چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۲:۲۲Nov 2018 14

خبرهای میزان 9 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس حزب متحده با هدف بازپس گیری قدرت، از سران حزب پاک سرزمین دعوت کرد تا به حزب او بپیوندند
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- فاز نخست منطقه آزاد و نمایشگاه بین المللی گوادر با حضور جمعی از بازرگانان ایران، چین، افغانستان، عربستان و عمان با حضور نخست وزیر پاکستان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- سروزیر ایالت پنجاب که احتمال می رود نخست وزیر آینده پاکستان شود، بار دیگر سران احزاب مخالف را هدف انتقادها و اتهامات خود قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای تجاری روسیه-آمریکا بر این باور است که شرکت های آمریکایی که در حال همکاری تجاری با روسیه هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر پاکستان در روسیه اعلام کرد که اسلام آباد در حال بررسی شرایط خرید تسلیحات جدید روسی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۱    
خبرگزاری میزان- 22 فیلم از 22 کارگردان در سبک های مختلف امسال در جشنواره فیلم فجر اکران خواهند شد و خبرگزاری میزان به همین مناسبت به رونمایی و معرفی پوستر این آثار در غالب چندین گزارش خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر پاکستان در آمریکا گفت: هیچ پناهگاه امن تروریستی در خاک پاکستان وجود ندارد و عملیات های ضد تروریستی ارتش ما باعث نابودی تمام مراکز تروریستی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- اشرف غنی در نشست خبری مشترک با همتای اندونزیائی خود در کابل اعلام کرد: طالبان به فرمان ارباب خود مسئولیت کشتار مردم را به عهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن اشاره به حمله انتحاری اخیردر کابل تأکید کرد از دولت افغانستان برای مقابله با تروریسم، حمایت قاطع می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- قصه های قرآنی با تحلیل و تبیین علل و عوامل و نیز آثار و پیامدهای وقایع تاریخی از منظر خدای علیم و حکیم سرشار از عبرت هایی است تا بشر از آنها درس گیرد و به تکرار مصادیق بد و زشت نرود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- فصل سرما به ویژه در زمستان سلامتی ما بیشترین تهدید را احساس می کند و همواره ما می کوشیم تا در روز های سرد سال مریض نشویم چرا که خوب شدن در سرمای زمستان سخت تر و گا ها عذاب آور تر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با کمک خیرین استانی و کمک های ستاد مرکزی دیه و نیز گذشت شاکیان، زمینه آزادی 39 نفر از محکومین که صرفاً بدلیل مشکلات مالی در زندان ها گرفتار بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مصرف آب به اندازه ی کافی می تواند برای سلامت پوست و بدن بسیار مفید باشد؛ آب به سلول های بدن کمک می کند تا مواد مغذی را جذب و عفونت ها را دفع کند نوشیدن چند لیوان آب گرم در روز نیز می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- خواندن همه سوره های قرآن موفقیت آور است. در عین حال برای موفقیت بیشتر در دنیا و آخرت، به خواندن برخی از سوره ها بیشتر تأکید شده است مانند سوره صافات,سوره ذاریات, سوره یس و سوره واقعه.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران ایرانی با تولید محصول استراتژیک کاروتنوئید ها به ویژه بتاکاروتن موجود در جلبک سبز و تک سلولی دونالیلا سالینا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- گران ترین عطر جهان با نام Opera Prima توسط کمپانی ایتالیایی بولگاری به قیمت 200 هزار یورو بفروش رفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- اندرو اسمال کارشناس مسائل بین الملل در یادداشتی برای ورد پلیتیک رویو نوشت: ماهیت در حال تغییر تهدیدات تروریستی خارجی که چین با آن ها مواجه است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- شب گذشته دوشنبه 9 بهمن ماه محمدعلی نجفی شهردار تهران در بازدید از موزه سینما با هنرمندان و سینماگران نیز دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- پس از 40 ساعت سرگردانی مسافران در فرودگاه مهرآباد بالاخره پس از مساعد شدن شرایط جوی برخی از شرکت های هواپیمایی پروازهای خود را به شهر های مختلف از سرگرفتند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- بررسی های اخیر نشان داده که یوگا می تواند به برطرف کردن مشکلات مربوط به تیروئید کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت، گفت: مفاد قرارداد داروخانه ها از سال 94 تاکنون هیچ تغییری نداشته و هیچ گونه بند و ماده ای به مفاد قرارداد اضافه نشده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: جشنواره فیلم فجر