شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۲:۰۱Jul 2018 21

خبرهای میزان 18 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک روانشناس با بیان این که بیماری های روان تنی بخش گسترده ای از بیماری ها را در بر می گیرد، افزود: بسیاری از دردهایی که در اندام های مختلف بدن در افراد مشاهده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دبیر اجرایی بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران، گفت: لنزهای چشمی که در آرایشگاه ها استفاده می شود، احتمال آسیب های بینایی در فرد را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- اداره مرکزی آمار افغانستان اعلام کرده که نظر به ارزیابی این نهاد از کیفیت آب های افغانستان، حدود 60 درصد از آب های آشامیدنی افغانستان به مدفوع آلوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل اقتصادی افغانستان با تاکید بر جایگزینی معامله سیاسی با معامله اقتصادی با کشورهای منطقه و جهان اعلام کرد که کشورش سیاست مدون اقتصادی ندارد و تمام تصمیم ها را کابینه و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، مستند "شهید زنده" روایتی از دلاوری های سرلشکر قاسم سلیمانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل سیاسی در افغانستان اعلام کرد: اگر آمریکا اسلام آباد را به عنوان متحد خود از دست دهد دیگر شریک مطمئنی برای پیشبرد سیاست های خود در منطقه ندارد بنابراین استراتژی جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- مظفری دادستان مرکز استان زنجان گفت: نابسامانی پیش آمده در بحث چاه های غیرمجاز از سال1389 به عنوان قانون تعیین تکلیف چاه های غیرمجاز کلید خورد اگر کسی عمل غیرقانونی انجام داده و چاه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- هواوی آنر 7X امروز در وب سایت TENNA ظاهر شده است. این هندست دارای نسبت ابعاد 18:9 بوده، مجهز به دوربین دوگانه شده و یک اسکنر اثر انگشت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اطلاعات زیادی در رابطه با محصولات جدید HMD که تولیدکننده گوشی های هوشمند نوکیا بوده، به گوش می رسد که برخی به معرفی آن ها در اواخر سال جاری میلادی و بعضی به عدم آن اشاره دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- تا یک هفته آینده خانواده جدید هواوی میت 10 معرفی خواهند شد. تا آن روز که شانزدهم اکتبر خواهد بود، فعلا می توانیم از آخرین تصاویر فاش شده از این هندست لذت ببریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- هرکدام از مواد غذایی دارای طبع و مزاج خاص خودش است و در هر فصل باید میوه های همان فصل را مصرف کرد تا از بیماری ها پیشگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک گروه 50 نفری از نظامیان تازه نفس جمهوری آذربایحان سه شنبه راهی افغانستان شد. این گروه در قالب عملیات حمایت قاطعانه ناتو ماموریت غیر رزمی در افغان را اجرا خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های کره جنوبی از آماده شدن کره شمالی برای آزمایش موشک دوربرد در روز 18 اکتبر خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مراسم رونمایی کتاب سربازان نیار خاطرات کلام اله اکبرزاده نوشته ساسان ناطق، ساعت 18 دوشنبه بیست وچهارم مهرماه در سالن مقدس اردبیلی محله نِیار واقع در شهر اردبیل رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- بررسی کارنامه برزو ارجمند به نقش های متنوع در سینما، تئاتر و تلویزیون ختم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با بیان روند برگزاری نشست های شورای انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسامی محرومان هفته نهم لیگ برتر فوتبال کشورمان مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به نوسانات روزهای اخیر بازار ارز گفت: ارزهای مختلف در دنیا نوساناتی دارند و حتی قوی ترین ارزها هم دچار نوسان نرخ برابری با ارزهای دیگر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس دبی می گوید قطر به عمد و برای اینکه راهی برای فرار از برگزاری جام جهانی 2022 باز کند، باب نزاع با کشورهای عربی را باز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 4 تا 8 درجه ای دما در استان های ساحلی دریای خزر از بارش باران در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار دوستانه مقابل میزبان جام جهانی 2018 به تساوی رسید، در این ویدئو خلاصه این بازی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول پارلمان افغانستان اعلام کرد که رئیس پارلمان این کشور با ارسال نامه ای به دادستانی کل مانع رسیدگی به فساد اداری در مجلس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- داوود غفارزادگان گفت: کتاب شب های بمباران بسیار بکر و دست نخورده است؛ چرا که توصیف جنگ را از زبان کودکان و نوجوانان می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- خارج از گود این هفته بخش خبری 20:30 باز هم مثل همیشه به حاشیه های جهان ورزش و از جمله فوتبال پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیراجرایی واحد فراوری بافت و پیوند نسوج گفت: تاکنون 66 نفر برای اهدای جسد اعلام آمادگی کرده و 15 نفر نیز تنها در تهران رضایت محضری خود را به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه تعرض به اراضی ملی در استان به صفر رسیده است، گفت: دستگاه قضایی برای حراست و حفاظت از منابع طبیعی و انفال استان به عنوان امری بسیار مهم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- حسن احمد لو رئیس اتاق اصناف قم طی بیانه ای حمایت