جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۵:۵۷Jul 2018 20

خبرهای میزان 20 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- کنسول بازی نینتندو سوییچ به عنوان یک ناجی برای کمپانی نینتندو محسوب می شود که فروش بالایی را تجربه می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- غلامحسین درویش با شهرت درویش خان از اساتید به نام موسیقی سنتی ایرانی است که او را نخستین قربانی سوانح رانندگی در ایران می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجرایی پلیس راهورگفت: نخبگان و دانشگاهیان برای استفاده از هوش مصنوعی برای کنترل ترافیک به کمک راهور بیایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حرکت خودروها در برخی از محدوده های آزادراه تهران تا کرج ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان خاش از عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس در شناسایی و دستگیری عامل آدم ربایی در کمتر از 15 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله نوری همدانی گفت: مدیریت حج کاری سخت و با ارزش است و مسئولان حج امسال را به خوبی مدیریت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام وام ضروری بازنشستگان این صندوق، از شنبه آینده به مدت یک ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نحوه انجام مکاتبات با مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری تغییری نکرده و طبق روال گذشته انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: نیروی انتظامی آمادگی کامل برای استقبال از زائران شیعه کشور پاکستان و افغانستان در اربعین حسینی دارد تا آنها بتوانند از طریق ایران به عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس روسی ستاره جوان فوتبال کشورمان را به یک ستاره آمریکایی تشبیه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- حیدری معاون دادستان مشهد گفت: جسد یک مرد عصر روز گذشته از چاهی در یکی از محلات مشهد کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی با عامی و مقطعی خواندن رفتارهای رجال سیاسی آمریکا گفت: جمهوری اسلامی با طمانینه همه موضوعات را رصد کرده و مطابق منافع ملت تصمیم گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سایت فیفا در گزارشی به موفقیت های فوتبال ایران در مقاطع اخیر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: از نقشم در تیم کاملا آگاهم، تمام تیم از بازگشت یوپ خوشحال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم ملی فوتبال استرالیا گفت: ما فرصت تاریخ سازی داریم، ولی هنوز ماموریت مان به پایان نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دامپینگ عبارت است از صادرات یک کالا با قیمت کمتر از هزینه های تمام شده یا به عبارتی دیگر فروش کالا در خارج به قیمتی کمتر از قیمت داخلی.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رمان "پایتخت" اثر روبرت مناسه، نویسنده اتریشی باارزش ترین جایزه حوزه کتاب آلمان را به خود اختصاص داد. رویدادهای سیاسی "پایتخت اتحادیه ی اروپا" دستمایه ی کار نویسنده در این کتاب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی اظهارات سخیف و نسنجیده ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- موضوع بیمه نامه اربعین عبارت است از پوشش بیمه ای عمر زمانی (فوت به هر علت)، فوت یا نقص عضو و از کارافتادگی دایم کلی یا جزیی ناشی از حوادث و درمان کلیه بیمه شدگانی که از طریق سامانه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- غنا ،کلمبیا،پاراگوئه و مالی به دور بعدی صعود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگر آن پول هم از درآمد است، باید خمس آن را نیز محاسبه کند و سپس بدهی مربوط به خمس را ادا نماید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس دلیل مصاحبه نکردن بازیکنان این تیم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy J7 Pro SM-J730F دو سیم کارت باید در حدود یک میلیون و 250 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزرای خارجه ایران و فرانسه در گفتگویی تلفنی بر لزوم پایبندی همه طرف ها به برجام تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم استقلال خوزستان گفت: ورود جیمی جامپ هماهنگ شده نبود خود من هم تعجب کردم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم استقلال خوزستان گفت: به سمت رختکن پرسپولیس بطری پرتاب کردم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- قاضی بخشی محبی: متاسفانه در مجاورت تصفیه خانه شماره 3 آب سد دوستی، جاده ای به اسم بوفالو وجود دارد که مسیر تردد کامیون هاست و بر اثر رفت و آمد خودرو های سنگین حامل شن و ماسه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: باید از عملکرد بازیکنانم ناراحت باشم، بازیکن باید بجنگد و دعوا کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال خوزستان همیشه برای ما حریف سخت و قابل احترامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: بازیکنان ما در پایان بازی در سروی بهداشتی مانده بودند و جیغ می زدند که خدا را شکر به خیر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۱    
خبرگزاری میزان- یک متخصص داخلی گفت: در کارمندان، امکان شیوع میگرن بیشتر است و این افراد به از ای هر یک ساعت باید حرکات ورزشی سر و گردن را انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: من هم مانند هواردان از نتایج گذشته ناراحتم و امیدوارم جبران کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال خوزستان همیشه برای ما حریف سخت و قابل احترامی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۱    
