یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۳:۲۶Dec 2018 16

خبرهای میزان 9 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- توصیه رئیس موساد به نتانیاهو درباره ایران،همرزم شهید حججی به دست آشوب گران شهید شد،اینفوگرافیک میانگین ازدواج، طلاق و فوت مردان ایرانی در سال گذشته و .. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- گاهی باجناق ها می توانند از دو دوست به همدیگر نزدیک تر باشند، طوری که طاقت دوری از هم را نداشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه پاکستانی از اقدامات محرمانه مقامات عربستانی در خصوص تغییر سیاستهای پاکستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- با توجه به تاخیر افتادن زمان واریز سود سهام عدالت از شهریور ماه سال جاری و وعده مسئولین برای ساماندهی این طرح تا پایان سال جاری، هنوز این موضوع ساماندهی نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- قطعا تا به امروز و پس از زلزله هایی که اخیرا در شهرهای ایران نظیر کرمانشاه و حتی تهران و کرج اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- بدن انسان فوق العاده انعطاف پذیر است. برخی اندام بدن نیز وجود دارند که در نبود آنها، بدن همچنان می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- ارتش پاکستان به آمریکا هشدار داد که از هر گونه اقدام نظامی یک جانبه در خاک این کشور خودداری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- حزب اسلامی حکمتیار اعلام کرد که 90 زندانی این حزب به دستور رئیس جمهوری افغانستان طی هفته جاری آزاد می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- تراکتور برای تقویت خط دفاعی خود یک مدافع سرباز جذب خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سکان دار کشور ولایت است و خارج از هرگونه گرایش سیاسی خواسته مردم این است که به همه بگویند نظام اسلامی نظامی ولایی است و با ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه نزاویسیمایا گازتا نوشت: کشورهای ساحلی دریای خزر برای امضای کنوانسیون رژیم حقوقی این دریا آماده می شوند که قرار است در سال 2018 در اجلاس سران خزر در آستانه قزاقستان برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سال 2017 میلادی با توجه به سفر مقامات عالی رتبه سیاسی و اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان به عنوان نقطه عطفی در گسترش روابط دو کشور همسایه خوانده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- با وجود مخالفت های افغانستان، ارتش پاکستان هزاران نظامی را در خط دیورند مستقر کرده و تا پایان سال آینده میلادی نیز احداث فاز اول پروژه حصارکشی در امتداد این مرز مورد مناقشه را تکمیل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه پاکستان با اشاره به سخنان ترامپ درباره این موضوع که همکاری با واشنگتن به سود اسلام آباد است، گفت: دوستی با آمریکا همیشه به ضرر پاکستان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- تاجیکستان و افغانستان تفاهم نامه ای را در زمینه توسعه همکاری های فنی و اقتصادی در عرصه حمل و نقل امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- ارتش آمریکا از خرید هفت فروند هواپیمای AC-208 برای نیروی هوایی افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر سابق افغانستان در امور امنیتی اعلام کرد که 20 تن از بستگان رهبر حزب اسلامی این کشور به دلیل همکاری با داعش بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- دفتر تحقیقات فدرال روسیه روز یکشنبه در بیانیه ای حادثه اخیر در شهر سن پترزبورگ را تروریستی خواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب مردم اعلام کرد: با هیچ حزبی ائتلاف نخواهیم کرد و به صورت مستقل در انتخابات آینده پاکستان شرکت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- سالانه بیش از 500 هزار زمین لرزه در دنیا اتفاق می افتد، ولی واقعیت این است که اگر چنین زلزله هایی اتفاق نیفتد، زمین به یک سیاره مرده تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل هماهنگی امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی ماهیانه 6 هزار و 200 میلیارد تومان هزینه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- موضوع حذف آبونمان گاز از مشترکین که بیش از چهار ماه از مطرح شدن آن می گذرد با واکنش جدید مدیرعامل شرکت ملی گاز مبنی بر ادامه دریافت و تغییر نام آن به هزینه خدمات مستمر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- اداره حفاظت محیط زیست شهر های نور، قائمشهر وگلوگاه با همکاری سمن های زیست محیطی قسمتی از مناطق ساحلی، جنگلی و تالابی را از زباله ها پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سایه سیاه آلودگی بر سر اصفهان، دمای هوای 20 درجه در زمستان اردبیل، جوان ایرلندی در حرم رضوی مسلمان شد و ... را در بسته خبری در استان ها چه خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- رادیو نمایش در بخش تولیدات رادیویی جشنواره عمار توانست لوح افتخار و فانوس این جشنواره را از آن خود کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر اینکه بیمه شاغلین مرتبط با استارت آپ ها از وظایف این سازمان است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: جذب نیروی انسانی ناجا از طریق ستاد مرکزی راهیان نور کشور در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- همیشه بعد از به جا آوردن نماز شب شروع به مطالعه تفسیر قرآن می کرد و پاسخ تمام سؤالاتش را از قرآن می یافت، منزل محقر ستار آرامش عجیبی داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشاور امور زنان و خانواده رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از آغاز اجرای طرح ساماندهی آرایشگاه های زنانه در استان های سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تأکید بر توسعه ثبت رسمی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- آیا تا به حال دقت کرده اید که در طول روز دست هایتان چند بار به صورت تان برخورد می کند؟ در واقع هر بار که دست هایتان را به صورت تان می زنید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در آذر ماه سال جاری معاملات اوراق تهسیلات مسکن با رشد چشمگیری روبرو شده و نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 57 درصد را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در هشت ماهه سال جاری 11 هزار و 563 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات 11 هزار و 609 نفر بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- زبان و مغز گوسفند نخورید، لزوم مصرف دو وعده ماهی در هفته، افزایش قد پس از 18 سالگی؟! و ... را در بسته سلامت میزان بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- گفتگویی با خانواده های شهدای فتنه 88 صورت گرفت که در ادامه صحبت های شنیدنی از عباس ذوالعلی پدر شهید امیرحسام ذوالعلی و پدر شهید حسین غلام کبیری را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- جوان کشتی گیر که درجریان شوخی و به خاطراجرای نامناسب فن کشتی، موجب قطع نخاع و فلج دائم دوستش شده است به پرداخت دیه 460 میلیون تومانی محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرام سرلشکر قاسم سلیمانی با انتشار کلیپی نوشت: یک وقت، هدف، جای دیگری است، انسان می گوید این خطر به ما چه! اما هدف داعش ایران بود!
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- آموزش های قبل از زلزله به کودکان تاثیر جدی در نجات آن ها هنگام وقوع زمین لرزه دارد، پس از این موضوع مهم غافل نشوید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۰۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیراندازی یک فرد مسلح ناشناس نزدیک میدان سرخ مسکو، پایتخت روسیه دو مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- شنیده ها حاکی از این است که شرکت چینی ZTE قصد دارد نسل بعدی موبایل بلید را با نام V9، هفته بعد در نمایشگاه بین المللی CES 2018 رونمایی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رانندگی در شرایط نامتعارف نیازمند تجهیزات اضافه ای است که موجب می شود تا خودرو در این شرایط کارکرد مناسب داشته باشد. بید لاک قطعه ای است که تایر خودروهای آفرود به کار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- با