یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۵:۵۴Oct 2018 21

خبرهای میزان 19 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مرکز مطالعات صلح پاکستان طی گزارشی از افزایش فعالیت تروریست های داعش در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل: 450 هزار نفر طی سال 2017 در "افغانستان" آواره شدند
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- یکصدوچهل وسومین شب شعر طنز در حلقه رندان با حضور شاعران و طنزپردازان، یک شنبه 24 دی ماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد که تعداد نظامیان خود در افغانستان را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمک فنرها یکی از مهم ترین بخش های خودرو محسوب می شود و در صورت بی توجهی به آن ها ممکن است با عواقب جبران ناپذیری مواجه شوید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- زمانبندی هجدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن 1396 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- ششمین جشنواره گل نرگس هم زمان با برداشت گل از مزارع نرگس بهبهان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام بلندپایه روسیه به شبکه تلویزیونی روسیه یک گفت: ما اطلاعاتی در اختیار داریم که نشان می دهد آمریکا در حملات تروریستی با پهپادهای پیشرفته به پایگاه های حمیمم و طرطوس روسیه در ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- اپل در واکنش به نامه سرگشاده دو سهامدار معترض، اعلام کرد دسترسی های بیشتری برای کنترل کودکانی که به استفاده از گوشی اعتیاد دارند فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پیشین اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد: حملات انتحاری کابل را شبکه حقانی که بخش تندرو گروه طالبان محسوب می شود با استفاده از نام داعش انجام می دهد و این موضوع را مقامات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- تارنمای خبری RT روسیه روز سه شنبه گزارش داد: سازمان امنیت آمریکا تلاش کرده بود افشای خبرهای محرمانه از نوع افشا سازی اسنودن اتفاق نیفتد و این کار منجر به از دست دادن یکی از کارکنانش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب تحریک عوامی گفت: از 17 ژانویه برابر با 27 دی ماه دور تازه اعتراضات سراسری ضد دولتی در پاکستان را آغاز خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) گفت: کمک مالی و امنیتی واشنگتن به اسلام آباد متوقف نشده به حالت تعلیق درآمده است و آماده همکاری با این کشور برای عملیات بدون امتیاز علیه تروریست ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) در تازه ترین گزارش خود از کاهش 9 درصدی اخراج مهاجران افغان از پاکستان خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک مطلب خطاب به آمریکایی ها است. اوّلاً حضرات هیئت حاکمه ی آمریکا! این دفعه سرتان به سنگ خورد؛ ممکن است تکرار کنید، بدانید باز هم سرتان به سنگ خواهد خورد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- شرکت فورد به تازگی محصول جدید خود را معرفی کرده است که علاوه بر قدرت بسیار بالا، مصرف بسیار مناسبی نیز دارد و می تواند به یکی از محبوب ترین محصولات موجود در بازار بدل گردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: اتهام زنی آمریکا علیه پاکستان و فشار به این کشور درست نیست زیرا مبارزه با تروریسم تنها به عهده اسلام آباد نمی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی امکان سنجی افزایش تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در لایحه بودجه 1397 را مورد ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امروز از جریان دادگاه پدری که به علت نبوده 50 شاهد از قتل دخترش تبرئه شد، سرقت مسلحانه از امامزاده و قصاص برای مرد همسرکش می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- دیده بان اخلاق و قوانین فیفا از فدراسیون جهانی فوتبال خواست عضویت فدراسیون عربستان در فیفا را به خاطر دخالت مقامات دولتی در انتخابات فوتبال این کشور تعلیق کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع پاکستان با تشریح روابط ایران و پاکستان گفت: سفر اخیر فرمانده ارتش پاکستان به ایران چشم انداز جدیدی برای گسترش روابط فیمابین گشود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۹    
