یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۲:۲۱Dec 2018 16

خبرهای میزان 2 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- توزیع کارت شرکت در آزمون ورودی برای تعیین سطح توان علمی-تخصصی متقاضیان همکاری با سازمان بازرسی کل کشور سال 96 آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- یکی از سؤال ها درباره رجیستر کردن گوشی موبایل، نحوه رجیستری گوشی های چند سیم کارت است که این گوشی ها به ازای هر سیم کارت دارای یک IMEI دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سومین دفتر در شهر دوگنبدان و چهارمین در شهر دهدشت با حضور جمعی از مسئولان قضایی، نظامی، انتظامی و سیاسی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری در حکمی رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور را به مدت 4 سال در سمت خود ابقا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل سیاسی در آمریکا تصریح کرد جنگ افغانستان برای شکست تروریست ها نیست بلکه در راستای منافع شرکت های تسلیحاتی آمریکایی انجام شده است به همین دلیل واشنگتن برای ادامه آن تلاش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- شبیر حسین ساجدی نماینده حزب مجلس وحدت مسلمین در منطقه کورم ایجنسی پاکستان از عضوگیری داعش در این منطقه خبر داد وخواستار برخورد قاطع دولت پاکستان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی روسیه برای ادامه همکاری نفتی با ایران در چارچوب طرح مبادله نفت با کالا ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش کشور زمان انتشار کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سفیر پاکستان در آمریکا اعلام کرد نا امنی های موجود در افغانستان سبب بروز خسارت های فراونی برای کشور ما شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- عبدالقدیر مطفی سخنگوی وزارت معادن و پترولیوم افغانستان از افزایش 28 درصدی این وزارتخانه در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری فرانسه در گزارشی نوشت: درحالیکه جنگ آمریکا و متحدانش در افغانستان وارد هفدهمین سالگرد خود شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان گفت: خواهان روابط خوب با کشورهای همسایه هستیم اما این موضوع و درخواست برای امنیت پایدار به معنای ضعف اسلام آباد نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده روسیه در سازمان ملل با ابراز نگرانی از گسترش فعالیت داعش اعلام کرد که نیروهای خارجی که در افغانستان حضور دارند باید مانع گسترش فعالیت داعش در این کشور شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- شهید حمیدرضا آگاه در اواسط سال 60 در حالی که 16 سال بیشتر نداشت، چون از طرف بسیج او را به جبهه نمی فرستادند خود به طرف اهواز حرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در بازی دیروز با رئال مادرید حرکت عجیبی را از خود نشان داد و سوژه رسانه ها شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده پاکستان در سازمان ملل گفت: حمایت از مردم فلسطین و بیت المقدس اولویت سیاست خارجی اسلام آباد است و تهدیدهای آمریکا تأثیری در این زمینه ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری شخص کلاهبردار با عنوان کارپرداز و واسطه سوئیفت از تجار جزیره که مبلغ 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس با نتیجه مساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- ما یک قفسه کتاب داریم در کنار اتاق خودمان که در آن چند صد جلد کتاب وجود دارد، من بعضی وقت ها آن قدر مشغله ام زیاد است که رویم را از کتاب ها برمی گردانم تا آنها را نبینم و به کارهای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارتش پاکستان گفت: آمریکا و متحدان این کشور به جای تهدید دیگران، در افغانستان علیه تحریک طالبان پاکستان موسوم به TTP وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: رابطه با آمریکا به معنای تمام شدن آزادی و مبتلا شدن به فساد است و به هیچ عنوان آزادی به دنبال ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- "سامارث بناری" کودک خردسال هندی که با دسته ای از میمون ها رابطه ای دوستانه برقرار کرده است به یکی از موضوعات جذاب در یکی از روستاهای علی پورهند تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در دومین نشست تخصصی "آیا فیلسوفان مسلمان به مفهوم تمدن اندیشیده اند؟ چگونه؟" که در سالن جلسات مرکز ژوهشی آرا برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان "نمین" از کشف 23 قطعه عتیقه مربوط به هزاره اول قبل از میلاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید کار پیشگیرانه انجام بدهد، بر ضرورت تدوین برنامه جامع و هدفمند برای فائق آمدن بر معضلات جامعه تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در راستای قطع و وصل برق ورزشگاه آزادی شرکت توزیع برق تهران اعلام کرد که بدهی عامل قطعی برق ورزشگاه بوده و مهلت یک هفته ای برای پرداخت بدهی درنظر گرفته شده است
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه کامرسانت روز جمعه نوشت: شرکت گازپروم روسیه برای همکاری با ایران در عرصه های همچون اکتشاف برنامه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مبارزه با سرقت پلیس آگاهی گفت: با پیش بینی ارتقا دوربین های پلاک خوان و پیگیری های انجام شده، تا پایان امسال، این سامانه صد درصد افزایش کمی پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- حتی اگر بهترین و سالمترین مواد غذایی را مصرف کنید، بدون در نظر گرفتن نحوه صحیح مصرف آنها، نمی توانید از تمام فواید و مزایای سلامتی آنها بهره مند شوید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- نتایج پژوهش محققان ایرانی نشان می دهد: انتخاب نام نامناسب برای فرد، می تواند در بروز برخی ناهنجاری های تحصیلی او در دوران مدرسه نقش داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کره شمالی در واکنش به تحریم های جدید سازمان ملل علیه این کشور، تحریم های جدید را اقدام جنگی توصیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، لحظه دستگیری وحشیانه کودک 11 ساله توسط نظامیان صهیونیست را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۱:۰۶    
