جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۶:۵۰Oct 2018 19

خبرهای میزان 10 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با بیان اینکه راه درست اعتراض به مشکلات اقدامات ساختار شکنانه و تخریب اموال عمومی نیست از دستگیری 12 نفر از لیدر های اغتششات اخیر در گرگان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های پاکستان با نگاه کنایه آمیز به افزایش قیمت سوخت از روز نخست سال جدید، از آن به عنوان عیدی و هدیه دولت به مردم در سال جدید میلادی یاد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین کنسرت "گروه دارکوب" در حالی در این تاریخ روی صحنه می رود که انتشار جدیدترین تک آهنگ گروه "خون بس" با صدای روزبه بمانی در هفته های گذشته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک محموله ماهی فاسد در آستارا کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه پرسپولیس به پرداخت هزینه قرارداد مربی 15 سال قبل خود محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- شهرهای بزرگ روسیه به ویژه مسکو و سن پترزبورگ شاهد اجرای تدابیر شدید امنیتی، استقرار هزاران مامور با سگ های پلیس و دستگاه های موادیاب در نقاط مختلف به منظور جلوگیری از بروز حوادث ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- پس از حمله اخیر گروه تروریستی به مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در افغانستان بار دیگر بحث مبارزه با داعش بالا گرفته و برخی از کارشناسان و نمایندگان مردم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- کشور پاکستان در سال 2017 نیز همانند چند سال گذشته از حملات تروریستی در امان نمانده و تعدادی زیادی از شهروندان این کشور قربانی تروریسم شدند به طوری که اذهان عمومی از این سال به عنوان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- ادویه ها چیزی بین غذا و مواد غذایی هستند و در هر دو دسته جای می گیرند. در این مقاله خواص برخی از ادویه های پرمصرف در غذاهای ایرانی برای شما قرار داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- پس از امضاء شدن توافقنامه ترانزیتی و بازرگانی میان افغانستان و ازبکستان، نمایند گان دو کشور برای عملی ساختن این توافقنامه کمیته های مشترکی ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب مسلم لیگ شاخه عوامی پاکستان گفت: نواز شریف نخست وزیر سابق سعی دارد برای نجات خود به عربستان تکیه کند، اما مردم این وابستگی را نخواهند پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که مقامات روس از کوچ تروریست های داعش از عراق و سوریه به افغانستان ابراز نگرانی می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه تایمز اعلام کرد که نواز شریف قصد دارد با پادرمیانی سران عربستان سعودی مجددا به این کشور تبعید شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- آلکسی پوشکوف رییس کمیسیون سیاست اطلاعاتی شورای فدراسیون روسیه (سنا)، گفت: ترامپ به پیروزی های واهی و غیرواقعی در سوریه برای اهداف سیاسی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- بوی بد دهان نشانه ای از یک مشکل اساسی مانند بهداشت دهان و دندان، رژیم غذایی ضعیف، بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا سایر بیماری های جدی تر مانند بیماری های کبدی یا دیابت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مجاز به تصدی سمت رکن مدیر ثبت در صندوق های سرمایه گذاری نیستند از این رو بانک ها و مؤسسات اعتباری باید در مورد صندوق های سرمایه گذاری که قبلاً متکفل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- این روز ها هر کس به ناآرامی ها در برخی ازشهر ها از جمله تهران می نگرد، از چیستی و کیستی آن سوال می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- اگر عادت دارید که هنگام درس خواندن حتما دهان تان بجنبد و یک خوراکی برای پیشگیری از کاهش تمرکزتان مصرف کنید، خوردن گردو را به شما توصیه می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس بازار سرمایه گفت:با بهبود شرایط اقتصادی، کماکان اوضاع بورس رو به بهبود خواهد بود و سود آوری برخی از شرکت ها همچون شرکت های گروه فلزات اساسی سودآوری بیشتری خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- این نوع ماهی که ماهی "کروی" یا "بادکنکی" نام گرفته، وقتی احساس خطر می کند، با بلعیدن مقدار زیادی آب خود را باد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه، 6 وظیفه مهم طلاب را در زمان حال تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- شماری از شهروندان ولایت جوزجان افغانستان ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف دولت این کشور در سرکوب داعش، از ظلم و ستم این گروه بر مردم این ولایت می گویند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور احکامی جداگانه ، روسای دانشگاه های تبریز، ارومیه و اراک را در سمت های خود به مدت 4 سال دیگر ابقا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز زمین شناسی کرمان گفت: طول بعضی گسل ها اطراف کرمان کوتاه است و هیچ سابقه داده ای و تاریخی لرزه ای هم از آنها ذکر نشده است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در هفته نخست آذر ماه 293 هزار برگه اوراق بود که با این رقم بیش از 5 هزار نفر با استفاده از اوراق حقد تقدم تسهیلات مسکن وارد فرآیند دریافت تسهیلات بانک مسکن شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد: ترامپ پیروزی بر تروریسم را در سوریه و عراق به سود آمریکا و متحدانش مصادره می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که شکر سفید سم محسوب می شود شکر سیاه یا به عبارت صحیح تر "سیاه شکر" خاصیت دارویی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مراجعات اهدا کنندگان خون در استان اصفهان 30درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بسته خبری این قسمت از خارج گود که به کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای