چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۲:۲۴Nov 2018 14

خبرهای میزان 17 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای حل اختلاف گلستان در گردهمایی تجلیل و تکریم از مصلحین و ریش سفیدان در عرصه صلح و سازش که صبح امروز برگزار شد از 60 نفر از پیشگامان این عرصه در شعب شورای حل اختلاف گلستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان اعلام کرد که پس از رد صلاحیت نواز شریف، تنش ها بین دولت و ارتش پاکستان، کمتر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت های تردد و توقف در طول برگزاری راهپیمایی مراسم 22 بهمن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر خلاف باور غلط رایج در بین مردم، سرطان پستان مانع از بارداری و شیردهی مجدد نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- غلات تصفیه شده مانند برنج سفید باعث بالارفتن میزان قند خون شده و شما زود به زود احساس گرسنگی خواهید کرد. همچنین خوردن فیبر بیشتر خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر دادگستری افغانستان اعلام کرد: نسبت به چهار سال گذشته و به رغم کاهش 20 درصدی تعداد کودکان در جرایم مختلف جزایی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: کشورهای منطقه بر خروج شناورهای جنگی کشورهای ثالث از آب های خلیج فارس اتفاق نظر دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- رزمایش پاکستان و عربستان روز گذشته در دریای عرب آغاز شد و تا 16 فوریه (27 بهمن) ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب انواع بیمه های عجیب و غریب موجود که احتمالا اسم بسیاری از آن ها را هم نشنیده اید را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- برخی یافته ها نشان می دهد که مصرف روزانه منیزیم باعث کاهش خطر ابتلا به دیابت می شود و حتی افسردگی و میگرن را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- استان فارس در سال 96 به لحاظ تعداد جانباختگان حوادث رانندگی با 1458 نفر کشته رتبه اول را در مقایسه با سایر استان ها بخود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دختر بزرگ صدام حسین مدعی شد که در دولت پدرش هیچ گونه منصبی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال برق نوین شیراز گفت: من فعلن هیچ صحبتی در رابطه با صحبت های علی کریمی ندارم و در چند روز آینده نظر خودم را در این مورد می گویم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- وقوع زمین لرزه 6.5 ریشتری در شهر هوآ لین تایوان منجر به تخریب ساختمان یک هتل در این شهر شد. شمار تلفات زمین لرزه 4 کشته و 225 زخمی گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بدن یک مرد روستا نشین هندی که به دلیل ابتلا به نوعی بیماری نادر و حاد لقب مرد پوست ماری را گرفته است در این مطلب مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهورتهران محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن از میدان فردوسی تا میدان آزادی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- جشن سیمرغ و پروانه ها با حضور پرشور دانش آموزان در استان های سراسر کشور در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- پیشرفته ترین ایکس ری پرسرعت کامیونی کشور در گمرک شهید رجایی بندر عباس در مراسمی با حضور وزیر کشور و رئیس کل گمرک ایران رسما افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۰    
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- اگرچه پاییز و زمستان خیلی از افراد را نسبت به بیماری های مرتبط با ضعف سیستم ایمنی بدن آسیب پذیر می کند، اما در پیش گرفتن برخی عادات سالم در زندگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- شیخ قاسم دو هفته پس از زخمی شدن براثر اصابت گلوله به پا از طرف نیروهای پلیس نیجریه، به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان از تعطیلی مدارس نوبت صبح شهر های اهواز و کارون برای روز چهارشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- جزیزه کوشک یکی از زیباترین مناطق استان خوزستان است که با طبیعت بکرش گردشگران بسیاری را به این منطقه گردشگری جذب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم تیراندازی نیروی زمینی تهران در مسابقات تپانچه بیست و ششمین دوره رقابت های تیراندازی قهرمانی کشور به مقام قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- الهه احمدی، ملی پوش تیراندازی ایران و عضو تیم نیروی زمینی ارتش به نمایندگی از جامعه ورزش بانوان، میثاق نامه زنان ورزشکار را به موزه آستان حضرت امام خمینی (ره) اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- بررسی های جدید نشان می دهد لایه ازون به غیر از قطب جنوب، در عرض های جغرافیایی پایین تر ترمیم نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با پیروزی پر گل تیم نیروی زمینی تهران به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دستگاه پوز یا کارتخوان از طریق ارتباط تلفنی یا شبکه ای به سیستم بانکی مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ششمین روز برگزاری خود در باغ کتاب و همزمان با اکران تنگه ابوقریب شاهد حضور هنرمندان و وزیر بهداشت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله رونمایی از مومیایی فریاد زن، دستگیری مرد هزار چهره، بحران دست از سر تهران بر نمی دارد، ضرر 114 میلیارد دلاری چند میلیاردر می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما گفت: "دارکوب" بهروز شعیبی را بیشتر از سایر فیلم ها ترجیح دادم چون فیلم خوب، روان، بدون شعار و درستی بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مالکیت به رابطه ای میان شخص یا همان مالک و مال او گفته می شود که به وی این امکان را می دهد تا از مال خود به هر نحوی که تمایل داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب مطالبی و اخباری در مورد افزایش ناگهانی قیمت خودرو