فستیوالی است که مزایای خیلی خوبی برای همگان دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست پلیس آگاهی استان یزد گفت: ماموران در بازرسی از 2 دستگاه تریلی "ولوو" 313 دستگاه "فن کوئل" قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول کمیسیون امور دفاعی دومای روسیه با اشاره به اظهارات وزیر دفاع انگلیس مبنی بر نصب رادار برای مقابله با تهدید روسیه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نتایج رضایت مشتریان از خودروهای سواری در نیمه اول امسال را اعلام کرد که نتایج رضایت مشتریان نشان می دهد 57% خودرو ها نسبت به سال 1395 از رشد رضایت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان بتازگی دریافته اند کسانی که بیشتر سبزیجاتی با برگهای سبزرنگ می خورند، 64 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به سکته قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف تریلی حامل 17 هزار و 600 لیتر استون غیرمجاز به ارزشی بالغ بر 3 میلیارد ریال توسط ماموران شهرستان مهدیشهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- طولانی بودن شب های زمستان از طرفی، و ضعیف و حساس شدن بدن در طول زمستان از طرف دیگر، دمنوش های زمستانی را جذاب تر می کنند و خیلی از افراد به دلیل خواص دمنوش های زمستانی سراغ آنها می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- دردش بیشتر شب ها و در استراحت خود را نشان می دهد و محل درد در قسمت فوقانی بازو و نزدیک شانه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- اقامتگاه سنتی ناخدا امینی از لحاظ موقعیت مکانی در فاصله 70 کیلومتری قشم و در روستای طبل واقع شده و محیطی بسیار زیبا و دلنشین را برای گردشگران به ارمغان آورده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- ایتالیا 6 میلیارد و 400 هزار روپیه از وام هایی را که در اختیار پاکستان قرار داده بود را بخشید و لازم نیست اسلام آباد این مبلغ را باز پرداخت کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- وقتی همه چیز بر محور نفت در اقتصاد می چرخد، اقتصاد ناامن است؛ اقتصاد هم بایستی امن بشود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- ارتش سوریه روستاهای جفر، خفیه و ارتفاعات ضهره خفیه واقع در استان ادلب را آزاد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزارت امورخارجه گفت: خواسته هایی در طول مذاکرات داشتیم مبنی براینکه تمام تحریم های هسته ای برداشته شود که این امرمحفق شد. درژنو تمام تحریم های هسته ای برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران دانشگاه ام آی تی(MIT)، روش جدیدی برای چاپ سه بعدی ابداع کرده اند که می تواند پس از چاپ، رنگ اشیاء را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم نفت آبادان گفت: امیدوارم کمپین زرد کردن ورزشگاه تختی بتواند نتیجه دلخواه مقابل استقلال را برای هواداران خوب مان به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- ناتو اعلام کرده است که سه هزار سرباز تازه نفس را به افغانستان می فرستد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: با همکاری شهرداری امیدواریم بخش قابل توجهی از ناوگان اتوبوسرانی را نوسازی کنیم و تجمع مردم در برخی از ایستگاه ها کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- محمد جواد ظریف در توئیتر خود نوشت: در بخش خبرهای قلابی، ترامپ و همدستانش تلاش می کنند روایتی ایران هراسانه در شورای امنیت ملل متحد ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عمده ترین اهداف سیاست پولی در اقتصاد به مواردی همچون تسریع رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال کامل، تثبیت سطح عمومی قیمت ها و ایجاد تعادل در موازنه پرداخت های خارجی محدود می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- حزب الله لبنان به اظهارات وزیر خارجه این کشور علیه نبیه بری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب اخبار متنوعی از توقیف کشتی ایرانی در کویت و کشف مدادرنگی 10 هزار ساله تا قندیل بستن موتورسیکلت در دمای منفی 19 میخوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: اسراف گناه کبیره است و گناه باعث برداشته شدن نعمات می شود. دین اسلام به این مسئله بسیار اهمیت می دهد بنابراین باید سعی کنیم که اسراف نکرده و از همه چیز درست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر از کشف حدود 78 کیلو تریاک در این شهرستان و بازداشت متهمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت با صدور اطلاعیه ای از آمادگی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر نفت برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی زنده با حضور رئیس