شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۱:۴۷Jul 2018 21

خبرهای میزان 21 مهر 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 مهر 1396 میزان 2 مهر 1396 میزان 3 مهر 1396 میزان 4 مهر 1396 میزان 5 مهر 1396 میزان 6 مهر 1396 میزان 7 مهر 1396 میزان 8 مهر 1396 میزان 9 مهر 1396 میزان 10 مهر 1396 میزان 11 مهر 1396 میزان 12 مهر 1396 میزان 13 مهر 1396 میزان 14 مهر 1396 میزان 15 مهر 1396 میزان 16 مهر 1396 میزان 17 مهر 1396 میزان 18 مهر 1396 میزان 19 مهر 1396 میزان 20 مهر 1396 میزان 21 مهر 1396 میزان 22 مهر 1396 میزان 23 مهر 1396 میزان 24 مهر 1396 میزان 25 مهر 1396 میزان 26 مهر 1396 میزان 27 مهر 1396 میزان 28 مهر 1396 میزان 29 مهر 1396 میزان 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- الموت یک روستا یا یک محله کوچک نیست بلکه دره ای طویل میان رشته کوه های البرز است که از منطقه ای میان کلاردشت و طالقان آغاز شده و تا پشت کوه های رامسر و کلاچای و دیلمان ادامه دارد و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- روز اول مسابقات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی جنوب آسیا به میزبانی نپال، در دو بخش تیمی و میانداری با قهرمانی افغانستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت که کشورش برای گفت و گو در خصوص موضوعات مربوط به همکاری بیشتر و توسعه روابط دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران، ساز و کار و مکانیسم مشخص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کانال مشهور به جاعل نیوز رسانه وابسته به دستگاه های جاسوسی عربستان و رژیم صهیونیستی در تازه ترین اقدام خود متن اشتباه و تحریف شده ای را از دادستان مرکز استان گلستان منتشر کرده و به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان غذا و دارو کشور با بیان اینکه چای سبز و معمولی مورد تایید وزارت بهداشت است، گفت: هر دو چای مفید و قابل استفاده است و هیچکدام بر دیگری برتری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۶    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت در معاملات امروز با 33 سنت، معادل 0.6 درصد افزایش به 56 دلار و 58 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل روز جمعه در گزارشی به مناسبت روز جهانی مبارزه با بلایای طبیعی اعلام کرد سالانه دو میلیون و 300 هزار نفر در هند به دلیل بلایای طبیعی مجبور به مهاجرت می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، صحبت های فرمانده ناجا سردار حسین اشتری در برنامه بدون تعارف را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- انواع کفش ها افزون بر عوارضی که بر استخوان های پا و تعادل هنگام راه دارد؛ سبب دگرگونی درسوخت وساز بدن و تناسب اندام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- شهر آمستردام شهری است که رود های آن به جای خیابان ها ترافیک زیادی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۱    
خبرگزاری میزان- شیرین بینا قاطبه تئاتر استان ها را از آسیب هایی که تئاتر پایتخت به آنها مبتلاست مبرا دانست و اظهار کرد: باید از صمیمیت تئاتر استان ها پاسداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه هند روز جمعه از سخنان'شاهد خاقان عباسی' نخست وزیر پاکستان در خصوص نقش نداشتن هند در آینده افغانستان ،انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- نتایج یک مطالعه بین المللی نشان داده است که مشکل گرسنگی در هند وخیم تر شده به طوری که این کشور براساس گزارش "شاخص جهانی گرسنگی" حتی از کره شمالی و عراق نیز شرایط بدتری دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمیته هماهنگی اقتصادی دولت پاکستان به عنوان عالی ترین مرجع تصمیم گیر در مورد مسائل اقتصادی کلان این کشور، طرحی را تصویب کرد که به این کشور اجازه می دهد برق بیشتری از ایران وارد کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- محققان امنیتی گونه جدیدی از حمله Rowhammer کشف کردند که تمام روش های جلوگیری که قبلا ارائه شده بود را دور می زند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در شهرستان اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز مصمم تر و باانگیزه تر از همیشه مسیر توسعه و ارتقاء توان دفاعی را ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- روحانی؛ سخنان رئیس جمهور فعلی آمریکا ، فقط فحاشی و مشتی اتهامات واهی علیه ملت ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس آمار تیم فوتبال رئال مادرید در نبود ستاره ولزی خود، عملکرد بهتری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی این بمباران، 20 تن از عناصر مسلح داعش، از جمله مسئول این منطقه به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- تلویزیون العربیه به نقل از منابع آگاه اعلام کرد، شهر الرقه سوریه به طور کامل از داعش خالی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در مورد ستاره تیم ملی فوتبال هلند و خداحافظی او از تیم ملی فوتبال این کشور اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال نیوکاسل قرارداد بازیکن قرضی خود را دائمی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال وستهام گفت: انتقادات از جو هارت منصفانه نیست و او به هدفی آسان برای انتقادات بدل گشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ترامپ با سیاست هایی که اتخاذ کرده آمریکا را در مسیر خروج از جامعه جهانی قرار داده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- شرکت مایکروسافت