سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۲۰:۴۷Dec 2018 18

خبرهای میزان 23 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که شیعیان همواره از دولت سازی و دموکراسی در این کشور حمایت کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- امروزه در جهان، مردم ساعت های طولانی از تلفن همراه استفاده می نمایند بی توجه به این نکته که این وسیله چه آسیب های جبران ناپذیری بر روی سلامتی انسان ها دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۴    
خبرگزاری میزان- تاکنون آثار متعددی درباره حجاب نوشته شده است، اما این اثر تلاش دارد تا با نگاهی جدید به این موضوع بپردازد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۴    
خبرگزاری میزان- رئیس پیشین امنیت ملی افغانستان با بیان اینکه آمریکا در افغانستان پایگاه دائمی ندارد، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۴    
خبرگزاری میزان- براساس آخرین آمار منتشر شده در پایان سال 96 حدود 42 هزار میلیارد تومان از منابع بودجه عمرانی محقق خواهد شد که رشد صفر درصدی نسبت به سال 95 خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه افغانستان اعلام کرد سفر هیأت این کشور به اسلام آباد برای گفت وگو در خصوص نقشه راه مشترک صلح، بی نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۴:۲۴    
خبرگزاری میزان- روابط ایران و پاکستان دو کشور همسایه با اشتراکات دینی و فرهنگی چشم انداز روشنی یافته و اراده مقامات تهران و اسلام آباد برآن قرار گرفته است که مبادلات تجاری دو کشور سالانه با رشدی قابل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۲:۱۹    
خبرگزاری میزان- وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: رسانه های خارجی که به عنوان عوامل خارجی در روسیه شناخته شده اند، می توانند در کمیسیون مرکزی انتخابات حضور یافته و فعالیت های آن را پوشش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۹    
خبرگزاری میزان- 13 نفر از اعضای طالبان و عناصر تکفیری داعش با تسلیم خود به نیروهای امنیتی افغانستان در ولایت جوزجان اعلام کردند که خواستار پیوستن به فرایند صلح در این کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۹    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار خودرو امشب به معرفی هیوندای کنا الکتریکی و DC TCA، دومین سوپراسپرت هند می پردازیم و قیمت خودرهای چینی و دی اس در ایران را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری میزان- سخنگوی والی غور گفت: نیروهای امنیتی در غور موفق به کشف یک محموله بزرگ مهمات داعش در این ولایت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری میزان- اگر در حال حاضر دچار ریزش مو هستید، باید بدانید که مصرف برخی چای های گیاهی می تواند باعث کاهش سرعت و یا معکوس شدن روند ریزش مو شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری میزان- ترکیب پرسپولیس برای اولین دیدار آسیایی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- کنجکاوی، جدیدترین مریخ نورد ناسا است که در سال 2012 به فضا پرتاب شد و قرار بود برای کم تر از دوسال در مریخ حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری میزان- یک دهه از شهادت عماد مغنیه می گذرد و مراسم دهمین سالگرد شهادتش مقارن شده است با سقوط جنگنده صهیونیستی اف 16 در اراضی سوریه که شکاف جدیدی را در موازنه های قدرت رژیم صهیونیستی در میان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۴    
خبرگزاری میزان- پاکستان روز دوشنبه پس از حمله شبه نظامیان به پایگاه ارتش هند در منطقه سونجوان جامو و کشمیر، به دهلی نو درباره هرگونه عملیات فرا مرزی بطور جدی اخطار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۴    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه دائمی نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با نام سیمرغ مهلت ثبت نام در سامانه این جشنواره را برای دومین بار تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۴    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از جریمه 7.7 میلیارد ریالی عاملان قاچاق سیگار و برنج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۴    
خبرگزاری میزان- فلز طلا در ماه های اخیر بر مدار رشد قرار گرفته، افزایشی که قیمت تمام شده مصنوعات طلا را به حدی بالا برده که برخی مصرف کنندگان را به سمت نمونه های خارجی و حتی دست دوم سوق داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۴    
