دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۱۳:۵۲Aug 2018 20

خبرهای میزان 24 بهمن 1396 - mizanonline.ir

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 30 دی 1396 میزان 1 بهمن 1396 میزان 2 بهمن 1396 میزان 3 بهمن 1396 میزان 4 بهمن 1396 میزان 5 بهمن 1396 میزان 6 بهمن 1396 میزان 7 بهمن 1396 میزان 8 بهمن 1396 میزان 9 بهمن 1396 میزان 10 بهمن 1396 میزان 11 بهمن 1396 میزان 12 بهمن 1396 میزان 13 بهمن 1396 میزان 14 بهمن 1396 میزان 15 بهمن 1396 میزان 16 بهمن 1396 میزان 17 بهمن 1396 میزان 18 بهمن 1396 میزان 19 بهمن 1396 میزان 20 بهمن 1396 میزان 21 بهمن 1396 میزان 22 بهمن 1396 میزان 23 بهمن 1396 میزان 24 بهمن 1396 میزان 25 بهمن 1396 میزان 26 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۰    
آلگری و پوچتینو مردان اصلی خود را برای دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۹    
خبرگزاری میزان- مسوولان وزارت کشاورزی افغانستان تایید کردند که بیماری آنفلوانزای پرندگان در چند نقطه کابل مشاهده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- آنگونه که رسانه های صهیونیستی به نقل از پلیس سرزمین های اشغالی اعلام کرده اند، پلیس از دادستان کل این رژیم خواسته رسماً علیه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو اعلام جرم کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۴    
خبرگزاری میزان- دامپینگ زمانی اتفاق می افتد که یک کشور محصولاتش را کمتر از قیمت های داخلی و یا هزینه ی ساخت محصول به یک کشور خارجی صادر کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۹    
خبرگزاری میزان- در بسته اخبار تلگرامی امشب مطالب متنوعی از جمله کشف 1500 قطعه از جنازه های متلاشی شده سقوط هواپیما در روسیه، میزان ذخیره کنونی سدهای بزرگ کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۹    
تراژدی تلخ کودکان کار سرچهارراه ها و فال فروشان قطارهای مترو هم که به سرانجام برسد حکایت کودکانی که برای تأمین زندگی خانواده خود در کارگاه های تنگ و تاریک زیرزمینی به دور از چشم قانون حقوق کودکان و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۹    
به دنبال حمله به یک کمپ نظامی متعلق به ارتش هند، اسلام آباد درباره هرگونه حمله تلافی جویانه به دهلی نو هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۴    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی دادگستری کل استان اردبیل گفت: 36 موسسه نهاد داوری در اردبیل ثبت شده و آماده فعالیت هستند که تاکنون چهار نهاد داوری در استان افتتاح شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- براساس آمار گمرک در 9 ماهه نخست سال جاری هزار و 410 تن قیچی به ارزش بیش از 17 میلیارد تومان از کشورهای مختلف به ایران صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که سطح آب دریاها بسیار سریع در حال افزایش است و تا پایان قرن جاری میلادی این افزایش 2 برابر میزانی خواهد بود که پیش از این دانشمندان پیش بینی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی سابق سپاه گفت: داعش دیگر نخواهد توانست آن وضعیتی را که در سوریه و عراق با تصرف مناطق وسیع و برپایی خلافت ایجاد کرد، در افغانستان نیز شکل دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۳    
وزیر امور خارجه با وزیر امور خارجه کویت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که می توانیم نتیجه را عوض کنیم که این کار را کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۰    
کمیته فنی فدراسیون بسکتبال مهران شاهین طبع را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال ایران انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۴    
خبرگزاری میزان- کارگردان فیلم سرو زیر آب گفت: ادامه دادن راه سینمای دفاع مقدس در شرایط فعلی کار بسیار سختی است. من شش سال از زندگی خود را برای این اثر گذاشتم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۴    
خبرگزاری میزان- کارگر اخراجی پس از اخراج یک ماه فرصت دارد تا به اداره کار مراجعه و درخواست مقرری بیمه بیکاری کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۲۷    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران این تیم تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۲۵    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان شرایط به حقی برای تمدید قرارداد دارند، اما فکر نمی کنم مشکل خاصی برای ماندن بازیکنان وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۴    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس نتایج فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا را امسال هم تکرار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۵    
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه همه بازیکنانش را برای سال آینده می خواهد و آنها هم از خدای شان است که در این تیم بمانند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- امروز اخبار متنوعی در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان منتشر شد؛ از آخرین وضعیت پرونده نفت کش ایرانی و تحقیق و تفحص ازعملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تا سفر روحانی به کرمانشاه در آینده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۳    
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که حریف آنها در لیگ قهرمانان آسیا تیم خوبی بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۲    
