چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۲:۲۴Nov 2018 14

خبرهای میزان 2 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- من مخالف وادار کردن کودک زیر هفت سال به هرگونه فعالیتی حتی آموزش قرآن هستم. خودم حافظ کل قرآن هستم و در 12 سالگی قرآن را حفظ کردم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرهنگسرای بهمن از 6 بهمن ماه میزبان نمایشگاه نقاشی گروه تله روایی هنر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ولایت ننگرهار در پارلمان افغانستان اعلام کرد جامعه جهانی و دولت کابل با وجودی که داعش را دشمن می پندارند اما برای سرکوب این گروه تروریستی اقدامی انجام نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سیگار کشیدن نه تنها به شما آسیب وارد می کند، بلکه بر نسل های آینده شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیش از 400 کارمند سازمان ثبت احوال پاکستان (نادرا) از سال 2005 تقریباً برای 72 هزار نفر از اتباع خارجی کارت شناسایی ملی این کشور را صادر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- سروزیر ایالت پنجاب پاکستان با انتقاد از عملکرد احزاب مخالف دولت حزب نواز اعلام کرد پس از پیروزی در انتخابات آتی مشکلات مردم را در شهرهای کراچی و پیشاور حل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری چچن گفت که واشنگتن افغانستان را اشغال کرده و مسئولیت پایان جنگ و استقرار صلح در این کشور را به عهده گرفته است اما آمریکا تاکنون در این زمینه هیچ پیشرفتی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری لیبی اعلام کرد:انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در بنغازی لیبی منجر به کشته شدن 11 تن و زخمی شدن ده ها نفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- گرانترین فراری دنیا در در حراجی "RM Sotheby" با قیمت 17.99 میلیون دلار به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سفیر جدید افغانستان در آنکارا گفت: رئیس جمهور ترکیه می تواند پاکستان را برای کمک به افغانستان برای برقراری صلح و ثبات در این کشور تشویق کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- ارتش پاکستان برای حفاظت از پروژه کریدور اقتصادی چین پاکستان (سی پک)، خط لوله گاز، پل ها و سدها، تجهیزات حساس و مرزهای کشور یک پهپاد بومی به نام عقاب ساخته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- صادقی گفت: برای تخریب مسجد تاریخی صاحب الزمان(عج) در مشهد هیچ گونه حکم یا موافقتی از سوی دادگاه صادر نشده و به هیچ وجه موافقتی در زمینه تخریب این مسجد از سوی دادگستری و از طریق حکم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- نارندا مودی نخست وزیر هند با اعلام اینکه دهلی نو به دنبال منزوی کردن پاکستان نیست تاکید کرد، به جای خصومت، هند و پاکستان می توانند با هم برای غلبه بر فقر و تروریسم کار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه پاکستان، اتهامات دولت افغانستان در خصوص دست داشتن اسلام آباد در حمله به هتل اینترکانتیننتال کابل را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفاتر خدمات الکترونیک قضایی قوه قضاییه گفت: 1700 دفتر خدمات الکترونیک در کشور در حال فعالیت هستند و با توجه به وضعیت موجود برنامه ریزی شده و تعدد حوزه ها و نقطه های قضایی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی فرماندهی پلیس هرات گفت: نیروهای امنیتی پلیس هرات پس از بررسی های اطلاعاتی خود موفق به بازداشت یک عضو اصلی طالبان که سازماندهی ترورهای هدفمند در هرات از سوی وی صورت می گرفت، شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری جاعل عنوان و کلاهبردار 5 میلیاردی که با معرفی خود به عنوان نماینده یک موسسه خیریه از 17 شهروند کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف اختلاس در یکی از شعب بانکی شهرستان روانسر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- این روزها جنوب استان کرمان، وضعیت مناسبی ندارد و غلظت ریزگردها در ریگان به 32 برابر حد مجاز رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- شاعر که تا چندی پیش برای ادامه تحصیلات در ایالت ماساچوست آمریکا به سر می برد، در مصاحبه ای که پس از بازگشت به ایران انجام داده تنها، دلیل برگشت خود را حفظ دین و حجاب عنوان کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب لیستی از رکوردهای