قصد دارد دستیار صوتی خود را در پیام رسان های بزرگ توسعه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعتی پس از ایراد اتهام نقض برجام به ایران از سوی ترامپ، گفت که ایران تاکنون به همه تعهداتش در چارچوب توافق هسته ای، پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعتی پس از ایراد اتهام نقض برجام به ایران از سوی ترامپ، گفت که ایران تاکنون به همه تعهداتش در چارچوب توافق هسته ای، پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- محققان اتحادیه زمین شناسی اروپا در تحقیقی متوجه شدند که وضعیت لایه ازون مجددا در تهدید جدی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- بحرین و امارات نیز بعد از رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی، از راهبرد ضد ایرانی آمریکا علیه ایران استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- روحانی گفت: هیچ بند و تبصره و ماده ای به برجام کم و اضافه نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرانسه، آلمان، بریتانیا در یک بیانیه مشترک اعلام کردند که حفظ برجام در راستای منافع ملی مشترک این کشورهاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ هنوز از حداقل دانش سیاسی برخوردار نیست که بفهمد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- روحانی گفت: هیچ بند و تبصره و ماده ای به برجام کم و اضافه نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سخنان ترامپ و اعلام سیاست های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره بارسلونا و تیم ملی آرژانتین از کفش های جدید خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- "سوفیا" مدرن ترین روبات زن انسان نما در مقر سازمان ملل متحد حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تراست از اتحاد چند شرکت که کالایی مشابه به هم تولید می کنند و سهم عمده ای از بازار را در اختیار دارند به وجود می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- ترامپ: امروز استراتژی مان در خصوص مقابله با اقدامات خصمانه حکومت ایران و اطمینان یافتن از اینکه آن ها هیچ وقت به سلاح اتمی دست پیدا نکنند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری امریکا سر انجام بعد از چند هفته جنگ روانی سخنانی در مورد برجام و جمهوری اسلامی ایران به زبان اورد باز نشر لیست دادخواست درخواستی صهونیستها برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "بوو 2" به کارگردانی "تیلر پری" از 20 اکتبر 2017 اکران بین المللی خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سید علی ضیا با انتشار پستی در صفحه اجتماعی خود، از اثرهنری جدیدش رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور در تماس تلفنی رییس جمهور فرانسه با اشاره به نقش برجام در توسعه و تعمیق روابط تهران و پاریس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه گفت که وزیران امور خارجه ایران و آمریکا جز در نشست گروهی وزرای امور خارجه 1+5 در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک هیچگونه دیداری نداشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از سخنرانی ترامپ درباره برجام اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهدی محمدی نوشت: ترامپ بدون هیچ دلیلی پای بندی ایران به برجام را تایید نکرد و توافق را در اختیار کنگره قرار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال سپیدرود گفت:سایپا در این بازی فرصت پیروزی داشت، اما با تلاشی که کردیم، توانستیم یک امتیاز بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم های ملی کشتی ساحلی کشورمان در روز نخست رقابت های کشتی ساحلی جهان به 3 مدال طلا، 4 مدال نقره و یک برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت می گوید هرکاری را با مشورت علی دایی انجام انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- خزانه داری آمریکا چهار سازمان از جمله یک شرکت چینی را به بهانه ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد که وضعیت تیم تحت هدایت علی دایی در ادامه لیگ برتر بهتر شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- متخصص بیماری های عفونی کودکان گفت: افرادی که به بیماری های قلبی و ریوی مبتلا هستند، در اوایل فصل پاییز از واکسن آنفلوانزا استفاده کنند به دلیل اینکه این افراد بدن حساس تری داشته و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فولاد خوزستان معتقد است استقلال در تقابل با آنها، استقلال همیشگی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا پیرامون آنچه استراتژی آمریکا درباره ایران خواند سخنرانی و بار دیگر ادعاهای بی اساس و نخ نما شده ای علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید هواداران استقلال همیشه به او لطف دارند!