اتاق اصناف قم را از ممنوعیت عرضه قلیان توسط دادستان قم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از یک ساعت در شهرستان شوش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- انگور مهمترین محصول روستای هزاوه در شهرستان اراک است. هر سال در اواخر تابستان و اوایل پاییز فصل چیدن انگور، تهیه شیره انگور و باسلوق است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر سابق انرژی و آب افغانستان، دولت جدید این کشور را دست نشانده دانست و افزود: دولت کابل پشتیبانی مردم افغانستان را به همراه ندارد و باید انتخابات زودهنگام برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون بخش سیستم عامل شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Windows Phone دیگر توسعه پیدا نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور آمریکا درباره توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- "سازمان فضایی آمریکا"(ناسا) قصد دارد برای ماموریت های انسانی به مریخ در سال 2030 از تغییر "دی.ان.ای"(DNA) فضانوردان به عنوان راهی برای محافظت از آنها استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت اپل اعلام کرده است که فناوری فیس آیدی را روی نسل جدید تبلت های iPad Pro نیز عرضه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- بوریس جانسون می گوید با وزیر خارجه ایران صحبت کرده و از وضعیت بازداشت شدگان دو تابعیتی در ایران ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده ناتو در دیدار به رییس اجراییه دولت وحدت ملی افغانستان گفت: 159 هلیکوپتر طی سالهای آینده در اختیار افغانستان قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- فیل ها در شرق آسیا قربانی باورهای خرافاتی مردمان این مناطق می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از دیدن هواداران در ورزشگاه کازان و حمایت از تیم ایران خوشحال شدم. از فوتبال تهاجمی ایران راضی و خوشحال بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- "سازمان فضایی آمریکا"(ناسا) تصویر جدیدی از قمرهای مشتری منتشر کرده است که فضاپیمای "جونو" موفق به گرفتن آن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- شاخص (ppp) یا برابری قدرت خرید در مقایسه دو اقتصاد و قدرت خرید معنا پیدا می کند. به طوریکه باید ببینیم دو نفر در دو کشور مختلف برای خرید یک مقدار معین کالا چه مقدار باید هزینه پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- سلاح فاتح یک بار در سال 93 توسط سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه رونمایی شد و در سال 95 نیز با اعمال تغییراتی بر روی نمونه اولیه، دوباره نمایش داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از یک مورد اسیدپاشی پدر و پسر بر روی هم درشهرستان بجنورد خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصاویر از فیلم ضد تبعیض نژادی مارشال در آستانه اکران این فیلم در سینماهای هالیوود منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: بازی امشب با آلمان تنها دومین قدم ما از یک مسیر طولانی و بلند بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- به جرات می توان گفت شرکت خودروسازی فراری را همه در دنیا می شناسند و با مدل های خاص و اسپرت این شرکت آشنایی کامل دارند. این شرکت حالا به صورت جدی به تولید یک شاسی بلند فکر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه تیم های فوتبال ایران و روسیه با نتیجه مساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- جزئیات جدیدی در رابطه با جیپ رنگلر 2018 منتشر شد و یکی از قابل توجه ترین نکات، به کار بردن پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ در این مدل برای اولین بار است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- تاج خطاب به بازیکنان تیم ملی نوجوانان: با قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید و این پیروزی غرورانگیز است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان ادعا کردند که می توانند افراد را در بیداری در وضعیتی قرار دهند که بتوانند رویا ببینند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم سنگالی سرخپوشان مرسی ساید به دلیل مصدومیت به مدت 6 هفته قادر به همراهی لیورپول نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تصویری از مهدی طارمی در کنار حسین هدایتی و موتورسیکلت خاصش را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت اچ پی به زودی مجموعه تازه ای از لپ تاپ های سری Spectre را عرضه می کند که Spectre 13 و Spectre x360 نام دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم فوتسال تاسیسات دریایی مقابل فرش آرا با برتری شاگردان وحید شمسایی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت مایکروسافت نسخه آزمایشی مرورگر Edge را برای سیستم عامل iOS منتشر کرد که هم اکنون آماده دریافت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در سنوات گذشته بدهی زیادی به بار آمده و باید هشت میلیارد به دارایی بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تقدیم و تأخیر سال خمسی جایز نیست مگر با اجازه ی نماینده مرجع و بعد از حساب کردن مدّت گذشته و مشروط است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه تیم های فوتبال ایران و روسیه با نتیجه مساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- در ایالت تگزاس امریکا وجود برف پاک کن برای شیشه جلوی اتومبیل اجباری است اما داشتن شیشه جلو اجباری نیست!