خبرگزاری میزان- ارتش سوریه و رزمندگان محور مقاومت حمله گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره، را برای نفوذ به شمال خان طومان در غرب استان حلب دفع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های یکشنبه 3 دی را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان دریافتند که نقطه کوچکی در مغز به ما این امکان را می دهد که صداها را تشخیص دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- روز یکشنبه 3 دی ماه 96 در اردبیل، نمین و هیر پیش دبستانی و ابتدایی و در مشگین شهر، ارشق و لاهرود فقط پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت تندباد تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- بنچمارک سونی H8266 از طریق وب سایت GeekBench منتشر شد. به نظر می رسد امسال چندین گوشی از سوی سونی با تراشه اسنپدراگون 845 روانه بازار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- دولت آمریکا حزب ملی مسلم لیگ پاکستان را به فهرست سازمانهای تروریستی خود افزود و اعلام کرد که به زودی اشخاص و نهادهای بیشتری به این فهرست افزوده خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سفارتخانه ها باید نقش اقتصادی را بر دوش بگیرند و این حوزه در روابط ایران و پاکستان به طور عام باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح (ع) پیام آور صلح را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: کلاهبرداری که به بهانه فروش اپلیکیشن از 540 نفر کلاهبرداری و حساب آنها را تخلیه کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرهنگ عابدی جانشین راهور تهران گفت: با توجه به اجرای طرح سراسری زوج و فرد فردا در تهران، محدوده زوج و فرد جزو محدوده طرح ترافیک محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- هر کسی دلش می خواهد تیزهوش ترین فرد روی زمین باشد، از بس که همه از مزایای تیزهوشی دهان شان آب می افتد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ابزار مشتقه ابزاری است که از بازارهای پایه ای مثل کالا، انرژی، ارز، پول و سرمایه مشتق شده اند و در بورس های مربوطه انجام می پذیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- شامگاه جمعه پرواز یک فضاپیمای پرتاب شده از سوی شرکت اسپیس ایکس موجب ایجاد ترس و وحشت در میان اهالی کالیفرنیا و آریزونا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- روند صعودی قیمت تخم مرغ در سطح شهر چند روزی است که مردم را با مشکلاتی روبرو کرده به طوری که در برخی از خواربار فروشی ها قیمت یک شانه تخم مرغ به بیش از 19 هزار تومان هم می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به توئیت سخیف و گستاخانه وزیر امور خارجه بحرین درباره سرزمین و حکومت ایران اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نسخه نهایی فیلم سینمایی "بمب" دومین ساخته "پیمان معادی" به دفتر دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال ویارئال در خانه والنسیا به برتری ارزشمندی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: نمازهای مستحبی، دعا و نافله ها خوانده شود. در طول سال حتی اگر بر افراد حادثه ای هم وارد نشد احتیاط بر این است که نماز آیات خوانده شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاکی یکی از پرونده های مفتوح در ستاد دیه استان آذربایجان شرقی با گذشت 120 میلیون تومانی خود از بدهی یک پیرمرد 73 ساله موجبات آزادی او را فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان پپ گواردیولا با پیروزی بر بورنموث، فاصله خود با رقبا را افزایش دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از شهروندان خواست با توجه به روند افزایش آلاینده ها شهروندان تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- در جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه استقلال تصمیماتی جدید گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران اعلام کرد: وضعیت قرمز یعنی آماده باش کامل تمام دستگاه ها به وضعیت زرد یعنی آمادگی نسبی دستگاه ها در شهر تهران تغییر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، رونمایی از یک صفحه نمایش انعطاف پذیر در چین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر تهیه داروی بیماران بیماری های خاص، تا کنون مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- آلودگی هوا به معنی وجود ذراتی اضافه در هوای تنفسی هستند که شامل گاز های مختلف یا ذرات معلق می شوند. یکی از عوامل آلودگی هوا که امروزه بر سر زبان ها است، خودروها هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم ملی امروز در استوری اینستاگرامش اعلام کرد سومین فرزندش به دنیا آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور در پیامی فرا رسیدن سالروز تولد امپراطور و روز ملی ژاپن را به "شینزو آبه" نخست وزیر این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه تهران و توکیو بیش از پیش در جهت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدافع برزیلی رئال مادرید می گوید او و هم تیمی هایش همچنان از زیدان حمایت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- چربی های دور شکم به سختی آب می شوند اما برای کاهش آنها باید برنامه های مشخصی را انجام داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان گالیکش از سازش 52 درصدی پرونده ها در هشت ماهه گذشته امسال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- آبی پوشان شهر ناپل با غلبه بر سامپدوریا به صدرنشینی خود استحکام بخشیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- در ساعات گذشته خبری با عنوان " استراحت یک هفته ای شهردار تهران در کیش بدون آلودگی هوا و زلزله! " در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شده است که قویا تکذیب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- شورای نظامی گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: سلاح ما شرف امت ما و تضمین کننده امنیت امت و مسئله فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تهرانی ها هوشیار باشند!