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که بار دیگر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از مسئولین خواستند به مشکلات مردم رسیدگی شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مادری که محمدجمعه را به نیت کار در ایران از زیر قرآن رد کرده و راهی اش می کند و بعد از مدت ها اولین دیدار با پسرش بر مزار او محقق می شود! حالا بعد از شهادت محمدجمعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از جان باختن راننده یک کامیون به علت گازگرفتگی با پیک نیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- سروزیر ایالت بلوچستان پاکستان به پیشنهاد نخست وزیر این کشور از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مصطفی علیپور گفت: شاعران امروز بیش از هر روزگاری نیاز به پرورش استعدادها دارند و نیاز دارند ذهن و زبانشان را درگیر خوانش آثار بزرگ کنند و همچنین نیاز به تمرین ها و ممارست های بیشتری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان یزد در مراسم افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان مهریز ارتقای کیفیت کار و تسریع امور را از اهداف راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از روز چهارشنبه بیستم دی ماه با اجرا در تالارهای مختلف شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- ساخت یک شهر هوشمند در دنور آمریکا، معرفی نمونه اولیه کوچکترین حافظه 1 ترابایتی دنیا و ... را در بسته فناوری میزان بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای آتش نشانی، کارگر چاه کن که در عمق 5 متری چاه و زیر خروارها خاک گرفتار شده بود را نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- اولین جلسه نمایش فیلم سینما پاتوق با اکران و حضور بازیگران فیلم نفس های آرام و جمعی از اهالی سینما و رسانه روز گذشته 18 دی ماه در سالن شهید آوینی حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: دستگاه های اجرایی متولی اماکن مخروبه ای که در محلات جنوب شهر قرار دارند، مکلف شدند طبق مقررات قانونی نسبت به ساماندهی این اماکن اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ایالات متحده در مراسم رسمی سرود ملی کشورش را با کلمات اشتباه لب خوانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- چین امروز سه شنبه یک ماهواره کنترل از راه دور را از شمال این کشور پرتاب کرد که داده هایش نشان می دهد از وضوح و دقت بسیار بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- حامیان ایتام کمیته امداد کشور امسال 350 میلیارد تومان برای کمک به یتیمان اهداء کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- یکی از معلمان زن لوئیزیانا که نسبت به نابرابری حقوقی میان معلمان و مدیر مدرسه اعتراض داشته، ناباورانه با حضور پلیس در نشست کارکنان مدرسه روبرو و به نحوی خشونت بار بازداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- روغن زیتون بخش مهم و اساسی رژیم سالم مدیترانه ای را تشکیل می دهد و طعم بسیار مطبوعی به سالادها، پاستا و ماهی می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برقراری پرواز های بین ایران و صربستان در آینده نزدیک خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری 8 نفر از مدیران کانال های تلگرامی در استان کرمان خبر داد و گفت: ردپای سرویس های جاسوسی استکبار در حوادث اخیر آشکار و روشن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته است که احتمال دارد رئیس جمهور آمریکا این هفته از توافق هسته ای با ایران خارج شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- خبر خوش اینکه بالاخره سونی این سری را دوباره احیاء کرد و گوشی اکسپریا ال 2 را به صورت رسمی معرفی نمود؛ یک محصول مقرون به صرفه با دوربین سلفی زاویه باز و اسکنر اثر انگشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- برخی از رسانه های ترکیه از احضار سفرای ایران و روسیه به وزارت خارجه این کشور به دلیل تشدید عملیات ارتش سوریه در استان ادلب خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی دولت پیشین آمریکا با حمایت از توافق هسته ای ایران اعلام کرد: نقض برجام هدیه ای به ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی هندبال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه قطر مغلوب تیم میزبان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نشست عصر کمیسیون متبوعش در خصوص اغتشاشات اخیر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه به همکاری اش با این تیم ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور با اشاره به حضور آگاهانه مردم و علما و مراجع در محکوم نمودن اهانت به حضرت امام خمینی (ره) در دی ماه 56 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- مک او اس یکی از سیستم های عاملی است که می توان اصطلاح سهل ممتنع را برای تجربه کاربری آن به کار برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- شرکت هیوندای پس از توافق با یک شرکت آمریکایی در زمینه پیشرفت تکنولوژی از عرضه خودروهای خودران خود در سال 2021 میلادی به