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا پیرامون آنچه استراتژی آمریکا درباره ایران خواند سخنرانی و بار دیگر ادعاهای بی اساس و نخ نما شده ای علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تمام روضه شریفه داخل حرم را که از طرف بالای سر و پایین پا منتهی به پنجره ها و درها و رواق می شود از طرف پشت سر تا مسجد امتداد دارد، شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: می توانیم در نیم فصل دوم جایگاه مان را ارتقا ببخشیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه آمریکا می گوید در متمم جدیدی که دولت ترامپ می خواهد به قانون بررسی توافق هسته ای اضافه کند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- امام علی (علیه السلام) فرمودند:مَنْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ قَوِیَ عَلَی قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن با تجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: چند سالی هست که هواداران استقلال روی حامد لک حساس شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: وقتی شما با استقلالِ بزرگ بازی می کنید باید با احتیاط ظاهر شوید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: در دقیقه 13 بازی گلی به ثمر رساندیم که فکر می کنم سالم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای کسب پیروزی به زمین آمده بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل فولاد از صددرصد خواسته های ما 60 درصد اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به نظرم تیم استقلال نسبت به گذشته تفاوتی نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید فشارسنج امرن مدل M6 Comfort باید در حدود 324 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مربی دروازه بانان تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز دو بازی تا دربی مانده و شفر درباره دروازه بان استقلال در این بازی تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مقابل سپیدرود خیلی راحت باید با اختلاف 5 گل پیروز می شدیم اما باز هم مثل بازی قبل در دقیقه 93 روی تک موقعیت حریف گل خوردیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ضمن خوشحالی از کسب یک امتیاز از استقلال گفت که تیم شفر در هفته های آینده بهتر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل فولاد از صددرصد خواسته های ما 60 درصد اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: اگر داور عینک بدبینی را برمی داشت، حالا شرایط بهتری داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: عامل برگشتن ما به بازی خودباوری بازیکنانم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: با بضاعتی که داشتیم مقابل استقلال نتیجه خوبی گرفتیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون ورزشی باشگاه استقلال درخصوص محتوای صحبت های خود با تماشاگران استقلال، اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان در بررسی های جدید خود از ویژگی های ستاره های دوقلویی خبر داده اند که شباهت زیادی به خورشید دارند اما رفتار آنها متفاوت بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: هواداران پدیده از ابتدا تا آخر بازی به ما و داور احترام گذاشتند! و از مدیعامل پدیده بابت این موضوع تشکر کردم!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد همنام بحران زده خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نسبت به شایعه درگیری با هم تیمی اش پیش از بازی با پارس جنوبی جم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان از عملکرد تیمش برابر سیاه جامگان ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- بزرگترین کارخانه تولید باتری خودروهای الکتریکی جهان با هزینه 1.63 میلیارد دلار در لهستان احداث خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان علی دایی در دیدار خانگی پیروزی را با تساوی عوض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- در حمله فردی مسلح در استانبول ترکیه یک دانش آموز کشته شد و دو نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: بر خلاف دیدار مقابل پیکان بسیار خوب بودیم و روی غفلت بازی را به سپاهان واگذر کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- نشست خبری سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و پارس جنوبی جم برگزار نشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۷    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: به نظرم فوتبال ایران راه خودش را پیدا کرده و تنها مشکل ما اکنون اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس گزارشی که اخیرا Ming-Chi Kuo منتشر کرده است، اپل در فروش انبوه آیفون X ممکن است با مشکل مواجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پدیده مشهد در دیداری خانگی برابر ذوب آهن به تساوی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مقام ارشد وزارت دفاع روسیه گفت: سامانه پدافند موشکی آمریکا نه فقط موشک های روسیه را در لحظه آغاز پرواز شناسایی می کند، بلکه امکان رهگیری را نیز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم نوجوانان ایران می گوید نمی توان تیمش را به خاطر کسب سه پیروزی متوالی در مرحله گروهی و صعود به دور بعد، تنها مدعی قهرمانی در جام جهانی نوجوانان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال در نخستین تجربه سرمربیگری شفر در این تیم مقابل فولاد متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم نفت تهران در دیداری خارج از خانه برابر صنعت نفت آبادان در نیمه اول به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مقابل تیم صدرجدولی پارس جنوبی جم در دیداری خانگی به تساوی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سپاهان موفق شد تا با برتری برابر سیاه جامگان از انتهای جدول کمی فاصله بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سایپا در دیداری خانگی در نیمه اول برابر سپیدرود به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه ایران تصریح کرد: هرگونه اقدامی علیه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی منجمله سپاه پاسداران با واکنش متناسب و محکم جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد.