یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۶:۰۵Oct 2018 21

خبرهای میزان 6 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان سامسونگ، بالاخره به مشکل گرم شدن بیش از اندازه ی برخی از مدل های تلویزیون هوشمند خود اذعان کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان (ویژه قتل) گفت:با تلاش های شبانه روزی پلیس و دستگاه قضائی 95 درصدقتل هایی که از ابتدای سال جاری در کرمان به وقوع پیوسته است کشف و متهمان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس طب سنتی با برشمردن انواع غذا هایی که خوردنشان با هم ممنوع است، گفت: صرف ماست و ترب، شیر برنج و آرد گندم باعث قولنج و بروز نفخ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تصویر یک زن روی پروفایل، کافی است برای اثبات این که صاحب این پروفایل زن است. همین عکس باعث اعتماد مردانی شده که زود دل بسته و فریب خورده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، اسامی مدارس امن ملارد را برای اسکان اضطراری مردم هنگام وقوع زلزله منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیروئید شما مسئول کنترل متابولیسم و رشد است و هنگامی که بدن با فقر ید مواجه می شود، عملکرد این غده مختل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در جامعه اختلالات ستون فقرات مختلفی وجود دارد که باید بگوییم افراد گوناگونی با مشکلات و آسیب های ستون فقرات در کشور مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- متخصص بیماری های دهان، دندان، فک و صورت گفت: دخانیات و نوشیدنی های الکلی در بروز سرطان حفره دهان نقش مستقیم دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- نمایش لاسارو با ترجمه، طراحی و کارگردانی مسعود رایگان از روز جمعه 8 دی ماه جاری در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- شش استان از سوی امور استان های اداره کل هنرهای نمایشی به عنوان میزبانان جشنواره های تئاتر فجر استانی سی وششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- شبکه های سیما برای اولین هفته دی ماه چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی از جمله قلاده های طلا به کارگردانی ابوالقاسم طالبی را در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: وظیفه داریم با تمام توان و ظرفیت در راه درمان و اصلاح معتادان تلاش کنیم و در این راه مشارکت فعال خانواده ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- منجیر روستایی کوهپایه ای از توابع بخش کجور مازندران است. در این روستا حدود 150 خانوار زندگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مهم ترین رفتار های طبیعی انسان خواب است و این رفتار فرآیندی است که به طور منظم هر 24 ساعت اتفاق می افتد و در این رفتار، انسان نسبت به اتفاقات اطراف خود ناآگاه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد ملی صبر گفت: در ستاد صبر به دنبال اقدامات قضایی و حقوقی نیستیم بلکه اکثر فعالیت های ستاد ملی صبر کار های فرهنگی، رسانه ای و آموزشی متمرکز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان کردستان ترویج و نهادینه کردن فرهنگ صبر را ضروری دانست و گفت: امروز در دنیایی با این پیچیدگی، بیش از هر زمانی نیاز به صبر دارد تا بتوان خود را در آسیب ها حفظ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر دادگستری ضمن دیدار با کارکنان تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، کارکنان تعزیرات حکومتی را به عنوان امین مردم و نظام معرفی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- نظریات توطئه زیادی درباره هارپ این روز ها مطرح است از انتشار پرتو های مرگ تا ایجاد زلزله های پی در پی، کنترل شرایط آب و هوایی زمین وهمچنین کنترل ذهن انسان!
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام خبر کسب مجوز شماره گذاری اولین موتورسیکلت برقی تولید داخل با پیگیری پلیس راهور این فرماندهی از حمایت استاندار برای تولید 200 هزار موتورسیکلت برقی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با صدور حکمی، مرتضی آقایی را به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- صفحه نخست روزنامه های پنجشنبه 7 دی را از نظر می گذرانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- تمامی مدارس مشهد در مناطق هفتگانه روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر تیراندازی در مدرسه ای در ترکیه دستکم 7 کودک زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی استانداری البرز اعلام کرد:فردا (پنج شنبه) تمامی ادارات، بانکها، مدارس و مراکز آموزشی در استان البرز به استثنای دستگاه های خدمات رسان و امدادی و درمانی تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- سردار قاسم سلیمانی امروز (چهارشنبه) در قم با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی، جوادی آملی و سبحانی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک روانشناس اجتماعی گفت: والدین باید سعی کنند کودکان خود را در معرض اخبار زلزله قرار ندهند، زیرا این موضوع سبب ایجاد استرس در کودکان می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سهم شناور آزاد، بخشی از سهام آن شرکت است که دارندگان آن آماده عرضه و فروش آن سهام است، و قصد ندارند با حفظ آن قسمت از سهام، در مدیریت شرکت مشارکت نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- زمین لرزه ای به بزرگی 5 ریشتری حوالی هجدک در کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: امتحان مثل مدرسه است که اگر خدا امتحان گرفت پشت سر آن قبولی است و به دنبال این قبولی به