سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۵۱Nov 2018 20

خبرهای میزان 3 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر جلساتی صورت گرفته تا در صورت امکان دو مرحله باقی مانده از سود سهام عدالت به صورت یکجا به حساب مشمولین واریز شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سفیر اتحادیه اروپا در کابل از کمک 15.5 میلیون یورویی این اتحادیه به افغانستان برای برگزاری انتخابات سال 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر کانادا در سفری 6 روزه و به دعوت همتای هندی خود، ماه آینده به این کشور سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های پاکستان اعلام کردند که میزان فعالیت اکتشاف نفت و گاز در این کشور طی چهار سال گذشته، در مقایسه با دولت قبل 80 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- صندوق بین المللی پول در جدید ترین گزارش خود رشد اقتصادی هند برای سال 2018 را 7.4 درصد پیش بینی و اعلام کرد هند سریع ترین رشد اقتصادی را در میان کشور های درحال توسعه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سابق امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که پاکستان گروه های تروریستی را تجهیز می کند بنابراین آمریکا باید نوع ارتباط خود با این کشور را انتخاب کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم به پرداخت 2.1 میلیارد ریال جزای نقدی برای عامل قاچاق محموله سیگار و البسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار با هیئت اعزامی اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری کشور دانمارک با بیان اهمیت توجه به حقوق مالکیت های معنوی و نقش آن در توسعه اقتصادی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- آمریکا از پاکستان درخواست کرد اجازه دهد تدارکات ناتو از طریق بندر گوادر به افغانستان انتقال یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری میزان- وزیر دارایی افغانستان گفت: آمریکا قرار است 100 میلیون دلار به منظور کمک در بخش های زیربنایی، به ویژه در کار ساخت خطوط آهن و سردخانه های استاندارد به افغانستان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- متعاقب تشدید تنش واشنگتن - اسلام آباد، سفیر پیشین آمریکا در افغانستان گفت که واشنگتن در حال بررسی مسیرهای جدید برای اعزام نیرو و تجهیزات به افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۰۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- سلمان خان، امیر خان و شاهرخ خان، که به سه 'خان' افسانه ای و بسیار محبوب صنعت سینمای هند ( بالیوود) شهرت دارند به دلیل عدم دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بمبئی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- بتازگی چتری اتوماتیک برای خودرو ساخته شده که وسیله نقلیه را در برابر باد و باران و گرمای شدید حفظ می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- نارندرا مودی نخست وزیر هند روز سه شنبه در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه چهل و هشتمین نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس تغییر آب و هوایی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان به آمریکا درباره تلاش برای تضعیف کردن اسلام آباد هشدار داد و گفت: گویا واشنگتن فراموش کرده برای ارسال تدارکات ناتو هنوز هم از خاک این کشور استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر برخی شب ها نمی توانید به راحتی به خواب بروید، بی خوابی تان می تواند دلایل بسیاری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال می گوید، کشور باید تکلیف خود را با فوتبال روشن کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- در پی درگذشت محسن سلیمانی، نویسنده، مترجم و فعال فرهنگی، ادبی و بین المللی کشورمان، حوزه هنری به آشنایان و دوستداران این ادیب پیش کسوت تسلیت گفته و از خداوند متعال علو درجات برای آن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برنامه های این صندوق به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و با هماهنگی کانون های بازنشستگی تدوین می شود و این صندوق دیگر فرصتی برای آزمون و خطا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- عکساز دیرباز تا به امروز، ترکیب های سه نفره درخشانی در پیشانی خط حمله تیم های بزرگ وجود داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا قزوه گفت: باید فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی را بشناسیم و هنرمندان واقعی را ترویج کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- حدود 2 میلیون متر مکعب حقابه امسال به تالاب بین المللی کانی برازان مهاباد اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- براساس آمار پزشکی قانونی کشور در پاییز سال جاری 194 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در کشور جان خود را از دست دادند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- هیچ جای جنگ در کردستان را نمی توانیم پیدا کنیم که در آن اثری از رزم خالصانه پیشمرگ های کرد مسلمان نباشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، کسانی که در سال 97 بالای 15 میلیون تومان حقوق بگیرند، باید حداقل 2 میلیون تومان مالیات بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از ضبط خودرو و محموله قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: طرح دستگیری متهمان تحت تعقیب سنوات گذشته ادامه دارد و تعداد زیادی متهم تحت تعقیب شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- قرار است به منظور ثبت جهانی دیوار تاریخی گرگان، روستای سلمان فارسی جا به جا شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- پیش از آغاز رزمایش محمد رسول الله (ص)، اهدافی چون افزایش مهارت و آمادگی های دفاعی ، ارتقای روحیه سلحشوری کارکنان و انتقال تجربیات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- روستای تاریخی لافت یکی از محبوب ترین و جذابترین جاذبه های گردشگری جزیره قشم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- شهرستان پارسیان با برخورداری از حدود 90 کیلومتر مرز ساحلی مناطق زیبایی را در خود جای