خبرگزاری میزان- دوش شبانه عرق، چربی ها و مواد آلرژی زایی را که در طول روز روی پوست بدن ایجاد شده است می شوید، منافذ پوست را باز کرده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- قرار است نمایندگان باشگاه استقلال پس از بازگشت این تیم از قطر به بوشهر بروند تا وضعیت انتقال مهدی قائدی به تهران را مشخص کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- کمیته هماهنگی حزب متحده قومی پاکستان، رهبر این حزب را برکنار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۹    
خبرگزاری میزان- مردم انقلابی ایران در تماشایی ترین حضور حماسی، ورود به دهه چهارم انقلاب اسلامی را جشن گرفتند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان،گفت: رییس جمهور محترم همچنین پیشنهادی را مطرح فرمودند که به نظر می رسد کارشناسی نشده باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۹    
خبرگزاری میزان- تخم مرغ راحت ترین و سریع ترین غذا برای هر خانواده ای است که در بین کودکان نیز طرفدار بسیاری دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۷:۵۴    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۷:۱۴    
خبرگزاری میزان- هر ساله با کاهش دما در مناطق شمالی دریای خزر و سیبری ده ها هزار قطعه فلامینگو (مرغ آتشین) به پناهگاه حیات وحش 68 هزار کیلومتری میانکاله که در منتهی الیه جنوب شرقی دریای خزر واقع شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۴:۳۴    
خبرگزاری میزان- نیرو های ارتش یمن تجمعات نظامیان سعودی و تجهیزات نظامی آنان را در جیزان عربستان مورد هدف قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۳:۰۴    
خبرگزاری میزان- سناتور برنی سندرز در پیامی توئیتری، لایحه ی بودجه ی دولت ترامپ را از دیدگاه اخلاقی ورشکسته دانسته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۹    
خبرگزاری میزان- کنسرت رحیم شهریاری سه شنبه 15 اسفند ماه ساعت 21:00 در سالن اصلاح بذر کرج برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۴    
خبرگزاری میزان- یک جوان چینی که به همراه دوستانش در یکی از هتل های محلی چین اقامت داشت به دلیلی عجیب در توالت هتل گرفتار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۴    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری روسیه از رایزنی تلفنی خود با همتای آمریکائی اش پیش از دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۴    
خبرگزاری میزان- با موافقت سازمان برنامه و بودجه تفاهمنامه وزارت بهداشت و سازمان جایکا در خصوص تامین مالی تجهیزات بیمارستانی در قالب کمک بلاعوض به ارزش یک میلیارد و 537 ین ژاپن امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۹    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پیش بینی بارش شدید باران در روز سه شنبه در پایتخت از احتمال سنگین شدن ترافیک و آبگرفتگی معابر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- حق بیمه مطابق با قرارداد بیمه تعیین می شود و براساس آن بیمه گذار موظف به پرداخت هزینه خواهد شد و در صورت عدم پرداخت، بیمه گر می تواند اجرای تعهد را بخواهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۹    
خبرگزاری میزان- در اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله تولد دوقلوهای محیط بان مازندرانی پس از مرگ بابا، شکار کوسه عظیم الجثه توسط شیر دریایی و 6 ماده غذایی برای اضطراب کمتر می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مقابل الاهلی بدشانس بودیم که نتوانستیم به گل برسیم، ولی مستحق این شکست نبودیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۹    
خبرگزاری میزان- آخرین جزئیات خودکشی کاووس سید امامی از سوی نقوی حسینی، نماینده مجلس تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۴    
خبرگزاری میزان- با ادامه عملیات ارتش مصر در صحرای سینا، شمار تکفیری هایی که به هلاکت رسیده اند به عدد 28 رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بورس متاثر از قیمت های جهانی گفت: سرمایه گذاری در بازار سرمایه نیازمند آموزش است و فعالیت در این بازار برای سرمایه های خیلی کم یا خیلی بزرگ هنوز ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- گزارش های اخیر وزارت بهداشت آمریکا نشان می دهد که آمار مرگ ومیر افراد بر اثر ابتلا به بیماری آنفولانزا به شدت افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- تیم تراکتورسازی در نخستین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی عربستان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران در جاده های کشور هشدار داد و به رانندگان توصیه کرد که حتما با زنجیر چرخ و "باک پر" در جاده های برفی تردد کرده و حتما چند وعده غذایی و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- محل برگزاری دیدار فینال مسابقات جام حذفی اسپانیا رسماً اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۴    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت به موضوع آلودگی آب رودخانه زیردست سد بافت ورود کرد و گفت: پس از کارشناسی های دقیق محیط زیست و اداره آب پرونده برای صاحب رستوران متخلف تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۴    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر از عملکرد شاگردانش مقابل نماینده ایران تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۴    
