازگی موفق شده اند، با تحریک عصب واگ که از اعصاب مغزی است، کمی از هشیاری مردی را بازگردانند که 15 سال در وضعیت نباتی پایدار بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- شرکت OnePlus اعلام کرد که گوشی وان پلاس 6 زودتر از موعد و تا انتهای سال 2017 عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- تمیز کردن کف خانه همیشه یکی از مسائل عذاب آور و کسل کننده است. برای این منظور تاکنون چندین ربات ساخته شده که هر کدام نواقصی داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر یکسان بودن جهت گیری دیپلماتیک و دفاعی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- روند تولید موتورسیکلت های برقی نیز در کنار تولید خودروهای برقی در حال رشد است و برخی از این محصولات به علت آلودگی زیست محیطی صفر به شدت مورد توجه قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- برون سپاری در مفهوم اولیه خود بدین معناست که بخشی از فعالیتهای یک شرکت به بیرون سپرده شود و در حقیقت خود شرکت از فرایند خارج شود و کارها توسط شخص ثالث انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرهنگ رجبلی رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: با پیگیریهای بعمل امده توسط کارشناسان پلیس فتا درخصوص مشکل ایجاد شده در سیستم اعلام موجودی حساب ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- رندی برسنیک فرمانده اکسپدیشن 53 پس از انجام موفقیت آمیز پیاده روی فضایی پنجم اکتبر اکنون برای انجام دومین پیاده روی فضایی که قرار است فردا سه شنبه(دهم اکتبر) صورت بگیرد، آماده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رکابزن تیم بیبی دامپ هلند گفت: رکابزنان ایرانی عملکرد خوبی در سربالایی ها دارند و به سختی خود را به دسته پیشرو رساندم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم محروم پرسپولیس اعتراض خود به رأی صادره فیفا را در CAS ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۶    
خبرگزاری میزان- گوگل برای غلبه بر اپل و پیشی گرفتن از رقبای قدرتمند خود باید تغییراتی در خود ایجاد کند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین تیم ملی روسیه اعتقاد دارد تیم تحت هدایت کارلوس کی روش غیرقابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۶    
خبرگزاری میزان- سوزش سر دل نشانه ای ناراحت کننده ناشی از عملکرد نامناسب اسفنکتر مری است. گاهی اوقات علائم سوزش سر دل آنقدر قوی است که اکثر افراد آن را با حمله قلبی اشتباه می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- اغلب افراد با وجود استراحت کامل شبانه، باز هم در هنگام صبح هنگام دچار احساس خواب آلودگی می شوند و نوشیدن قهوه را برای رفع این حالت انتخاب می کنند و این در حالی است که نمی دانند قهوه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- یکی از کارشناسان سرماشناسی، ادعا کرده است که به زودی هزینه نگهداری و سرمادهی بدن موسوم به "سرمازیستی" یا "انجماد پس از مرگ" به امید احیای مجدد آن در آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم های نوجوانان پاراگوئه و مالی به ترتیب برابر نیوزیلند و ترکیه به برتری دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص بیماری های مغزی گفت: مصرف سیگار و الکل، ضربات مغزی در سنین جوانی، فشار خون، دیابت و کلسترول خون،افسردگی های طولانی مدت، احتمال آلزایمر در دوران سالمندی را چند برابر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- به منظور داشتن سفرهای جاده ای کم خطر رعایت برخی نکات قبل از شروع سفر و در حین سفر تضمین کننده ایمنی سفر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای خرید غذاساز در بازار بسته به برند موردنظر و مدل آن باید حداقل 150 هزار تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع سوریه دلایل جدیدی که نقش رژیم اشغالگر صهیونیستی و ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا در حمایت تسلیحاتی از تروریسم در سوریه را نشان می دهد، منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فصل گذشته لحظات دشواری را تجربه کردم اما کی روش از من حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به شائبه تبانی تیمش با سوریه در هفته پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2018 واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- متخصصان تغذیه بر این باورند که رژیم های غذایی بر پایه گیاهان خطر ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت، چاقی و سرطان را کاهش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- از آنجا که دانش امروز فناوری فردا را می سازد، لزوم انجام تحقیقات، گسترش این دانش و آموزش آن به نسل جدید به خوبی توجیه پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- امروز پس از عرضه نوت 8 سامسونگ در کشورمان صف طولانی برای خرید آن در برابر نمایندگی سامسونگ ایجاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: نمایندگان در این نشست از وزیر اطلاعات سوال کردند که موضوع ورود وزارت اطلاعات به پرونده های اقتصادی به چه شکلی است که در این باره مقرر شد بررسی های لازم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- اکثر مردم فکر می کنند آب مروارید به خاطر روند افزایش سن و در واقع پیری به وجود می آید اما علل به وجود آمدن آب مروارید بسیار مختلف است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه اردن تأکید کرد که کمک رسانی به آوارگان سوری در اردوگاه الرکبان بایستی از طریق خاک سوریه انجام شود و تعامل با این اردوگاه نیز یک مسئولیت سوری و بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم ملی روسیه می گوید او و هم تیمی هایش شناخت خوبی از شاگران کارلوس کی روش دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی پرسپولیس خبر داد پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی کرواسی را داشته است، هرچند در حال حاضر این قضیه منتفی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- این