عجیب ایران در دنیا و نمونه های جالبی از رکوردهای ایران در جهان را برای شما توضیح خواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های افغانستان از ربوده شدن یک کارمند زن سازمان ملل متحد در شهر کابل خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- هنگام مراجعه اشخاص با شکایت از "چاقی" ابتدا باید شخص را نسبت به وجود "چاقی مفید و چاقی مضر" توجیه کرد و سپس تدبیر یا تدابیر لازم را اعمال کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک سرماخوردگی معمولی و آنفلوآنزا از چندین جهت شبیه یکدیگرند، به طوری که تشخیص آن ها از یکدیگر در مراحل اولیه تقریبا سخت است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک تفاوت ساختاری بین اعتراضات در ایران و اعتراضات روز یک شنبه مردم آمریکا وجود دارد و آن این که پشت اعتراضات مردم آمریکا هیچ دولت خارجی و هیچ سرویس امنیتی ای که ریشه در یک دولت مخالف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون شورای عالی امنیت ملی گفت: در کشورهای توسعه یافته بودجه رفع آسیب های اجتماعی 20 دلار است اما در کشور ما کمتر از نیم دلار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- پلیس هند روز دوشنبه اعلام کرد عبدالسبحان قریشی یکی از تحت تعقیب ترین تروریست ها که معروف به 'بن لادن هند' است را در منطقه قاضی پور دهلی نو دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه گفت که با همتای کویتی خود در خصوص صادرات گاز به این کشور مذاکره کرده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- مجلس سنای آمریکا طرح تأمین بودجه موقت دولت این کشور را تصویب کرد و به این ترتیب تعطیلی دولت فدرال پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- روزانه 500میلیون سلول پوستی از بین می روند و کل لایه خارجی پوست، هر 2 تا 4 هفته یک بار با سلول های تازه و جدید جایگزین می شوند؛ با وجود این چرا شاهد نشت و خارج شدن خون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک تحلیلگر مسائل اجتماعی اظهار داشت: در بررسی و تحلیل موضوع مشارکت اجتماعی بدیهی است که اجرا کنندگان این مشارکت یعنی افراد را نیز مورد بررسی قرار دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- در فیلم های سینمایی همیشه مشاهده کرده ایم که یک خودروی خاص وجود دارد که در خشکی و هم در آب به خوبی حرکت می کند. حالا این ایده از دل فیلم ها به دنیای واقعی وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در یک گفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم ایران اسلامی، اصول، خط مشی و برنامه دولت دوازدهم در حوزه های اقتصادی، اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاملات شرکت های بورسی در شرایط خاصی متوقف می شود، در این صورت به اصطلاح نماد شرکت بسته می شود، پس از خروج از وضعیت خاص و بازگشایی نماد شرکت، داد و ستد سهام شرکت از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "چهارراه استانبول" به کارگردانی "مصطفی کیایی" امسال برای حضور در بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شده و برای کسب جایزه در بخش های مختلف به رقابت با دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا های حل اختلاف گلستان از حذف ثبت دستی پرونده در شعب 4 شورای حل اختلاف با راه اندازی شبکه فیبر نوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون جهانی فوتبال استفاده از کمک داور ویدئویی در جام جهانی 2018 را به طور رسمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- جراحان فرانسوی برای اولین بار در تاریخ، عمل پیوند مجدد صورت را بر روی یک بیمار انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بررسی نرخ دلار در یک ماه اخیر نشان می دهد که این ارز در طول ماه مورد بررسی 346 تومان افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ و خانواده وی یک سال را در کاخ سفید در حالی سپری کردند که ملانیا ترامپ به عنوان نخستین زن خارجی که بانوی اول آمریکا شده کمترین محبوبیت را بین تمامی بانوی نخست ها در کاخ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ترکیه همان اشتباهی را مرتکب شده که رژیم عربستان در یمن مرتکب شده است و اگر وارد باتلاق جنگ در سوریه شود خروج برایش مشکل خواهد بود و به همین دلیل در آینده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از قیمت 2 میلیونی بلیت سینما در تهران، خالکوبی