کارمند سازمان لیگ به دلیل افتادن از پله های ورزشگاه آزادی بیهوش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد مهاجم نیجریه ای تیمش راضی است، اما انتظار دارد بیشتر از اینها گل بزند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۰    
گروه سلامت همزمان با سومین سالگرد تأسیس خیریه بازیافت امید، عصر امروز 24 بهمن ماه مراسم اهدای 50 ویلچر به 50 توانیاب توسط این نهاد خیریه اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۱    
سرمربی تیم فوتبال نسف قارشی ازبکستان به این نکته اذعان کرد که شاگردانش در دیدار مقابل پرسپولیس مطابق انتظار عمل نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکن دیدار با نسف قارشی ازبکستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۳    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدگی به وضعیت ابرویش راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۹    
رئیس جمهور در پیامی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری روسیه را به آقای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور و خانواده های قربانیان این حادثه، تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از دستگیری سارق مسلح در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۲    
سرپرست باشگاه پرسپولیس نگرانی بابت تمدید قرارداد بازیکنان این تیم ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۴    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های الریان قطر و استقلال ایران با نتیجه مساوی به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۲    
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: خوشحالم شرمنده مردم آذربایجان نشدیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- تیم شهرداری تبریز در دیدار فینال پلی آف لیگ برتر بسکتبال با غلبه بر مهرام تهران به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۹    
حیدر العبادی در کنفرانس بازسازی عراق در کویت، گفت که داعش زیرساخت ها و منازل عراقی را نابود کرد اما عراق امروزه پیروز و منسجم باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۸    
بخش رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران وجود هرگونه نسبت خویشاوندی بین سرمربی تیم ملی و سباستیائو، مربی بدنساز تیم ملی را رد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری میزان- یک فوق تخصص زانو با اشاره به اینکه مهمترین علت قفل شدن زانو ساییدگی کشکک زانو است، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- امروز بیست و چهارم بهمن ماه رویدادهای مهمی به وقوع پیوسته که از مهم ترین آنها می توان به چراغ سبز کره شمالی به ادامه مذاکره با همسایه جنوبی خود و اذعان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری میزان- شریعتی گفت: باد شدید امروز در خوزستان با اینکه آلودگی زیادی ایجاد کرد، اما ابر ها را نیز با خود آورد که انشاء الله شاهد بارندگی هم خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۹    
خبرگزاری میزان- دستگیری کارمند اخراجی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اعطای مرخصی به 600 نفر از زندانیان به مناسبت ایام الله دهه فجر، مهلت 4 ماهه به شهرداری ها برای رفع معضل دفع زباله ها و.. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۰    
حاج سعید قاسمی در بازدیدهای میدانی از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب با نکته جالبی مواجه شد و آن نکته این بود که درب ورود به راه پله های اضطراری از پشت قفل شده بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۴۴    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوا در استان لرستان در وضعیت بسیار خطرناک قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۴    
خبرگزاری میزان- هواداران پرسپولیس در حمایت از علی کریمی به شدت علیه سرمربی تیم ملی موضع گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۱۹    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های پرسپولیس ایران و نسف قارشی با برتری نماینده کشورمان به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت آپارتمان و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۲    
محققان دریافتند که انجام بازی ویدیویی موشکی می تواند به بیماران اسکیزوفرنی برای کنترل شرایطشان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از تصادف زنجیره ای در محور رامشیر - رامهرمز واقع در استان خوزستان در پی افزایش گرد و خاک و کاهش شدید دید را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان- بیست و چهارمین روز از بهمن ماه 1396 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به روایت برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۸    
تهران - ایرنا - دبیر شورای ارتقای آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکارسنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از ثبت نام 370 تیم استارتاپی در سامانه سومین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۶    
سرمربی تیم فوتبال استقلال ترکیب این تیم برای دیدار مقابل الریان قطر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۴    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه ضمن بیان این مطلب که آمریکا به صورت یکجانبه و شیوه ای خطرناک در سوریه عمل می کند و تمامیت ارضی این کشور را زیر سؤال می برد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۱    