در فیلپین پرداخته است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- آلودگی به سرب؛ از هوا تا غذا، گوشت گاو عامل ابتلا به 16 بیماری، ترفند های علمی برای خوابی راحت و ... را در بسته سلامت میزان بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- احمد آقاقلی زاده، عضو گروه گرافیک مرکز هنرهای تجسمی، معتقد است؛ هنر انقلاب برای تاثیرگذاری نیاز به قدرت بیان دارد و در وهله اول باید هنرمندی که داعیه هنر انقلاب دارد اثر باکیفیتی را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- شبه جزیر میانکاله در منتهی الیه جنوب شرقی دریای خزر و 12 کیلومتری شمال بهشهر واقع شده است؛ میانکاله که 100 هزار هکتار مساحت دارد، بیش از 40 گونه پرنده را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- iGap یک اپلیکیشن پیام رسان ایرانی است که با ویژگی های جدید و کاربردی برای اندروید، آیفون، ویندوز و لینوکس منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- اپلیکیشن سروش ، یک پیام رسان وطنی است و با تکیه بر دانش متخصصین جوان کشورمان چند سالی است که وارد بازار داغ و نفسگیر پیام رسان ها شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- تفاهم نامه کمک 48 میلیون دلاری میان وزارت معارف افغانستان و ادارۀ یونیسف به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- اپلیکیشن و پیام رسان Wispi یکی از تازه واردان حوزه فناوری و اطلاع رسانی است که این اواخر دوستداران زیادی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- دود شدید در ایستگاه قطار باغ وحش برلین موجب شد این ایستگاه تخلیه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- زمین لرزه با قدرت 2 ریشتر حوالی رودهن در استان تهران را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- صاحبان سهام عادی علاوه بر دریافت سود سهام و حق رأی دادن، حق دیگری هم دارند که آن را حق تقدم خرید سهام می نامند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: وقتی افرد از دنیا می روند پرونده اعمالشان بسته شده است. در چنین شرایطی باقیات و صالحات به آن ها کمک می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی دادگستری کل استان تهران گفت: انعقاد تفاهم نامه های مقرر در آیین نامه مراقبت بعد از خروج معتادان توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر و اجرای تبصره 2 ماده 15 قانون اصلاح قانون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: کل فروش نفت در سال 97 بدون اینکه یک دلار این منابع وارد صندوق شود صرف بودجه سال 97 خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- روحانی با بیان اینکه این روز ها برخی از کشور های عرب منطقه که هیچ وقت با مردم ایران میانه خوبی نداشتند، پایکوبی می کنند، تصریح کرد: باید توجه کنیم که آیا این شیوه اعتراض ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وب سایت ایندیپندنت گزارشی درباره سازوکار امنیت اینترنت و نحوه کنترل فصای سایبری منتشر کرده که شاید کمی از راز و رمز فضای بی کران سایبری کم کند اما بازهم به رازآمیزی آن دامن می زند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی هفتگی قیمت نفت خام و نفت برنت خبر از افزایش 28 سنتی هر بشکه نفت خام و افزایش 35 سنتی هر بشکه نفت برنت می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس جمهوری روسیه قانون افزایش محکومیت های در نظر گرفته شده برای تروریسم تلفنی را امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- دو باشگاه بزرگ اسپانیایی قصد به خدمت گرفتن مدافع منچستر یونایتد را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مقام های امنیتی آمریکا از وقوع تیراندازی در روستایی در نزدیکی شهر دنور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "لاتاری" به نویسندگی و کارگردانی "محمدحسین مهدویان" توانست به انتخاب هیات داوران به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر راه پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: وقتی مالکیت معنوی محترم شمرده شود کسی نمی تواند حقوق دیگران را اجحاف و از سرمایه فکری و معنوی دیگران سوءاستفاده کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: بحث برداشت از صندوق توسعه ملی در لایحه بودجه با قوانین مغایرت نداشت لذا در این تبصره ها قرار بود منابع صندوق در جهت هزینه های جاری دولت اختصاص پیدا کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، برترین لحظات روبرتو باجو اسطوره تیم ملی فوتبال ایتالیا در یوونتوس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال کاله مقابل تیم شمس مغلوب شد و شهرداری ورامین هم تیم سایپا را از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مالک نرم افزار تلگرام گفت از اینکه در سرتاسر جهان گروه های معارض از این نرم افزار استفاده می کنند، خرسند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مبحث سوم از فصل یکم جرایم علیه محرمانگی داده ها و سامانه های رایانه ای و مخابراتی از مواد 731 الی 733 به جاسوسی رایانه ای می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور مصوبه دولت در خصوص وظایف دستگاههای مختلف در اجرای اقدامات اجتماعی– فرهنگی در کلانشهرها را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- لب ها اعضایی بسیار حساس و در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار آسیب پذیر هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- هند از صدور ویزا برای زائران پاکستانی که جهت شرکت در یک مراسم مذهبی قصد سفر به این کشور را داشتند، خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله جنتی با اشاره به اغتشاشات چند روز گذشته در کشور، اضافه کرد: در این اغتشاشات شاهد بودیم که برخی اشرار در کنار افرادی که به مشکلات اقتصادی معترض بودند قرار گرفتند و کار را به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- هوای تهران 4 درجه سرد می