خبرگزاری میزان- نشست شورای مشورتی کنگره جهانی محبان اهل بیت (ع) در بیانیه پایانی خود اعلام کرد: دبیرخانه دائمی کنگره جهانی محبان اهل بیت (ع) در تهران دایر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان آتش نشانی شوشتر گفت: انفجار مخزن ال پی جی در شوشتر در ظهر دوشنبه باعث مصدوم شدن 2 نفر و اعزام آنها به بیمارستان طالقانی اهواز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۵۴    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های تراکتورسازی و الاهلی عربستان در پایان نیمه اول با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۹    
خبرگزاری میزان- آسیابی ضمن بازدید از شرکت تولیدی و صنعتی آریاترانسفو شهمیرزاد گفت: ستاد پیگیری سیاستهای اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه تاکید شده دادستان های هر استان از نزدیک از واحدهای صنعتی استانها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس بیمه گفت: مهمترین عامل افزایش آمار بیمه شوندگان عمر در ایران به دلیل استفاده از شیوه های نوین در معرفی و ورود به عرصه های مدرن ارائه خدمات است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری میزان- پسر 22 ساله به علت مرگ مرد صاحبخانه در نزاع بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: از کسب و کارهای سلامت محور حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۴    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل موسسه خیریه مدرسه ساز جامعه یاوری فرهنگی، با اشاره به شکل گیری الگوی جدیدی از فعالیت خیرین در حوزه آموزش و پرورش از توزیع بی سابقه یک میلیون و هشتصدهزار بسته لوازم التحریر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۹    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند که وزارتخانه های تعاون و ارتباطات می توانند تا سقف 500 میلیارد تومان از اموال غیرمنقول خود را به فروش برسانند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با اینکه ما در نیمه اول خوب بودیم، اما الدحیل در نیمه دوم توانست نتیجه را تغییر بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- در اخبار حوادث امشب اخباری می خوانیم که بیشتر مرتبط با همسرکشی است و از جریان دادگاه زن و شوهر صاحب موسسه عرفان قلابی آگاه می شویم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۹    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: جلسه امروز با علی کریمی فقط مربوط به رفتار انضباطی ایشان در نشست مطبوعاتی بعد از مسابقه سپیدرود با استقلال خوزستان بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری میزان- تاکید دادگاه عالی برای کمک به برگزاری انتخابات شفاف در کشور، آتشباری هند به خاک پاکستان و درگذشت عاصمه جهانگیر حقوقدان پاکستانی از مهم ترین عناوین روزنامه های پاکستان در روز دوشنبه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- از روایت احوال پرسی رهبر انقلاب از اکبر عبدی تا واکنش ها به سخنان طوفانی ابراهیم حاتمی کیا ، همکاری آلمان با ایران برای رفع آلودگی هوا، بازداشت 66 افسر گارد ریاست جمهوری و .. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از ردپای نور چشمی ها در حیاط خلوت شرکت های کشت و صنعت کارون تا روایت قهرمان شکنجه از ملاقات علامه امنی با نواب در زندان قصر .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری میزان- دادستان تهران از شناسایی تعدادی از جاسوسان سرویس های اطلاعاتی خبر داد و گفت: این افراد از طریق پوشش پروژه های محیط زیست به مناطق استراتژیک ما نزدیک شده و جمع آوری اطلاعات می کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۹    
خبرگزاری میزان- مقام های ایران خواستار باز شدن سریعتر نمایندگی های بانک های تجارتی افغانستان در بندر چاربهار ایران شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- امروز بیست و سوم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به تازه ترین اظهارات ترامپ درباره برجام و واکنش روسیه به ادعای رژیم صهیونیستی درباره پایگاه نظامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری جلسه ای با حضور نایب رئیس مجلس درباره مرگ کاووس سیدامامی در زندان اوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۹    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های ذوب آهن و الدحیل قطر در پایان نیمه اول با برتری شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۴    
