چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۲:۲۱Nov 2018 14

خبرهای میزان 21 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۴    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- شماره تازه مجله تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرپارسه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- فرمانده پلیس ولایت فراه گفت: طالبان از کودکان در حمله به نیروهای امنیتی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری میزان- وزرات دادگستری بنابه درخواست سازمان حفاظت محیط زیست خواستار افزایش مجازات های نقدی جرایم موضوع مواد 10 تا 14 قانون صید و شکار شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۹    
خبرگزاری میزان- معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور از ارائه تسهیلات ویژه ثبت نام برای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۴    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- نتایج پژوهش های متعددی نشان می دهد که مصرف شکر، نمک و داشتن اضطراب را می توان اصلی ترین عامل بسیاری از بیماری های روحی و جسمی بشر دانست که کنترل آن ها می تواند موجب بهبود سلامت عمومی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۹    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- اصلاحات ظرفیت رشته های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری میزان- ثبت نام پذیرفته شدگان تمامی رشته های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از فردا دوشنبه 23 بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۴    
خبرگزاری میزان- بیوتین یکی از ویتامین هایی است که در رشد مو ها تاثیر بسیاری دارد. در این مقاله به شما مواد غذایی سرشار از بیوتین را معرفی می کنیم که می تواند در رشد مو هایتان موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۴    
خبرگزاری میزان- آخرین بررسی ها نشان داده اند افرادی که فعالیت های ورزشی مداوم مانند دویدن یا شنا را به طور منظم انجام می دهند، کمتر از دیگران به مشکلات روانی مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- سوال های بسیاری در رابطه با فضا در ذهن ما وجود دارد، اما تنها فضانوردانی که به آنجا سفر کرده اند پاسخ های آن ها را می دانند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون والیبال در حکمی محمد شاهمیری را به عنوان دبیر کمیته داوران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- در موشن گرافیک شیشه ی عُمر شاه در دستان کارتر روایت تسلیم ایران در زمان خاندان پهلوی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۱۹    
خبرگزاری میزان- رهبرمعظم انقلاب: این صدای ملت ایران است، امروز جوان ایرانی با شعار الله اکبر کارهای بزرگی انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- بسیاری از ایرانیان به دلیل کم خونی و فقر آهن از قرص آهن استفاده می کنند و برای آن ها سوال است که بهترین زمان مصرف قرص آهن کی می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- هرروز چیزهای بیشتری راجع به اینترنت فوق سریع و همگانی 5G که شرکت های فناوری قول آن را به ما داده اند، مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۹    
خبرگزاری میزان- محققان موسسات تحقیقاتی "گلاداِستون" (Gladstone)کشف کردند که چگونه یک نوع خاص از نورون باعث بهبود کارایی یادگیری مهارت های جدید می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹    
خبرگزاری میزان- نخستین مرکز داده های دیتاسنتر با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر (سولار - انرژی پاک خورشیدی) به منظور تامین بخشی از توان انرژی کشور، امروز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۹    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال درصدد هستیم زمین 100 هزار واحد مسکونی را تأمین کنیم که این 100 هزار واحد شامل مسکن اجتماعی، مسکن مهر، مسکن اجاره ای و اجاره به شرط تملیک است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- مزیت مطلق به توانایی یک تولید کننده در تولید مقدار بیشتر یک محصول یا خدمت نسبت به سایر رقبا عنوان می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۵۴    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت:حمله سارقان با تبر به نمایندگی ایرانسل در شهرستان کارون واقعیت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۵۴    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله دستگیری دانش آوز 9 ساله در مدرسه به جرم قاچاق!، فهرست وسایل ممنوعه در جام جهانی و تعظیم سامسونگ مقابل قهرمان ایرانی می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۹    
خبرگزاری میزان- اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای دریافت سیمرغ های بلورین در بخش های مختلف تا دقایقی دیگر اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- دلار در سومین هفته بهمن ماه با نرخ 4 هزار و 744 تومان بیشترین رقم را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- همزمان با شامگاه بیست و دوم بهمن ماه، بانگ رسای الله اکبر در سراسر ایران اسلامی طنین انداز شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- باشگاه سپاهان و بازیکن این تیم از مدافع تیم فوتبال نفت تهران شکایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۵۴    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال ناتینگهام فارست در شبی که از هافبک ایرانی خود بهره نبرد مقابل هال سیتی تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۹    
خبرگزاری میزان- شاگردان دیه گو سیمئونه با دست پر خانه مالاگا را ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۴    
خبرگزاری میزان- آبی پوشان مرسی ساید در خانه خود کریستا ل پالاس را از پیش رو برداشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۱۹    
خبرگزاری میزان- رئیس حج و اوقاف شهرستان کشک رباط سنگی هرات گفت: عالمان دین در این شهرستان از طالبان و دیگر گروههای مخالف مسلح دولت می خواهند تا به پروژه های زیربنایی که امکانات رفاهی را برای شهروندان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای آورد چه با شکوه است با لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی در راهپیمایی عظیم و دشمن شکن 22 بهمن شانه به شانه در حفظ ارزش های والای این نظام مقدس الهی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- شاگردان اشتوگر با غلبه بر هامبورگ خود را تا رده سوم جدول رده بندی بوندس لیگا بالا کشیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۹    
خبرگزاری میزان- اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای دریافت سیمرغ های بلورین در بخش های مختلف تا دقایقی دیگر اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۴    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری تدارکاتی به میدان می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان سرباز از رهایی 3 گروگان ربوده شده در کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- سرمربی باواریایی ها در بازی امشب این تیم مقابل شالکه روی نیکمت این تیم حضور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- شاگردان جنارو گتوسو با قدرت خانه اسپال را فتح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- فردا؛ خلق حماسه 22 بهمن تماشایی ، از پیش خرید 36 هزار قطعه سکه تا آغاز ساخت پلاسکوی جدید و ... را در بسته اخبار پربازدید رسانه ها بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، 36 گل فوتبالی که تکرار شدنشان در دنیای ورزشی محال است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری میزان- فدراسیون جهانی فوتبال ضرب الاجلی را برای اعلام لیست نهایی تیم های راه یافته به جام جهانی 2018 مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۹    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مصمم است در کنار قهرمانی مقتدرانه در لیگ برتر، در لیگ قهرمانان نیز عنوان بهتری را رقم بزند و در این میان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- در بسته حوادث امشب اخباری از جمله مرد دو زنه زن دوم را قربانی همسر اول کرد، تجاوز 2 ایرانی به 8 دختر سوئدی و آمریکایی و کمربند طلایی رزمی کار عاشق حریف گلوله رقیب عشقی نشد می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از رد سخن پراکنی های رژیم صهیونیستی تا ماجرای قهر شهید مطهری از ستاد استقبال و دعوت مسئولان از آحاد ملت برای خلق 22 بهمن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۹    
خبرگزاری میزان- تیم شهرداری تبریز موفق شد در تهران تیم مهرام را از پیش رو بردارد تا تکلیف قهرمان در بازی پنجم دو تیم مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۴    
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران برای نشان دادن پایبندی خود به اعتقادات شان و حفظ استقلال مملکت حتما در راهپیمایی 22 بهمن، شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری میزان- سفیدپوشان لندنی در دربی این شهر موفق شدند توپچی ها را از پیش رو بردارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۴    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: فردا مصادف با 22 بهمن، روز پیروزی انقلاب اسلامی است که همگان به عنوان یک وظیفه شرعی، انسانی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار امروز 21 بهمن ماه اعم از ورود دستگاه قضایی برای حل مشکلات حق آبه روستای سرای محله، مراکز آسیب دیده مکلف به جوجه ریزی شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۹    