در کیش، گرانی دوباره خودروهای داخلی، قیمت آلفارومئو در تهران و راهنمای خرید خودروهای 120 میلیونی می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- با توجه به تصویب هیات وزیران تعیین و ابلاغ شد که این رقم برای کارگران یک میلیون و 8592 هزار تومان تا 2 میلیون و 789 هزار تومان و عیدی کارمندان نیز 847 هزار و 500 تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه دیلی میل گزارش داد که تصاویر افشا شده نشان می دهند که چین یک موشک انداز جدید هایپرسونیک خودکار قابل نصب بر روی کشتی ساخته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: نیرو های کُرد سوریه امتدادی از نیرو های کُرد ترکیه هستند و این ها یک رابطه قومیتی باهم دارند که این یک نوع همگرایی بین کرد های سوریه و ترکیه برای ضربه زدن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- سران باشگاه چلسی در این مقطع تمایلی به اخراج سرمربی ایتالیایی خود ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی وارتباطات دادگستری کرمان گفت:صبح امروز یدالله موحد نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به همراه جمعی از معاونین در سفر دو روزه به شهرستان جنوب استان به مشکلات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- جان توماس سخنگوی نظامیان آمریکایی درپایگاه هوایی العدید قطر خواستار کاهش تنش بین قطر و امارات عربی متحده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- حرکت بزرگ مردمی به رهبری امام خمینی (ره) بود که موجب سقوط حکومت پادشاهی و ایجاد نظام جمهوری اسلامی شد. در این ویدئو، تصاویری ناب و دیده نشده از انقلاب سال 57 ایران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار حوادث امشب از دستگیری قاتلان نزاع مسلحانه طایفه ای در آبادان،سرقت طلاهای عمه توسط دختر 15 ساله ثروتمند و برگزاری دادگاه تجاوز 3 نفره به یک زن می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- وکیل مهدی تاج به صورت شخصی از سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- جلسه کمیته فنی فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با محوریت لیگ جهانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- آسیابی با بیان اینکه بالاترین گام در حوزه اقتصاد مقاومتی اشتغال نیروی انسانی در واحدهای تولیدی و صنعتی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در پی دریافت اخبار و گزارش های در خصوص وقوع تخلفات اداری-مالی در یکی از شرکت های توزیع نیروی برق استانی و با احراز عدم کفایت مدیریتی لازم، مدیرعامل شرکت مذکور از سمت خود برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که آمریکا تا پایان سال 2020، 159 هواپیمای نظامی در اختیار نیروی هوایی افغانستان قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- جزئیات جدید از حادثه نفتکش ایرانی،اعلام محدودیت های تردد و توقف در روز 22 بهمن،مشمولان غایب برای بخشش اضافه خدمت تا چه زمانی فرصت دارند؟و .. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم سپیدرود رشت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احضار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران گفت: احتمال ریزش ساختمان وجود دارد و شکاف ها بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین تیم های فاینورد، ساوتهمپتون و اورتون به طور رسمی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال هلند لقب گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- پنجمین روز از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه ها با اکران فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده" بسیار پرشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدارس شهرهای استان تهران فردا به علت آلودگی هوا تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- احضار کاردار هند، گرامیداشت روز همبستگی با مردم کشمیر در سراسر پاکستان و کشته شدن یک شهروند چینی در کراچی، از مهمترین عناوین روزنامه های پاکستان در روز سه شنبه، هفدهم بهمن ماه 96 است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو شورای شهر گفت: آتش نشانان می گویند صداهایی را می شنوند، که قبل از ریزش پلاسکو می شنیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم های مهرام تهران و پتروشیمی بندر امام به ترتیب در دومین بازی از دیدار فینال و دیدار رده بندی پلی آف لیگ برتر بسکتبال موفق به شکست رقبای خود شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز هفدهم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به تیراندازی در کلرادو و بارش برف بی سابقه در مسکو اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- تایید رای پرونده اهورای سه ساله در دیوان عالی کشور، روشنگری درباره ادعای رفتار نامناسب یک قاضی با خانواده شهید مدافع حرم، رشد 39 درصدی ارائه خدمات در سازمان ثبت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- زمان به نفع اسرائیل نیست، این را محمدرضا پهلوی می گوید، اما پشت پرده این جملات را در موشن "گرافیک گل یا پوچ" مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "مغزهای کوچک زنگ زده" به کارگردانی "هومن سیدی" در پردیس سینمایی ملت با اجرای محمود گبرلو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده کره شمالی در سازمان ملل آمریکا را به تلاش برای تشدید وضعیت در شبه جزیره کره متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت مسکن و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال اسامی بازیکنان این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به AFC ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس تهران گفت: امیدواریم با عدم ریزش ساختمان عملیات بدون تخریب پایان یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسطوره باشگاه پرسپولیس معتقد است که اگر علی کریمی