سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۰۲Nov 2018 20

خبرهای میزان 15 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیپلمات در گزارشی نوشت: به دلیل ناتوانی سیاست جدید ترامپ در افغانستان در پاسخگویی به پیچیدگی های امنیتی در این کشور و جنگ بر سرمنافع کشورهای مختلف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مقامات دومای روسیه معتقدند که دکترین جدید هسته ای آمریکا که روسیه را یک تهدید جدی معرفی کرده، کاملا جنبه تحریک ها آمیز داشته و رویارویی واشنگتن و مسکو را تعمیق خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- بنای تاریخی مصلی پایین خیابان امروزه در حاشیه بلواری به همین نام در شهر مشهد قرار دارد اما در گذشته در بیرون از حصار شهر واقع بوده و نظر کاروانیان را به سوی خود جلب می کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس امنیت ملی از نقش اصلی گروه طالبان در انتقال جنگجویان داعش به شمال افغانستان خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر ارتباطات و امور بین الملل باغ کتاب از تعطیلی این مجموعه در روز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) و آغاز به کار مجموعه در 22 بهمن از ساعت 14 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی قوه قضاییه در حکمی سید محمدرضا خوشرو را به عنوان معاون فرهنگی حقوقی و قضایی جامعه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید "امامی" شهرستان "شهرضا" در بازرسی از یک کامیون کشنده یک محموله فیلتر هوا به ارزش 4 میلیارد ریال را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله گفت: دولت افغانستان در مبارزه با فساد اداری مصمم و قاطع است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رهبرمعظم انقلاب: ادارات دولتی و حکومتی، محصول داخلی را بر محصول خارجی مشابه ترجیح بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مترو در شهرهای بزرگ جهان هر روز پذیرای بخش زیادی از جمعیت شهر است و این موضوع باعث شده تا این ناوگان حمل و نقل عمومی اهمیت فرهنگی و اجتماعی خاصی پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مقامات کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان می گویند انتخابات پارلمانی و شوراهای ولسوالی این کشور بار دیگر به تعویق خواهد افتاد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه افغانستان درباره نتیجه سفر هیئتی از پاکستان به ریاست معاون وزیر خارجه این کشور اظهار داشت در این گفت وگوها به توافق مهمی دست نیافتیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور افغانستان از تدوین برنامه جدید امنیتی خبر داد و اعلام کرد که با اجرای آن وضعیت امنیتی در کشور به ویژه کابل بهبود خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: تلاش جهت چرخش چرخ اقتصاد مقاومتی سبب کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- دانشگاه پیام نور اعلام کرد: امکان تقسیط شهریه ثابت نیمسال تحصیلی دوم برای دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری این دانشگاه فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اعلام کرد که بیشترین درآمد طالبان، از قاچاق مواد مخدر به دست می آید و این کشور به دنبال آن است تا منابع مالی این گروه را منجمد و مسدود کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح گفت: امروز نیرو های مسلح ما در اوج اقتدار هستند و دشمن برای تضعیف این اقتدار تلاش می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- دست اندرکاران مستند "خارج از دید" به اتهامات وارده در روزهای اخیر در اطلاعیه ای واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی تنیس بانوان کشورمان در رقابت های تنیس فدکاپ با مالزی، پاسیفیک و عمان همگروه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات مدیره و معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- صنایع دستی علاوه بر ظرفیت های هنری و فرهنگی مستعد ایجاد شغل ارزان و ارزآوری بالایی است این در حالیست که طی سالیان اخیر توجه چندانی به این صنعت مهم نشده و فروش و ارزآوری آن تحت تاثیر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش با حضور در استان گیلان از یگان های ستادی و عملیاتی ناوگان شمال و منطقه چهارم امام رضا (ع) نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- با گسترش برخی شیوه های جدید هک شبکه ها، مشترکان باید یک سری تکنیک هایی تازه را برای امنیت بیشتر به کار گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- در جدیدترین افشا گری های صورت گرفته از جنایات صهیونیست ها شماری از اسرای فلسطینی از تعرض و تجاوز جنسی که توسط نظامیان صهیونیست انجام شده است، پرده برداشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه حادثه نفتکش سانچی به عنوان یکی از اولویت های اصلی و مهم این سازمان محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- عدم دریافت هر کدام از وعده های غذایی نه تنها کمکی به کاهش وزن نمی کند، بلکه یکی از عوارض آن، بروز چاقی بخصوص در ناحیه شکم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- هماهنگی های لازم جهت کاهش بار ترافیکی در بهشت زهرا (س) در روزهای پایانی سال انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- بالم لب روغنی و لیمویی که برای برطرف سازی ترک های لب مناسب است، هم تبخال را تسکین می دهد و هم باعث بهبودی سریع تر آن می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- صبح زود که از خواب بیدار می شوید، قبل از اینکه رختخواب تان را ترک کنید، می توانید 6 تمرین پیشنهادیکه به آن ها پرداخته ایم، را انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- شهر کاملاً ملتهب بود؛ ارتش در اهواز حکومت نظامی اعلان کرده بود و تانک ها وارد خیابان شده بودند روی تانک ها تعداد زیادی چماق به دست نشسته بودند و جاوید شاه می گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- تقویت سیستم ایمنی بدن در زمستان مهم تر است