خبرگزاری میزان- در برخی زنان، تولید هورمون تخمدان پس از پایان شیمی درمانی بار دیگر از سر گرفته می شود. در زنان دیگر، این اتفاق رخ نمی دهد و یائسگی در سنین جوان تر شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- خودروی گروه خبری سازمان صداوسیما شامل شبکه خبر و خبرگزاری صداوسیما در شهر المیادین سوریه ساعتی پیش هدف تک تیراندازان گروه تروریستی داعش قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- طب نوین و سنتی درباره پیاز نکات معتبر و موثق بسیاری مطرح کرده است که برای افزایش آگاهی به مهم ترین آن اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- طرح موسوم به HR1698 -- قانون موشک های بالستیک ایران و اجرای تحریم های بین المللی -- با هدف افزایش تحریم ها علیه ایران در ارتباط با برنامه موشکی بالستیک این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی خیلی سنگین و سختی بود، حریف خیلی فشرده و به بهترین شکل ممکن دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی تک روی آمریکا در برجام را به ضررشان دانست و گفت: مواضع آمریکا در صحنه بین الملل جدی گرفته نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- رویترز اعلام کرد:اقلیم کردستان عراق طی بیانیه ای از حیدرالعبادی نخست وزیر عراق برای مذاکره پیرامون تحریم هایی که اعمال شده است دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: ان شاالله در هفته های بعدی بازی های بهتری را از تیم ما خواهیم دید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی حسین فلاح جوشقانی را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: تقابل با کاستاریکا، سخت ترین بازی ما در مرحله گروهی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا طرح تازه ای برای تشدید فشارها به برنامه موشکی ایران تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- براساس گزارش سازمان ملل متحد از آغاز سال 2017 تا به حال بیش از 140 هزار مهاجر و پناهجو با استفاده از قایق به سواحل اروپا رسیده اند که این رقم در مقایسه با سال قبل به میزان زیادی کاهش ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- نوشیدن دمنوش ها در فصل های پاییز و زمستان بسیار مفید است و نقش موثری در پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به بازیکنانم هم گفته ام قانون پنالتی برای تیم ما وجود ندارد و پنالتی برای ما گرفته نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی پلیس تهران گفت: یکی از متهمان قتل راننده مسافرکش در جاده مشهد، ظهر امروز در پارک شهر دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم فوتبال پیکان مقابل گسترش فولاد با برتری شاگردان جلالی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- شنیدن صدای زنگ در گوش یکی از بدترین حالات است که گاهی ممکن است به دلایل مختلف بهداشتی شنیده شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- کلیه ها دو عضو لوبیایی شکل با میلیون ها واحد فیلترکننده به نام نفرون هستند که وظیفه دفع سموم و جذب مواد مغذی و شیمیایی لازم برای متابولیسم بدن را برعهده دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادستان قم گفت:در راستای احیای حقوق عامه در زمینه سلامت و امنیت غذای اصلی مردم با جدیت برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس با برتری پرسپولیس به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دولت آمریکا اعلام کرد که به اطلاع یونسکو رسانده که پایان سال جاری میلادی از این سازمان خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاونان اقتصادی و بین الملل بانک مرکزی به منظور شرکت در اجلاس سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی که در ایالات متحده آمریکا برگزار می شود، عازم واشنگتن شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۱    
خبرگزاری میزان- مدیر پروژه های بین المللی موسسه مطالعات سیاسی در آمریکا با انتقاد از عملکرد دولت این کشور اعلام کرد که دونالد ترامپ هیچ برنامه ای برای پایان جنگ در افغانستان ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- خط 5 مترو تهران روز جمعه برای خدمات دهی به تماشاگران بازی استقلال و فولاد چند ساعت فعال خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- هواپیمای جنگنده "یورو فایتر" امروز پس از شرکت در رژه روز ملی اسپانیا در نزدیکی پایگاه هوایی "لس یانون" آلباسته سقوط کرد و خلبان آن کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- هادی ساعی با انتشار پستی از حضور خود در مراسم حمایت از یوز ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: فکر نمی کردیم که در این جایگاه جدول باشیم اما می دانستیم تیم خوبی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مطمئنا تعطیلات لیگ به ضرر تیم هاست به جز یکی دو تیم که فرصت آماده سازی و اردوهای قبل از لیگ را نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- سی وهشتمین نشست کبوتران مسجد دوردست با سخنان محمدباقر حکیم درباره بایدها و ملاحظات بیت المقدس امروز چهارشنبه 19 مهرماه در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ترکیه روز پنجشنبه طی سخنانی سفیر آمریکا در این کشور را مسئول تنش ایجاد شده میان دو کشور اعلام کرد و گفت که کشورش نیازی به آمریکا ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- بازیکنان بایرن به همراه یوپ هاینکس در شرکت آئودی یکی از اسپانسر های قوی خود حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به نشست