چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۲:۴۶Nov 2018 14

خبرهای میزان 14 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- پشت نویسی تامل برانگیز یک آمبولانس حمل جسد به سردخانه : ظلم نکن . آخرش مسافر خودمی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم واترپولوی امیدیه در دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو سایپا را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ندا فراستی ملی پوش بسکتبال با ویلچر ایران در پایان اردوی دوم تیم ملی بسکتبال باویلچر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان با شرکت در اجلاس کمیته امنیت ملی این کشور ضمن محکومیت حملات تروریستی کابل، خواهان مشارکت افغانستان در ایجاد موانع مرزی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور افغانستان حملۀ روز شنبه هفتۀ گذشته در کابل را به حملۀ یازدهم سپتامبر بر آمریکا تشبیه و بر انتقام از طالبان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- شبیه سازی آیفون 10 در میان چینی ها رواج دارد اما آنچه کمپانی Oukitel انجام داده، فراتر از کپی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رییس انجمن تغذیه خوزستان گفت: استفاده روغن حیوانی نامناسب بوده و مصرف آن به هیچ وجه توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- مراسم یادبود زنده یاد رضا مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر و روزنامه نگار تراز انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر افغانستان در پاکستان پیرامون علمکردها و مشاهدات مذاکرات مرحله دوم پاکستان - افغانستان گفت که روابط اسلام آباد و کابل بزودی بهبود می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه افغانستان اعلام کرد که هیأت بلند پایه اعزامی پاکستان به این کشور در نشست مشترک با مقامات افغانستان خبر از آغاز بررسی مدارک امنیتی ارایه شده از سوی کابل به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- صندوق حمایت از پژوهشگران با اعلام فراخوان حمایت از رساله های دکتری از 5 رساله در پژوهشگاه شیمی به مدت 5 سال حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دعوت از سرمربی تیم پرسپولیس در رابطه با نحوه خرید دو بازیکن اوکراینی است و ارتباطی با تیم ملی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده دریابانی استان هرمزگان از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش بیش از22 میلیارد ریال در شهرستان ابوموسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر از کشف 528 بطری مشروبات الکلی از یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- بسیاری از افراد با این بهانه از خوردن صبحانه صرف نظر می کنند که این کار باعث می شود، آنها بیشتر در طور روز احساس گرسنگی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بی توجهی به دفاع از منافع ملی وقتی از حد بگذرد، نتیجه اش می شود اینکه تیم های ایرانی پس از بازی در کشور سوم با تیم های عربستانی، حالا حق تعیین کشور ثالث را هم ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- براساس داده های موجود، هر 31 دقیقه یکبار سلاح های آمریکایی برای ارتکاب جرائم در سراسر کانادا، مکزیک ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نگاهی به گذشته و آنچه بودیم و مقایسه آن با امروز نشان دهنده عمق تحولی است که ایران و ملت ایرانی آن را تجربه کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مساله ای که این روزها جامعه ما به خصوص نوجوانان و جوانان را تهدید می کند، روی آوردن به پرورش اندام و مکمل های نیروزا به جای ورزش است که استقبال از آن به شدت دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- باستان شناسان مصری در حفاری های اخیر خود موفق به کشف مقبره ای 4400 ساله در نزدیکی اهرام بزرگ مصر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از کشف یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال و دستگیری 4 متهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- شورای دفاع و امنیت مونته نگرو در نشستی تصمیم گرفت که 40 نیرو به ماموریت های بین المللی در افغانستان به صورت چرخشی و یک ستاد افسری را در ماموریت نیروهای بین المللی کی فور مستقر در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که برخی گونه ها به سرعت بالا و با واکنش های سریع خود مشهور هستند، گونه های جانوری کند و آرام نیز علاقمندان خاص خود را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین درحال آماده کردن طرحی برای قطع روابط با اسرائیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک فلسطینی در شهر جنین درکرانه باختری رود اردن بر اثر جراحات وارده به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مقرری شاهزادگان عربستان 50 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه گفت: مرور سیاست هسته ای آمریکا نشان دهنده اتکای بیشتر آمریکا بر سلاح های هسته ای است که نقض معاهده NPT است و انسانیت را به نابودی هسته ای نزدیک تر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- پدیده شفق قطبی هنگامی رخ می دهد که نور در بالای قطب مغناطیسی زمین در نیم کره های شمالی و جنوبی به دام می افتد و شفق شمالی را در شمال و شفق جنوبی را در جنوب به وجود می آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- فیلم های "هایلایت"، "چهار راه استانبول" و "تنگه ابوقریب" آثاری بودند که اکران آن ها مخاطبان زیادی را به سینما آزادی کشانده بود که برخی از این مخاطبان مسئولان کشوری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: تمامی جوامع جهان همواره علاقه مند هستند تا عنصر فداکاری را به عنوان یک امتیاز ملی به جهان معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون ورزش های هوایی افغانستان با حضور رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس این فدراسیون در کابل تاسیس شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده پایگاه دریابانی آبادان گفت: چهار فروند شناور صیادی هندی که وارد آب های ایران شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۰۶    
