سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۴:۵۸Nov 2018 20

خبرهای میزان 13 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- روایت حاتمی کیا از صحبت هایش با حاج قاسم و دلیلش برای ساخت به وقت شام را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- شماری از احزاب مطرح سیاسی در افغانستان در بیانیه ای خواستار تعدیل قانون انتخابات و سهم احزاب در انتخابات پارلمانی این کشور شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- هند به توافق نامه عشق آباد که به دنبال ایجاد یک کریدور حمل و نقل بین المللی برای ارتباط آسیای مرکزی با خلیج فارس جهت افزایش تجارت و سرمایه گذاری اس، ملحق شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- صبح امروز همزمان با دهه فجر، 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- چین در حال بررسی ساخت یک پایگاه نظامی در ولایت بدخشان افغانستان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری افغانستان با متهم کردن پاکستان در کوتاهی در مبارزه علیه طالبان، این کشور را کانون اصلی تجمع نیروهای طالبان دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب مطالبی در مورد 10 خودرو گرانقیمت در حراجی ها میخوانیم، از قیمت سمند مطلع می شویم و به معرفی کیا استینگر و سیتروئن C3 می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب مطالب در مورد ماجرای زن خیانتکاری که شوهرش را قربانی هوس کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در آخرین روز از رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا، بانوان ملی پوش ایرات با کسب 11 مدال و شکستن 4 رکورد ملی به کار خود پایان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در افغانستان اظهار داشت تروریست های داعش برای جنگ با نظامیان آمریکایی و ناتو در افغانستان حضور ندارند بلکه هدف آن ها رسیدن به آسیای مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک مسؤل وزارت بهداشت گفت: فرهنگسازی تغذیه مناسب و سالم با توجه به شیوع چاقی و بیماریهای غیرواگیر از جمله دیابت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس اینستاگرامش را با پستی در مورد گربه ای به اسم پالمرستون که ساکن ثابت ولی غیر دیپلمات ساختمان وزارت خارجه این کشور است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- گزارش فصل اول Q1 2018 اپل منتهی به 30 دسامبر2017 نشان می دهد این کمپانی 77.3 میلیون آیفون فروخته و رقمی معادل 61.6 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- ترامپ مجوز انتشار اسناد محرمانه اف بی آی را صادر کرد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- فقط سرما و زندگی سخت در چادر و کانکس نیست که تَن زلزله زدگان کرمانشاه را می لرزاند؛ نمکی هم که برخی شرکت های بیمه به زخم غم دیده ها زده اند، آشفتگی آنان را دو چندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رضا در آخرین دیدار از رضایت خودش از حالش گفت و اینکه راضی است به رضای الهی. او که در رسانه خوش درخشید و با انگیزه عمل می کرد. نگران بود، اما نه نگران خود که نگران کشور و جامعه اش
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مراسم تشییع پیکر زنده یاد رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر و روزنامه نگار تراز انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- چند سالی بیش نیست که دارویی به نام زولپیدم وارد بازار دارویی ایران شده است که به واسطه نبود مطالعات کافی در باره این تازه وارد ناشناخته ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- در بدون تعارف این هفته گفتگو با زهرا حمیدی فرزند شهید حاج عباس حمیدی، همسر شهید حاج محمود تویسرکانی و مادر شهید محسن تویسرکانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- ترلان پروانه بازیگر مطرح سینما و تلویزیون برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در پردیس آزادی حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- متخصص بیماری های کودکان با اشاره به اینکه حساسیت به شیر گاو یکی از شایع ترین حساسیت های غذایی در کودکان است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
خبرگزاری میزان- افزایش انرژی اول صبح فواید بسیاری از نظر سلامتی جسمی و روانی دارد؛ بویژه آن که باعث می شود فعالیتی سازنده و موفق در زندگی خود داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
خبرگزاری میزان- در این مطلب به معرفی مهمترین خواص ویتامین آ برای سلامتی و علائم کمبود این ویتامین در بدن می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
خبرگزاری میزان- در مواقعی که شایعه دستگیری آقا بالا می گرفت، شب آقا به من می گفت: اگر مرا گرفتند، دست پاچه نشو، طوری نیست و من به شوخی به او می گفتم: خوبست، نفسی می کشیم!!!