داده و می تواند در فصول مختلف گردشگران و طبیعت گردان را جذب کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرماندار ایالت کنتاکی آمریکا از وقوع تیراندازی در یکی از مدارس این ایالت خبر داد و اعلام کرد که در جریان این حادثه 2 نفر کشته و 19 فرد دیگر مجروح شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- با توجه به مطالعات 10 ساله برای توسعه شبکه اینترنت تلفن همراه نسل 5 در کشورهای پیشرفته، هم اکنون شبکه آزمایشی اینترنت نسل 5 در فنلاند موجود است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران از مدیرعاملی این بانک استعفا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- با انتشار اخباری از این که قانونگذاران کره جنوبی به دنبال وضع مالیات بر تجارت ارز دیجیتال هستند، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله در دیدار با فعالان حقوق زنان در این کشور، با اشاره به چالش ها و فرصت های بزرگ بر سر راه فعالیت زنان در اجتماع گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد:به آلمان و فرانسه می گویم هفته های آینده آخرین فرصت برای ایجاد تغییرات واقعی در توافق هسته ای خطرناک با ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل نظارت بر درمان وزارت بهداشت گفت: بسیاری از اعمال جراحی که مردم به سمت آن کشیده می شوند، واقعا غیر ضروری و در اثر مباحث روانی و ذهنی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: وقوع آلودگی نفتی در محدوده دریایی بنادر چابهار و کنارک در جنوب این استان صحت ندارد و تکذیب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در علم اقتصاد یک کالای عمومی کالایی غیر رقابتی و غیر قابل استثناء است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کمیته اضطرار آلودگی هوای استان البرز به دلیل قرار گرفتن کیفیت هوا در وضعیت هشدار به ویژه در کلانشهر کرج مرکز استان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: ذکر مقدس لاحول و لاقوه الا بالله برای چشم زخم و در امان ماندن از حسادت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب اخبار متنوعی از جمله جاماندن پنس در شکم بیمار و ساخت آدم خاکی به جای آدم برفی در خوزستان و افتتاح رستوران غذا ژاپنی دژاگه در آلمان می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی رغم اعلام هفته گذشته سازمان حمایت مبنی بر بازگشت نرخ محصولات لبنی به قبل از افزایش قیمت ها اما ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی سابق سپاه با بیان اینکه امروز نفوذ جمهوری اسلامی ایران در سوریه به معنای همراهی ما با ملت سوریه است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل استقلال می گوید تیمش برای جذب مهاجم خارجی، کیفیت را فدای سرعت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی با هواداران این تیم خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- نشت گاز در ایستگاه راه آهن چرینگ کراس در خیابان استرند در مرکز لندن و خروج حدود 1500 نفر در محدوده موجب هرج و مرج در این محله شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون ورزشی باشگاه استقلال خواستار رسیدگی به تخلفات احتمالی صورت گرفته از سوی مهاجم و رقیب آبی های پایتخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرشته طائرپور تهیه کننده فیلم "خاله قورباغه" گفت: مراحل نهایی پس از تولید فیلم سینمایی "خاله قورباغه" به پایان رسیده و فیلم برای دریافت پروانه نمایش به شورا ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری گلستان با تاکید بر این که تعیین تکلیف پرونده های مسن اولویت دادگستری استان است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب به معرفی سریع ترین استیشن ها می پردازیم و اخباری از لامبورگینی 13 میلیاردی و قیمت پژو 2008 می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تصویب پرداخت چهار درصد سختی کار به آتش نشانان برای دریافت مستمری سختی کار در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراکشی ها به طور رسمی از تمایل خود برای میزبانی مسابقات جام جهانی 2026 رونمایی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، حرکاتی خاص حین بازی فوتبال از زلاتان ابراهیموویچ بازیکین سوئدی را در دنیای فوتبالی مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- شکایات و دعاوی علیه شهرداری یا شهردار و پرسنل و مأموران شهرداری تحت عنوان تخریب یا تصرف عدوانی یا مطالبه خسارات ناشی از تخریب یا تجاوز، در دادگاه های عمومی قابل رسیدگی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم پارس جنوبی با برتری قاطعانه مقابل دانشگاه آزاد در آستانه دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب طرحی در این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن برای پرداخت بدهی بانکی خسارت دیدگان از حوادث غیرمترقبه مانند زلزله زدگان مهلت داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- روایت 9 سال پرستاری از تنها جانباز 100 درصد کشور،آنچه در پشت برج های بلند ریاض می گذرد،"قهوه خانه ها" از شمول اماکن عمومی مستثنی نشوندو ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان کمیسیون فرهنگی طرح تحقیق و تفحص از باشگاه پرسپولیس و استقلال را با حضور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال بررسی کردند و به آن رای مثبت دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 مجلس از اختصاص هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم مکزیکی وستهام مورد توجه عقاب های استانبول قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: صحبت کردن در مورد بازبینی برجام، بیانی وقیحانه و ناشی از توهم رییس جمهوری آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرکت گوگل قصد دارد تا ساختمان هوش مصنوعی خود را با هدف افزایش سواد دیجیتالی مردم فرانسه، در این کشور تاسیس کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم و هافبک آبی پوشان لندنی در بازی مقابل توپچی های لندن غایب خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از طرح مجلس برای اصلاح قانون تابعیت تا تکذیب بالمره مذاکره موشکی و قصه پرغصه دو تابعیتی ها .