خبرگزاری میزان- تعرفه های ترجیحی نوعاً به دلیل تفاوت در میزان حقوق گمرکی و عوارض ورودی نسبت به واردات کالای مشابه با تعرفه یکسان برای کشور ذینفع نسبت به سایر کشورها که مشمول ترجیحات خارج هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالبی در مورد مقایسه دانشگاه های قبل و بعد از انقلاب، کاهش دوباره آب دریاچه ارومیه و افزایش قیمت لبنیات، گوشت قرمز، چای، پژو پارس و روغن می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی با انتشار نامه ای خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران خواستار رسیدگی و مساعدت در تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نرخ دلار با رقم 4 هزار و 647 تومان در روز پنج شنبه به بیشترین رقم خود در هفته گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- ساعت 16:30 سه شنبه مورخ 22 دی، دو فروند شناور رزمی آمریکایی حامل ده تفنگدار مسلح که وارد آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در حوالی جزیره فارسی شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال رئال بتیس در دیداری خانگی، زیردریایی زرد را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- در شبی که هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان مورد تشویق هواداران حریف قرار گرفت، ناتینگهام مغلوب فولام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- ترامپ در توییتی اعلام کرد که انتشار سند محرمانه ای مبنی بر سوءاستفاده وزارت دادگستری از اختیارات خود برای جاسوسی از دولت، از وی رفع اتهام می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- شیاطین سرخ با گلزنی مهاجم شیلیایی خود از سد هادرزفیلد تاون گذشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان قرچک با اشاره به آمار حداقلی زندانیان این شهرستان نسبت به مناطق همجوار توجه قضات را به استفاده از مجازات جایگزین حبس مطلوب ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تجربه چهل سال اخیر نشان می دهد دشمنان انقلاب و نظام و مردم ایران برای تضعیف و کاستن از توانمندی و بنیه دفاعی و امنیتی ایران تلاش بسیاری کرده اند و همواره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- دومین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت، (کاخ رسانه ها) با اخبار و حاشیه های فراوانی روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به غیبت "امین حیایی" در نشست خبری فیلم شعله ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- ماراتن انتخابی پینگ پنگ با راهیابی نوروزی، احمدیان و لطفی به ترکیب تیم ملی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان یوپ هاینکس بردی دیگر در رقابت های بوندس لیگای آلمان کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "بمب، یک عاشقانه" به کارگردانی "پیمان معادی" در دومین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت با استقبال ویژه اهالی رسانه روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: طبق آئین نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی آموزش های پیش از ازدواج از 2 ساعت به 6 ساعت افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی منچسترسیتی از عملکرد شاگردانش در خانه برنلی ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی (ع) با تاکید بر اهمیت انتخاب الگو در انقلاب ها، الگو پذیری را شرط تربیت خواند و یادآور شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک جنگنده نیروی هوایی روسیه در شمال غرب سوریه سرنگون و خلبان آن اسیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد ازدواج دانشجویی دفتر مقام معظم رهبری گفت: اقداماتی درحال انجام است تامشهد به پایتخت ازدواج آسان مبدل شود. در این طرح افراد دانشجو و غیر دانشجو شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال الخور در هفته پانزدهم لیگ ستارگان برابر یاران طارمی تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- هوای تهران آلوده تر می شود، از پرتاب کوچک ترین موشک ماهواره بر جهان به فضا تا زیباترین شتر امارات و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در سومین روز برگزاری خود در پردیس سینمایی آزادی (پردیس مردمی) شاهد حضور پر شور مردم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- تمرین ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران امروز (شنبه) با انجام بخش های متنوع برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مجلس به دولت اجازه داد تا مبلغ 10 هزار میلیارد ریال اوراق مالی – اسلامی جهت تکمیل وتجهیز فضا های آموزشی انتشار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد رضا غیاثی و انتقادات اخیر به عملکرد داوران توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- بهاره کیان افشار بازیگر سینما در سینمای مردمی جشنواره فیلم فجر سی و ششم فیلم فجر در پردیس سینمایی آزادی حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سقف انتشار اوراق مشارکت دولت در سال 97 را تعیین کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ظهر امروز برگزار و در خاتمه طی مراسمی از اعضای سابق هیئت اجرایی کمیته (1392 الی 1396) با اهدا لوح تقدیر و یادبود، تجلیل به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال درخواست کرد تا حق وحقوق باشگاه های ایرانی برای میزبانی از تیم های عربستانی را از طریق فدراسیون جهانی پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- دو جام ارزشمند ایران در قالب نمایشگاه شکوه میراث ملی در موزه بانک ملی ایران به نمایش در خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم تحت هدایت پپ گواردیولا در دیداری خارج از خانه برابر برنلی به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از دوران سیاه پهلوی و حقوق ملتی که احقاق نشد تا ضرورت توجه به آب شیرین کن ها در بودجه سالانه .