که در ادامه به غذاهایی اشاره می کنیم که مصرف آنها در زمستان به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نسل جدید در مورد چیستی و چرایی انقلاب اسلامی پرسش هایی دارد که باید به آن پاسخ داد. آنچه در زیر می آید بخشی از پاسخ به آن سؤالات است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مقام های ساحلی مراکش 20 جسد از پناهجویان در آب های ساحلی میان این کشور و اسپانیا کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- رژیم صهیونیستی قصد دارد 38000 پناهنده آفریقایی را با افزایش فشار بر آن ها مجبور به ترک اسرائیل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ارتش سوریه روستای جدیده و تعدادی روستای دیگر را در حومه استان حماه را از دست تروریست ها آزاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت صنعت، معدن و تجارت قبلا و بنا به دستور رییس جمهور " مصوبه کاهش تعرفه خودروهای هیبریدی متناسب با میزان کاهش مصرف سوخت فسیلی" و در نتیجه کاهش آلایندگی هوا را تهیه و تقدیم دولت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "لاتاری" به کارگردانی "محمدحسین مهدویان" امشب در پردیس سینمایی ملت، کاخ رسانه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- با توجه به تصمیم کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا؛ فردا (دوشنبه 16 بهمن) در نواحی 5 گانه تبریز مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و همچنین مدارس استثنائی تعطیل خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- انفجار های پی در پی دمشق پایتخت سوریه سبب ریختن شیشه های ساختمان خبرگزاری جمهوری اسلامی در دمشق شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- منابع خبری از زخمی شدن چند زائر ایرانی در آتش سوزی یک هتل در نجف اشرف خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- پشت پرده استناد مهدی کروبی به ماجرای تجاوز در کهریزک بعد از چندسال افشا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری شلوغ فیلام سینمایی لاتاری در پردیس سینمایی ملت با حضور جمع کثیری از اهالی رسانه در جشنواره فیلم فجر 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- سومین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه ها با اکران فیلم سینمایی "چهارراه استانبول" به کارگردانی "مصطفی کیایی" آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تصمیم مجلس برای افزایش پلکانی مالیات اعضای هیات علمی و قضات در توییتر خود انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به مشکلات عدیده آبی در کشور، سال 96 را بدترین سال بارش ظرف 50 سال گذشته خواند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بنیاد برکت از تخصیص بودجه 300 میلیارد تومانی این بنیاد برای ساخت مدرسه در نقاط محروم؛ خاصه در نقاط زلزله زده خبر داد و گفت: بیش از 44 درصد این برنامه عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- هرچند که برای ورود هیوندای به بازار کراس اوورهای ساب کامپکت کمی دیر شده است اما این برند کره ای به زودی و تا ماه آینده محصول جدید خود در این سگمنت را با نام کُنا به بازار آمریکا عرضه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نفت خام سنگین نفت خامی است که غلظت بالایی دارد و به سادگی در چاه استخراج نفت جاری نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، میزان پاداش پایان سال 1396 (عیدی) را مبلغ ثابت 8 میلیون و 475 هزار ریال تعیین کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله رتبه ایران در تولید و صادرات خرما و پرورش گرگ در تهران میخوانیم و تصویری بی نظیر از یوزپلنگ ایرانی پای برج میلاد می بینیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- با تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، حسین کلانی به عضویت کمیته فنی و توسعه این فدراسیون شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه بنکداران با بیان اینکه هیچ کمبودی برنجی در بازار وجود ندارد،گفت: تغییری در قیمت برنج به وجود نیامده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- یکی از دانشگاه های نیواورلئان اخیرا نتایج تحقیقاتی را منتشر کرده که در آن 40 درصد از دانشجویان کارشناسی دختر و 18 درصد از دانشجویان پسر این دانشگاه گفته اند پس از ثبت نام و ورود به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی پیشین سپاه گفت: امروز در عرصه های مختلف تسلیحات موشکی، تانک ها، سلاح های هوایی، دریایی و پدافند هوایی خودکفا شده ایم و هرآنچه را که برای بازدارندگی نیاز داشته ایم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم بارسلونا برای اولین بار در این فصل لالیگا از نیمکت نظاره گر بازی تیمش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از العالم، خبرگزاری فرانس 24 به نقل از وزیر امور خارجه ایران نوشت:سیاست هسته ای آمریکا که اخیرا از سوی پنتاگون منتشر شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم سپیدرود برای تمرین در چمن طبیعی اردوی چهار روزه ای در تهران برپا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال آگزبورگ در هفته بیست ویکم بوندس لیگا مقابل اینتراخت به یک پیروزی قاطع رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم های فوتبال کریستال پالاس و نیوکاسل در هفته بیست وششم لیگ جزیره به تساوی رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب مطالبی بهترین طراحی سال خودرو میخوانیم و قیمت مزدا3 و ولوو در ایران را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- جلسه بررسی راهکار های تامین منابع مالی برای ساخت آزاد راه های کشور عصر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیست وسوم لیگ ایتالیا با برگزاری پنج دیدار همزمان پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم های بانک سرمایه، کاله، شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، هاوش گنبد و رعد پدافند کاشان موفق به شکست حریفان خود در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به منظور بررسی و درمان عارضه مختصر جسمی و بررسی های پزشکی دوره ای در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: خدا را شکر موفق شدیم بازی 9 امتیازی را ببریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- حاج سیدمصطفی علمدار جانباز 70 درصد پس از سال ها تحمل رنج ناشی از جانبازی به درجه رفیع شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدارک لازم برای تعویض کارت ملی و تبدیل به کارت ملی هوشمند،از سیر تا پیاز طرح ترافیک جدید پایتخت،سقف مالیات بر حقوق کارمندان مشخص شد و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: استقلالی ها فکر نمی کردند ببازند اما ذوب آهن فوق العاده بود و سزوار برد بودیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید به صورت ویژه به برق خوزستان و تعرفه های برق استان نگاه کرد، گفت: به دنبال آن هستیم تا تعرفه های برق در خوزستان گران نشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در بازی های مهم ممکن است که اشتباهات داوری پیش بیایداما هیچ داوری نمی خواهد از روی عمد اشتباه تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: نمی گویم مقابل ذوب آهن یک برد 6 امتیازی، چون این برد، یک برد 9 امتیازی و حتی 12 امتیازی بود،
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: شرمنده هواداران شدیم اما امیدواریم که این نتیجه را در بازی های آینده جبران کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- مهدی پاکدل و بهرام رادان بازیگران سینما در پردیس سینمای ملت برای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب مطالبی در مورد ماجرای له شدن کارگر ساختمانی در میان سقف و آسانسور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال ذوب آهن گفت: همیشه دوست داشتم با قلعه نویی کار کنم که خوشبختانه این بار در ذوب آهن زیر نظر او کار می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر یک تیم بتواند با بزن زیرش یک تیم را ببرد، نشان از ضعف حریف دارد و قطعاً آمار بازی می آید و همه چیز مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: کارمان از این هفته سخت تر است و امیدواریم بتوانیم جایگاه واقعی ذوب آهن را برای هواداران مان به دست بیاوریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز نیز اخبار متنوعی بر روی خروجی سرویس سیاسی خبرگزاری میزان قرار گرفت که شاید بتوان مهم ترین آنها را کشف بزرگترین محموله مواد مخدر در سال های اخیر و خبر بودجه ای معافیت مالیاتی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- ستاد امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد که در حال حاضر 595 کودک فلسطینی زیر 18 سال در زندان رژیم صهیونیستی به حبس کشیده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- متخصص بیماری های لثه با اشاره به اهمیت حفظ سلامت آن گفت: اگر به سلامت بافت لثه توجه نکنیم در آینده نه تنها ساختار لثه دچار مشکل می شود و دندان ها از بین می روند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- برخی از بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی همیشه با التهاب همراه هستند. معمولا یکی از رایج ترین درمان ها برای رفع التهاب، همان استفاده از داروهای غیراستروئیدی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- در سال 2016 ایران در جایگاه ششم دنیا و اول خاورمیانه در مهندسی دریایی قرار گرفت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- خرید و فروش خودروهای وارداتی با افزایش قیمت دلار سوت و کور شده و عمده فروشندگان به دلیل تغییرات لحظه ای قیمت دلار دست از فروش برداشته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "چهارراه استانبول" به کارگردانی "مصطفی کیایی" امروز در پردیس سینمایی ملت با اجرای محمود گبرلو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در چهارمین روز برگزاری خود در پردیس سینمایی آزادی شاهد حضور مردم همراه با نظمی بود که مسئولان این پردیس در جهت حفظ آن تلاش داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ممکن است داور روز خوب و بد داشته باشد اما امروز بهترین روز داور نبود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال رم درهفته بیست و سوم سری آ برابر هلاس ورونا به برتری دست یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادستان تهران در بیست و ششمین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران که روز شنبه چهاردهم بهمن ماه سال جاری با حضور معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- پس از پیروزی تیم ملی فوتسال ایران برابر چین و میانمار، رئیس فدراسیون فوتبال در تماسی با کادر فنی و بازیکنان، این دو پیروزی پرگل و مقتدرانه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- با اعلام سازمان لیگ بازی تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد در شهر تبریز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: نگرش مردم و مسئولان به زندان و مجازات باید تغییر یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- در ایم مطلب، دو راهکار برای چاره کردن "صدا دادن مفاصل" توضیح داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۱۵    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو مزدا و قیمت انواع خرما، قیمت خرید سوئیت در شمال تهران در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در ادامه رقابت های تنیس گروه دو آسیا و اقیانوسیه تیم ملی تنیس کشورمان در بخش دو نفره برابر هنگ کنگ مغلوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- نکته جالب در میان انبوه جمعیت در مقابل صرافی های توزیع کننده دلار این است که اغلب خریداران دلالان و خانم های خانه دار هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- مشکلات بینایی مانند دوبینی، تاری دید، یا از دست دادن دید در یکی از چشم ها می تواند نمونه ای از علائم سکته مغزی باشند ...