کمی آرام و صبور باشد می تواند موفق عمل کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- عضو اسبق شورای شهر گفت: اگر آتش مهار شود،ساختمان ریزش نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- ما همیشه در محل کار آب خوردن را فراموش می کنیم و برای سرحال شدن بیشتر چای یا قهوه می نوشیم که آب بیشتری از بدن خارج می کنند و منجر به دهیدراته شدن بدن می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- براساس نتایج به دست آمده از تازه ترین بررسی ها، نوشیدن چای داغ به عنوان متداول ترین نوشیدنی جهان، خطر ابتلا به سرطان مری را تا 5 برابر افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست علمی و آموزشی سرپرستان و مدیران قضایی دادگستری کل استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب یک گفت وگوی تفصیلی با نامزد چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ترتیب داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران از محل حادثه در ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت روز سه شنبه تحت تاثیر روند نزولی بازارهای مالی جهانی، بیش از یک درصد کاهش یافت و به روند کاهشی روز گذشته ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: دولت دوازدهم علاوه بر ادامه همه آرمان های انقلاب، دو هدف مهم را تعیین کرده است؛ اشتغال مولد و مبارزه با فقر مطلق ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- اعزام سربازان آمریکایی از عراق به افغانستان ؛ استقبال بخش خصوصی از معافیت 95درصدی جرایم مالیاتی ؛ تایید برنامه ی امنیتی جدید برای کابل ؛ سرقت کامیون های گندم در غور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادگاه تجدید نظر انگلیس درخواست مؤسس وبسایت افشاگر ویکی لیکس مبنی بر تجدید نظر در حکم صادر شده علیه وی را بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- دانشجویان خوابگاه ولی عصر شهید بهشتی که خوابگاه ان ها در خیابان ملائی و در نزیکی محل حادثه قرار داشته همچنان سرگردان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه گفت: 575 روحانی واجد شرایط برای ثبت نام واعلام آمادگی جهت اعزام در حج 97 دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک مصدوم استقلال خودش را آماده بازی در لیگ قهرمانان آسیا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: دولت دوازدهم علاوه بر ادامه همه آرمان های انقلاب، دو هدف مهم را تعیین کرده است؛ اشتغال مولد و مبارزه با فقر مطلق ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از لحظه برخورد یک دوچرخه سوار با کانگورو وحشی در محدوده کوئینزلند واقع در کشور استرالیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دولت گفت:دولت قطعا قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی را در سال 97 افزایش نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین قدرتی رئیس کل دادگستری قزوین به همراه مدیران قضایی این استان از واحد های صنعتی شهرستان البرز بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم پارس جنوبی به بازی در ورزشگاه ثامن مشهد مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر خارجه روسیه درباره کنگره گفت وگوی ملی سوریه در سوچی به صورت تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- قرار شده که در مورد مطالبات مرحوم منصور پورحیدری در هیئت مدیره استقلال تصمیم گیری شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: در دوره گذار باید پوست اندازی و نوآوری شکل بگیرد و گذر از این دوره محقق نخواهد شد مگر اینکه همه ظرفیت ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی را بسیج ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو در حاشیه بازدید از محل آتش سوزی در ساختمان اداری برق حرارتی، گفت: سلامت شهروندان و بازگشت سریع آنان به زندگی عادی مدنظر وزارت نیرو است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "وینچستر" به کارگردانی مشترک "پیتر و مایکل اسپیرگ" اکران بین المللی خود را امروز در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- در پی آتش سوزی ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو، هتل پارسیان کوثر که در مجاورت این آتش سوزی بود تخلیه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- قرار است تیم فوتبال پارس جنوبی برای برگزاری اردوی آماده سازی خود پیش از آغاز لیگ هجدهم راهی اسپانیا شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان گفت: عاملان اصلی شهادت 3 مامور پلیس موادمخدر شهرستان خاش که سابقه سال ها شرارت داشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- در نود تا نود برنامه نود شبکه سه سیما (96/11/16) حواشی و وقایع فوتبالی در هفته ای که گذشت را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- اعلام وضعیت اضطراری در مالدیو، احضار سفیر هند از سوی پاکستان و حمله تروریستی به پایگاه ارتش هند در جامو و کشمیر از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز سه شنبه 17 بهمن در هند است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- با 120 میلیون تومان امکان خرید خودروهایی مانند سانگ یانگ تیوولی اسپرت، نیسان مورانو SL، کیا سورنتو ساده، کیا اسپورتیج، کیا کارنز و موارد مشابه را خریداری کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- حسین عابدینی می گوید: نقش ها در مهمانی های شبانه فروخته می شود و ما که در این مهمانی ها حضور نداریم، نمی توانیم در سینما حضور داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- اخترشناسان اسپانیایی موفق به مشاهده یکی از قدیمی ترین ستارگان کهکشان راه شیری شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل و سخنگوی سازمان اتش نشانی آخرین وضعیت تلاش برای اطفا حریق در ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو را تشریح کردند.