بازارها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- جمشید هاشم پور امسال با فیلم های سینمایی "هایلایت" و "دارکوب" راهی جشنواره فیلم فجر شده است. این بازیگر سینما در آستانه 74 سالگی همچنان جزو بازیگران پر کار سینما محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری شهرستان قرچک ضمن بیان اینکه با هوشیاری نیرو های انتظامی و امنیتی هیچ پرونده ای درباره اغتشاشات اخیر در شهرستان قرچک تشکیل نشده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- پس از حادثه تلخ و تاسف بار حریق نفتکش ایرانی و مفقود شدن تعدادی از دریانوردان ایرانی هشتگی در اینستاگرام و توییتر به راه افتاده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نشریه وال استریت ژورنال گزارش داد در حالیکه اسپیس ایکس از آزمایش موفقیت آمیز موشک فلکون-9 خبر داده و ایلان ماسک به عنوان مدیر اجرایی این شرکت در صفحه توییتر خود درباره این آزمایش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک بازیکن ایتالیایی ممکن است جایگزین کوتینیو در لیورپول شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- کشور ترکیه که به علت وضعیت جغرافیایی خاص یکی از پرباران ترین کشورهای منطقه خاورمیانه محسوب می شود، در سال آبی جاری با کاهش بارش ها، درگیر شدیدترین خشکسالی 40 سال اخیر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مهاجرانی در واکنش به فیلم منتشر شده از جلسه خبرگان رهبری گفت: صمیمیت و برافروختگی که در سیما و سخن و حرکات (حضرت) آیت الله خامنه ای در این فیلم دیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری دزفول گفت: با وساطت و تلاش اعضاء شورای حل اختلاف این شهرستان، قاتل پای چوبه دار با رضایت و عفو اولیای دم از قصاص رهایی یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: نماز همان بحث توحید است که خدا با آن ما را به زندگی موحدانه سفارش می کند. معنای زندگی موحدانه یعنی دور غیر خدا را خط کشیده و فقط با خدا معامله کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- شماره 7 پاریسی ها ممکن است در ژانویه به لیگ جزیره برود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- پس از جدایی فیلیپه کوتینیو از لیورپول حالا همه نگاه ها به آینده ستاره مصری این باشگاه انگلیسی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: گزارش زلزله غرب کشور تا یکی دو روز آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، رفتار جوانمردانه شیر مادر با بچه آهو و مراقبت از او در مقابل شیر های دیگر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امروز مطالب جالبی در مورد ملاقات عمو پورنگ با شاهرخ خان، تولد چهارقلوها در فسا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- کونته درباره گفته های اخیرش رد و بدل شده بین وی و مورینیو صحبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- در هفته نخست سال 2018 بیش از هزار مهاجر و آواره از طریق دریای مدیترانه وارد اروپا شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- اعضای کمیسیون مجلس با حضور در ساختمان مدیریت بحران شهرداری تهران از بخش های مختلف سازمان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل باشگاه خونه به خونه نسبت به خبر جدایی سرمربی این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل جبهه متحد زنان اصول گرا و کارآمد ضمن محکوم کردن حوادث اخیر و با سپاس و قدردانی از حمیت و همت ملت بزرگ ایران عزیز در خاموش کردن آتش فتنه جدید که توسط شیطان بزرگ آمریکای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- اصطلاح رد دادرس شامل مواردی می شود که قضات ذیربط با وجود یا حدوث شرایطی بایست از ادامه ی رسیدگی امتناع نموده و تداوم رسیدگی را در هر مرحله ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 افزایش سفر های داخلی و مشارکت عمومی در عمران کشور را از جمله دلایل اعضای این کمیسیون برای موافقت با افزایش عوارض خروج از کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیته اضطرار شرکت ملی نفتکش ایران گفت: با وجود تلاش ها و تماس های مکرر با دولت چین متأسفانه همکاری لازم برای اطفاء حریق در نفتکش ایرانی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- جک استراو، وزیر خارجه پیشین انگلیس که برای شرکت در اجلاس امنیتی تهران در ایران بسر می برد عصر روز سه شنبه 19 دیماه با علی اکبر صالحی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان مخالفت قطعی این باشگاه را با جدایی عبدالله زاده اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کوتینیو در اولین تمرین خود مورد استقبال گرم لوییز سوارز همبازی سابق خود در لیورپول قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امروز اخباری