سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۲۴Nov 2018 20

خبرهای میزان 8 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- براساس داده های جدید وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون)، این کشور در سال 2017 بیش از چهار هزار و 300 بار افغانستان را مورد حمله قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت کشاورزی افغانستان اعلام کرد که در سال زراعی جاری تولید زعفران به عنوان طلای سرخ از میزان پیش بینی شده در اهداف اولیه فزونی یافته و به مرز 10 هزار و 600 کیلو گرم رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- هیل طی گزارشی اعلام کرد که دستیابی به معادن افغانستان، در صدر آرزوهای رئیس جمهوری آمریکا در سال 2018 قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب راهنمای خرید پژو 206 را خواهیم داشت و بعد مطالبی در مورد قیمت تیبا و پژو پارس در بازار و فروش گرانترین موتورسیکلت دنیا می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدارس تمامی مقاطع همدان صبح فردا تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور مذهبی پاکستان در دیدار با هیأت فعالان صنعت گردشگری و مدیران دفاتر خدمات زیارتی استان خراسان رضوی بر افزایش همکاری با ایران در زمینه رونق گردشگری تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس ارشد آمریکایی در بررسی دلایل قدرتمندی طالبان با وجود تشدید حملات علیه این گروه اظهارداشت: دولت افغانستان نتوانسته مردم ناراضی را متقاعد کند که گزینه بهتری نسبت به طالبان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پژوهشکده مردم شناسی گفت: نبود مدیریت این پسماندها در سواحل، بر صنعت گردشگری در این مناطق ساحلی جاذب گردشگر آثار مخرب و منفی خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با سرد شدن هوا و بارش برف، حیات وحش برای پیدا کردن غذا به مناطق شهری و جاده ها نزدیک می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در جایی توقف کنید که احتمال پیداشدن توسط گروه نجات زیاد باشد. در چنین شرایطی ، نباید اقدام به پیاده روی کنید مگر آنکه در آن حوالی ساختمانی پیدا کنید که امکان پناه گرفتن وجود داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه انگلیسی زبان نیشن پاکستان، شامگاه یکشنبه با انتشار خبری در مورد اینکه پاکستان خواهان نقش بیشتر در تامین ثبات منطقه است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان با هشدار به آمریکا درباره تبدیل شدن افغانستان به ویتنام دوم، اعلام کرد با وجود قطع کمک های مالی آمریکا ما مسیر انتقال تجهیزات این کشور به افغانستان را نخواهیم بست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- 10 سال از زمستان سرد 1386 گذشته است؛ سرما و برف زمستان امسال به پای آن زمستان نخواهدرسید؛ برف نه چندان غافلگیرکننده اما نجفی را غافلگیر کرد؛ برفی که اصلا بی سابقه نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- اشرف غنی در دیدار با فرمانده ستاد مرکزی ارتش آمریکا ضمن بررسی اوضاع امنیتی افغانستان بر افزایش ظرفیت نیروی هوایی این کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- عمل جراحی زیبایی چشم در کلینیک های چشم پزشکی معدودی که با انگیزه های مالی انجام می شود چند روز پیش موجب کور شدن کامل یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های محلی سوریه اعلام کردند که در حملات هوایی اخیر ارتش ترکیه در خاک سوریه خساراتی جدی به یک معبد سه هزار ساله وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- تولید و پخش مستندهای آرشیوی در شبکه های بی بی سی و من و تو درباره تاریخ انقلاب اسلامی باعث شد تا در داخل ایران نگاهی دوباره به لزوم ساخت و مستندسازی از وقایع منجر به انقلاب اسلامی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- امتحانات لغو شده دانشگاه تربیت مدرس به دلیل بارش برف تا 18 بهمن ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- دبیر علمی هفتمین سمینار سالانه جامعه اپتومتری ایران گفت: پس از دهه اول زندگی با عینک هم نمی توانیم در مورد عیوب انکساری چشمی به کودک کمک کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دانشگاه ایلام از تدوین آیین نامه استفاده از فرصت های مطالعاتی و پژوهشی اعضای هیأت علمی در حوزه صنعت و فناوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- رهبر حزب مردم پاکستان با انتقاد از عملکرد هند در منطقه اشغالی کشمیر گفت: فناوری و فضای مجازی اجازه نمی دهد که هند ظلم و ستم به مردم کشمیر را مخفی نگه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- برف این دانه های بلورین و زیبا مملو از راز های شگفت انگیز است که شاید هیچ کدام آن ها را ندانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: اعضای باند هکرها به سرقت اطلاعات 2 هزار و 800 حساب بانکی و هک سایت ها و اکانت های شبکه های اجتماعی اعتراف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- روز گذشته یکی از نگهبانان پایگاه میراث فرهنگی ایذه برخی از اشیای باستانی این پایگاه را تخریب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جامعه باستان شناسی ایران به ساخت یک زیرگذر در عرصه مجموعه جهانی شوش واکنش نشان داد و از وزیر راه خواستند تعرض به این شهر باستانی و اثر جهانی متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرآیند مسن تر شدن جمعیت چین سریع تر از چیزی است که مقامات این کشور تصور می کردند و کمبود کارگر، دانش آموز و نوزاد در چین به سطح هشدار دهنده ای رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در حالی هر لحظه جان دانش آموزان جنوب شرق به دلیل وجود مدارس غیر استاندارد که