های دردسرساز جنایتکار فراری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ستاره خط حمله تاتنهام عنوان بهترین بازیکن سه شیر در سال 2017 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی قائم شهر از کشف 299 عدد سکه قدیمی متعلق به دوره ساسانی و دستگیری 3 قاچاقچی اشیا عتیقه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: نوه دختری پیامبر اسلام(ص) در زمانی که ننگ بودن دختر هنوز در اذهان وجود داشت متولد می شوند و نامی که بر او نهاده می شود زینب به معنای زینت پدر است تا کاملا این ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- لیست نهایی تیم ملی ایران در رقابت های دوومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- عوامل بسیار زیادی هستند که در تصادفات موثر هستند اما یکی از غافل گیر کننده ترین و عجیب ترین آن ها در شروع فصل بهار رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیش بینی می شود، قیمت ارز در روز های آتی کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- باخورد گسترده حمله تروریستی به هتل کانتیننتال کابل ؛ تیر باران 18 نیروی مردمی توسط طالبان در بلخ ؛ آمریکا متهم به آگاهی از برنامه حمله در کابل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تمساح های پارکی در کارولینای شمالی که با بیرون گذاشتن پوزه های خود از دریاچه یخ زده به حیات خود ادامه می دهند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- به علت بروز پدیده گرد و غبار، فردا مدارس در چند شهر استان خوزستان در نوبت عصر تعطیل اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- در روز اول رزمایش مشترک محمد رسول الله (ص) ارتش راکت دقیق زن لبیک یک و توپخانه متحرک هجومی با موفقیت اهداف تعیین شده را مورد اصابت قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران وسریلانکا را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) از محرومیت سه ورزشکار از رشته های فوتبال، کشتی و دوومیدانی به دلیل استفاده از مواد ممنوعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد:محمد جواد ظریف به علت اجرایی شدن ساختار جدید وزارت خارجه و اهمیت نظارت بر این موضوع تصمیم گرفتند که در این روز ها در تهران باشند و برنامه ای برای سفر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره پرتغالی کهکشانی ها تصویری از خود منتشر کرد تا شدت آسیب دیدگی اش را به هواداران خود نشان دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان البرز با اشاره به پیش بینی کسری 45 میلیون مترمکعبی آب در سال 1400 برای استان گفت: مشخص نیست این کسری آب باید از کجا تامین شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس موسسه گنجینه ملی آب گفت: تا به امروز 122 روز از سال آبی را پشت سر گذاشته ایم و آمار متوسط و میانگین 49 ساله بلند مدت، حدود 60درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب از قیمت انواع خودروهای داخلی و وارداتی مطلع می شویم و در ادامه به معرفی اولین کوروت ZR1 و موستانگ بولیت می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- زمانی که نتانیاهو در حال سخنرانی برای نمایندگان احزاب مذهبی رژیم صهیونیستی بود، بسیاری از آنها چرت می زدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- عراقچی در گفت و گوی تلویزیونی در واکنش به برخی ادعاها در خصوص مذاکره موشکی ایران با آلمان و انگلیس گفت:ما با هیچ کشوری در خصوص مسائل موشکی مذاکره نکرده ایم نمی کنیم و نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان درگذشت دکتر محسن سلیمانی رایزن فرهنگی ایران در بلگراد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- توصیه یک مسئول؛ دلار نخرید؛ قیمت ها پایین می آید، 15 هزار ایرانی به تماشای بازی های جام جهانی 2018 می روند؟!، استانی فراموش شده در غبار و .. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدافع پیشین قطر اس سی فردا مذاکراتی را با مدیران باشگاه پارس جنوبی انجام می دهد تا تکلیفش مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- ایران برای اولین بار در طول سال های گذشته در اجلاس جهانی داووس نماینده نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: تامین امنیت هر زائر ایرانی در عراق 17 دلار هزینه در بر دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- یازدهمین نمایشگاه گردشگری، بخشی قابل توجه از بضاعت ایران در این فراصنعت نوظهور را به میدان آورده تا بهترین فرصت ممکن برای هم اندیشی و هم افزایی را در این عرصه فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- نشست اعضای کمیته داوران با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار و در خصوص مصاحبه داوران و ناظران داوری تصمیمات مهمی اتخاذ شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب اخباری از کشف اعضای بدن انسان در سطل زباله، حمله آتشین به شهرداری منطقه 12 و اعتراف به تجاوز به 5 پسر می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید در حالی به تمرین امروز تیمش رفت که صورتش پانسمان بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان در اطلاعیه ای درباره شبهات مطرح شده نسبت به بودجه این نهاد پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیر تیم های ملی بسکتبال انتخاب و معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سازمان لیگ فدراسیون والیبال، تیم ساری 21 را تا اطلاع ثانوی از همراهی تماشاگر در دیدارهای خانگی این تیم محروم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- زمان نشست خبری پیش از بازی سرمربیان در هفته بیست ویکم مسابقات لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدافع سایپا در نیم فصل دوم برای استقلال خوزستان بازی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- احضار سفیر هند به وزارت امور خارجه پاکستان، خشونت ها در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان و جدال لفظی بین جناح مخالف با دولت بر سر اقدام خودسرانه پلیس علیه شهروندان پاکستان از مهم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز دوم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره برجام و سومین روز تعطیلی دولت آمریکا اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 2 بهمن ماه را در زیر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- 18 کشور برای حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در تبریز ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رأی به یک استفساریه، مصرف قلیان در قهوه خانه های مجوزدار سنتی را از مقررات ممنوعیت استعمال دخانیات در اماکن عمومی مستثنی کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه و در پی دیدار با مقامات انگلیس در جریان سفر به این کشور گفته است که پیشرفت هایی در جلب حمایت کشورهای اروپایی برای اعمال آنچه اقدامات تنبیهی شدیدتر علیه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- دو ستاره تیم های فوتبال آرسنال و منچستریونایتد سر از لیورپول در آوردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- سازمان حج و زیارت زمان ثبت نام قطعی از زائران برای حج 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم مد نظر سرمربی استقلال به دلیل یک مصدومیت قدیمی از ناحیه مچ پا در تست پزشکی این باشگاه رد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- دادستان کل کشور با صدور پیامی میلاد حضرت زینب (علیها السلام) و روز پرستار را به جامعه پرستاری کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهور آمریکا طی اظهاراتی در سرزمین های اشغالی گفت که توافق هسته ای با ایران فاجعه است و آمریکا این توافق بیمار را تایید نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو رانا و قیمت ترشیجات در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، فرار نظامیان سعودی از اطراف سلسله کوه های علیب نجران در پی حمله نیرو های یمنی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه پیشرفت طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه وزارت نفت چشمگیر بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دومین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به تغییر در نام مجموعه عموهای فیتیله ای اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جامعه جهانی باید از مردم آمریکا در تظاهرات و مقابله با دولت های شرور این کشور حمایت همه جانبه به عمل آورده و اجازه ندهند بیش از این مردم آمریکا و سایر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- تالاب انزلی یکی از بزرگترین زیستگاه های طبیعی جانواران در ایران محسوب می شود و هر ساله پذیرای تعداد زیادی از پرندگانی مهاجر است که از سوی کشورهای همسایه شمالی به ایران می آیند.