سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۶:۰۲Nov 2018 20

خبرهای میزان 5 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- خواجه آصف ضمن کم اهمیت توصیف کردن کاهش کمک های مالی آمریکا به پاکستان اعلام کرد: ما دیگر مانند گذشته به آمریکا اعتماد نمی کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تعدادی از خانه ها تاریخی ساری مرمت شده و تعدادی دیگر هم شناسایی شده ولی تاکنون به ثبت نرسیده است و خطر ازبین رفتن این بناهای ارزشمند را تهدید می کند که این موضوع نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- به رئیس جمهور گفته شده که در هنگام بازدید از مناطق زلزله زده چرا پیاده نشده در حالی که روحانی به دلیل کمبود جا بر روی ماشین با مردم صحبت کرد و گفت با تمام وجود برای مردم خدمت کنید و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- زندگی در حاشیه خلیج فارس همراه است با کار، تلاش و زندگی؛ این کرانه شمالی خلیج فارس از آغاز شروع زندگی تاکنون فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته و در گوشه گوشه ساحل نیز زندگی در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- افزیش فشارخون در اثر بارداری را مسمومیت بارداری یا پراکلامپسی می نامند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- برخی خانم ها در دوران بارداری دچار خونریزی بینی می شوند و بلافاصله به پزشکشان مراجعه می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- اولین دوره تربیت مربی نهج البللاغه که با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بود با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- آیا برای تان پیش آمده که عضلات تان ناگهان منقبض شوند و درد زیادی را تحمل کنید؟ این انقباضات دردناک، گرفتگی عضلانی یا اسپاسم عضلانی نامیده می شوند و اصلا هم شوخی بردار نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس و هیات همراه در هفتمین نشست مشترک پارلمانی ایران و اروپا شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، از پایان مصاحبه با پرسنل شناور چینی فله بر کریستال، توسط کمیته بررسی سانحه سانچی خبر داد و گفت: اطلاعات به دست آمده، محرمانه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگر با گرفتگی سینوس، سرماخوردگی، آنفلوآنزا، برونشیت، سینوزیت، آسم، آلرژی یا هر نوع عفونت تنفسی مواجه هستید، بخار درمانی می تواند بسیار مفید واقع شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی، دستورالعمل اجرایی منع پذیرش همزمان اموری که زمینه و موجبات نمایندگی و یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان را فراهم می آورد، در 4 بند ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- هیئتی از جنبش انصارالله یمن به منظور انجام گفت وگوهای سیاسی، عازم عمان شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ترکیه روز پنجشبه از پایگاه فرماندهی عملیات "شاخه زیتون" بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- هافبک آرژانتینی به تیم اینتر نمی رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یوونتوس به تلاش برای جذب مهاجم 16 ساله جنوا ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنان امروز رییس دستگاه قضا در مورد لزوم برخورد قاطع با قضات متخلف و انتشار تصاویر و اسامی آنها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- شرکت آئودی در رقابت با رقبای هم وطن خود در بازار چین باز هم از رقبا جلو زد تا عزم جدی خود برای یکه تازی در بازار چین را به رخ بکشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- هنری کیسینجر در نشستی با عنوان چالش های جهانی و راهبرد امنیت ملی ایالات متحده مدعی شد ایران به بزرگترین چالش کلیدی معاصر خاورمیانه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک سوم از کهکشان های عالم را کهکشان های برخوردی تشکیل می دهند؛ ولی به ندرت پیش می آید که حاصل برخی از این برخوردها، شکل آشنایی را در ذهن ما تداعی کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمای شدید همراه با باد و کولاک در قزاقستان ،باعث شده است تا برخی از حیوانات در حال حرکت یخ بزنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: خداوند عبادت را یکی از اهداف خلقت می داند. خداوند در آیه 21 سوره بقره می فرماید ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ترامپ بسیار تحقیر آمیز با سازمان ملل برخورد کرد، گفت: ترامپ و اوباما هر دو در اجرای تعهداتشان در قبال برجام صادق نبودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- با راه اندازی شبکه شتاب، تمامی کارت های عضو این شبکه با رعایت استاندارد ها می توانند از خدمات دیگر بانک های عضو این شبکه استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- با توجه به صراحت بند 2 ماده 11 قانون شورا های حل اختلاف، فقط دعاوی تخلیه اماکن مسکونی در صلاحیت شورا های مذکور بوده و سایر دعاوی با منشا عقد اجاره نظیر دعاوی بطلان و تأیید فسخ و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: در تولید دانه های روغنی و چغندر در کشور ظرفیت ما از اروپا بالاتر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- زمین لرزه ای به بزرگی 4.1 ریشتر حوالی هشتبندی هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز بیماریهای واگیر وزارت بهداشت گفت: تمام افرادی که در معرض ابتلای به آنفلوآنزا هستند و جزو گروههای پرخطر محسوب می شوند، واکسن تزریق کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرشاد مهدی پور مدیر مسئول روزنامه صبح نو با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود در واکنش به تصمیم رئیس قوه قضائیه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- آخرین دیدار دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان روز پنجشنبه در خانه والیبال تهران برگزار شد و تیم آبنوس با شکست شهرداری تبریز به نخستین برد خود در این رقابت ها دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- در پی اظهارات، عادل آذر، رئیس دیوان محاسبات مبنی بر واریز نشدن درآمد شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت به خزانه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- نیمار به عنوان برترین بازیکن ماه دسامبر لیگ فرانسه (لوشامپیونه) معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- صابر ابر بازیگر جوان سینمای ایران که سال گذشته دو فیلم متفاوت "ویلایی ها" و "تابستان داغ" را در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می دید امسال با وجود حضور در چهار اثر سینمایی از غایبان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به علی کریمی تبریک می گویم، سپیدرود جزو معدود تیم هایی بود که ضدفوتبال بازی نکرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نفرات راه یافته به دیدار فینال سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی (تاکنون) مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در پی صدور اولین حکم اعدام عراق علیه یک تبعه آلمانی به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش، سه زن فرانسوی نیز به همین اتهام در صدور حکم و احتمالا طناب دار در عراق به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- در چارچوب مرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ برتر بسکتبال، تیم پتروشمی در تهران مغلوب مهرام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- در ابتدای ماه جاری میلادی، شرکت چینی ویوو (Vivo) اولین گوشی هوشمند جهان با اسکنر اثر انگشت داخلی (درون صفحه نمایش) را در نمایشگاه CES لاس وگاس معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مقصر شکست مقابل صنعت نفت آبادان خود من هستم و باید بیشتر تلاش کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در حاشیه اجلاس داووس در سوئیس دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال پاس جنوبی جم گفت: خود داور (رضا کرمانشاهی) و کمیته داوران هم بروند و ببینند، اگر این حرکات خطاست، باید در هر بازی 10 تا 15 پنالتی گرفته شود!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم پارس جنوبی گفت: من هیچ وقت از رضا کرمانشاهی نمی گذرم و او را نمی بخشم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر انگلیس در سخنانی در نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس بر لزوم مقابله جدی شرکت های فناوری با نشر محتوا های غیرقانونی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بیش از سه ماه است که در ایران هستم و ندیده ام که داوری بد باشد و عملکرد آنها خوب بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- هافبک - مهاجم تیم استقلال شایعه جدایی اش از این تیم را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- گروهی از دانشمندان چینی با شبیه سازی یا کلون دو میمون با استفاده از کروموزوم های تنها یک والد مشابه فرایند شبیه سازی اولین پستاندار معروف به گوسفند دالی به دنبال کشف روش های جدید برای ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم استقلال گفت: این گل هم حاصل زحمت بچه ها بود که خوب توانستم کار کنم، دست تک تک هواداران را هم می بوسم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما امروز برای برد به زمین آمده بودیم، اما هرچه اتفاق بد بود برای ما افتاد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- در مرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ برتر بسکتبال، تیم شهرداری تبریز در بازی چهارم نفت تهران را شکست داد و کار را به بازی پنجم کشاند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: ایران 28 قرارداد جدید توسعه میادین نفت و گاز را با شرکت های خارجی طی 3 تا 4 ماه آینده نهایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دو برد اخیر برای ما خیلی روحیه بخش بود و امیدواریم که بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای ولایتی فراه گفت: علت اصلی هجوم طالبان به ولایت فراه، ناامن کردن مناطق مختلف فراه برای گسترش کاشت مواد مخدر و ترانزیت مواد مخدر در این ولایت و ایجاد چالش ها و جلوگیری از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی بعد از شکست سنگین شاگردانش در خانه استقلال، تیم داوری را به باد انتقاد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های صنعت نفت و سپیدرود با برتری شاگردان فراز کمالوند به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: از بازیکنان جوان مقابل نفت استفاده کردیم که نتوانستند خواسته های ما را اجرا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: نتایج ضعیفی که تیم ما در این فصل گرفته طرفداران از استادیوم دور شده اند و به خاطر اینکه این طرفداران به ورزشگاه برگردند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی جم در جریان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت نوین تهران گفت: فکر می کنم اولین شاگردی هستم که مقابل کریمی بازی کردم و نباختم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- ظریف در توییتر خود نوشت:این ایران بود که برای شکست دادن داعش به کمک مردم عراق و سوریه شتافت و این آمریکا و عربستان سعودی بودند که به داعش سلاح دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- نرخ طلا در روز جاری در کنار کاهش ارزش دلار، به بالاترین رقم در یک سال و نیم اخیر رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- جراح و متخصص پیوند رگ در بیمارستان مرکزی هرات از انجام اولین عمل پیوند رگ در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- آمار وزارت کشور فرانسه نشان می دهد در سه ماهه آخر سال گذشته میلادی تعداد شکایت ها بابت اذیت و آزار جنسی در این کشور به شکل چشمگیری افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران عکس جالبی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی جم در جریان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون امنیتی و سیاسی دادستانی کل کشور در گردهمایی روسای کل، دادستانها، معاونین اجتماعی و معاونین راهبردی دادگستری های سراسر کشوراظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه با تأکید بر نظارت مستمر بر مجموعه های قضایی در سراسر کشور به قضات متخلف هشدار داد که در آینده ، طبق برنامه ای خاص نام و تصویر آنان در رسانه ها منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرانسس مک دورمند برای فیلم "سه بیلبورد بیرون از ابینگ، میزوری"، سیرشا رونان برای "لیدی برد"، سالی هاوکینز برای بازی در "شکل آب" ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- گازگرفتگی در شهرستان های اصفهان، خمینی شهر وشهرضا جان دو شهروند را گرفت و سه نفر را هم راهی بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی جم در جریان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی آیینه بغل با بازی محمدرضا گلزار و کارگردانی منوچهر هادی در آستانه برگزاری جشنواره همچنان فروش خود را حفظ کرده و با اختلاف زیاد صدرنشین فروش هفتگی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های گسترش فولاد و نفت نوین تهران با برتری میزبان به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- تحلیلگران موسسه J.P. Morgan ظاهراً با شواهد تازه ای مبنی بر تقاضای پایین برای آیفون 10 اپل مواجه شده اند که می تواند به کاهش تولیدات این دیوایس منجر گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه با تأکید بر نظارت مستمر بر مجموعه های قضایی در سراسر کشور به قضات متخلف هشدار داد که در آینده ، طبق برنامه