جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۷:۵۱Oct 2018 19

خبرهای میزان 23 دی 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 میزان 27 دی 1396 میزان 28 دی 1396 میزان 29 دی 1396 میزان 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب برای تاریخ می گویم ، گفت: جلد سوم خاطرات محسن رفیق دوست در آستانه انتشار است؛ این بخش از خاطرات به دهه سوم انقلاب اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- چگونگی خواندن نماز مستحبی باران به هنگام خشکسالی و کم شدن سفره های آبی را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم اظهار کرد: در دومین جلسه کمیته هیات انتخاب رسانه برتر آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در موشن گرافیک نشان فتح ماجرای دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- ساخت موسیقی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا توسط کارن همایونفر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- در حال حاضر بیش از 76 میلیون نفر یارانه دریافت می کنند که با وجود کاهش بودجه این قسمت در سال آینده نیمی ازاین افراد از گردونه حذف خواهند شد و منابع آن در طرح های عمرانی هزینه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- پس از چند خبرگزاری و رسانه، خبرگزاری میزان، سازمان فضای مجازی سراج و پایگاه خبری مشرق به پویش(کمپین) خبرخوب پیوستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پروفسور 'قمر آقا' استاد روابط بین الملل در هند گفت جهان باید برجام را به عنوان یک توافق هسته ای کارساز و یک اتفاق تاریخی بی نظیر بین ایران و جهان حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه راسیسکایا گازتا ارگان دولت روسیه نوشت: در طرح دکترین هسته ای آمریکا که توسط نشریه هافینگتون پست منتشر شده است، به برتری هسته ای روسیه بر آمریکا اشاره شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات مدیره انجمن سرطان ایران با اشاره به انواع فراوان سرطان در دنیا، گفت: تضمین سلامت مردم جهان در گرو مطالعات سلولی مولکولی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امروز مطالبی در مورد قیمت رنو استپ وی و میتسوبیشی در بازار ایران و رونمایی از BMW X2 و تویوتا GR می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران با روش نانوحکاکی موفق به ساخت کوچکترین اسپینر جهان شدند؛ برای این کار سیال ویژه ای توسط ماشین نانوحکاکی صلب شده و به صورت اسپینر در می آید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار فناوری امروز مطالبی از سنگی قدیمی تر از خورشید، مشخصات گلکسی اس 9 و عرضه نسخه های قدیمی IOS میخوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارتش پاکستان گفت: مهاجران افغانستانی از کمپ های موقت که برای اسکان آن ها در پاکستان است به عنوان مخفی گاه برای عملیات تروریستی استفاده می کنند بنابراین باید هر چه زودتر به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- با مصرف " تخم بالنگو" که در درمان ناراحتی های گوارشی بسیار موثر است، می توانید میزان سلامت معده خود را تست کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی دانشگاه تهران از دو طرح جدید این دانشگاه برای حمایت از دانشجویان و انجمن های علمی خبر داد و گفت: وقت آن است که انجمن های علمی وارد فاز جدیدی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: نزدیک به 9500 انجمن علمی در قالب اتحادیه های مختلف تعریف شده و فعالیت دارند که گسترده ترین تشکل ها انجمن های علمی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: شوراهای اسلامی شهرها باید رویکرد اصلی خود را تصویب طرح هایی که گره از کار مشکلات مردم برمی دارد، قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در سازمان برنامه و بودجه مصوب شد تا درآمدهای موزه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- موافقت نامه حمل و نقل هوایی ایران و عراق توسط وزیر حمل و نقل عراق و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران به امضاء رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- 12 نکته اساسی در مورد سود سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- از ابتدا سال آبی جاری تا کنون استان گیلان با 344 میلیمتر بارش و استان خراسان جنوبی با یک میلیمتر بارش پرباران ترین و کم باران ترین استان کشور گزارش شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- به تازگی فیلم جدیدی از پرواز یک شی ناشناس پرنده در آسمان مکزیک منتشر شده است و یک کارشناس این حوزه مدعی است که بیگانگان به طور روزافزونی ما را نظارت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام بندانی از تلاش اعضای شورای حل اختلاف شعبه 19 زاهدان و نجات دو نفر از مجازات قصاص خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر اطلاعات گفت: حضور بموقع و هوشیاری مردم و نهادهای دخیل در امر امنیت موجب شکست دشمنان در ناآرامی های اخیر و جلوگیری از تکرار حوادث گذشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام سید حسن خمینی نسبت به سرنوشت نامعلوم خدمه کشتی نفتکش سانچی در اینستاگرام خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس نتایج سرشماری حیات وحش در مناطق مختلف طبیعت خراسان رضوی، مشخص شد جمعیت گونه های جانوران علفخوار در این خطه امسال نسبت به پارسال 8 درصد بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسلما پیری بخشی از واقعیت زندگی است اما بکارگیری روش هایی مانند جراحی پلاستیک و یا استفاده از کرم ها و لوسیون های گرانقیمت، تنها راه برای جلوگیری از این فرایند طبیعی نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تجاوز به چپ یک پژو 405 سه سرنشین آن را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرماخوردگی نشانه هایی دارد که همه می شناسند، اما این بیماری رایج نشانه هایی هم دارد که هرکسی درباره آن نمی داند و در این مطلب سعی داریم شما را با آن ها آشنا کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان آلمانی متوجه شده اند واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به فست فود، شبیه واکنش به عفونت هاست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- براساس آمار منتشر شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در آذر ماه سال جاری ایران ایر، بالاترین میزان تاخیر را برای خود به ثبت رسانده و در این میان ایرلاین آسمان با 1028 پرواز رکورد دار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: از ابتدای همکاری های تجارت دریایی این بندر با کشور قطر (خردادماه امسال) تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه با بیان اینکه به هیچ وجه آژانس درخواست بازرسی از مراکز نظامی ما را نداده است و اگر نیز چنین درخواستی کند ما اجازه نمی دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- رقابت بر سر ساخت شارژهای بی سیم روز به روز در حال افزایش است و شرکت های فناوری در "نمایشگاه دستگاههای الکترونیک مصرفی" (CES) از پدهای مبتنی بر تماس و ابزارهایی که می توانند گوشی شما ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- بیل گیتس و مارک زاکربرگ ، از ثروتمندترین مردان جهان، لیست 14 کتاب مورد علاقه خود را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان علوم پزشکی دانشگاه لوکزامبورگ اعلام کردند نشانگر زیستی جدیدی برای تشخیص سرطان روده بزرگ و راست روده یافته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- سمفونی آب و آتش ادامه دارد، یک هفته از تراژدی حریق سانچی گذشت و دست های دعا بالاتر از دود سیاه تمام نشدنی این نفتکش رو به آسمان کشیده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از دستگیری باند 5 نفره سارقانی خبر داد که طلاهای منازل در شهر" بوشهر" را سرقت می کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: اخبار منتشرشده مبنی بر واریز نشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- شهر هوشمند شهری است 24 ساعته که امور شهری در تمام شبانه روز در ان جریان دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- الناز شاکردوست بازیگر سینمای ایران امسال می توانست با دو فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شود اما بعد از اعلام اسامی آثار بخش سودای سیمرغ مشخص شد که شاکردوست این دوره از جشنواره را از دست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از آخرین شرایط خود در تیم باشگاهی اش به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب ورزقان با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات عاجل از ناحیه مسئولین ذیربط درخصوص زباله های شهری و پسماندهای بیمارستانی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- زلزله ای به قدرت 4 و نیم دهم ریشتر، مناطقی در استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: احتمال دارد جعبه سیاه نفتکش در چین بازخوانی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- هنر صنعت فرش سالیان زیادی است که نقش مهمی در صادرات غیر نفتی ایفا می کند اما، آنچنان که باید مورد توجه قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه شبکه خبری الجزیره در گزارشی ضمن اشاره به حمله روز گذشته یک فرد ناشناس به دختر 11 ساله مسلمان در شهر تورنتو کانادا پرداخته و از افزایش حملات اسلام ستیزانه در این کشور از سال ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالبی در مورد کتاب جنجالی آتش و خشم در کاخ سفید ، افزایش حقوق و عیدی کارگران می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پچ امنیتی iOS 12.2.2 که برای محافظت در مقابل نقص امنیتی Meltdown و Spectre منتشر شد، باعث کند شدن دستگاه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در یادداشتی نسبت به شکست این تیم در دربی اصفهان و حواشی این دیدار واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور گفت: در شرایطی که عده ای دائماً در صدد ترویج فضای منفی و سیاه نمایی در جامعه هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- دومین روز از تمرینات ریکاوری اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان هفته نوزدهم لیگ برتر در مجموعه PEC برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- با توجه به مواد 34 و 35 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب 1392 طرح تقاضای دستور موقت باید متضمن 7 ویژگی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- ناکامی های اخیر سفیدپوشان مادریدی با شکست خانگی مقابل ویارئال تکمیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارگردان سینما و تلویزیون گفت: اشتیاق صد در صدی به حضور در جشنواره فیلم فجر دارم اما موقعیت ساخت فیلمی برای این رویداد پیش نیامده تا در آن حضور پیدا کنم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه الغرافه قطر با ارسال نامه ای رسمی از باشگاه پرسپولیس خواست تا ITC مهدی طارمی را صادر کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس گفت:کنفرانس بین المجالس کشورهای اسلامی باید تحرک بیشتری درخصوص حمایت از مسلمانان داشته باشد و امیدواریم که درهمین اجلاس بتوانیم مواضع محکمی در دفاع از حقوق مسلمانان اتخاذ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- آبی پوشان لندنی در دیداری خانگی در تقابل با روباه ها به کسب یک امتیاز رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سیستم های کمکی ترمز را می توان یکی از مهم ترین سیستم ها در خودرو دانست، به صورتی که می تواند در بسیاری مواقع جان انسان را نجات دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب از قیمت 206 صندوقدار در بازار، قیمت خودروهای داخلی و افزایش قیمت تویوتا در ایران می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۲    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گل های ناجوانمردانه در مستطیل سبز را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان یولیان ناگلسمان در خانه وردربرمن قعرجدولی به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- رهبر جنبش اسلامی نیجریه پس از حضور در بیمارستان اجازه یافت با خبرنگاران گفت وگو کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اطلاعات گفت: حضور بموقع و هوشیاری مردم و نهادهای دخیل در امر امنیت موجب شکست دشمنان در ناآرامی های اخیر و جلوگیری از تکرار حوادث گذشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- عکس های امروز ناسا به نگاه تلسکوپ پرتو ایکس "چاندرا" به مرکز یک کهکشان در صورت فلکی "خرچنگ" و آخرین عکس کاوشگر "جونو" از مشتری اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر اندیشکده مطالعات اجتماعی و محیط زیست گفت: با اجرای طرح های غلط محیط زیستی خوزستان به زودی خالی از سکنه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- دکتر غلامزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان فارس گفت: نمونه گیری ژنتیک از خانواده کاپیتان و سه خدمه دیگر نفتکش حادثه دیده ایرانی در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی فارس صورت پذیرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های عراقی از حمله در میدان عدن در شمال بغداد (ورودی کاظمین) خبر دادند و نوشتند: آمار اولیه انفجار کاظمین پانزده شهید و زخمی اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بیست و سومین روز از دی ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به مصادره رضا عطاران و بازی نکردن در آدم فروش و تئاتر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مقدمات حج 97 فراهم شده است، تصویر هوایی جدید از نفتکش ایرانی، گنجینه کاشی های رنگارنگ ایران در محاصره آب و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم داخل سالن ایران برای حضور در هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی داخل سالن ایران، از جانب سخنگوی سازمان تیم های ملی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب از ماجرای به دام افتادن راننده شیطان صفت، گروگان گیری 13 ساعته 5 تبعه خارجی در ایرانشهر و خون بازی دارو دسته موادفروشها در تهران می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های عراقی از حمله در میدان عدن در شمال بغداد (ورودی کاظمین) خبر دادند و نوشتند: آمار اولیه انفجار کاظمین پانزده شهید و زخمی اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال الخور در روزی که هافبک ایرانی اش را در اختیار نداشت مقابل الریان تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- حداقل ده پلنگ مختلف شامل 6 پلنگ بالغ و 4 توله در پارک ملی بمو حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بکارگیری پارامترهای موثر هتل داری ازجمله عواملی است که می تواند صنعت گردشگری پایدار را توسعه داده و در بهبود وضعیت مقاصد گردشگری کاملا تاثیر گذار باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع کلمبیایی جدید آبی واناری ها ظاهراً نسبت به دیگر خرید جدید این تیم محبوبیت بیشتری دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که این سازمان امروز (شنبه) با عراق یک تفاهم نامه جدید حمل و نقل هوایی امضا کرده است که می تواند به افزایش تعداد این پروازهای برنامه ای دو کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- تمرینات تیم ملی فوتسال کشورمان برای بازی دوستانه مقابل بلاروس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در مکالمه تلفنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اخذ گزارش وی از آخرین وضعیت مهار آتش سوزی نفتکش سانچی تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز شنبه 23 دی ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که مهم ترین آنها را می توان افشای رسوایی جنسی رئیس جمهور آمریکا و حمایت وزارت خارجه روسیه از توافق هسته ای نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصادف حین ارتکاب قتل،تکذیب راه ندادن بیماران مانتویی به بیمارستان خاتم الانبیا(ص)، ماندن گردشگران خارجی پشت در موزه های کشور،خواستگاری یک زن از زنان در آشتیان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران فردا (یکشنبه) با شش دیدار پیگیری می شود و 20 داور و ناظر وظیفه قضاوت و نظارت بر این دیدارها را بر عهده دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- سی و نهمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی امروز کار خود را در تهران آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از گیر افتادن مسافران قطار پس از بارش سنگین برف در کشور ژاپن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان چند تیم از جمله ایتالیا را برای انجام بازی دوستانه در فروردین ماه 97 پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری از اساتید حوزه علمیه اصفهان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۵    
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- زردپوشان جزایر قناری در دیداری خارج از خانه شکست سنگینی را متحمل شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای ارتش ترکیه پایگاه های شاخه نظامی حزب اتحاد دموکراتیک(PYD) را در شمال سوریه هدف حمله قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت های جام جهانی 2018 اطلاعیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری اعلام شد که بر این اساس، سه گزارش نظارتی مجلس از عملکرد اقتصادی دولت در صحن علنی قرائت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری درخصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو 206 صندوقدار، قیمت انواع آبزیان و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دپارتمان بین الملل فدراسیون فوتبال اعلام کرد مدارک 4 نماینده ایران در آسیا ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- سیدمهدی رحمتی کاپیتان نیمکت نشین تیم فوتبال استقلال تهران، در اقدامی عجیب، تمام پس ت های اینستاگرامی خود را حذف کرد!