اوج گرفتن فعالیت های کانال مروج خشونت و اقدامات تروریستی در فضای تلگرام و پس از ماه ها تعلل از سوی مدیر این شبکه اجتماعی بالاخره کانال آمذنیوز مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- اطلاعات جدید حاصل شده از HMD Global، از عرضه تلفن هوشمند نوکیا 6 (2018) در دو نوع متفاوت خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- استصناع به عنوان یکی از ابزار ها در نظام مالی اسلامی می تواند برای تامین مالی طرح ها و پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: وقتی به مضامین زیارت عاشورا اعم از محتوا و سند آن نگاه شود معلوم می شود که به عنوان حدیث قدسی از جانب خداوند متعال به بندگان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی نرخ دلار در هفته گذشته حاکی از آن است که در روز پنج شنبه دلار با رقم 4 هزار و 203 تومان به بیشترین رقم در هفته گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری نیوزویک در گزارشی به خشونت پلیس آمریکا در طول سال جاری پرداخته و ضمن بیان این مطلب که بیش از 1100 نفر در طول سال 2017 از سوی پلیس هدف قرر گرفته اند می نویسد که سیاهپوستان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: عربستان علاقمند است نیروهایی داشته باشد که جلوی محور مقاومت را بگیرند، ولی چه در زمینه هوایی و چه در زمینه دریایی حرفی برای گفتن ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رقیه چهره آزاد بازیگر سینما و تلویزیون ایران دهم دی ماه 1373 در سن 87 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- فصل نوزدهم از قانون مجازات اسلامی از مواد 642 تا 647 به جرایم بر ضد حقوق و تکالیف خانوادگی می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرخپوشان مرسی ساید و آبی پوشان لندنی به ترتیب از سد رقبای خود گذشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- با گذشت ساعتی از انتشار این پست مدیر تلگرام با وعده ای دیر هنگام خطاب به آذری جهرمی گفته است: با توجه به قوانین تلگرام دعوت به خشونت ممنوع است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران از تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و نیز مهدکودک های شهرستان های تهران، ورامین، ری وکهریزک، شمیرانات، پاکدشت، شهریار، قرچک، قدس و ملارد در روز یکشنبه(10 دی) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- ربانی گفت: چین و پاکستان توافق کردند تا از روند صلح به رهبری و مالکیت افغان ها حمایت و پشتیبانی کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت آمریکایی با مطالعه بر روی نقش پهپادها در انتقال ارزان کالا از مسیرهای ایمن آبی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- نام گارد تیم ملی بسکتبال کشورمان در لیست تیم دوم از بازیکنان آینده دار قاره کهن قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان قم که در تاریخ 22 آبان 96 برگزار شده بود، امشب در محل این همایش در قم منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- تحمل درد سوزن هایی که در تمام نقاط بدن فرو می روند به خاطر سلامتی ارزش دارد؟ طب سوزنی، طب سنتی چینی است که سالیان طولانی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان اوزبیو دی فرانچسکو در دیداری خانگی برابر ساسولو تن به تساوی دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- گلودرد در نتیجه سرماخوردگی، حساسیت و وجود التهابات در بدن به وجود می آید. هر علتی که باعث گلودرد، خارش و گرفتگی صدا شود با چند چای پرخاصیت به راحتی قابل درمان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مرد اول کادرفنی روسونری از عملکرد شاگردانش برابر بنفش پوشان فلورانس ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوع و مهمی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از خبر های مربوط به گرامیداشت مراسم یوم الله 9 دی در مصلی تهران تا واکنش ایران به اظهارات سخیف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کربوهیدرات ها، معروف ترین درشت مغذی هستند که اخیراً در زمینه ی کاهش وزن، مورد حمله قرار گرفته اند!
