سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۱۶:۲۴Oct 2018 16

خبرهای میزان 7 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- نیرمالا سیتارامان وزیر دفاع هند در گزارشی به پارلمان این کشور اعلام کرد برای تقویت توان نیرو های مسلح این کشور، 60 هزار پرسنل جدید باید به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- کاخ سفید در گزارش خود برای سال 2017 اعلام کرد: آزادی خانواده گروگان گرفته شده آمریکایی از چنگ شبکه حقانی موفقیت مهم در روابط اسلام آباد- واشنگتن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رسانه ملی مجموعه تلویزیونی زیادی را این روزها در دست تولید دارد که خبرگزاری میزان در ادامه گزارش روند تولید این آثار را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- روستای کنگ، روستایی پلکانی در 19 کیلومتری غرب طرقبه و حدود 30 کیلومتری مشهد در دامنه شمال شرقی رشته کوه بینالود قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه نخست وزیر گرحستان در امورروسیه گفت: متاسفانه روابط سیاسی تفلیس ومسکوهمچنان در وضعیت بن بست قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- پلیس امنیت فدرال روسیه از دستگیری عامل انفجار تروریستی هفته گذشته شهر سن پترزبورگ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع چین از تصمیم این کشور برای توسعه روابط نظامی خود با کابل و مبارزه مشترک علیه تروریسم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتیجه سال ها بررسی نشان داده است، افزایش مصرف فیبر به طور روزانه می تواند به میزان قابل توجهی خطر سرطان روده را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- همایش علمی الگو های شاخص فرهنگ دفاعی در ارتش به منظور شناسایی شاخص های فرهنگ دفاعی و گفتمان سازی شاخص های دفاعی در ارتش و همچنین بهره مندی از ظرفیت های علمی- پژوهشی موجود برای طراحی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بلاول بوتو زرداری رهبر جوان حزب مردم پاکستان و فرزند خانم بی نظیر بوتو نخست وزیر فقید این کشور پرویز مشرف حاکم نظامی سابق پاکستان را به دست داشتن در ماجرای ترور مادرش متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرم دهی چانه و صورت، از نظر زیبایی و ظرافت مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است؛ فاصله سازی و فرم دهی چانه تکنیکی است که صورت افراد را زیباتر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دانشگاه هاروارد پس از مطالعه ای بر روی 11 میلیون پرونده در نهایت بیان کرد، باران سبب ایجاد درد مفاصل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- نمیشود که انسان یک دهه همه کاره ی کشور باشد، بعد یک دهه ی بعدی تبدیل بشود به مخالف خوان کشور؛ این[طور] که نمیشود. نهم دی که این قدر عظمت دارد، پاسخ ملّت به همین بازی ها بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فردا شنبه 9 دی ماه ساعت 9 صبح دو فروند هواپیمای دیگر از نوع ATR متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه مهرآباد به زمین می ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی وزارت بهداشت در افتتاحیه دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه هدف بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی را ایجاد تغییرات ساختاری در نظام آموزشی دانشگاه های ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مقامات سن پترزبورگ تحقیقات برای پیدا کردن دلیل بارش برف آبی رنگ در این شهر را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- از بهترین های سال 2017 فوتبال دنیا در مراسم گلوب ساکر رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون آمار وفناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان گفت:54 درصد اوراق قضایی در شهرستان رفسنجان به صورت الکترونیک ابلاغ می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: تغییر در و دیوار شهر جامعه مهدوی را شکل نمی دهد بلکه مهدویت به عنوان فرهنگ بر فرم، اصول و مبنای معنوی و فکری استوار شده و جامعه را مهدوی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل ثبت استان ایلام از نزدیک با مشکلات این واحد های ثبتی آشنا شد و آن را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: حضرت معصومه(س) در هر کجا حضور پیدا می کردند مردم را به خلق و خوی نیک، کردار و گفتار نیک دعوت می کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۰۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیران خارجه آمریکا و ترکیه طی تماس تلفنی درباره از سرگیری مجدد خدمات صدور روادید بین دو کشور صحبت کرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ایتالیا پارلمان این کشور را منحل کرد