خبرگزاری میزان- فعالیت شرکت های هرمی خلاف قانون است. کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری میزان- نشست خبری فیلم سینمایی "کار کثیف" به کارگردانی خسرو معصومی امروز در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه ها با اجرای محمود گبرلو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۹    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: ایران همچنین دارای امنیت بالا، وحدت و روابط دوستانه و مسالمت آمیز با اقوام و مذاهب گوناگون و نیز از معادن بسیار غنی و جایگاه جغرافیایی ممتاز و انرژی کافی برخوردار است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری میزان- پرداخت وجه به افراد، قانونا به معنای ادای دِین است نه قرض دادن. کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۹    
خبرگزاری میزان- افترا چیست و چه مجازاتی دارد؟ کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۹    
خبرگزاری میزان- برنامه سفر شاگردان ارطغرول سائلام به مقصد کشور عمان برای دیدار مقابل تیم الاهلی عربستان مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری میزان- رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس با ارسال پیامی به محضر رهبر انقلاب اسلامی ایران، سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از لحظه سرنگونی بالگرد ترکیه در نزدیکی استان هاتای واقع در سوریه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۴    
خبرگزاری میزان- چگونه از حبس بخاطر مهریه رها شویم؟ کارشناسان وکیل آنلاین به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۴    
خبرگزاری میزان- منابع خبری گزارش دادند که در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس دو طبقه در هنگ کنگ ده ها نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۹    
خبرگزاری میزان- مردم تهران فردا همزمان با بیست و دوم بهمن ماه، ساعت 9 صبح حرکت خود را از مسیر های 10 گانه به سمت میدان آزادی آغاز می کنند؛ شروع مراسم رسمی در میدان آزادی ساعت 10 صبح خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۴    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت روز جمعه با بیش از 3 درصد افت قیمت همراه بود، این در حالی است افزایش نگرانی ها در مورد بالارفتن مجدد عرضه نفت موجب شده تا قیمت نفت برای ا ولین بار از ماه دسامبر تاکنون به زیر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری میزان- مرکز مقاومت بسیچ قوه قضائیه به مناسبت یوم الله بیست و دوم بهمن با صدور بیانیه ای اعلام داشت: انقلاب اسلامی توانسته است با برهم زدن معادلات قدرت های جهانی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری میزان- فدراسیون پزشکان ایتالیایی با اشاره به بازنشستگی 45 هزار پزشک تا پنج سال آینده پیش بینی کرد که 14 میلیون ایتالیایی بدون پزشک خانواده خواهند ماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری میزان- اینکه رژیم صهیونیستی به مکان هایی خاص در سوریه حمله کند امر جدیدی نیست اما اینکه پدافند موشکی مقاومت جنگنده صهیونیستی را منهدم کند پدیده ای کاملا جدید و به لحاظ راهبردی بسیار پرمعناست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از آماده باش بیش از 310 آتش نشان در همه مسیرهای راهپیمایی برای تامین ایمنی راه پیمایان پایتخت در روز بزرگ 22 بهمن امسال خبر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: شهروندان این استان 2 برابر متوسط جهانی و چهار برابر کشورهای پیشرفته برق مصرف می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری میزان- نماینده ارامنه شمال در مجلس گفت: جامعه ارامنه هرساله در مراسم 22 بهمن شرکت می کند و مطمئناً امسال هم در 22 بهمن نشان می دهیم که ما نسبت به ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی پایبند هستیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "ساعت 15:17 به مقصد پاریس" به کارگردانی "کلینت ایستوود" از امروز اکران خود در سینماهای امریکای شمالی را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ترکیه می گوید که یک فروند بالگرد نظامی این کشور در آسمان شهر عفرین در شمال سوریه سرنگون شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- محققان با کمک گرفتن از نرم افزاری جدید ادعا کردند نمایشنامه های ویلیام شکسپیر شباهت بی مانندی به دست نوشته چاپ نشده یکی از درباریان ملکه الیزابت دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- چین نسل دوم پای رباتیک برای سربازان ارتش خود را با موفقیت آزمایش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- دستیابی به شغل مناسب و همچنین استفاده از امکانات استخدامی