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدافع پیشین پرسپولیس از تیم فوتبال پارس جنوبی جم جدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، شهرام آدم نژاد را به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت هواوی از درآمد بالا و رکوردشکنی این شرکت در فروش گوشی هوشمند در سال 2017 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- گیاه گل محمدی با نام علمی Rosa damascena می باشد محبوبیت اسانس و گلاب آن از سالیان دراز به علت خواص عرفانی و اقتصادی آن بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- دبیر نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از برگزاری این کنگره در روز نوزدهم دی ماه سالروز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سالن اجلاس سران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- ارسلان مطهری مسیرش از تیم فوتبال پارس جنوبی جم را جدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- سی ام تیرماه 1388 کشور همچنان از التهابات پس از انتخابات ریاست جمهوری رنج می برد. رسانه های بیگانه و بلندگوهای داخلی شان همچنان مشغول تردیدافکنی در اعتماد مردم و مشروعیت نظام هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- برغم امید مقامات مسکو، تیرگی روابط روسیه و آمریکا با آغاز دوره ریاست جمهوری "دونالد ترامپ" افزایش یافت و دلیلی برای بهبود آن در سال 2018 نیز دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از دی ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه هنر و فرهنگ روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به چگونگی بازیگر شدن حامد بهداد و اظهارات عجیب خواننده موسیقی پاپ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان، از مسئولان مربوطه خواست تا از این تیم در آستانه حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حمایت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به موسس تلگرام در توئیترش نوشت: یک کانال تلگرامی در حال نفرت پراکنی است٬ مردم را تشویق می کند که از کوکتل مولوتوف استفاده کنند٬ مسلح شوند و جامعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- گزارش کارشناسی مرکز پژوهش های مجلس با عنوان فن حکمرانی؛ فن توسعه انسانی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- مراسم بزرگداشت حماسه یوم الله 9 دی ماه با حضور رئیس کل دادگستری و مسئولین قضایی استان هرمزگان و با مشارکت پرشور آحاد مختلف مردم با بصیرت و انقلابی در شهرستان بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان جوان میلان از بودن در این تیم ابراز خوشحالی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- درحالی که برخی اعتراضات اقتصادی به حق مردم با سوءاستفاده برخی دیگر درآمیخته و آرامش جامعه سلب شده، ظاهرا آقایان مسئول باز هم منتظر تدبیر رهبر انقلاب هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- پلیس اوکراین از گروگانگیری یک فرد در یکی از ادارات پست این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز شنبه نهم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان به تاکید کره شمالی بر ادامه برنامه موشکی و هسته ای و تایید اقدامات ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز شنبه 9 دی ماه اخبار مهمی در خروجی خبرگزاری میزان قرار گرفت از جمله این اخبار می توان به حضور مسئولان دستگاه قضا در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- شبکه المنار گزارش داد که در پی حمله جنگنده های سعودی به استان الحدیده یمن 30 غیرنظامی جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تکنولوژی جدید و هوشمند که بر روی شیشه خودرو نصب می شود که جایگزین قفل چرخ ماشین شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- در حالیکه حدود سه ماه از توفان ماریا می گذرد هنوز نیمی از ساکنان پورتوریکو از برق محروم هستند و کندی عملیات امدادی در پی توفان خشم اهالی منطقه را برانگیخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان افغان در واکنش به سی و هشتمین سالگرد حمله شوروی به افغانستان اعلام کردند که نیروهای آمریکایی و ناتو نیز باید مانند ارتش شوروی سابق از افغانستان اخراج شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که برخی خبرگزاری ها در خبری اعلام کردند که براساس اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا مدارس تمامی مقاطع تحصیلی استان تهران به جز شهرستان های دماوند، فیروزکوه و پردیس فردا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- دفتر سخنگوی دولت با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: اظهارات منتسب به نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه درباره قیمت بنزین در کمیسیون تلفیق مجلس صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازی تیم هالی میلان و فیورنتینا با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این تصویر سردار آزمون را در کنار خودروی پورشه اش می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتسال امید 21 بازیکن را به اردو این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- گلاره عباسی اینستاگرامش را با عکسی از پشت صحنه سریال شهرزاد بروزرسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تمرین تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه در زمین پژوهشگاه نفت انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه روسیه ادعای نقض تحریم های کره شمالی را رد کرده و می گوید که رومسکو به تحریم های کره شمالی به طور کامل پایبند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- قیمت طلای جهانی در سال 2017 به دلیل تنش های سیاسی با رشد 13 درصدی قیمت روبرو بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سازمان تحقیقات هوا و فضای هند (ایسرو) اعلام کرد، قصد دارد در ماه ژانویه 31 ماهواره را در یک موشک به فضا پرتاب کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- محققان می گویند روش تازه ای برای درمان بیماری روانی اختلال استرسی پس از ضایعه روانی یا پی تی اس دی ابداع کرده اند که بیماران با گوش دادن به صدای امواج مغز خود آرام می شوند.