یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۶:۴۱Oct 2018 21

خبرهای میزان 13 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- تعداد 11 طرح کوچک و متوسط صنعتی طی 3 سال گذشته با تسهیلات شعب بانک صنعت و معدن در استان کرمان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان پدافند غیر عامل از اقدامات نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت کشور در جریان حوادث اخیر تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ایران در طرح فروش زمستانه نیسان، شرایط فروش نیسان جوک را با تسهیلات و هدیه ویژه آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- یکی از دلایل افزایش میزان ابتلا و مرگ و میر ناشی از بیماریهای مزمن غیرواگیر از جمله بیماری های تنفسی، قلبی و دیابت، به ویژه برای گروههای آسیب پذیر مانند مادران باردار و کودکان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- برای بیشتر مردان جوان، تغذیه اهمیت چندانی ندارد. چندین عامل در ایجاد چنین نگرشی به نوع رژیم غذایی در آنها نقش اساسی دارد از جمله مشغله های فراوان زندگی امروزی و عدم وجود زمان کافی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: هرگونه محصول غذایی فاقد آرم و پروانه بهداشتی موجود در مغازه ها قاچاق بوده و مورد تائید سازمان غذا و دارو نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمیسیون امنیت ملی پاکستان ضمن رد اتهامات رئیس جمهور آمریکا رفتار واشنگتن برای اعتماد سازی و ادامه همکاری را مأیوس کننده دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان گفت: بر اساس نظرسنجی ها مردم از عملکرد این دفاتر رضایت دارند و در تلاش هستیم تا با نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد دفاتر کیفیت ارائه خدمات را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد مرکزی ارتش آمریکا با تاکید بر افزایش مشاوران نظامی آمریکا و حضور آنان در میدان های جنگ گفت که در فصل جدید جنگی واشنگتن خواستار تمرکز بر عملیات رزمی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در نخستین روزهای آغاز سال 2018 میلادی بیش از 14 هزار کودک در پاکستان به دنیا آمده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- جامعه جهانی، احزاب سیاسی و مردم افغانستان بر لزوم برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور در زمان تعیین شده در حالی تاکید می کنند که برخی از منابع در کمیسیون انتخابات از احتمال تعویق مجدد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- دزدان آثار فرهنگی قبل از رسیدن به دفینه بخش ارداق قزوین شناسایی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی پاکستان با انتشار بیانیه ای اجازه استفاده از یوان چین به جای دلار برای تجارت با سایر کشورها را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید براینکه اغلب 160 قلم داروی پیشنهادی از لیست بیمه ها OTC هستند که بدون نسخه پزشک به فروش می رسند، حذف آنها را منوط به تایید مجلس دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 9 ماه سال 1396 به طور متوسط روزانه بیش از 9 تعاونی در کشور تشکیل و به ثبت رسیده است و به طور متوسط در این مدت هر تعاونی زمینه اشتغال بیش از 15 نفر ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده آمریکایی ناتو در افغانستان مدعی حضور 600 تا 800 عضو داعش در ننگرهار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون درمان تامین اجتماعی گفت: سال گذشته 256 میلیون و 200 هزار نسخه بستری و سرپایی در مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی تولید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- طرح استقرار امنیت غذایی در راستای صیانت از حقوق عامه با قوت در شهرستان راور در حال انجام است در راستای اجرای این طرح 70 کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- با تلاش آتش نشانان، کارگر چاه کن از تبعه افغان که در عمق 30 متری چاهی در خیابان ولیعصر گرفتار شده بود، با کمک آتش نشانان به سلامت خارج شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی افغانستان به منظور جلوگیری از هزینه های مازاد فرسوده شدن پول، طرح چاپ اسکنای های پلاستیکی را مطرح کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- متخصصان بیمارستان گلستان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران موفق شدند برای نخستین بار در کشور با استفاده از جراحی کم تهاجمی و بکارگیری از امواج ماکروویو ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع پاکستان گفت: همکاری بین واشنگتن و اسلام آباد تقریباً به اتمام رسیده و نمی توان امکان عملیات نظامی آمریکا در داخل خاک کشور را پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز درمانی و توانبخشی بیماران روان پریشی هوتک چترود بعد از 30 سال توقف آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- از زمان اعتصاب پلیس برزیل بخاطر عدم دریافت حقوق، 101 نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- محمدباقر قالیباف گفت با بیان اینکه باید با یکپارچگی ملی در برابر آشوبگری ها ایستاد، گفت: هرگونه سیاسی کاری و تسویه حساب جناحی و سیاسی، خلاف مصلحت و منافع مردم و کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای نگهبان گفت: برخی در این تجمعات حضور یافته بودند که شعار های هنجارشکنانه می دادند و به مقدسات مردم توهین می کردند و دنبال این بودند که این تجمعات را به حربه ای برای ضربه زدن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- سعیدی با تاکید بر اینکه در نگاه برخی باید از دستاورد های موشکی نیز برای رسیدن به ارتباط با غرب دور شویم، اضافه کرد: شکاف طبقاتی در کشور مشکل آفرین شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل حزب الله لبنان گفت: مشکل کنونی در داخل نظام نیست چرا که همه جریان ها در داخل این نظام با یکدیگر متحد هستند و این مشکل به دلیل ورشکستگی برخی از موسسات مالی بوده و این اعتراضات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- تصویر جالبی از توپ های ادوار مختلف جام جهانی در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین صادقی با اشاره به سازوکارهای قانونی تجمعات اولین شرط تجمع درست را پذیرفتن مسئولیت از سوی یک فرد دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- منابع خبری رژیم صهیونیستی از شلیک 3 فروند موشک به شهرک اشکول واقع در جنوب اراضی اشغالی خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سامسونگ از عینک هوشمند خود که به افراد دارای نقص چشمی کمک می کند و همچنین از هدفون های گردنبدی عجیبی که هدفون ها را با یک "حباب صدا" جایگزین می کند، رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- نقدی خطاب به مسئولان سابق که امروز مدعی شده اند، گفت: اگر موضوع عدالتخواهی است چرا پیش از این ساکت بودید و هم اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسیدگی کند مدعی شده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: تربیت قولی و عملی هر دو در تاثیرگزاری بر فرزندان موثر است. خدا در قرآن کریم می فرماید تربیت عملی نتیجه بسیار زیادی در فرزندان دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مرادی گفت: 87 درصد مابقی مبلغ قراردادم را بخشیدم تا از این تیم جدا شوم اما قراردادم را فسخ نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی با اشاره به اختصاص یک جلسه شورای پول و اعتبار برای زلزله اخیر در 4 شهر کشور از پرداخت 5 هزار فقره تسهیلات به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و ترکیه شکلی رسمی به خود گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از شهادت سه تن از سربازان گمنام امام زمان (عج) در منطقه مرزی پیرانشهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- بارسلونا که در فصل نقل و انتقالات تابستانی در راه خرید فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی لیورپول ناکام ماند،عزم خود را جزم کرده تا این بازیکن را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس بازار مسکن گفت: جهش قیمت در بخش مسکن باعث می شود تا تمام نقدینگی روانه این بازار شده و در نهایت شاهد حباب بزرگ تر قیمت ها و رکود مجدد در این بازار باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه دیلی میل در گزارشی به آمار بالای خودکشی در میان افسران پلیس فرانسه پرداخته و می نویسد که این آمار در پی صدور مجوز حمل سلاح بعد از پایان ساعت کاری، افزایش بیشتری داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از اتمام بررسی طرح عفاف و حجاب در این کمیسیون خبر داد و گفت: در این طرح بیش از 300 ماموریت برای 26 دستگاه تعریف کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران آلمانی، سیستم جدیدی ابداع کرده اند که امکان ساخت آواتارهای رایانه ای را در 10 دقیقه فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه پیکان از سرمربی تیم والیبال این باشگاه حمایت کرد و گفت پیمان اکبری از سمت خود برکنار نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: با زدن سرویس های هدفدار حملات پیکان را مختل کردیم و اشتباهات خودمان را نیز کاهش دادیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سیزدهمین روز از زمستان هر سال مصادف با سالمرگ پدر شعر سپید فارسی نیما یوشیج است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- حضانت به مفهوم نگهداری و مراقبت جسمی، روحی، مادی و معنوی اطفال و تعلیم و تربیت آنان است که به موجب ماده 1168 قانون مدنی ایران، حق و نیز تکلیف والدین محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال پیکان از عملکرد مردانش در تقابل با سایپا ابراز نارضایتی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: من از فدراسیون خواهش می کنم در مسابقات لیگ برتر از کمک داور ویدئویی استفاده کند تا خدای نکرده حق تیمی خورده نشود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- به مناسبت کریسمس عکس جالبی از شهر حلب و درخت کریسمس آن منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به بازیکنانم اجازه خواهم داد که در تمرینات ریکاوری تیم ملی حضور یابند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- علیلو گفت: با اهتمام اعضای شوراهای حل اختلاف شعبه ویژه زندان شهرستان سراب، 26 نفر از محکومین که در اجرای ماده 3 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی محبوس بودند آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- محصولات سانگ یانگ از گذشته تا کنون در چندین مدل مختلف و توسط شرکت رامک خودرو، نماینده رسمی این برند در ایران به کشور وارد شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال با برتری سایپا مقابل پیکان دنبال شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع هند قصد دارد برای توان دفاعی نیروی هوایی خود ، 240 بمب نقطه زن از روسیه خریداری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بلایی که آلودگی هوا بر سر چشم ها می آورد!،پشت پرده آشفتگی قیمت تخم مرغ در خرده فروشی ها،اتاق جنگ رسانه ای آل سعود برای اغتشاش و ناامنی در ایرانو .. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) طرح مجازات اعدام عاملان عملیات های شهادت طلبانه را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امروز از سرقت بانک سبزوار، توطئه مادر سندگدل برای ربودن فرزند، بمبگذاری در تهران و قتل کودک 11 ساله با 50 ضربه چاقو می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهدی طارمی یک گام دیگر به جدایی از پرسپولیس نزدیک شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور تاکید کرد: با همکاری نهادهای مسئول باید آمار دقیق خروج فارغ التحصیلان از کشور ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- جهانگیری آئین نامه اجرایی تبصره (14) قانون بودجه سال 1396 کل کشور را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم های رعد پدافند کاشان و شهرداری تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- نشست اعضای کمیته امنیت ملی پاکستان برای بررسی مواضع اخیر ترامپ، حمایت چین از پاکستان و برگزاری تظاهرات ضدآمریکایی در شهرهای پاکستان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- منابع مصری از کشته شدن 20 نفر از عناصر تروریستی در شمال سیناء خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: اگر بازیکنان ما از نام بانک سرمایه نمی ترسیدند، نتیجه بهتری می گرفتیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار امروز 13 دی ماه از دستگیری لیدر های اصلی فراخوان هنجارشکنی در اردبیل، بازدید رئیس کل دادگستری استان تهران از حوزه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز چهارشنبه سیزدهم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان آغاز رسمی مذاکرات میان پیونگ یانگ و سئول و آزادسازی 50 کیلومتر از جنوب حلب نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: اکنون حداقل نرخ هر کیلو زعفران 3 میلیون و 300 و حداکثر 4 میلیون و 700 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- کاربران ایرانی با راه اندازی کمپینی به نام #نه_به_تروریسم_در_تلگرام از مدیر این پیام رسان خواستند تلاش خود را برای رفع خشونت در آن به کار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران صبح امروز به مدت سه ساعت با تعدادی از متهمان آشوب های اخیر تهران ملاقات کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از کشف 5000 کیلوگرم بادام خارجی قاچاق