یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۲:۵۸Dec 2018 16

خبرهای میزان 11 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به نقش منافقین در فتنه 88 نوشت: سازمان منافقین نیز فعال شد و دست به توطئه زد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برای شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از گوشی سونی اکسپریا XA2 اولترا منتشر شده است که هیچ تحولی در طراحی سونی نشان نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه پاکستانی اعلام کرد که آمریکا و چین بر این باورند تنها زمانی صلح در افغانستان تحقق خواهد یافت که پاکستان در این زمینه همکاری کند و این موضوع از چالش های دولت اسلام آباد در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دریا علاوه بر زیبایی و آرامش بخش بودن، می تواند با عظمتی که دارد، باعث وحشت هم شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرای سعدالسلطنه قزوین بزرگترین کاروانسرای سرپوشیده و مرکز تجاری داخلی شهری کشور است که با وسعتی افزون بر 6/2 هکتار در اواخر سلطنت ناصرالدین شاه قاجار ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- با اجرای برنامه های کاهش آلودگی هوا در اروپا، چین و هند روند افزایش تقاضا برای خودروهای الکتریکی و هیبرید به سرعت رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- ادارۀ ثبت احوال افغانستان آمادگی خود را برای توزیع شناسنامه های الکترونیکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- هند و پاکستان در نخستین روز سال 2018 فهرستی از تاسیسات هسته ای خود را از طریق دیپلماتیک با یکدیگر مبادله کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک طراح و هنرمند صنعتی، طرحی مفهومی با نام ابرخودروی لامبورگینی آپیس منتشر کرده که مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر سابق پاکستان سعی دارد با کمک عربستان مقدمات پناهندگی خود در خارج از کشور را فراهم کند تا از مشکلات فعلی به ویژه پرونده فساد مالی نجات پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- اشرف غنی در اظهاراتی خواستار ایستادگی مردم این کشور برای مقابله با حملات تروریستی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- سال 2017 پر از نوآوری های در صنایع غذایی بود. هرچند برخی از آن ها آمده اند که ماندگار شوند، اما بسیاری با آمدن سال 2018 به تاریخ خواهند پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه پاکستان در واکنش به اظهارات ترامپ درباره کشورش تاکید کرد که شکست واشنگتن در افغانستان باعث تمرکز این کشور بر پاکستان شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- اعضای جدید شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شدند
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- حسین صابری مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با آغاز سال نو میلادی سیاستمداران پاکستان از احزاب مختلف در پیام ویژه سال نو، اقدام به پیش بینی اوضاع این کشور در سال آینده کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- پیش بینی بازار طلا در روز های آینده، آب، برق و گاز سال 97 گران نمی شود، فضای امنیتی استانبول در شب های کریسمس، زن مسلمانی که رقیب پوتین شد و ... را در بسته اخبار برگزیده میزان بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در هشتصد و دهمین جلسه شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده تهیه پیش نویس پیوست فرهنگی برنامه ملی مبارزه با ایدز در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک با منابع غنی قابل استحصال، حدود 22 درصد از ترکیب انرژی مصرفی جهان را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- مسئول مرکز فوریت های پزشکی سرپل ذهاب گفت: شب گذشته آتش سوزی در چادر اسکان زلزله زدگان منجر به مرگ یک جوان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در بجنورد گفت: دو مولفه آموزش و پرورش در دفاتر تئاتر مردمی بچه های مسجد جزو مهم ترین اولویت های این طرح است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مجمع نمایندگان استان با صدور بیانه ای تاکید کردند در کنار سایر نمایندگان ملت، برای پیگیری خواسته های به حق و ضروری با تمام توان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سال 2017 خوب برای سردار آزمون شروع شد و خیلی بد و با انتقادات زیاد به پایان رسید وی در این دو روی سکه را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سومین شماره از دور جدید فصلنامه هنرهای نمایشی صحنه با پرونده ای با عنوان اقتصاد و مدیریت فرهنگی در تئاتر به سردبیری ایوب آقاخانی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی مرکزی از دستگیری اعضای دو باند کلاهبرداری حرفه ای از 96 نفر در 10 استان کشور به مبلغ بیش از 15 میلیارد ریال خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- تهرانی ها در معرض عفونت های ریوی، سرفه در بارندگی نشانه آسم است، حفظ سلامت قلب با مسواک زدن و ... را در بسته سلامت میزان بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری آمریکا در اولین پیام توئیتری خود در سال نو میلادی پاکستان را آماج حملات لفظی خود قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: جوانی، دورانی سرشار از انرژی، هیجان و احساس است و باید راه هایی برای تخلیه این انرژی ها در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- مقامات فرانسه گزارش دادند که وقوع توفان زمستانی کارمن در غرب این کشور برق 65 هزار خانواده را قطع کرده و موجب بروز مشکلاتی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- در پی حمله مهاجمان به دو پلیس فرانسه، مکرون اشد مجازات مهاجمان را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- بعیدی نژاد گفت:ترامپ به جای توهین ها، از ملت ایران بخواهد که برای کمک به گرسنگان آمریکا به این کشور کمک کنند، چرا که ملت ایران علیرغم مشکلات خود، دست کمکش را رد نخواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری عاملان هتک حرمت پرچم کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک نوجوان آمریکایی در شهر لانگ برنچ با سلاح نیمه اتوماتیک، پدر، مادر، خواهر و یک دوست خانوادگی را کشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- به طور معمول آسیب به قشر اولیه بینایی که در قسمت پس سر قرار گرفته در بزرگسالان باعث نوعی نابینایی به نام نابینایی مغزی یا blindsight می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی طالبان در واکنش به درخواست وزیر خارجه چین مبنی بر پیوستن این گروه به روند صلح اعلام کرد صلح در افغانستان زمانی معنی پیدا می کند که نیروهای خارجی افغانستان را ترک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- آئودی همواره به واسطه سبک خاص در اداره کارخانه ها و اصول کاری خاص خود متمایز از دیگر شرکت های معروف به فعالیت خود ادامه می دهد و دائما خلاقیت های زیادی از این شرکت در زمینه های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- کشور ترکمنستان به دلیل به توافق نرسیدن با طرف افغانستانی پیرامون افزایش 100 درصدی بهای برق، برق وارداتی به این کشور را شب گذشته قطع کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران اعلام کرد که آنچه در اینترنت و فضای مجازی درباره تحولات و اوضاع این کشور رخ می دهد، جنگ نیابتی علیه ملت ایران زمین است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- این ربات پاناسونیک 10 گوجه فرنگی را در هر دقیقه می چیند که در این مورد با نیروی انسانی رقابت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- توهین به مقدسات به نام مطالبات مردمی و واکنش نماینده مردم یزد در برابر اغتشاشات اخیر دو عنوان از خبر ویژه منتشر شده صدا و سیماست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- قاسمی دادستان اراک با بیان اینکه تحرکات ضد امنیتی و برهم زدن نظم عمومی جامعه در هیچ کجای دنیا پذیرفتنی نیست، از دستگیری افرادی که لیدری این اغتشاشات را بر عهده داشتند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان با تکذیب برخی اخبار منتشر شده مبنی بر ناامنی در شهر ایذه اظهارکرد: شهر ایذه اکنون در امنیت کامل است و با تدابیر امنیتی اشوب ها کنترل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری–صنعتی و ویژه اقتصادی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری گفت: افزون بر همراهی خوب مردم با ستاد دیه، تعامل این نهاد حمایتی با سه قوه نیز بسیار مطلوب است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: بهترین عبادت برای جذب بچه ها نماز است. متن نماز می تواند در قالب نوشته، تابلو و یا مجسمه کودک را مشتاق به عبادت کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- تعدادی از اغتشاشگران و تجمع کنندگان غیرقانونی در استان البرز دستگیر شدند به گفته رئیس کل دادگستری استان البرز این افراد کسانی هستند که تحت تاثیر تبلیغات بیگانگان در شبکه های مجازی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- کریم بنزما با تبریک سال نوی میلادی به هوادارانش عکس هایی از خود و توله ببر منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز دوشنبه یازدهم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان حمله مرگبار عربستان به استان الحدیده و واکنش کره جنوبی به سخنان رئیس کره شمالی نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته هفدهم لیگ برتر صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری گلوبال نیوز در گزارشی به برخی از حوادث مهم سال 2017 در آمریکا پرداخته و به حوادثی مانند تیراندازی مرگبار در لاس وگاس و وقوع توفان های ویرانگر اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال رئال مادرید عنوان برترین فوتبالیست کرواسی در سال 2017 را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزارت اطلاعات از مردم درخواست کرد که ضمن حفظ هوشیاری خود، مانند گذشته معاندان، اغتشاشگران و آسیب زنندگان به اموال عمومی را از طریق تلفن 113 معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان یورگن کلوپ موفق به کسب پیروزی ارزشمندی در خانه برنلی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- "خوزه ولادیمیر هرناندز" که بر اثر حمله بازیکن و هواداران تیم "گوادالاخارا" راهی کما شده بود در شب سال نو در "زالاپا" جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان با تاکید بر اینکه اغتشاشگران روزهای اخیر باید پاسخگوی اعمال خود باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- در صورتی که هر گونه مشخصاتی از صاحبان عکس های زیر و یا هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، خبر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- نام ملی پوش فوتسال کشورمان در بین 10 نامزد کسب عنوان فوتسالیست برتر جهان در سال 2017 قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- کشته شدن 18 تن در حمله انتحاری ننگرهار ، آینده افغانستان در سایه رقابت های بین المللی، پایان رویای داعش برای ایجاد خلافت اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از محققان در پی مطالعه ای میدانی در امریکا متوجه شدند که استفاده از قارچ کش ها عامل اصلی کاهش جمعیت زنبورهای عسل نر در این کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی مصفا امسال با چهار فیلم حکایت دریا، درساژ، سال دوم دانشکده من، واسطه شانس حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را داشت اما دو فیلم انصراف دادند و دو فیلم از سوی هیات انتخاب رد شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا عصار سرانجام راز غیبتش در تلویزیون را فاش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس با اشاره به برخورد قاطع با اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی گفت: با هرگونه تجمع غیرقانونی به شدت برخورد و با کسی تعارف نداریم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شرکت خودروسازی مرسدس بنز