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی درگذشت مرحوم جناب آقای رضا مقدسی روزنامه نگار انقلابی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان وینچنزو مونتلا در رقابت های لالیگا در خانه ایبار تن به شکست سنگینی دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- سفیر ایران در روسیه بسته خبری رسانه های روسیه را در 14 بهمن در کانال تلگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از عملکرد شاگردانش به خصوص در نیمه دوم مقابل صنعت نفت آبادان تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد: مردم همچنان می توانند از دستگاه های کارتخوان برای پرداخت پول سوخت در جایگاه ها استفاده کنند و جایگاهداران به دریافت پول مشتریان از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: دلخوشی مردم مظلوم آبادان فوتبال است، این را هم از آنها بگیرید تا خیال تان راحت شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش تولد مرحوم عارف لرستانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه روسیه به دکترین هسته ای جدید آمریکا واکنش نشان داده و محتوای آن را ناامید کننده توصیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان اول استقلال برخلاف تصور جایی در ترکیب اصلی تیمش برای بازی با ذوب آهن ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو سمند و قیمت انواع ترشیجات در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: سیستم شاپرک باید کمتر از 24 ساعت پول جایگاه داران سوخت را واریز کند و اگر بیشتر از این مدت زمان پرداخت نشود، بانک مرکزی باید در این زمینه پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "شعله ور" به کارگردانی "حمید نعمت الله" دومین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر در کاخ رسانه ها پردیس ملت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- در موشن گرافیک "ایران تا فضا" تاریخچه و دستاوردهای صنعت هوا فضای ایران از آغاز تا کنون را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- سال گذشته یکی از بدترین سالها برای سینمای هالیوود بود. رسوایی های جنسی عوامل و بازیگران هالیوود اتفاقی بود که از رسوایی هاروی واینستاین تهیه کننده معروف هالیوودی شروع شد و تا وودی آلن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دو پیشکسوت استقلال در سفر این تیم به اصفهان شاگردان شفر را همراهی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های فوتبال فولاد و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فولاد با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: طبق قول وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه های بزرگ کشور مکانیزه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در کانال شخصی تلگرامش از خاطرات سال 57 نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال فراهم کردن مقدمات جشن قهرمانی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- برخی از شخصیت های مطرح سیاسی و هنری کشور طی دو روز گذشته با حضور در سالن ها و سینماهای مردمی به تماشای فیلم به وقت شام نشستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: اولین شاخصه نهضت بنیانگذار انقلاب، ویژگی الهی، فقهی و شرعی حرکت ایشان است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سربازان نیروهای مسلح در حوزه های مهارتی خود به کار گرفته می شوند تا پس از پایان دوره خدمت در آن حوزه مهارت کافی کسب کرده باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت برنت نیز با 1.07 دلار کاهش بشکه ای 68.58 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون تربیت و آموزش ارتش از برگزاری آزمون مهارت آموزی کارکنان وظیفه در 145 حوزه ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر دوبلاژ فیلشاه گفت: "فیلشاه" یکی از سخت ترین آثار برای دوبله در دوران کاری من و برای همه گویندگان هم سخت بود چون از آن ها کار متفاوتی را خواستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سپیده توکلی دربخش پنجگانه رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا مدال طلا گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رد اتهامات افغانستان از سوی کمیته امنیت ملی پاکستان، غرق شدن 11 پاکستانی درپی واژگونی قایق مهاجران در سواحل لیبی و آزمایش موشک جدید از سوی نیروی هوایی پاکستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلیس ترکیه 82 نفر را به اتهام ارتباط با گروه تروریستی داعش بازداشت کرد که 77 نفر از این افراد اتباع کشورهای خارجی و 5 نفر نیز از شهروندان ترکیه هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- با حضور معاون اول رئیس جمهور پروژه نیروگاه خورشیدی نور یزد، افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- آتش سوزی یک کارگاه شیرینی پزی در بازار پاچنار، با حضور به موقع نیرو های آتش نشانی به خیر گذشت.