در بخش های مختلف یکی از دغدغه های اصلی جوامع مختلف بخصوص در کشورهای صنعتی است تا جایی که سیاست گذاران اصلی بازار کار در دهکده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- کم آبی بدن می تواند بر سطوح انرژی و شناخت شما تاثیرگذار باشد و حفظ هوشیاری را دشوار سازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- اسامی تیم داوری دیدار استقلال و الریان قطر مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- هنوز شش ماه از اعلام نتایج گزارش پروژه پایش کیفیت سوخت شهر تهران در تابستان 1396 که نشان می داد سوخت بنزین عرضه شده در برخی جایگاه های تهران عدد اکتان پایینی دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- یک متخصص مغز و اعصاب علت دردهای ستون فقرات را تشریح کرد و گفت: دردهایی که همراه با اختلال در راه رفتن، بی اختیاری ادرار یا مدفوع و کاهش سطح هوشیاری باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- مصرف سیگار حتی یک عدد در روز اثرات مخرب بسیاری براندامهای درونی بدن دارد، از معده درد گرفته تا عفونت گوش و سرطان ریه.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- یک متخصص پوست گفت: ترک های پوستی معمولا ریشه در ژنتیک دارد؛ یعنی این مورد به صورت ارثی در برخی افراد وجود دارد و درمان خاصی جز چرب کردن برای آن قسمت وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- گوشه گوشه تهران پر از خاطرات انقلاب است اما در طول این سال ها با توسعه شهر این مکان های خاطره انگیز در حال فراموشی و از بین رفتن است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- انفجار هدفون اپل در گوش پسر جوان حین تمرین بدنسازی دردسرساز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- یکی از اولین کارها پس از وقوع انقلاب اسلامی، ایجاد تغییر در ساختار نیروهای مسلح بود از جمله ایجاد نهادها و سازمان های جدید برای دفاع از انقلاب مانند سپاه پاسدارن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری جالب از دویدن شترغ مرغ با سرعت بالا به دنبال دوچرخه سواران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- مالک باشگاه مشکی پوشان گفت: 4 گزینه بومی و غیر بومی برای جایگزینی عنایتی وجود دارد و تا آخر وقت فردا سرمربی جدید مشکی پوشان معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سود سهام عدالت مرحله تکمیلی مددجویان تغییر وضعیت یافته نهادهای حمایتی که جزو مشمولین سهام عدالت هستند، به تدریج از امروز 21 بهمن ماه 96 واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی هیئت رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: راهپمایی های 22بهمن در طول تاریخ انقلاب، همیشه نقش آفرین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- دادستان تهران از شناسایی و دستگیری چند متهم مرتبط با یک پرونده جاسوسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- شرکت سهامی بیمه ایران راهپیمایان 22 بهمن را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- برای خرید رنو داستر مدل 96 با کارکرد 8 هزار و 300 کیلومتر باید حدود 145 میلیون تومان هزینه صرف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: سیاست کلی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این است که اگر تشکلی می تواند فعالیت فرهنگی را انجام دهد، کار به آنها واگذار شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری میزان- مهدی علی نژاد در پیامی انتخاب مجدد یو زای چینگ رئیس فدراسیون جهانی ووشو به عنوان نایب رئیس کمیته بین المللی المپیک را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- تمرینات تیم صنعت نفت آبادان از دوشنبه در آبادان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان حج و زیارت در جهت ایجاد رفاه و سهولت علاقمندان تشرف به سفر زیارتی عتبات مقدسه در دفاتر خدمات زیارتی، اقدام به ایجاد سامانه پیش ثبت نام اینترنتی عتبات عالیات نموده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۹    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ادعای پرواز پهباد ایرانی و نیز دخالت ایران در سرنگونی جنگنده متجاوز صهیونیستی مضحک تر از آن است که بدان پرداخته شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری میزان- اسامی داوران دیدار الدحیل قطر و ذوب آهن اصفهان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۴    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یکی از اقدامات کاهش نرخ سود از 8 به 6 درصد و دیگری کاهش دوره توقف از 6 به 5 ماه کاهش است، گفت: این کاهش نرخ، نه دستوری است و نه یارانه ای ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال در اردوی تیم ملی فوتسال در چین تایپه حاضر شد و با کادر فنی و بازیکنان این تیم صحبت کرد.