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازار پول عبارت است از بازاری که برای داد و ستد پول و دیگر دارایی های مالی نزدیک به پول است که سررسید کمتر از یک سال دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم فرانسوی اتلتیکو در آستانه جدایی از تیمش قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- همین که گفته شده یکی از درهای بهشت از قم باز می شود بیانگر جایگاه والای زیارت حضرت معصومه (س) در شهر قم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- برانکو سالها قبل، در جوانی عکسی به یادگاری در کنار ژرژ وه آ انداخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه ان پی آر در گزارشی به سیاستمداران جهان که در سال 2017 اقدامات چشمگیری داشته اند پرداخته که نام افرادی مانند ولادیمیر پوتین و کیم جونگ اون در این لیست به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- محمدرضا فروتن بازیگر سینما امروز شمع تولد 49 سالگی خود را خاموش خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- با وجود پیشنهادهای اغواکننده چند باشگاه چینی اما ژکو در رم می ماند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، ساخت نخستین پل دومنظوره در استان سیچوان در جنوب غرب چین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- انگور سیاه را به رژیم غذایی تان اضافه کنید و مطمئن باشید که با این کار، سود بسیاری به بدن خود رسانده اید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تاثیرگذار یوونتوس مصدوم شد و سرمربی این تیم از این بابت ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور گواهینامه ثبت و اجازه پرواز دو فروند هواپیمای دیگر از نوع600-72 ATR متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- علی رامز بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ایران عصر امروز پنجشنبه 7 دی در منزل خود درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- خنثی کردن بوی آنزیم ها در سیر دردسر بسیاری از افراد است، برخی به علت بوی بد سیر از خوردن آن صرف نظر می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- احساس سرگیجه عجیب بدون علت خاص، حتما باید مورد بررسی قرار گیرد خصوصا اگر با کاهش شنوایی همراه شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مراسم بزرگداشت حماسۀ نهم دی ماه شنبه 9 دی ماه 1396 در تمامی مراکز استان ها و شهرستان ها و شهر های سراسر کشور و در بیش از 1200 نقطۀ کشور با حضور پرشور و آگاهانه ملت فهیم و بصیر ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- اسطوخدوس یکی از رایحه های موثردر روش پزشکی جایگزین است که به عنوان آروماتراپی شناخته شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: جایگاه سپاهان در خور نام این تیم نیست و سپاهان فوتبال خوبی بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز پنج شنبه هفتم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره برجام و حمله انتحاری به یک خبرگزاری در شهر کابل پایتخت افغانستان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر به دنبال یک میان وعده پرحجم با کالری پایین هستید پاپ کرن یک انتخاب عالی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتسال کشورمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان استقلال خوزستان گفت:در بازی با استقلال و تراکتورسازی بدشانسی آوردیم. تلاش می کنیم این نتایج را در جام حذفی جبران کنیم
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نیمه اول خیلی روی دروازه حریف فشار وارد کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: سابقه بد استقلال خوزستان باعث شده تا بازیکنان اینجا نیایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی سپاهان گفت:حدسم بر این است که عالمه از بازی با پارس جنوبی درون دروازه قرار می گیرد، اما فردا روی نیمکت خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله آملی لاریجانی در پایان سفر استانی خود به ایلام گفت: استان ایلام امکانات خوبی دارد و می شود برای توسعه آن قدم های خوبی برداشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- متخصص ریه گفت: در بیماری های اضطرابی که تنگی نفس را در پی دارد، بررسی علل عضوی مثل آسم، نارسایی قلبی، آسیب های عفونی و غیرعفونی ریه ضرورت دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نیمه اول خیلی روی دروازه حریف فشار وارد کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه که برای سفر کاری دو روزه و به منظور بررسی مشکلات قضایی استان ایلام به این استان سفر کرده بود، لحظاتی قبل ایلام را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل برنامه ریزی و هماهنگی طرح های بنیاد مسکن از طرح افزایش وام مسکن روستایی به 20 تا 25 میلیون تومان در سال آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران با برتری شاگردان شفر به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از مرکز فرهنگی تبیان در شهر کابل افغانستان که از پس این حملات انتحاری 41 نفر جان باختند و بیش از 80 تن دیگر مجروح شدند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه خیریه عمل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، کلیپ همخوانی زیارتنامه حضرت فاطمه معصومه (س) به مناسبت وفات آن حضرت را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های آمریکایی می گویند که ارتفاع برف تنها در 48 ساعت در برخی نواحی مرزی آمریکا و کانادا به بیش از یک متر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- هنرمند مکزیکی به کمک تخم مرغ نقاشی میکشد