شود، رشد قیمت طلا در بازار، کابوس سنگ در روستای منجیر و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- یکی از داروهای مفید برای بیماران مبتلا به سنگ های صفراوی، ترب سیاه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در پیام تبریکی به هموطنان مسیحی به مناسبت آغاز سال 2018 میلادی تاکید کرد که ما به ایرانی که خانه همه ایرانیان اعم از مسلمان، مسیحی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- پنیر، منبع خوبی برای داشتن دندان های سالم است چون مقدار زیادی کلسیم و پروتئین دارد. همچنین، میزان اسیدیته را هم کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک منبع آگاه گفت: با تصمیم سطوح عالی امنیتی فعالیت تلگرام و اینستاگرام به طور موقت محدود شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه آغاز سال نو میلادی بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- با ماساژ روغن سیر روی موها و کف سر می توانید علاوه بر انعطاف پذیری به موها استحکام بخشیده و آن ها را تقویت کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- منابع آگاه به خبرنگار ورزشی میزان خبر دادند که محرومیت تماشاگران پرسپولیس از حضور در ورزشگاه قطعی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوع و مهمی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از خبر های مربوط به مراسم یوم الله 9 دی در فرهنگسرای امام تا تصویب کلیات لایحه بودجه 97 در کمیسیون تلفیق بودجه.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز یکشنبه دهم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان انفجار مرگبار در شرق افغانستان و بررسی سناریوی احتمالی جنگ در شبه جزیزه کره از سوی دولت ژاپن نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- هر چند شیردادن مادر به نوزاد یک روش غریزی و طبیعی است که برای مادر و نوزاد هر دو مفید است، ولی مادر باید باید و نبایدهای شیردهی به نوزاد را یاد بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: حضور خادم به عنوان سرپرست فنی تیم ملی به معنای سرمربیگری او نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم بانک سرمایه مقابل پیکان به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان از تأیید طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به ماده 1 قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دخالت آمریکایی ها در امور داخلی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا در ادامه اظهارات مداخله جویانه خود درباره اغتشاشات و آشوب در ایران، بار دیگر ادعاهای بی اساسی را درباره کشورمان مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور با بیان اینکه مردم صف خود را از کسانی که خشونت و رعب را ترویج می کنند جدا کرده اند، گفت: با بی نظمی و قانون گریزی مسئله ای حل نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- 2 اسکی باز ایران در رقابت های بین المللی ترکیه به مقام چهارم رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- تصاویر بخش خبری 14 تلویزیون از اغتشاشات دیشب در برخی شهرها را در این خبر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس ، قیمت خودرو و قیمت مرغ در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- هافبک ملی پوش تیم فوتبال پدیده مشهد به ذوب آهن اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه تراکتورسازی 20 درصد از قرارداد سرمربی خود را کسر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه دولت با اقتدار در برابر تجمعاتی که همراه با تعرض به جان، مال، ناموس و اموال دولتی باشد می ایستد، گفت: دولت بنای تعطیلی شبکه های اجتماعی را ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- سازمان لیگ برتر به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ نشست کمیته انضباطی برای بررسی موضوع طرفداران دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی روز سه شنبه هفته جاری انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید خودرو دی اس، 5LS در بازار باید حداقل 199 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- خواست پوتین از آمریکا برای همکاری صادقانه در سال 2018، پیچیده خوانده شدن حملات انتحاری در افغانستان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آراء مربوط به محرومیت از بازی و ... دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در صلاحیت کمیته انضباطی است و مابقی تخلفات روز جمعه به کمیته اخلاق ارجاع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه دولت با اقتدار در برابر تجمعاتی که همراه با تعرض به جان، مال، ناموس و اموال دولتی باشد می ایستد، گفت: دولت بنای تعطیلی شبکه های اجتماعی را ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن جوان استقلال تمرینات خود را همچنان پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم صنعت نفت آبادان صحبت هایی را در مورد وضعیت و مشکلات فعلی این تیم با فرماندار ویژه آبادان انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به اتفاقات روز جمعه در بازی با تراکتورسازی و حاشیه سازی های انجام شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- کنسرت وحید تاج و گروه وزیری به سرپرستی کیوان ساکت روز پنج شنبه 21 دی ماه در سالن وارش مجتمع خاتم الانبیاء شهر رشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکومیت و رد بیانیه مداخله جویانه وزارت امور خارجه کانادا در امور داخلی کشورمان اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اتفاقات بازی با پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- پلیس ترکیه 20 نفر را به اتهام ارتباط با گروه تروریستی داعش در شهر استانبول بازداشت کرده که 15 نفر از این افراد اتباع کشورهای خارجی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا مدارس ابتدایی تهران و استان البرز روز دوشنبه 11 دی ماه تعطیل است.