خبری نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس یک شرکت معامله گر نفت اعلام کرد با توجه به افزایش عرضه نفت در سال 2018 میلادی، اوپک نمی تواند از توافق جهانی کاهش تولید نفت چشم بپوشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از بازیکنان استقلال شناخت خوبی داریم و از همان دقیقه یک برای پیروزی به زمین خواهیم رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: این خیلی مهم است که اشتباهات تاثیرگذار نداشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب تیمش را برای بازی با استقلال خوزستان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: از این به بعد با نگاه جدی تری به فضای آموزشی کل دانشگاه ها در حوزه علوم اسلامی نگاه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، دریبل های تحقیر آمیز در دنیای فوتبال را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- رکابزنان برتر مرحله پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان امروز معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای من پیام های بسیاری از خبرنگاران آلمان می رسد که چقدر دربی تهران برای آنها مهم است و دوست دارند به تهران بیایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- مربی ایرانی انجمن والیبال بانوان مهاجر گفت: طی رایزنی های صورت گرفته با هیات والیبال خراسان دختران مهاجر افغانستانی می توانند در مسابقات داخلی استان و داخلی مشهد در کنار تیم های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- بنا بر اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مسیر چالوس در محدود بیلقان تا آدران در مسیر رفت شاهد ترافیک سنگین و حرکت کند خودروها است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- رزمنده و نویسنده کتاب های دفاع مقدسی در صفحه اینستاگرام خود نحوه شهادت شهید مصطفی کاظم زاده را شرح داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- تولیت حرم امام راحل گفت: در حادثه تروریستی حرم، روح امام(ره) و تلاش پلیس توطئه دشمنان را خنثی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری میزان- سومین جلد از مجموعه "قهرمانان کوچک کربلا" به زبان ساده و برای آشنایی مختصر با زندگی “قاسم بن حسن (ع) و عبدالله بن حسن (ع)” و نقش ایشان در حادثه کربلا در قالب داستان به طبع رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- از 39 ارز بین بانکی ارائه شده از سوی بانک مرکزی، 33 ارز با رشد قیمت، 3 ارز با کاهش قیمت و 3 ارز بدون تغییر قیمت ارزش گذاری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای من پیام های بسیاری از خبرنگاران آلمان می رسد که چقدر دربی تهران برای آنها مهم است و دوست دارند به تهران بیایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- مقامات مصر اعلام کردند که وضعیت اضطراری در این کشور از روز جمعه به مدت سه ماه دیگر تمدید خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- "پایان سرکشی" مستندی درباره پرونده بابک زنجانی، تهیه شده در مرکز رسانه قوه قضائیه است که به زودی روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام حضور رئیس فدراسیون جهانی این رشته در مجمع عمومی را دلگرمی بزرگی برای جامعه بدنسازی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- با گذر از جاده هراز و در نزدیکی آمل معادنی به چشم می خورد که آثار مخرب آن از جمله گرد و غبار باعث آسیب رساندن به جنگل های اطراف شده و مرگ تدریجی جنگل ها را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- اسامی 17 بازیکن برای شرکت در اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در آخرین روز کاری هفته قیمت هر گرم طلا خام 18 عیار به ارزش 125 هزار و 267 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری گلستان در جمع کارکنان قضایی و اداری گنبد کاووس گفت : رسیدگی به پرونده های مسن به ویژه پرونده هایی که محکومان زندانی دارند را در اولویت کاری خود قرار دهند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- کارشناسان در جدیدترین پژوهش های خود دریافتند انجام برخی ورزش ها می تواند سبب کاهش عوارض جانبی ناشی از بیماری های مرگبار شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- محمد جواد ظریف پستی را به مناسبت روز بزرگداشت حافظ در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- شرکت بلک بری در روز آغازین جشنواره GITEX Technology، از گوشی ضد آب خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی و حدیث گفت: اگر در جلسات عزاداری سیدالشهدا (ع) برای ما و بانیان جلسه تحول شخصیت وجود نداشته باشد، آن ارزش زیادی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: حکم زندان در اصل مجازات خانواده زندانیان است و به همین علت به دنبال استفاده بیشتر از مجازات های جایگزین حبس هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه روز پنجشنبه گزارش داد که این کشور گذرگاه های مرزی با شمال عراق را در هماهنگی با دولت عراق و ایران و در واکنش به همه پرسی اقلیم کردستان عراق می بندد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- ستاره اسبق میلان رئیس جمهور لیبریا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- شورای دپارتمان لیگ جهانی در پاریس برنامه های لیگ جهانی جدید والیبال را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که روز گذشته جدید ترین گزارش سازمان ملل درباره خشونت علیه مسلمانان روهینگیا منتشر شده و ابعاد جدیدی درباره خشونت ارتش میانمار را آشکار کرده است فرمانده ارتش میانمار در ...
  • ۱