تولیت آستان قدس رضوی(ع) گفت: پاسخ متناسب به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن که علیرغم گله مندی های به حق آنان از مشکلات انجام شد، دمیدن در آتش تفرقه و بیان سخنان جناحی و انتخاباتی نبوده و نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۰    
قدیمی گفت: بیماری خاصی در مناطق زلزله زده شیوع پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد در دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا درباره اجرای برنامه جامع اقدام مشترک گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۸    
اکوفارس: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه اندازی آزمایشی2 ردیف از فازهای در حال تکمیل پارس جنوبی تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه در صدر یک هیئت سیاسی و اقتصادی دقایقی قبل تهران را به مقصد کویت جهت شرکت در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- در موشن گرافیک "گل یا پوچ" حقایقی از پنجمین ارتش بزرگ دنیا، اما بی مصرف محمدرضا شاه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- کنسرت گروه ماکان بند روز دوشنبه 14 اسفندماه در دو نوبت 18:45 و 21:30 در سالن همایشهای برج میلاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- نساجی مدعی با شکست سنگین در بازی این هفته خود مقابل ملوان، از جمع مدعیان صعود به لیگ برتر فاصله گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
بدین وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی شرکت در مرحله دوم (آزمون تشریحی) آزمون تصدی منصب قضا در سال 1396 می رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ 96/11/27 منحصراً در شهر تهران برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۴    
تهران-ایرنا- محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در راس یک هیئت سیاسی و اقتصادی به منظور شرکت در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق تهران را به مقصد کویت ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گزارشی از پیش بازی سرخابی های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا برابر حریفان خود را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۱    
شهردار تهران در حاشیه افتتاح پروژه های اجتماعی، فرهنگی و عمرانی منطقه 17 طی سخنانی از افتتاح مجموعه ای از پروژه ها در سه یا چهار منطقه دیگر شهر تهران تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۵    
نجاح محمد علی کارشناس برجسته مسائل منطقه و کارشناس سابق شبکه العربیه در کانال تلگرامی خود نکته ناگفته ای از روز ترور شهد عماد مغنیه گفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- برای خرید خودرو دی اس،5 مدل 2015 با کارکرد 17500 کیلومتر در بازار باید 150 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- پنتاگون اعلام کرده که حضور نظامیان روسیه در سوریه مانعی بر سر راه مبارزه با داعش است، روسیه قادر به پایان دادن به مناقشه میان دمشق و تل آویو است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۶    
تیم مرکز پزشکی "نورث وسترن" (Northwestern Medicine)پی برده اند که چگونه مولکول بیماری هانتینگتون می تواند به طور ناخواسته سلول های سرطانی را از بین ببرد و چگونه از این روند می توان به عنوان درمان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۹    
رئیس محیط زیست شهر تهران گفت: از میان چند لاشه پرندگان مهاجر مشاهده شده در اطراف دریاچه چیتگر، تنها یک پرنده به بیماری آنفولانزا مبتلا بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۶    
تهیه کننده فیلم سینمایی لاتاری در تازه ترین پیام توییتری خود سخن از شکایت از دبیرخانه جشنواره فیلم فجر به میان آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۸    
فارس: خواهر ها با یکدیگر دعوا کردند مرد عصبانی باجناقش را با ضربات چاقو به قتل رساند. ساعت 1:30 بامداد امروز اهالی کوهسار حکیمیه در تماس با پلیس از نزاع دسته جمعی در ساختمان نیمه ساز این محله خبر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۴    
یک روزنامه لبنانی در یادداشتی از نقشه آمریکا برای احداث یک پایگاه نظامی در نزدیکی مرزهای مشترک عراق و ایران با هدف محدود کردن نفوذ نیروهای الحشد الشعبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۹    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: توجه به آموزش های مهارتی در اولویت برنامه های وزارت علوم است و در یک سال گذشته برنامه های درسی دانشگاهها در راستای مهارت آموزی بیشتر به دانشجویان مورد بازبینی و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۸    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان بر مبنای سه جانبه گرایی اداره می شود و نمی توان آن را با روش دیگری اداره کرد، اظهار داشت: هر سه ضلع کارگران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۷    
تحقیقات جدید نشان می دهد تا سال 2100 سطح آب دریاها 65 سانتی متر افزایش یافته و این امر خطری برای شهرها و مناطق ساحلی مانند شانگهای و واشنگتن به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۴    
متخصصان سلامت در مطالعه ای به بررسی نقش آهسته غذا خوردن در کاهش وزن پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰    
تنگه ابوقریب ساخته بهرام توکلی در بازار جشنواره برلین عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۶    