یک واقعیت است که توانایی بدن یک زن برای جذب ویتامین ب 12 به تدریج و با افزایش سن، کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران گفت: سابقه فامیلی پوکی استخوان، بیماری های تیروئید و پاراتیروئید، کلیه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان فارس در خصوص هجمه های معنا دار اخیر دشمنان و معاندان علیه دستگاه قضایی با بیان اینکه این اقدامات پروژه جدیدی در تاریخ انقلاب نیست گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو شورای ایرانشناسان اروپا گفت: برخورد "دونالد ترامپ" با توافق هسته ای با تهران اشتباه است و در صورت اعلام لغو برجام، باز هم ایران برنده وضعیت بوجود آمده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- دوران بارداری دوران بسیار حساسی است. به طوری که تقریبا در برگه های توضیحی هر دارویی نوشته می شود زنان باردار نباید از آن استفاده کنند یا آن که فقط با نظر پزشک باید مصرف شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- در روزی که هافبک عراقی پرسپولیس به تمرینات سرخپوشان بازگشت، شجاع خلیل زاده نیز پا به توپ شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همزمان با تشدید اظهارات دولتمردان آمریکا علیه توافق هسته ای اعلام کردند که ایران به تعهداتش در چارچوب برجام پایبند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از خط تولید این شرکت در کرمانشاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری تهران گفت: وجود تعامل و همدلی میان کلیه نهاد های قانونی می تواند در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان و ایجاد رفاه و آسایش و امنیت در جامعه کاملا تاثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- کارلوس کی روش پیام جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت:روسیه برای بازی با ایران آماده شده است و آنها برای برد مقابل ما به میدان می روند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- برنامه سفر کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به اهواز برای بازی با استقلال خوزستان مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید ستادی به منظور برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شود و همه دستگاه ها در این ستاد عضو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- همسر نازنین زاغری (جاسوس دو تابعیتی) در گفتگویی مطبوعاتی مدعی شده است که احتمال می رود به علت اتهامات جدید مدت زمان محکومیت همسرش به 16 سال افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال روسیه گفت: تیم ایران به صورت سیستماتیک متحد هستند و اگر اتفاق جدیدی رخ ندهد می دانیم چگونه برابر آنها بازی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مقامات ارشد انگلیس و آلمان در آستانه گزارش دهی رئیس جمهور آمریکا به کنگره درخصوص پایبندی ایران به برجام بر حفظ توافق هسته ای تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، قیمت فلاش دوربین، نرخ آلایش مرغ، ارز بین بانکی، خودرو دست دوم، قیمت خودرو 40 میلیونی در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- دیدار ایران- روسیه، دوئل کی روش و چرچسوف است، مربیانی که در زمان بازیگری دروازه بان بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رکابزن تیم تارتلتو بلژیک گفت: دشوارترین و طولانی ترین مرحله تور دوچرخه سواری آذربایجان را امروز (دوشنبه) پشت سر گذاشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- هفدهمین روز از مهر ماه 96 با اخبار و حاشیه های گوناگونی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به احتمال بازگشت جناب خان به مجموعه جدید خندوانه اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با انتقاد از عملکرد سازمان حمایت گفت: این سازمان به عنوان متولی نظارت بر پیش فروش خودرو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو گفت: فروش، عرضه و تبلیغ دارو به صورت اینترنتی غیرقانونی و غیرمجاز بوده و به نوعی قاچاق محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حفاظت و اطلاعات شورا های حل اختلاف کشور گفت: مسئولان و رابطان حفاظت باید با شناسایی عواملی که به اعتماد مردم و سلامت محیط قوه قضاییه خدشه وارد می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- هافبک سابق تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (دوشنبه) این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس تهران گفت: عوامل تیراندازی صبح امروز خیابان طالقانی از سوی پلیس امنیت بازداشت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- طلا در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر نگرانی های جدید نسبت به فعالیت های هسته ای کره شمالی که تقاضا برای خرید دارایی های مطمئن را تقویت کرد و ارزش دلار را تحت فشار قرار داد به بالاترین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال امارانت توانست مقابل تیم پدرخوب این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- نشستی میان مسئولان دانشگاه های آزاد و یو پی ام مالزی برای بررسی شرایط همکاری دو جانبه میان این دو دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- امام جمعه شهرستان قشم گفت: جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال و مقابله قاطع با مفسدین اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- اردوی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت به منظور شرکت در رقابت های کاپ جهانی لهستان با حضور 9 رکابزن تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- قرعه کشی بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان جام زنده یاد یونس شکوری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در دیدار تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) در ژنو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با توجه به نقش مهم داوری در کاهش دعاوی مرتبط با ثبت مالکیت های معنوی به ویژه ثبت اختراعات و علائم تجاری ...