خبرگزاری میزان- روز دوشنبه دو سرباز رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی شهر جنین در کرانه باختری وارد شدند که اهالی شهر یکی از آنها را خلع سلاح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- چهار دیدار از هفته بیست وسوم لیگ یک فوتبال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان- بیست و سومین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به اکشن شناسی ابراهیم حاتمی کیا و کیش و مات جشنواره فیلم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان- پیکر جانباز حاج غلام صادقی مقدم صبح امروز دوشنبه در گرگان تشییع و در روستای کنار شهر بخش بهاران علی آباد به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۴    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، حضور باشکوه مردم در حماسه تماشایی 22 بهمن را حادز دو پیام دانست و تاکید کرد مسئولان باید در مقابل این همه خوبی ملت از همه وجود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۹    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که حمایت آمریکا از روند ایجاد ثبات در سوریه ناکارآمد بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۴    
خبرگزاری میزان- مدیرکل استاندارد تهران با اشاره بر انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد و سازمان نظام مهندسی استان تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۴    
خبرگزاری میزان- عماد مغنیه معروف به حاج رضوان بنیانگذار یگان نظامی حزب الله لبنان و از فرماندهان جنگ 33 روزه بود که در حادثه تروریستی توسط عوامل موساد در 12 فوریه 2008 به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که حمایت آمریکا از روند ایجاد ثبات در سوریه ناکارآمد بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری میزان- پسر 27 ساله که با معرفی خود به عنوان نماینده تاکسی اینترنتی،گوشی تلفن همراه سرقت می کرد،شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 8400 کانکس توسط قرارگاه خاتم انبیاء(ص)، 2 هزار ارتش جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: زیر دریایی و ناوهای موشک انداز جدیدی داریم که انشالله سال آینده از آنها رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری میزان- 71 کشته بر اثر سقوط هواپیمای مسافربری در روسیه، ایران سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفت و سوریه یک جنگنده رژیم صهیونیستی را منهدم کرد از مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز دوشنبه 23 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- کنسرت احسان خواجه امیری روز چهارشنبه 9 اسفندماه ساعت 18:30 در مجتمع ورزشی کارگر دورود برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: شفر باید دقتش را در کارهای هجومی بیشتر کند تا استقلال کامل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به کاهش دبی و افزایش EC آب رودخانه ها گفت: در این شرایط مردم برای خرید آب به واحدهای آب تصفیه کن مراجعه می کنند و در نتیجه بروز بیماری های منتقله از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- کارشناسان تغذیه و سلامت نسبت به مصرف روزانه یک ماده سمی سفید رنگ دیگر به جز نمک و شکر موسوم به "مونوسدیم گلوتامات" هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ضمن معرفی خریداران عمده ارز به همراه میزان دلار خریداری شده از ابتدای سال جاری تا 17 دی ماه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، پاس گل زیبای مسعود شجاعی که توسط هم تیمی اش به طرز عجیبی گل نشد را در لیگ فوتبال یونان مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: برای صحبت هایی که انجام داده ام مدارک هم داریم و اگر لازم باشد قطعاً آنها را هم نشان می دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر کمک به بازسازی و توسعه اقتصادی عراق، همانند دیگر حوزه های سیاسی، امنیتی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۹    
خبرگزاری میزان- رسانه های روسیه از وقوع آتش سوزی در طبقات پایین هتل کاسموس مسکو خبر می دهند که به سرعت در حال پیشروی به سمت طبقات بالایی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری میزان- ادم رباهای خشن بعد از دو هفته دختر بچه 5 ساله را رها کرده و متواری شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- فرد نیکوکاری با مراجعه به نمایندگی ستاد دیه استان تهران، 12 نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را آزاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با همه مشکلات و موانعی که دارند در مقابل دشمنان سر خم نمی کنند و از ارزش ها ...