دیوان محاسبات به منظور پاسخ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- خرید تضمینی زعفران طرحی حمایتی و مناسب از سوی دولت است که از آبان ماه امسال اجرایی شده اما، این طرح دچار نواقصی است که باید برای بهتر شدن رفع شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا طی یک مصاحبه خود را یک نابغه دارای ثبات روانی توصیف کرده و می گوید که بعضی اوقات پیام های توییتری را از داخل رختخواب می گذارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- پزشک معالج و جراح بازیکن استقلال توضیحات کاملی درباره روند درمانی مهدی قائدی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- کارشناسان پیشنهاد می کنند که برای جلوگیری از خراب کم شدن ظرفیت باتری تلفن های هوشمند خود، منتظر نمانید تا شارژ آن به صفر برسد؛ زیرا تخلیه کامل شارژ، باتری را زودتر خراب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال پیامی را در خطاب به مهاجم جوان تیمش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- "ویشکا آسایش" بازیگر سینما و تئاتر که سابقه کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را در کارنامه دارد از غایبان این دوره از بزرگترین رویداد سینمایی کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- جهل به قانون هیچ گاه رافع مسئولیت نبوده است به همین منظور آشنایی با اصطلاحات حقوقی در جوامع امروز امری گریز ناپذیر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: سیاست ایران در جهت امنیت و ثبات منطقه ای است و حضور ایران در کشورهای عراق و سوریه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین تیم های بایرلورکوزن و هانوفر به عنوان سرمربی جدید اشتوتگارت معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه توقیف اموال کارخانه ها مشکلی از بانک ها حل نمی کند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب به معرفی بهترین شاسی بلندهای 2018 می پردازیم و قیمت تندر 90 دست دوم و خودرو لوکس DS7 را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رقابت های ووشوی قهرمانی رده های سنی کشور با برگزاری 163 مبارزه ساندا در روز نخست آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران ضمن بیان اینکه در مواجهه با برف، غافلگیر نشده و با تمام توان به میدان آمده بودیم، گفت: حاکمیت خطر در کشور ما وجود ندارد و ما مدیر مقابله شده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- آقای خاص به شایعه احتمال جدایی مهاجم سوئدی اش از این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: هم اکنون پروازها در فرودگاه بین المللی مهرآباد در حال انجام است و با توجه به لغو تعداد زیادی از پروازهای این فرودگاه و به منظور رفاه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به روسای مجالس نمایندگان و سنای افغانستان اقدام تروریستی اخیر در کابل را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدارس تهران فردا تعطیل نیست، از افزایش تعداد گرسنگان جهان تا ظهور یک گروه تروریستی جدید در عراق را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- به دلیل برودت هوا و یخ زدگی معابر مدارس برخی از نقاط کشور فردا (سه شنبه) 10 بهمن ماه تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با شکست اسپانیا از عنوان قهرمانی خود در مسابقات پرشین کاپ دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی با خانواده شهید عماد مغنیه در لبنان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب اخباری از به دام افتادن سارقان برفی، انهدام باند سارقان بین المللی در تهران و زندانی شدن زن در کمپ ترک اعتیاد توسط شوهرش می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تمام تمرکز و توان مان را روی بازی با استقلال گذاشته ایم و فعلاً خیلی زود است که در مورد فینال جام حذفی حرف بزنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- افزایش همکاری های دفاعی پاکستان و چین، محکومیت انفجارکابل از سوی ترامپ و تشکیل کمیته مشترک تحقیقاتی درخصوص پرونده قتل دختربچه 7 ساله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون ورزشی و معاون پزشکی باشگاه استقلال برای پیگیری وضعیت مهاجم جوان این تیم به بوشهر سفر می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار امروز از سخنان رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی، راه اندازی مجدد شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز، صیانت از معادن قم با نظارت بر استخراج ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز نهم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به حمله مسلحانه به دانشگاه نظامی کابل و تایید حکم زندان و سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از مشخص شدن یارانه بگیران 97 تا امدادرسانی سپاه در مناطق برف گیر و قدردانی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از اقدام انقلابی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های محلی چین از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی در جنوب غربی این کشور خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- 2 بازیکن خارجی مدنظر سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی که در تست پزشکی ایفمارک تأیید شدند، فردا در تمرین تیم تبریزی حاضر می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال ساحلی اوکراین با غلبه بر آذربایجان به عنوان سومی رقابت های پرشین کاپ دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با همکاران اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران ضمن تاکید بر افزایش اثرگذاری این سازمان گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از خلیج لیائودونگ در شمال شرقی چین که بر اثر برودت شدید هوا یخ زد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال اسامی محرومان هفته بیست و دوم لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- برنامه چشم انداز سال 2030 ابتکاری از سوی سیاستگذاران جوان عربستان است که مشخص ترین ویژگی آن کاسته شدن از میزان وابستگی اقتصاد عربستان به فروش نفت است؛ این وابستگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امشب سامانه بارشی به صورت کامل از کشور خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سپاه با بیان اینکهد پاسداران و بسیجیان تا بازگشت شرایط به وضعیت عادی در صحنه فعال خواهند بود، گفت: عملیات امدادرسانی سپاه استانی به مردم در مناطق برفگیر با سرعت و جدیت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس و قیمت مسکن در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی 138 کارگاه تولید مصالح بدون مجوز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به تعمدی بودن شباهت گریم پژمان بازغی به جانی دپ در پیشونی سفید 2 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن استقلال حداقل سه ماه از میادین دور خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان تاکسیرانی به رانندگان غایب و یا متخلف در روزهای سرد سال هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت برنت نیز با 3 سنت کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 70 دلار و 49 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سیستم تصویری شبیه ساز هواپیمای اف 4 پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی، بومی سازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بازیکن این تیم توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- آتش سوزی گسترده انبار لوازم اداری در خیابان قزوین با تلاش بی وقفه آتش نشانان چهار ایستگاه مهار و خاموش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- با حضور مدیر عامل بنیاد تعاون کشور، مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شاهد تغییر رفتار آمریکایی ها در خلیج فارس و تنگه هرمز و توجه بیشتر آنان به مقررات بین المللی در ترددها هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر هند: فاسدان زندانی خواهند شد، افزایش تلفات انفجار بمب در کابل به 103 نفر و نخست وزیر هند به فلسطین سفر می کند از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز دوشنبه 9 بهمن در هند است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال کشورمان جهت حضور در رقابت های قهرمانی فوتسال آسیا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از بررسی ها و اصلاحات انجام شده بر روی لایحه بودجه سال 97، گزارش کمیسیون تلفیق بودجه امروز به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- کاهش عرضه همزمان با اربعین، تعطیلات آخر سال میلادی و تسویه حساب شرکت ها و افزایش تقاضای واقعی همانند سال های گذشته دلیل آن شد که نرخ دلار پتانسیل بالایی جهت افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- شبکه اسکای نیوز گزارش داد که نمایندگان مجلس عراق رای به لغو تحریم های بانکی اقلیم کردستان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- امام باقر از رسول خدا(ص) در خصوص سریع ترین پاداش ها و عذاب ها روایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تشریح نتایج رزمایش مشترک "محمد رسول الله" (ص) از بیان امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 کل کشور معتقد است آنچه که در بودجه قید می شود باید بر پایه مطالبات عمومی مردم باشد ...