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۸    
خبرگزاری میزان- اهمیت دریای خزر بر کسی پوشیده نیست، هم از بعد ملی برای ایران و هم از نظر بین المللی اهمیت دریای خزرکاملا مشخص است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنرانی خود به مناسب گرامی داشت روز شهید با انتقاد نیروهای مزدور عربستان و امارات در یمن اظهار داشت که نیروهای این جنبش همچنان دفاع از این کشور در برابر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- نشست خبری انیمیشن فیلشاه ساعت 22 امشب در نخستین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت (کاخ رسانه ها) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- 'یوکیا آمانو' مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز جمعه در کنفرانس 'نقشه راه جهان عاری از سرطان' با بیان اینکه 28 کشور آفریقایی حتی یک دستگاه رادیوتراپی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- افشار منش با بیان اینکه ضربه به باند های کلان مواد مخدر در دستور کار دادستانی قرار دارد از کشف بیش از یک تن و 240 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان قلعه گنج خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نهاد های مالی، بنگاه هایی هستند که خدمات مربوط به دارایی های مالی را ارایه می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله توییتر جالب مهدوی کیا در سالروز دربی 74، سقوط آزاد بیت کوین، 2000 روز با کاوشگر مریخ و ادغام موسسات مالی در بانک ها می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنرانی خود به مناسب گرامی داشت روز شهید با انتقاد نیروهای مزدور عربستان و امارات در یمن اظهار داشت که نیروهای این جنبش همچنان دفاع از این کشور در برابر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه الهلال محل میزبانی استقلال از این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را کشور عمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سوپر لیگ کاراته آقایان و بانوان پیگیری شد و تیم های دانشگاه آزاد و بیمه تعاون در این دو دسته، صدرنشینی خود را ادامه دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- ملی پوش پرتاب وزنه کشورمان به مدال طلا در رقابت های داخل سالن قهرمانی آسیا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- با توجه مصادف شدن برنامه " نگی که نگفتی" با ایام اله دهه مبارک فجر، این برنامه به موضوع استقلال با نگاهی ریشه ایی می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نیمه اول پارس جنوبی سعی داشت جو بازی و داوری را به هم بریزد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این فایل صوتی، گلچین مداحی در ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را با صدای سید مجید بنی فاطمه می شنوید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نخستین روز از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر واقع در کاخ رسانه ها با حاشیه های فراوانی روبرو بود که از جمله مهمترین آنها می توان به مشکلات اهالی رسانه در ورود به سالن نشست خبری اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مقام روس و دیپلمات انگلیسی درباره روند اجرایی شدن برجام تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از بازی با سایپا گفت: داوری طوری بود که دوست داشت بازی مساوی تمام شود و من چنین احساسی داشتم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- دونده 800 متر کشورمان در تهران به عنوان نایب قهرمانی رقابت های داخل سالن آسیا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه ای از رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد محرومیت هواداران این تیم تعلیق یا لغو شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خزانه داری آمریکا 6 فرد و 7 نهاد را به اتهام ارتباط با بخش مالی حزب الله، تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: من پشت به علیرضا بیرانوند بودم و چطور می توانستم روی او خطا کنم؟!
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ما قبل و بعد از دربی نداریم. ما تا پایان فصل هشت بازی پیش رو داریم که در هر هشت بازی به بردن فکر می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: ابراهیم زاده تیم بحران زده ای را تحویل گرفته و با دو یا سه روز کار نمی تواند تغییر اساسی به وجود بیاورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- تقابل تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و سایپا در هفته بیست ودوم لیگ برتر برنده نداشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا فکر نمی کردم در این روز سرد آنقدر هوادار به ورزشگاه بیاید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شدیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- بنزین غیر استاندارد عامل 80 درصد آلودگی کلانشهر ها، برف و کولاک هفته گذشته به روایت آمار، کمترین بارش طی 67 سال گذشته را داشته ایم و... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم من و هم عالیشاه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس به کار می گیرم و امیدوارم کی روش نگاهی به ما داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گرشاسبی تنهاست و در روزهای سخت و پرونده هایی که هست، نیاز به کمک دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بهتر بتوانم بگویم، ما در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیته فنی باشگاه سپاهان گفت:کرانچار باید پاسخ این نتایج تیم فوتبال سپاهان را بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: باید بگویم که کار سخت برای مردان سختکوش است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه سپاهان گفت: داور در این دیدار برای ما یک پنالتی نگرفت و اگر این پنالتی اعلام می شد بازی مساوی می شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان هم خودشان علاقه دارند در باشگاه پرسپولیس به فوتبال