از آخرین قیمت خودروهای بازار و آمار خودروهای وارداتی مطلع می شویم و به معرفی تویوتا کمری 2018 و هیوندای نکسو می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- نماینده بیلیارد ایران در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی با شکست مقابل تیمی از مالزی از دور رقابت ها کنار رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- استاندار ایلام به منظور تشریح آخرین وضعیت سرابله با معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- زلزله ای به بزرگی 3.6 ریشتر هجدک را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه کمیسیون تلفیق در جریان بررسی لایحه بودجه 97 هزار میلیارد تومان برای نوسازی مدارس در نظر گرفته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- پیرو اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه درباره سخنان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در نشست خبری روز شنبه و در حاشیه جلسه این مجمع در جمع خبرنگاران بیان شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح به مطرح شدن بحث پیشنهاد میلیاردی باشگاه تراکتورسازی به بازیکنان سرباز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- آزادی هفتاد نفر دیگر از متهمان آشوب های اخیر، طرح دعوی بانک های استان لرستان علیه دولت آمریکا، ثبت بیش از 67 هزار شرکت در مازندران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز سه شنبه نوزدهم دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان جلوگیری ارتش سوریه از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به ریف دمشق و واکنش رئیس جمهور ترکیه به اتهام زنی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امروز اخباری از قتل دوست بخاطر بدهی، حمله اوباش به مامور ناجا و آتش گرفتن کامیونت در حال حرکت می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهایی رقابت های لیگ برتر بسکتبال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس مطالعات صورت گرفته، کاهش نور در زمستان یکی از علل مهم ابتلا به افسردگی زمستانی است که زنان بیش از مردان از آن رنج می برند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- آیا می دانستید کدئین برای کودکان خطرناک است؟ پس از بررسی گزارش های 50 سال گذشته، سازمان FDA نتیجه گیری کرد که کدئین و ترامادول به هیچ عنوان نباید برای کودکان و نوجوانان تجویز شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص تغذیه با اشاره به علائم ایجاد زخم معده گفت: احساس درد در بیماران زخم معده و رفلاکس، متفاوت است؛ ولی رعایت عادات غذایی شان شبیه به هم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- نوزدهمین روز از دی ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به جشنواره کنسرت بفروش ها و ناامیدی بازیگر اخراجی ها از سینمای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- مشاور برنامه ریزی فیفا در حوزه استراتژیک برای بازدید از فدراسیون فوتبال و امکانات باشگاه ها وارد ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- فایک بولکیا، بازیکن جوان اهل برونئی باشگاه لسترسیتی، ثروتمندترین فوتبالیست حال حاضر دنیاست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- گوشت های فرآوری شده می توانند خطر ابتلا به برخی سرطان ها را افزایش دهند و در کل سلامت تان را به خطر بی اندازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- اگر اکنون بیش از هر زمان دیگر میل به پرخوری در شما تقویت شده است، در این روند شاید شما مقصر نباشید. برخی از کمبودهای تغذیه ای منجر به افزایش اشتها و میل به زیاده خوری در افراد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- جنگنده های سعودی ساعاتی پیش چندین خودرو در استان تعز یمن را هدف قرار دادند که در پی این حمله 12 غیرنظامی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش گفت: انجام برنامه های فرهنگی باید به نیرو های وظیفه سپرده شود چراکه آنها ظرفیت بالایی در نیرو های مسلح هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری درباره قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت مسکن در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کاخ کرملین می گوید که مسکو نیروی نظامی کافی را در سوریه برای مقابله با حملات تروریستی احتمالی در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- در پی اجرای طرح شناسه دار کردن تلفن های همراه، کاربرانی که گوشی های آنها ثبت نشده باشد، پیامک غیر فعال شدن آن را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- به تازگی در یکی از خیابان های تهران خودروی کلاسیک و کمیاب پونتیاک "GTO Convertible 1968 " دیده شد.