یک تولید کننده هواپیما پهپادی برای ارسال مرسوله ها ساخته است. این اوکتاکوپتر می تواند 4 کیلوگرم بار حمل کند و بار را از ایستگاه های مشخصی تحویل گرفته یا برساند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۴    
گروه تحریک طالبان پاکستان با انتشار بیانیه ای ضمن تأیید کشته شدن معاون این گروه در حمله پهپادهای آمریکایی معاون جدید خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲    
سلامت آنلاین- نیکوتین یکی از مضرترین و دردسترس ترین مواد مخدر موجود در سراسر جهان است که در فرم متداول سیگار به فروش می رسد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۲    
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که برگزاری بازی های جام جهانی 2018 در این کشور به اقتصاد روسیه کمک خواهد کرد اما باعث افزایش کوتاه مدت تورم در این کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۲    
رئیس سازمان حج و زیارت در گفت وگو با فارس به آخرین جزئیات سهمیه ها و افزایش قیمت حج 97، دلایل عدم اعزام متقاضیان عمره در مقطع فعلی، افزایش تعداد کاروان های مجاز عتبات در ایام نوروز ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۴    
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی همچنان پویا و زنده در حال پیشروی است، گفت: مردم در انتخاب ها تلاش کنند افرادی را که در اداره کشور نگاه شان و باورشان به توانایی های بومی و اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۰    
بانوی اسکی باز کشورمان از صعود به مرحله بعدی رقابت های کراس کانتری رشته اسپرینت در المپیک زمستانی 2018 باز ماند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۳    
جهانگیر سلطانی، بازیگر پیش کسوت تلویزیون و سینمای ایران، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۸    
عضو هیئت علمی دانشکده محیط زیست گفت : متاسفانه موضوع تغییر اقلیم در برنامه پنجم و ششم توسعه کشور مورد توجه واقع نشد در حالی که دستگاه های اجرایی نیز در این حوزه مطالعات بسیار اندکی را انجام داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۴    
دختر و داماد ترامپ به این نتیجه رسیده بودند که با حضور خود در کاخ سفید و به دست گرفتن امور در واقع راه خود برای ریاست جمهوری را باز می کنند و در اولین فرصت، هرکدام که شرایط را بهتر از دیگری دیدند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
خراسان رضوی: مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری عنوان کرد: هیچ هنری بدون مخاطب جایگاه ندارد. تئاتر نیز بدون تماشاگر بی معنا است. رویدادی مثل "چله نمایش ما" می خواهد بین مردم و تئاتر آشتی برقرار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: اجزای بدن یک قلاده پلنگ و یک قلاده گرگ به همراه یک اسلحه غیرمجاز از شکارچی متخلف کشف و ضبط گردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۴    
در راستای آیین نامه نظام های کارمزی و مزد ساعتی، پرداخت سنوات و عیدی میانگین کارگران کارمزدی و ساعتی بر اساس مجموع پرداختی ها در آخرین 90 روز کارکرد کارگر محاسبه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۳    
مسئول امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی زنجان گفت:یک جام مسی دعا متعلق به دوره صفوی به موزه باستان شناسی زنجان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۳    
بازار و رونق داشتن یا نداشتن آن به خرید و فروش و رفت و آمد مردم و گردشگران با رویکرد اقتصادی وابسته است. رویکردی که این روزها در سکون و رکود بازار به خوبی قابل مشاهده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۱    
اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار که از ساعاتی پیش آسمان اهواز و بسیاری از نقاط استان را فرا گرفته شعاع دید را در اهواز به 300 متر کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۲    
سرکرده گروهک منافقین برای به دست آوردن حمایت بیش از پیش آل سعود از این گروهک تروریستی بار دیگر مجیز ریاض را گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۱    
قیمت نفت برنت امروز 19 سنت، معادل 0.3 درصد افزایش داشت و به 62 دلار و 78 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۸    
سهشنبه 24 بهمن **** لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس – نسف قارشی ساعت: 17:15 زنده از شبکه سه **** لیگ قهرمانان آسیا الریان قطر – استقلال ساعت: 18:40 زنده از شبکه ورزش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۸    
شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان در ایران، اعلام کرد در صورت تصویب طرح مجلس شورای اسلامی در رابطه با کاهش تعرفه واردات خودرو ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۳    
معاون روابط کار وزیر کار گفت: تمام تلاش ما این است تا پایان سال آیین نامه تبصره یک ماده 7 قانون کار در خصوص تعیین سقف قراردادهای موقت برای کارهای غیرمستمر به تصویب شورای عالی کار برسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۰    
چرت زدن نه تنها موجب می شود تا کمتر احساس خواب آلودگی کرده و هوشیارتر باشید، بلکه عملکرد شناختی، زمان ارائه واکنش، حافظه کوتاه مدت و حتی خلق و خو را نیز بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۵:۲۶    
دهلی نو- ایرنا- وزیر دفاع هند: پاکستان بهای حمله در سونجوان را پرداخت خواهد کرد، رئیس جمهوری ایران در هفته جاری به هند سفر می کند و هند و امارات اولین رزمایش دریایی خود را برگزار می کنند از مهمترین ...