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- خواست معاون اجرایی برای تکرار نشدن وقایع انتخابات گذشته، نشست چهار جانبه صلح در مسقط، کاهش آزادی بیان در دولت وحدت ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- Q7 بزرگترین و لوکس ترین شاسی بلند آئودی در خیابان های تهران دیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- در تحقیق جالبی که توسط گروهی از محققین کشورمان انجام شده، خلق و خوی افراد مختلف به کمک تحریک الکتریکی بخش های خاصی از مغز آن ها، تغییر داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۱    
خبرگزاری میزان- مطالعات جدید پژوهشگران نشان می دهد آلودگی هوا و آلاینده های ناشی از ترافیک بر ذهن و حافظه کودکان تاثیرات نامطلوبی داشته و کودکان به دلیل ظرفیت کمتر ریه ها و تنفس سریع تر به میزان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب برای رفع خستگی و کوفتگی 15 تدبیر آموزش داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم فوتسال گیتی پسند مقابل حفاری اهواز با نتیجه مساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سایپایدک از تجهیز اکیپ های خدمت رسانی و نمایندگی های حاضر در طرح ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رکابزن تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز گفت: مسیرهای انتخاب شده برای تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، باب میل ما نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های ترکیه از انفجار یک تانکر حامل گاز در شهر استانبول خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- تنش میان همسر سابق و کنونی دونالد ترامپ بالا گرفته است. در یک طرف ایوانا ترامپ حضور دارد که خودش را "بانوی اول" می داند و در طرف دیگر ملانیا ترامپ است که بر کاخ سفید سلطه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- آثار زیان بار ارتباط زن و مرد نامحرم، 3 زن چینی به دلیل جراحی پلاستیک از پرواز منع شدندو ... از اخبار برگزیده فضای مجازی امروز است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- این روز ها نقش تکنولوژی به قدری در زندگی ما پررنگ شده است که حتی در مهمانی ها و جمع های دوستانه هم از اینترنت استفاده می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان برگزارکننده جام جهانی 2022 از سه ورزشگاه رویایی در حال ساخت برای این تورنمنت بزرگ در لندن رونمایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۵    
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه صبح امروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز با 0.2 درصد افزایش به 1286 دلار و 86 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- هجدهمین روز از مهر ماه 96 با اخبار و حاشیه های گوناگونی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به خطر جدی برای وضعیت جسمانی ملکه رنجبر اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: آماده آموزش و انتقال تجارب سازمان بازرسی کل کشور به جمهوری عراق هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال نوجوانان ایران برای بازی با آلمان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان لرستان از توقیف یک دستگاه پژو 405 و کشف 888 عدد انواع ادکلن خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اجرای زنده محمد اصفهانی در مقبره حافظ را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- تماشاخانه شانو با ظرفیتی در حدود یکصد تماشاگر و برخوردار از آخرین تجهیزات پیشرفته ی نور، صدا و امکانات صحنه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال با اشاره به اظهارات مدیرعامل حامی باشگاه ایرانیان گنبد مبنی بر جعل مهر و امضای وی در قرارداد بازیکنان این تیم و چک تضمینی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، اجرای زنده محمد اصفهانی در مقبره حافظ را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- فراخوان پنجمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی (یادمان محمود استاد محمد) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت در معاملات امروز با 7 سنت، معادل 0.1 درصد افزایش به 55 دلار و 86 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام مصطفوی نیا از بازداشت یکی از مدیران ارشد دولتی به اتهام صدور مجوزهای غیرقانونی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- آسیابی گفت: با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج اداره کل اطلاعات استان سمنان باند تهیه و توزیع چک پول های تقلبی دراستان سمنان شناسایی و متلاشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- اظهارات نخست وزیر پاکستان مبنی بر به پایان رسیدن وابستگی این کشور به آمریکا، جان باختن پنج نفر درپی حمله تروریستی در کویته و تاکید فرمانده ارتش پاکستان بر مقابله با ماجراجویی های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی هوایی عراق با معاون بین المل ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان باشگاه استقلال به دنبال تهیه منزل برای سرمربی آلمانی خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگر رویکرد استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در دوران پساداعش، حضور جدی تر در سطح منطقه است تا بتواند تعیین کننده معادلات آینده باشد، باید رعایت یک سری از الزامات را مدنظر داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- ارائه قرارداد های جعلی و چک های نا معتبر گنبدی ها را از لیگ برتر والیبال سال 96 خارج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری اینترفکس گزارش داد که رئیس کره شمالی به یکی از قانونگذاران روسیه گفته است که کشورش موشک های بالستیک با برد 3 هزار کیلومتر در اختیار دارد که پس از نوسازی و مدرن شدن قابلیت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی جای خود را به جلسات کمیسیون های تخصصی داد و نمایندگان بجای تکیه بر صندلی های سبز و وضع قانون جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- تعدادی از طلبکاران باشگاه صبا پیش از بازی این هفته این تیم مقابل شهرداری ماهشهر سراغ طلب هایشان آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان لیگ فوتبال از تغییر یک دیدار از هفته دهم لیگ برتر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- نشست مشترک هیات تجاری ارمنستانی با مقامات ارشد بانک توسعه صادرات با محوریت بررسی پروژه خط سوم انتقال برق ایران به ارمنستان عصر روز گذشته در محل بانک توسعه صادرات برگزار شد