و محکومیت قاچاقچی بادام در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا در ادامه اعلام حمایت روزانه خود از اغتشاش گران روز چهارشنبه به آشوبگران وعده داد که آمریکا به وقت مناسب از آنها حمایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مصرف غذاهای چرب و سرشار از کربوهیدرات در شب باعث اختلال در عملکرد ساعت سلولی و احساس سستی و خستگی فرد در طول روز کاری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- ما اغلب سعی داریم یکدیگر را کنترل کنیم چون هر کدام از ما فکر می کنیم که اصول و رفتارها و ارزش های خودمان درست است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- مراسم راهپیمایی مردم ایران علیه اغتشاش گران و اخلال گران نظم عمومی، امروز چهارشنبه در شهرهای مختلف برگزار شد که این راهپیمایی بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت قارچ و قیمت خودرو مزدا در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیسیون انرژی مجلس در قالب الحاق بندی به تبصره 14 لایحه بودجه 97 مصوب کرده است که دولت مکلف شود قیمت برق و گاز خانگی برای حداقل 30 درصد از کل مشترکین که از بقیه مصرف کمتری دارند را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- سیزدهمین روز از دی ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به اتمام فیلمبرداری سریال شهرزاد در نوروز 97 و ورود برخی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- صدرنشین لیگ برتر والیبال باز هم پیروز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک فروند موشک از باریکه غزه به سمت سرزمین های اشغالی شلیک شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی دادگستری استان یزد با بیان اینکه همایش استانی صبر در یزد برگزار می شود، گفت: ترویج فرهنگ گذشت، مصالحه و ایثار و الگو سازی و فرهنگ سازی در این موضوع ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.4 درصد کاهش به 1312 دلار و 71 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال در مورد اظهارات سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس موضع خود را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار شدید در یکی از بیمارستان های واقع در خیابان ولی عصر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- صبح امروز و با حضور مدیریت باشگاه ذوب آهن اصفهان، مراسم معارفه عضو موظف هیئت مدیره این باشگاه برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- آتش سوزی کارگاه صافکاری و نقاشی خودروهای سواری در شرق تهران، خسارت مالی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- احضار سفیر آمریکا در اسلام آباد، واکنش چین به دفاع از پاکستان در برابر آمریکا، آسیب دیدن مردم در حملات هوایی در ننگرهار نشست فوق العاده دولت پاکستان پس از توئیت ترامپ و قیام مردمی در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- متخصصان پیش بینی کرده اند که شکلات دنیا تا 40 سال آینده به اتمام خواهد رسید، زیرا درختان کاکائو در چالش زنده ماندن در هوای گرم هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که سهم بالایی در مصرف شارژ باتری موبایل دارند که در این گزارش قصد معرفی آنها داریم .
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به پیش بینی کاهش دما در استان و امکان بروز بیماری های زمستانه، بر لزوم تغذیه مناسب و دریافت ویتامین C جهت پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدتی است که اخباری با مضمون فعال شدن آتشفشان دماوند پس از زلزله به گوش می رسد، اما حقیقت ماجرا چیست؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- کنسرت مازیار فلاحی روز پنجشنبه 21 دی ماه در مجتمع فرهنگی ستارگان شهر اراک برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم پیشین سپاهان در تمرین تیم فوتبال سپیدرود حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور بر بالین علی پروین حضور یافت و در جریان روند مداوای وی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- نظامیان رژیم اشغالگر قدس روز چهارشنبه به روستایی در شمال غرب رام الله حمله کرده و به سمت جوانان فلسطینی شلیک کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین دکتر هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه امشب میهمان مجله علوم انسانی شبکه چهار سیما می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روز های 17 تا 28 دی در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.