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حرکت خودرو ها در مسیر های خروجی تهران پرحجم گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه جزئیات رسیدگی به 4 پرونده قاچاق را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- با دستور قضایی دادستان محمودآباد و همکاری دادستان شهرستان آمل 4 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر در مازندران دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه اخیری که با وزیر صنعت، واردکنندگان خودرو و اعضای کمیسیون داشتیم آقای شریعتمداری قول بازگشایی سایت ثبتارش تا پایان هفته یعنی امروز را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک صبح امروز با حضور در کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: 9 دی سمبل انسجام ملی است و نمی توان آن را برای یک گروه مصادره کرد و همه ملت از همه گروه ها در این جشن ملی شرکت کردند و خط بطلانی بر فتنه گری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- کنسرت محمد علیزاده روز پنجشنبه 14 دی ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: پاسخگویی یکی از مهمترین مسائل مورد توجه در سازمان تأمین اجتماعی است و این موضوع به عنوان استراتژی مدیریتی از سوی مدیرعامل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی فولاد خوزستان به نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران نرسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس در امور بین الملل با بیان اینکه اظهارات نسنجیده ترامپ موجب شد تا بار دیگر همه دنیا متوجه فلسطین و قدس شریف شود، گقت: ترامپ باید از موضع خود عقب نشینی کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل تراکتورسازی گفت: نگران رسیدن به سهمیه و پله های بالایی جدول نیستم، چون به توانمندی های خودمان باور دارم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم آلومینیوم اراک به جمع شاگردان تارتار اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، ایده های خلاقانه، ساختن اشیاء با مواد دور ریختنی و زائد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران با برتری شاگردان شفر به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن معروف اسبق برزیل علیه بارسلونا موضع گیری کرد و خود را ستاره ای خوشبخت نزد کهکشانی ها معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مصرف مسکن های ضد التهابی مانند بروفن، ژلوفن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم نفت تهران گفت: احساس می کنم همتی وجود دارد تا تیم نفت نابود شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور عراق امروز در حوزه مسائل امنیتی از گردنه عبور کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای ارتش سوریه روز پنج شنبه با پشتیبانی نیروهای مقاومت موفق شدند که در ریف ادلب پیشروی سریعی داشته و چندین منطقه را از اشغال تروریست ها خارج کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست پلیس آگاهی استان یزد از دستگیری 2 سارق حرفه ای و اعتراف متهمان به 40 فقره سرقت موتورسیکلت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: هرگز ما را با پرسپولیس قیاس نکنید، چون کار اشتباهی است. دو تیم از هر نظر متفاوت هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- رمان ایوار نوشته اسماعیل حاجی علیان در قطع رقعی به قیمت 12000 تومان از طریق نشر سوره مهر منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- ارزش انواع سکه در بازار امروز روند افزایشی پیدا کرد و دلار در صرافی ها با رقم 4 هزار و 203 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: دولت ضمن اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و با هدف گیری تولید و اشتغال؛ حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را در صدر اولویت های خود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه حمله انتحاری تروریستی به یک مرکز فرهنگی و دفتر خبرگزاری آوای افغانستان در کابل را که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر از علما، اندیشمندان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:دیدار با تراکتورسازی بسیار مهم و مانند یک دربی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخن هفته ی این شماره خط حزب الله با عنوان روایتی منتشر نشده از دیدار رهبر انقلاب با نمایندگان ستاد های انتخاباتی در سال 88 برای اولین بار منتشر شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- هماهنگ کننده امور انسان دوستانه در یمن از عربستان به عنوان مسئول حمله هوایی اخیر به بازاری در استان تعز نام برد که بر اثر آن ده ها نفر کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول قوه قضاییه در دیدار با روحانیون و نخبگان استان ایلام گفت: اولین دستگاهی که حقوق شهروندی را به عنوان یک دستورالعمل دنبال کرد قوه قضاییه بود که در زمان ریاست آیت الله هاشمی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری خوزستان از راه اندازی 26 واحد خدمات قضایی جدید تحت عنوان دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سراسر استان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان از تعطیلی یک داروخانه بعلت عدم حضور مسول فنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- علی کریمی در اردوی پرسپولیس پیش از بازی با تراکتورسازی حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گفتگوی مهران مدیری با علیرام نورایی هنر پیشه سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی از شبکه نسیم را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تراکتورسازی گفت: فردا مقابل بهترین تیم ایران بازی داریم، آنها یکی از بهترین تیم های آسیا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- از شهید محمد تقی سالخورده یک دختر سه ساله به نام زینب به یادگار مانده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:دیدار با تراکتورسازی بسیار مهم و مانند یک دربی است.
  • ۱