، احتمال لغو صدور آرم سالانه طرح ترافیک، کالیفرنیا همچنان می سوزد و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی رئال مادرید معتقد است تیمش پس از دریافت گل دوم از بارسلونا به نوعی از هم پاشید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- طبق گزارش های منتشر شده در چین، تلفن هوشمند وان پلاس 6 در ماه مارس 2018 میلادی عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: محکوم به برد هستیم تا اجازه ندهیم که فاصله با صدر جدول بیشتر شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیرت بحران شهر تهران به ریاست شهردار تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- تحقیقات جدید اخترشناسان نشان می دهد که ابرسیاهچاله ها بر شکل و ساختمان کهکشان ها تاثیر مستقیم دارند و بادهایی که از این اشیا می آید بر نحوه تولد ستاره ها اثر می گذارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور های بزرگ انگیزه ای برای مبارزه با تروریسم ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرکت آمریکایی هنسی چندی پیش از تولید نسخه خاص فورد F150 رپتور با شش چرخ خبر داده بود و اکنون این خودرو به تولید خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:. با همه احترام به حریف، بازیکنان ما با تمام وجود برای مردم خوزستان وارد زمین می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش برابر کهکشانی ها در ال کلاسیکو ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفر سرزده معاون رئیس جمهوری آمریکا به کابل؛ هشدار لفظی آمریکا به پاکستان در مورد پناه دادن به تروریست ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز شنبه دوم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان عملیات ارتش سوریه در ریف حماه تا شناخته شدن توماس فایر به عنوان بزرگ ترین آتش سوزی تاریخ کالیفرنیا نام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان آنتونیو کونته در دیداری خارج از خانه از عهده آبی پوشان مرسی ساید برنیامدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، خلاصه بازی تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در سری مسابقات لیگ فوتبال اسپانیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نتوانست در نشست خبری در اهواز شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهدی سلطانی سروستانی اینستاگرامش را با نمایی از خانه مؤتمن الاطباء یکی از بزرگترین جراحان زمان ناصرالدین شاه قاجار بروزرسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- دومین روز از زمستان 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به اخبار جدید از برنامه خندوانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال بارسلونا در سانتیاگو برنابئو موفق شد رئال مادرید را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم لاتزیو با برتری قاطع برابر کروتونه جایگاه خود در رده پنجم جدول تثبیت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- نقشه تخلیه و اسکان اضطراری امن محلات تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو و قیمت بازی در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- لی زلدین (نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا) در صفحه توییتر و سایت خود مدعی شده که ایران 8 بار مفاد توافق هسته ای را نقض کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- اکنون 40 روز از زلزله کرمانشاه می گذرد از بین عکس هایی که از زلزله منتشر شده عکسی نظرها را به خود جلب کرده است که مربوط به یک دیوار نوشته توسط یک زلزله زده کرمانشاهی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرنوش شیخی یکی از آماده ترین ستاره های لیگ برتر والیبال بانوان در فصل های گذشته بود اما امسال هر چقدر دنبال او بگردیم دیگر در هیچکدام از تیم ها او را نمی بینیم چرا که والیبال را کنار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: قرعه بهتر برای ما خونه به خونه بود، اما مثل پرسپولیس به شکست استقلال و رسیدن به جام حذفی فکر می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- آدم ها هم مثل درختان احتیاج به تکیه گاه دارند. بعد از خدا، آدم های خوب و شجاعی هم در جامعه پیدا می شوند که می توانند تکیه گاه دیگران باشند و روی کمک و حمایت آنان حساب کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- گلاره عباسی اینستاگرامش را با عکسی از سریال در چشم باد بروزرسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان قاینات از کشف 31 میلیون ریال وجه نقد و دستگیری سارق منازل در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدافع باتجربه استقلال در تمرین امروز صحبت های مهمی با هافبک آبی پوشان انجام داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- دیدار نمایندگان مخصوص هند و چین در دهلی نو، مخالفت فلسطین با طرح صلح آمریکا و استقبال سروزیر ایالت جامو کشمیر از موضع هند در قبال قدس از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز شنبه 2 دی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مقامات فیلیپین اعلام کردند شمار تلفات توفان و سیل و رانش زمین پس از آن در این کشور به 133 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم پرسپولیس گفت: تمام تلاشم را می کنم تا بهترین شرایط برای تیم و کادر فنی فراهم شود.