ای خاص نام و تصویر آنان در رسانه ها منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل روز پنج شنبه در گزارشی اعلام کرد که 13 میلیون نفر از مردم یمن نیاز به کمک های فوری دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گزارشی از نظر کودکان در مورد ترامپ رئیس جهمور آمریکا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: عوامل مختلفی برای تقویم آموزشی وزارت آموزش و پرورش مطرح بوده و نیاز است همگی این عوامل مختلف همه با هم دیده و پس از آن تصمیم گیری شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- نماز طلب باران به امامت آیت الله دستغیب و حضور مردم امروز 5 بهمن ماه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) اقامه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس آخرین نقشه گرافیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اتوبان تهران از عوارضی تا کرج با ترافیک سنگین خودرو ها روبرو است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- نشست شورای فنی تکواندو در خصوص نتایج اخیر تیم ملی هفته آبنده برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری میزان- هواوی که ظاهرا نام جدیدترین پرچم دار خود را P20 تعیین کرده بود، حال تصمیم دارد نام آن را به P11 تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری میزان- استاندار ایلام با بیان اینکه متأسفانه با پدیده ریزگرد ها مواجه هستیم، گفت: تاکنون بیش از 3 هزار و 600 هکتار زمین های بیابان درختکاری شده و هم اکنون نیز به شدت دنبال ادامه طرح بیابان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۶    
خبرگزاری میزان- معاون اول قوه قضاییه در گردهمایی روسای کل، دادستانها، معاونین اجتماعی و معاونین راهبردی دادگستری های سراسر کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- اساتید و کارشناسان حوزه سینما، مترجم و دانشگاهیان حاضر در نشست معرفی کتاب بازاریابی فیلم نوشته فینولا کریگان ترجمه دکتر محمد سروی زرگر با بیان اینکه بازاریابی حلقه مفقوده سینمای ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- کتاب "زیر چتر ابر" مجموعه شعر شاعر انقلابی "مهدی شهابی" است که با درونمایه مدح شهدا و معصومین، اشعار اجتماعی، اعتراضی و عاشقانه از سوی نشر سوره مهر به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- رییس مرکز بیماری های واگیر وزارت بهداشت: تزریق واکسن آنفلوآنزا برای گروه های پرخطر ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- در قلب قدیمی ترین محله پراگ، یک خیابان باریک است که دو نفر هر چقدر هم سخت تلاش کنند نمی توانند همزمان از آن عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرام سرلشکر قاسم سلیمانی با اشاره به سخنرانی اخیر ایشان نوشت: یک زلزله 5 ریشتری یک شب تهران را به هم میریزد! خب تصور کنید داعش وارد کشور ما میشد!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: اتباع خارجی تحت پوشش تأمین اجتماعی، علاوه بر خدمات درمانی، می توانند از مزایای دیگری نیز مانند بازنشستگی و ازکارافتادگی بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان زنجان در اولین جلسه ستاد صبر گفت: امروزه ناهنجاری ها ی مختلفی متوجه جامعه است و این ناهنجاری ها آسیب ها ی مختلفی از جمله آثار روحی و روانی، اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی پیش از بازی با اشاره به تبعات اشتباهات داوری برای سرخپوشان، خواهان رسیدگی و دقت بیشتر در این زمینه به ویژه برای بازی پیش رو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- نتایج مسابقات برگزار شده سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در نوبت صبح مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- امیر قلعه نویی به آلودگی هوا در خوزستان واکنش نشان داد و پستی در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر ترکیه روز پنج شنبه در سخنانی گفت که در جریان عملیات نظامی این کشور در شمال سوریه 300 نیروی کرد کشته شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: به هر حال منشا و نعمتی انتخاب خودشان را کردند و ما هم نتوانستیم جای این دو بازیکن را پر کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاش و سعی برخی ها این است که با این حواشی تمرکز ما را به هم بزنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، خاطره سرلشگر محسن رضایی در خصوص چگونکی تغییر نام غلامحسین افشردی به حسن باقری در مراسم بزرگداشت این شهید بزرگوار را مشاهده می کنید.
  • ۱