نیازمند تخریب و بازسازی هستند در معرض خطر است که مدیر کل نوسازی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- در پی برودت هوا و بارش برف، سازمان پزشکی قانونی کشور در خصوص احتمال افزایش مرگ های ناشی از سرمازدگی و مسمومیت با گاز منوکسید کربن هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در اسلام آباد گفت: بدون همکاری و هماهنگی اسلام آباد و کابل مقابله با تروریسم که چالش مشترک 2 کشور است، امکان پذیر نمی باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- جنگنده های سعودی شش بار به دو منطقه از استان صعده یمن حمله کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن تجمعات نظامیان سعودی را مورد هدف حملات توپخانه ای قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- پیشنهاد می شود در زمان رانندگی در برف و جاده های برفی حتما این موارد را چک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- استاد ارتباطات دانشگاه گفت: معتقد نیستم مردم جذب اخبار کذب می شوند، زیرا در درازمدت حقیقت را می فهمند و اساسا مردم برای رشد و بهتر شدن کیفیت زندگی شان به رسانه های اجتماعی روی می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- آخوندی گفت: با توجه به شرایط خاص جوی که بر آزادراه تهران- قم حکمفرماست به مردم توصیه می شود که در صورت امکان به جای ورود به این آزادراه از شیوه های دیگر حمل ونقل استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- صندوق سرمایه گذاری مجموعه ای از سهام، اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم منچستریونایتد اعلام کرد نباید تیم آرسنال برای برای عدم حضور الکسیس سانچز در تست دوپینگ سرزنش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- قاسمی اظهارات پادشاه اردن را مغایر واقعیت های منطقه و خواست مردم و اکثریت کشورهای منطقه برای استقرار صلح و امنیت پایدار خواند و گفت: سیاست اصولی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- تعلیق مجازات یعنی اینکه مجازات مجرم به طور موقت و در مدت زمانی مشخص اجرا نشود؛ و هدف از چنین عملی فرصت دادن به متهم است تا حتی با وجود سوءِپیشینه بتواند به حالت اولیه و عادی زندگی و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله فرار 52 میمون از باغ وحش، جان به در بردن راننده در برخورد قطار با پراید و خواص عجیب سنجد برای پوست و کلیه می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سردار محمد پاکپور با اعلام پایان درگیری رزمندگان قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه با یک تیم تروریستی تکفیری گفت: در این درگیری 16 تروریست تکفیری دستگیر و 5 نفر نیز به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بارش سنگین برف در روز جاری مشکلات زیادی از قبیل قطعی برق، ایجاد گره ترافیکی، تاخیر در سفرهای ریلی، کنسل شدن تمام پروازها را برای مردم ایجاد کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین بارسلونا گزینه اصلی لندنی ها است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان منوجان از تشکیل کارگروه پیشگیری از تصادفات و سوانح جاده ای در این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- مقام های ترکیه از اصابت یک راکت شلیک شده از سوی تروریستهای پ ک ک به یک منزل مسکونی در شهر مرزی فدانلیک این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال ساری 21 مقابل حریفش به برتری دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب قیمت انواع خودورهای مدل 97 داخلی، مزدا و برلیانس را در بازار میخوانیم و به معرفی خودروهای رنجرور، 7DS و لکسوس UX می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- هفته بیستم بوندس لیگا با برگزاری یک دیدار پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور لایحه تصویب پروتکل های مربوط به اصلاح بند الف ماده 50 و ماده 56 کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آمریکا در حال انتقال رهبران شکست خورده داعش از عراق و سوریه به شمال افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- 5 دیدار از هفته بیست ودوم سری آ ایتالیا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: قوه قضائیه در حال برداشتن گام های بزرگی برای مبارزه با فساد است. اگر این گام را از درون مدیریت کند، دستاورد های مبارزه با فساد دو چندان خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم والیبال شهرداری ورامین مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیست و پنجمین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران، هفتم بهمن ماه سال جاری به ریاست دکتر جعفری دولت آبادی دادستان تهران برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- انتظار به حق مردم از مسئولان در عمل به تکلیف، جز با عملکرد مسئولانه، جهادی و انقلابی، با نگاه به اسناد بالادستی و گام نهادن در مسیر برنامه های مصوب، اجابت نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تهران امشب یخ می زند،میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 97،مهلت ثبت نام کنکور تمدید شدو ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- کشور میزبان دیدار استقلال و الهلال مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارتش گفت: با توجه به عمق کم آب در محل سانحه که حدود 4 الی 5 متر است امکان غرق شدن ناوشکن دماوند وجود ندارد و برای جابجایی بلوک های بدنه لازم است قسمت های به هم متصل شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- جاده های کندوان، هراز و ،سوادکوه به علت برف وکولاک شدید مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال چلسی موفق شد از سد نیوکاسل بگذرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- لوگوی متحرک فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا با طراحی خانه طراحان انقلاب اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب اخباری از دستگیری مرد شیطان صفتکرمانشاهی و له شدن تاکسی اینترنتی در تهران می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- بانظر شورای فنی رسول خادم سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رسول صدرعاملی یکی از داورانی است که دیده شده برخی به حضور او در ترکیب هیأت داوران خرده گرفته اند، فردی که کارنامه قابل دفاعی در زمینه نویسندگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور از ابلاغ طرح کولبری به استان های هدف خبر داد و گفت: استانداران اجرای این طرح را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس هواشناسی گفت: امشب در نیمه شمالی و نیمه شرقی کشور، وزش بادهای شدید را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز یکشنبه هشتم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به کشف گورهای دسته جمعی در استان ادلب و درگیری مرگبار گروه های مسلح در استان عدن در یمن اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- 3 دیدار از هفته بیستم لیگ برتر والیبال کشورمان به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- بیانات رهبر معظم انقلاب؛ تهمت و لجن پراکنی حرام است هنر این است انسان برای خاطر هوای نفس و جهات شخصی حرف نزند!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ترکیه طی اظهاراتی گفت که ترکیه تمامی مرزهای خود با سوریه را از وجود تروریست ها پاکسای خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال قصد دارد آن بازیکنانی که مد نظر سرمربی آلمانی آبی پوشان هستند را جذب کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- با توجه به برودت هوا و بارش سنگین برف در کشور، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به منظور پاسخ گویی به هموطنان گرامی قطار های فوق العاده ای را در مسیر تهران-قم و بالعکس راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مقامات اتحادیه اروپا می گوید در صورت تغییر عقیده انگلیس درباره برگزیت، درهای اتحادیه اروپا برای بازگشت لندن باز است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- پوست موز یکی از قسمت های مغذی میوه موز است که دور ریخته می شود، اما در این مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که متوجه خواص پوست موز می شوید و از امروز به بعد سعی خواهید کرد پوست موز را هم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- مطالعه جدید نشان می دهد چاقی و سایر مشکلات سلامت احتمال بازگشت سرطان را بعد از برداشتن پروستات افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا و مایک پنس معاونش از سوی گروهی از فلسطینیان به صورت نمادین محاکمه و مجازات شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رابطه ما با گرانش از دوران دبستان آغاز شد، زمانی که برای اولین بار با این نیروی شگفت انگیز آشنا شدیم. با این حال گرانش چیزی بیش از نیرویی است که ما را روی زمین نگه می دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک دندانپزشک گفت: قبل از پر کردن دائم کانال های ریشه دندان ها، لازم است که این منافذ از عفونت پاک شده و سپس پر کردن انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو و قیمت انواع میوه در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس گفت: کمیسیون تلفیق سه روز برای بررسی مجدد لایحه بودجه 97 فرصت دارد و طبیعتاً در روز شنبه هفته آینده باید دوباره این لایحه در صحن علنی پارلمان بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال اینتر مقابل اسپال به تساوی رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس گفت: کمیسیون تلفیق سه روز برای بررسی مجدد لایحه بودجه 97 فرصت دارد و طبیعتاً در روز شنبه هفته آینده باید دوباره این لایحه در صحن علنی پارلمان بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- هشتمین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آنها می توان به اظهار نظر شیرین یزدانبخش بخش و حضور مهدی پاکدل در جشنواره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- به دنبال حواشی بازی با پارس جنوبی، باشگاه استقلال به مشوقین خود تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس در جریان جلسه علنی امروز به کلیات لایحه بودجه 97 رای ندادند و این لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم لگانس موفق شد برابر اسپانیول به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رسانه ها از وقوع درگیری میان گروه های مسلح در شهر عدن خبر دادند که در پی آن 10 نفر کشته و 30 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- سازمان مدیریت بحران در خصوص تداوم سرما در کشور اطلاعیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال نفت مسجد سلمان مقابل حریفش شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در پیامی شهادت سه تن از سربازان سپاه قرارگاه نجف را در درگیری مسلحانه با گروهک داعش تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در متن زیر حدیثی از امام صادق علیه السلام درباره چگونگی خواستن حاجت از خداوند متعال آمده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماهواره ناسا موسوم به ترا از فراز ایران عبور کرد و تصویری زیبا از پوشش برفی مناطق شمالی کشور ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک متخصص طب سنتی خوراکی های مناسب برای روز های برفی را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۰