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز سوم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به وقوع زمین لرزه ای 8 ریشتری در آلاسکا و اظهارات معاون ترامپ درباره اصلاح توافق هسته ای اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 3 بهمن ماه را در بستری خبری زیر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- 400 مورد اقدام عملی در حوزه حقوق عامه از سوی دادستان ها، انتقاد از تبدیل برخی اراضی کشاورزی به تالارهای عروسی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تیزر فیلم "سرو زیرآب" به کارگردانی "محمدعلی باشه آهنگر" در جشنواره فیلم فجر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مختاری از راه اندازی سامانه سجام (سامانه جامع اطلاعات مردمی) در استان قزوین خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم شکل آب به کارگردانی گیرمو دل تورو با نامزدی در 13 رشته پیشتاز نودمین دوره جوایز اسکار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از اختصاص 2000 میلیارد تومان به این سازمان به منظور پرداخت بخشی از بدهی ها به داروخانه ها و دانشگاه ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- نظامیان صهیونیست به سمت 2 جوان فلسطینی در ایست بازرسی زعتره در جنوب جنین تیراندازی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- کدو حلوایی سرشار از ویتامین A و C است، علاوه بر این، پتاسیم، زینک و بتاکاروتن موجود در آن این خوراکی مفید را تبدیل به یک ترمیم کننده جادویی برای موها کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- ثبت آگهی فروش یک دستگاه خودروی لوکس در سایت نظر شهروندخبرنگار ما را به خود جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رشد سریع مراکز عرضه کننده پیتزا های 5 هزار تومانی آن هم به همراه نوشابه رایگان، نشان می دهد که صاحبان این اغذیه فروشی ها با در نظر گرفتن شرایط رکود اقتصادی سعی کردند تا با کمترین قیمت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- 24 ساعت پس از مراسم تحلیف، رئیس جمهور آمریکا میلیون ها انسانی را برای خود خلق کرده بود که اصولاً وجود خارجی نداشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- دو بازیکن پیشین استقلال با این باشگاه برای دریافت مطالباتشان به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری قزوین گفت: یکی از چالش های موجود در حوزه بیمه وجود برخی تخلفات است به طوری که افراد در تصادفات ساختگی برای دریافت هزینه به بیمه مراجعه می کنند که برای این منظور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- فیلم شکل آب به کارگردانی گیرمو دل تورو با نامزدی در 13 رشته پیشتاز نودمین دوره جوایز اسکار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تیزر فیلم "سوء تفاهم " به کارگردانی احمدرضا معتمدی در جشنواره فیلم فجر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت مسکن در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به آخرین مصوبه این کمیسیون گفت: جدول تبصره (4) بند های (الف)، (و) و (ز) لایحه بودجه پس از تایید مقام معظم رهبری در کمیسیون تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- سومین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به تکذیب خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست و ساخت جذاب ترین فیلم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که عملیات نظامی این کشور تا بازگشت آوارگان سوری به کشورشان ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان باشگاه رم جایگزین مهاجم تیمشان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که میزان فروش بالای آیفون های 6 اس پلاس، 7 پلاس و 8 پلاس در ایالات متحده آمریکا، همگی نشان از محبوبیت صفحه نمایش بزرگ تر دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مشاور وزیر نیرو با بیان اینکه ظرفیت نیروگاه های کشور در سال نود و دو، 69 هزار مگاوات بوده خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور کارگاه آموزش تخصصی اداره ثبت اختراعات، علائم تجاری دانمارک درباره ضمانت اجرای حقوق مالکیت معنوی در ایران را برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سوزاندن کالری؛ کاهش ریسک سکته قلبی؛ افزایش سلامت قلب و عروق؛ تقویت ماهیچه ها از فواید استفاده از پله است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- افراد بسیاری هستند که بر سر مسائل و رویدادهای مختلف زندگی، به شدت نگران شده و نمی توانند این احساس خود را به خوبی کنترل کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- در حالیکه کمتر از 20 روز از انتشار کتاب آتش و خشم در درون کاخ سفید می گذرد، 5 ناشر ترجمه این کتاب را در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ثبت کرده و برای آن فیپا گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس بنیاد مسکن با بیان اینکه تا کنون هزینه 3هزار واحد کانکس را به متقاضیان پرداخت کرده ایم، گفت: با مستاجران در مناطق زلزله زده هم مانند مالکین برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی بازرسی الکترونیکی از کارگاه ها را تشریح کرد و گفت: 95 درصد لیست حق بیمه کارفرمایان، الکترونیکی ارسال می شود.