آلمان سرگرم تست مدل جدید کلاس A به عنوان نخستین محصول خود در سال جدید میلادی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سرمنشاء حوادث اخیر در برخی از شهرها، تحرکات خارجی بوده و برخلاف تصور باطل دشمنان انقلاب اسلامی شرایط کشور آرام است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- در هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم های نفت آبادان، شهرداری گرگان، مهرام و شهرداری تبریز از سد رقبای خود گذشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- تخم مرغ دانه ای 420 تومان،جایگزینهای تلگرام و اینستاگرام،زلزله پدیده ای "طبیعی" آماده نبودن کاری"غیرطبیعی و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیراندازی در یکی از مناطق شهر مارسی در فرانسه موجب کشته شدن یک مرد 29 ساله و زخمی شدن 2 فرد دیگر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم نفت تهران گفت: سابقه بازی کردن زیر نظر افاضلی را دارم و امیدوارم حضور او شوک مثبتی در نفت تهران ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه روسیه طی بیانیه ای در واکنش به حوادث اخیر ایران ضمن محکوم کردن این اغتشاشات، دخالت خارجی در ایران را غیر قابل قبول خواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- آمریکا قرار است به دو همسایه روسیه یعنی لهستان و ژاپن موشک هوا به هوا ارسال کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما این اجازه را به آنهایی که دنبال موج سواری هستند نخواهیم داد، آنها صبر کنند تا کمیته انصباطی در مورد اتفاقات اخیر تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا بار دیگر روز دوشنبه پشتیبانی خود را از اغتشاش گران و اخلال گران نظم عمومی در ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار مخفیانه مشاوران امنیت ملی پاکستان و هند، افزایش نرخ سوخت در پاکستان همزمان با آغاز سال نو میلادی و تکذیب شایعات مربوط به پیمان سیاسی در عربستان از سوی خانواده نواز شریف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- جدال تیم های برایتون و بورنموث در اولین بازی لیگ برتری انگلیس در سال نو میلادی به تساوی انجامید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوع و مهمی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از اعلام جزئیات جلسه دو ساعته روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با روحانی تا تحویل یک هزار و 500 کانکس در شهرستان سرپل ذهاب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- صلاحیت 5 نفر برای شرکت در مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال احراز نشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسامی داورانی که قرار است در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال سوت بزنند، اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- در آخرین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری جاده در سال 96 گودرزی به عنوان قهرمانی استقامت جاده رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- دپارتمان امور بین الملل فدراسیون چگونگی امتیازدهی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای مسابقات باشگاهی AFC را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- مالک باشگاه سپیدرود گفت که به علی کریمی در مبحث فنی این تیم اختیار تام داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- براساس مشاهدات میدانی خبرنگار ما در حدفاصل میدان فرودسی - چهارراه ولیعصر - میدان انقلاب جو آرامی حاکم است و مردم در حال تردد و پرداختن به امور روزمره خود هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: خوشحالم جایی حضور دارم که می توانم به زادگاه پدری ام خدمت کنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری میزان- بررسی ها نشان می دهد که داروی تولید شده برای مقابله با دیابت می تواند به طور چشمگیری روند تحلیل رفتن و تضعیف حافظه را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۷    
خبرگزاری میزان- یازدهمین روز از دی ماه 96 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه هنر و فرهنگ روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به امکان احتمالی بازگشت برج میلاد در سال آینده به عنوان سالن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، بهترین حقه ها در زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی در دنیای فوتبالی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از کاهش 39 درصدی واردات سیگار و افزایش 10 درصدی تولید سیگار در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهور به جزئیات برگزاری رالی گردشگری خانوادگی حرم تا حرم (مشهد – کربلا) در مسیر حرم مطهر امام رضا (ع) تا حرم مطهر امام حسین (ع) پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی برای نیمسال دوم تحصیلی 96-97 این دانشگاه تا 20 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- کاربران شبکه های اجتماعی به آتش زدن پرچم مقدس کشورمان واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند گفت: افرادی که در اغتشاشات اخیر کشور موج سواری می کنند و بر این تنش ها می افزایند به دنبال مقاصدی غیر از مطالبات مردم هستند که با آن ها مطابق با ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سردار حسین دینی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ منصوب و جایگزین سردار محمد ریوندی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه تراکتورسازی لایحه خود را درباره بازی این تیم با پرسپولیس به فدراسیون فوتبال ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس خطاب به اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: برای تعیین نرخ بنزین و سوخت، حتما شرایط مردم را در نظر بگیرید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- روسای 6 فدراسیون با ارائه مدارک برای انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت نام کردند.