درجات بالاتر درست می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در همایش گرامیداشت روز دفاتر رسمی با بیان اینکه 7300 دفتر اسناد رسمی در سراسر کشور وجود دارد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی ماهانه قیمت هر مثقال طلا و طلا 18 عیار نشان از افزایش 7 هزار و 700 تومانی هر مثقال طلا و افزایش هزار و 778 تومانی هر گرم طلا 18 عیار طی مدت آذر در بازار بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ترکاشوند در مدت کوتاهی که هدایت شهرداری ورامین را بر عهده گرفته تحول بزرگی در این تیم به وجود آورده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه نشریه گاردین در گزارشی با عنوان سال 2017 در ارقام به برخی از اعداد قابل توجه در سال جاری میلادی پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: بازیکنان پیکان سرویس های خوبی در این دیدار زدند و ما را واقعاً اذیت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- هادی حجازی فر از جمله اسامی سینمایی است که این روزها بسیار از وی یاد می شود. او پس از دو حضور موفق در جشنواره فجر امسال با قدرت فراوان برای کسب سیمغ تلاش می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- این شیر دریایی نماد سگ را که نشانگر سال نو قمری چینی است می نویسد بر اساس یک باور قدیمی در ژاپن روز دوم سال نو قمری روز تولد همه سگ های جهان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- ده ها و صد ها عامل عینی، معنوی و هزاران تمهید لازم است تا 9 دی خلق شود؛ از این رو حکومتی بودن این روز و یا آنگونه که مهاجرانی آفریدن آن را برساخته ای از محاسبه پوشش درختان و تصاویر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مایکروسافت مرورگر بینگ را با امکانات جدید و بهبود کارکردها به روزرسانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال، تیم پیکان موفق شد از سد شهرداری ورامین بگذرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- در پایان هفته سوم لیگ دسته برتر جودو، نفت مسجد سلیمان در صدر جدول رده بندی ایستاد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت ورزش اسامی هشت نامزد مورد تأیید انتخابات ریاست فدراسیون چوگان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص قلب و عروق در رابطه با تاثیر آلودگی هوا و ترافیک در افزایش آمار مرتبط با سکته قلبی توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله آملی لاریجانی گفت: برخلاف برخی تبلیغات سوء که علیه قوه قضائیه می شود مبنی بر اینکه دستگاه قضایی مخارجش گران تر از همه جاست، اینگونه نیست و این حرف از آن حرف های نادرست است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه کالیفرنیا، موفق به ساخت دوربین بدون لنز برای تصویربرداری از نورون های مغز و استفاده در خودروهای خودران شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم های والیبال سایپا، خاتم اردکان، کاله و شمس در هفته سیزدهم لیگ برتر از سد رقبای خود گذشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- هشدار پلیس فتا به شایعه سازان زلزله، تهران و کرج پس از زلزله بامداد امروز، مسکن 15 درصد گران شد و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس با آیت الله مکارم شیرازی در قم دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا ادهمی از تهران در رقابت های شمشیربازی قهرمانی کشور بزرگسالان آقایان در بخش فلوره انفرادی به عنوان نخست دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری ایلام گفت: علاوه بر کاهش ورودی پرونده، افزایش مختومه هم داشته ایم و تاکنون یکصدو شانزده جلسه با بیش از 1700 مصوبه برگزار کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد اپل قصد دارد قیمت آیفون ایکس (Apple iPhone X) را در شروع سال 2018 کاهش دهد تا بتواند در بازارهای ضعیف تر جهان که هنوز فروش خوبی را تجربه نکرده نیز نامی برای خود دست و پا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی عصر امروز با حضور اعضا برگزار و مدیر تیم های ملی کشتی بزرگسالان و امید و سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بوجه مجلس، گفت: رای گیری در خصوص تبصره 18 لایحه بودجه به دلیل دارا بودن شوک قیمتی بالا به روز یک شنبه موکول شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) جشن آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به همت ستاددیه استان تهران در صحن مطهر امام زاده زید در بازار بزرگ تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- نیسمو نام یکی از برندهای زیرمجموعه کمپانی نیسان است که در حقیقت از ادغام دو لغت NISSAN MOTORSPORT برگرفته شده است و قدمت این برند به 33 سال پیش باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز چهارشنبه ششم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان گمانه زنی ها درباره احتمال مذاکره آمریکا و کره شمالی در سال 2018 و ثبت نام ولادیمیر پوتین در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- دستیار پیشین محمد بنا به عنوان سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به استقلال خوزستان پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- محمدحسین برخواه به عنوان سرمربی جدید تیم ملی وزنه برداری انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- زمان برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- قهرمان پیشین تکواندو کشورمان گفت: به انتخاب مجدد پولادگر توسط مجمع باید احترام گذاشت و برای چهار سال پیش رو آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی اعلام کرد: شهروندان از کلاهبردارانی که به بهانه برنده شدن در مسابقه ها و یا قرعه کشی های رادیویی و تلویزیونی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- اگر هنگام وقوع زلزله و یا در زمان متصل به آن، خودتان آن را احساس نکنید، نماز آیات بر شما واجب نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مقامات امنیتی ترکیه از دستگیری 100 نفر در این کشور به اتهام ارتباط با سازمان های وابسته به فتح الله گولن خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش گفت: الان همه یگان های ارتش در تمام نقاط کشور می دانند که در صورت وقوع حادثه هایی، چون سیل و زلزله و سایر بلایای طبیعی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت ال 90 در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی سابق تیم برق شیراز به عنوان جایگزین سره تن چوک فعالیت خود را در جمع سرخپوشان آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از برگزاری جلسه هماهنگی کادرپزشکی تیم های ملی فوتبال در تمام رده ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: معوقات پیش روی ما در حوزه دارو 2 هزار میلیارد تومان و در حوزه تجهیزات پزشکی نیز حدود 2 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون دادستان مشهد در امور فضای مجازی با اشاره به شایعات اخیر در مورد زلزله و ادعاهای مطرح شده در برخی کانال های تلگرامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن، با ارسال نامه ای درگذشت جان باختگان زلزله کرمانشاه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- یکصد و دهمین قسمت برنامه چوب خط با موضوع اقتصاد سلامت و نقش بیمه های سلامت و خدمات درمانی در سطح اجتماع، چهارشنبه شب به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش به همراه فرمانده نزاجا با حضور در پادگان اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش، از چادر های اضطرار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- ششمین روز از دی ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه هنر و فرهنگ روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به انتقاد حمید زرگرنژاد کارگردان سینما از وضعیت نابسامان سینمای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شرایط تیم به لحاظ تاکتیکی و فنی خیلی بهتر شده و این تیم بازی تماشاگر پسندی را ارائه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال بانک سرمایه مقابل حریف خود به پیروزی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رهبر جماعت الدعوه و لشکر تروریستی طیبه پاکستان که به تازگی از حصر خانگی آزاد شده اولین دفتر حزب سیاسی خود موسوم به ملی مسلم لیگ را در شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب بازگشایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- ارزش اونس جهانی طلا در روز جاری با کاهش 0.1 درصدی روبرو شد و به رقم 1281 دلار و 71 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس کنگره اروپایی و آسیایی فارماکو اپیدومولوژی نسبت به گرانی دارو بر اثر افزایش قیمت بنزین ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص تعدادی از پرونده های مطرح شده در این کمیته آرای خود را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو به تشریح وضعیت سازه ها و تجهیزات آبرسانی و برقرسانی پایتخت در شرایط وقوع زلزله پرداخت و به برخی نگرانی ها از جمله تهدید فاضلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می کند و توانسته بسیاری از رکورد های تاریخ فوتبال جهان را جابه جا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- شهردار منطقه 6 به دیدار ایران درودی، هنرمند و نقاش برجسته ایرانی که در قلب تهران ساکن است رفت و آخرین وضعیت ساخت موزه ایران درودی را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: زلزله ملارد پس لرزه زلزله 30 آذر بود و گسل های تهران را فعال نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در ریف شمالی روز چهارشنبه موفق شد 2 منطقه کلیدی در شمال استان حماه را از کنترل گروه های تروریستی خارج کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم مد نظر استقلال و ذوب آهن راهی تبریز شد تا در نیم فصل دوم در تیم تراکتورسازی به فوتبال خود ادامه بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گلزنی کاوه رضایی در دیدار امشب شارلوا برابر زولته در لیگ فوتبال بلژیک از روی نقطه پنالتی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان منوجان گفت: یک تن و نهصد و شصت کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک کامیون در منوجان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال پیشنهاد می کند مسابقات این تیم با نمایندگان عربستان در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- راهکار های کلیدی زیادی برای رفع مشکل آلودگی هوا وجود دارد؛ از جمله استفاده از وسایل نقلیه که آلایندگی کمتری دارند (شامل خودرو های برقی، هیبریدی و LPG) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- در شرایطی که پرونده گابریل با 120 هزار دلار ( تقریبا پانصد و سه میلیون تومان) بسته می شده حالا ممکن است برای باشگاه پرسپولیس 220 هزار دلار ( نهصد و بیست ودو میلیون تومان) هزینه داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد اصرار سرمربی پارس جنوبی به تغییر تاکتیک دفاعی تیمش تاکنون جواب نداده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- با فرض 29 روزه بودن ماه مبارک رمضان در سال 97 تیم های فوتبال ایران و مراکش در جام جهانی 2018، عید فطر به مصاف هم می روند.