شان ادامه دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره امور اقتصاد هرات گفت: 5 میلیارد افغانی برای سال مالی 97 از سوی حکومت مرکزی به هرات اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دیدار تیم های پارس جنوبی و سایپا با تساوی پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: تیمی را که داشت سهمیه می گرفت، تیمی که داشت خودش را پیدا می کرد با مشکل مواجه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان با برتری شاگردان برانکو به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- نیکی هیلی ، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در نشست هماهنگی قانونگذاران حزب جمهوری خواه اتهامات تکراری علیه ایران و روسیه را تکرار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- یرو انتشار یک عکس با عنوان "قفل بودن در خروج اضطراری ترمینال مسافری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)" ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کار اصلی مان این است که از جایگاه فعلی مان در جدول رده بندی لیگ برتر ایران خیلی زود دور شویم و بالا بیاییم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی قبل از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد در ورزشگاه امام رضا (ع) نماز خواند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:مگر فدراسیون فوتبال بانک است؟ اگر بخش خصوصی می آید باید سرش را ببرند
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "کامیون" به کارگردانی "کامبوزیا پرتوی" امروز در پردیس سینمایی ملت با اجرای محمود گبرلو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: شرایط بازی اینطور پیش رفت که بازیکنان ما مجبور شدند خطا کنند
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگاه عمومی بخش نشتا ازآزاد سازی 13 کیلومتر از نوار ساحلی در این حوزه قضایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- رسانه های عربی مدعی شدند که مسقط رسما میزبان بازی نمایندگان ایران برابر سعودی ها در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- هواداران پرسپولیس در طول بازی بارها با گوله برف بازیکنان سپاهان را مورد اصابت قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه تعرفه ای جدید برای جلب رضایت مشترکان کم مصرف اینترنت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، استند آپ کمدی مهران مدیری با موضوع مدیریت بحران را در برنامه دورهمی (96/11/12) مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتسال کشورمان موفق شد از سد میانمار بگذرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه طی پیامی درگذشت رضا مقدسی را به خانواده و بازماندگانش تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان با برتری شاگردان برانکو به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های ترکیه گزارش دادند که در حمله راکتی روز جمعه نیروهای کُرد سوریه به استانهای جنوبی ترکیه یک نفر کشته و 10 نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- در نخستین روز از جشنواره فیلم فجر کاخ رسانه ها (پردیس ملت) میزبان سه فیلم "کامیون"، "جاده قدیم" و "فیلشاه" است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- کنسرت سینا سرلک روز جمعه 18 اسفند ساعت 21:00 در سالن اصلاح بذر کرج برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال با هم بازی سابق خود تماس گرفته و به او دلداری دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل محیط زیست مازندران گفت: 20 درصد تالاب میانکاله خشک شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دو دیدار امروز لیگ برتر فوتبال به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- تحقیقات جدید دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن نشان می دهد که الگوهای نامنظم خوابیدن در بزرگسالان سالم می تواند نشانه ابتلای زودرس به بیماری آلزایمر باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- در این فایل صوتی، نکات حقوقی " قانون جرائم رایانه ای" را از زبان دکتر فضل الله دالوند ریاست شعبه 24 مجتمع قضایی شهید بهشتی را می شنوید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها در گذشته تلاش زیادی کردند که پرونده ایران را دوباره به شورای امنیت ببرند و پای ایران را به شورای امنیت باز کنند که این کار آن ها تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- آیا فرزند شما احساس مسئولیت پذیری دارد؟ آیا فرزند شما در زندگی روزمره نیاز به دسترسی سریع به دوستانش از طریق شبکه های اجتماعی دارد یا خیر؟ و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در پایان سفر به استان کرمان در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشریح دستاورد های سفر به کرمان، گفت: دولت با قوت و همراه با مردم، مسیر سازندگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب پرسپولیس برای بازی با سپاهان از سوی سرمربی سرخپوشان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدواریم که فردا هم از لحاظ اخلاقی و هم فنی، فوتبال خوزستان را به رخ بکشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرهنگ و هنر در هفته گذشته شاهد اتفاقات، حاشیه ها و اخبار متفاوت و متنوعی بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به برگزاری نشست خبری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- چین در تلاش است تا راه هایی برای خارج کردن نفت محبوس شده در زیر دریا که می تواند سبب بروز زیان های زیست محیطی جدی شود بیابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس گروه بهداشت محیط بیمارستان ها و مدیریت پسماند وزارت بهداشت گفت: در صورتی که بی خطر سازی پسماند پزشکی در مراکز درمانی انجام شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیرارتباطات در صفحه اینستاگرامش نوشت: تلاش می کنیم تعرفه مناسب مشترکان کم مصرف اینترنت تا فروردین ماه به نتیجه نهایی برسد.