جمعه ۲۸ دیساعت ۱۵:۳۴Jan 2019 18
 

خبرهای میزان 7 خرداد 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 1 خرداد 1397 میزان 2 خرداد 1397 میزان 3 خرداد 1397 میزان 4 خرداد 1397 میزان 5 خرداد 1397 میزان 6 خرداد 1397 میزان 7 خرداد 1397 میزان 8 خرداد 1397 میزان 9 خرداد 1397 میزان 10 خرداد 1397 میزان 11 خرداد 1397 میزان 12 خرداد 1397 میزان 13 خرداد 1397 میزان 14 خرداد 1397 میزان 15 خرداد 1397 میزان 16 خرداد 1397 میزان 17 خرداد 1397 میزان 18 خرداد 1397 میزان 19 خرداد 1397 میزان 20 خرداد 1397 میزان 21 خرداد 1397 میزان 22 خرداد 1397 میزان 23 خرداد 1397 میزان 24 خرداد 1397 میزان 25 خرداد 1397 میزان 26 خرداد 1397 میزان 27 خرداد 1397 میزان 28 خرداد 1397 میزان 29 خرداد 1397 میزان 30 خرداد 1397 میزان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امداد رسانی به 705 هموطن در 72 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق شناور های جدید این نیرو تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت:در راستای نظارت بر بازار و برخورد با گران فروشان یک فروشگاه زنجیره ای و یک قصابی به علت گرانفروشی در زرند پلمب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- سوشما سواراج وزیر امورخارجه هند روز دوشنبه در پاسخ به سئوال خبرنگاری درخصوص تحولات اخیر مرتبط با برجام، گفت که دهلی نو از تحریم های یکجانبه هیچ کشوری علیه ایران تبعیت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه اکسپرس تریبیون پاکستان در مقاله ای نوشت: جمهوری اسلامی ایران نسبت به فعالیت گروه تروریستی داعش در مرز پاکستان و افغانستان اظهار نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تلاش پاکستان برای آنچه دهلی نو به عنوان تغییر وضعیت منطقه در یک منطقه کشمیر از آن یاد می کند خشم دولت هند را برانگیخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مردم پاکستان دیروز 28 ماه می 2018 (هفتم خرداد) بیستمین سالروز آزمایش هسته ای این کشور را با عنوان ˈیوم تکبیرˈ، به صورت گسترده و ملی گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- گوهرتپه نام تپه ای باستانی در فاصله ی میان شهر تاریخی بهشهر و رستم کلا است که شکل گیری آن به پیش از تاریخ بازمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- ناصر الملک نخست وزیر موقت پاکستان در 17 اوت 1950 در شهر مینگوره از توابع دره سوات پاکستان در شمال غرب این کشور متولد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- چگونه می توانیم بدون تغییر محسوس در شیوه زندگی از هزینه هایمان کم کنیم؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و 3 ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز دوشنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 163 ولنجک از دستگیری سارق طلا فروشی پاساژ پالادیوم خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم، طلای مسروقه به ارزش 2 میلیارد ریال و 44 میلیون و 500 هزار ریال وجه نقد، کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به صدور 55 هزار بارنامه در روز گذشته، گفت: از امروز رانندگان و کامیون داران سراسر کشور شروع به کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت کشور افغانستان از کشف یک دستگاه کامیون مملو از مواد منفجره در گذرگاه مرزی تورخم در مرز این کشور با پاکستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- در راستای حفظ حقوق عامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت با حضور در روستای نلینگوئیه از توابع این شهرستان به مشکلات خط انتقال گاز به جیرفت رسیدگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- فعالان حقوق بشر در بروکسل در حمایت از قربانیان فلسطینی، 4500 جفت کفش را مقابل ساختمان شورای اتحادیه اروپا قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- دفتر هماهنگی کمک های بشری سازمان ملل متحد در افغانستان خطاب به کشورهای کمک کننده به این کشور اعلام کرد که برای جلوگیری از وقوع فاجعه انسانی ناشی از خشکسالی در افغانستان نیاز به کمک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده کل سپاه گفت: هیچکس نمی تواند موشک ها را از ایران بگیرد اما هر کس از آن ها می ترسد به پناهگاه برود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) از دستگیری دو تیم که قصد ایجاد ناامنی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) داشتند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و 3 ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهم ترین تأثیر ترافیکی طرح جدید در پایتخت مربوط به کاهش ترافیک ساعات اوج صبح و عصر و همچنین روان سازی ترافیک در طول تمام ساعات اجرای طرح بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های ایران و ترکیه با برتری تیم ترکیه به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- طبق گزارشی جدید از آمریکا، داج وایپر که حدودا یک سال پیش تولید آن متوقف شد، ممکن است دوباره احیا شده و به بازار بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: در روایات آمده است افطاری که توسط افراد یا روزه داران داده می شود، ساده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- ایجنت معروف فوتبال که مصاحبه هایش با حاشیه های بسیاری همراه است این بار خبر از ماندن همیشگی دوناروما در میلان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم رونمایی از دانشنامه شهدا و ایثارگران گفت: ایجاد دانشنامه شهدا و ایثارگران کار مهم و ارزشمندی است و جای این سامانه در فضای مجازی خالی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که چهار روز به شروع رسمی فصل طوفان در آمریکا باقی مانده، نزدیک شدن طوفان قدرتمند آلبرتو به سواحل جنوب شرقی ایالات متحده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم ملی ایران برای مصاف با ترکیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای خرید دستبند طلا در بازار باید از 69 هزار تا 161 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- همیشه احساس میکردم که اگر نسل نوپای ما با آموزه های دینی انیس باشد بی تردید تا پایان عمر تاثیرات آنرا در زندگی احساس خواهد کرد و این احساس را به عینه در نگاه امیدوارانه فردی دیدم که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- لوچسکو سرمربی تیم ملی فوتبال ترکیه ترکیب تیمش را برای مصاف با ایران مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- دانشنامه شهدا و ایثارگران عصر امروز (دوشنبه 7 خرداد) با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع غدیر رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- یازدهمین برنامه ماه عسل با حضور اهالی قلعه گنج و پرداخت به سیر تاریخی تحول این منطقه به دست مردم آن روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- کار دو مهاجم مدنظر باشگاه سپاهان اصفهان فردا نهایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از دیدار امروز جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: بعید است کنکور تا یک الی دو سال آینده به طور کلی از سیستم آموزش کشور حذف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سیتروئن از مدل جدید خود یعنی C5 ایرکراس در پاریس رونمایی کرده است. به گفته این خودروساز فرانسوی، این پرچمدار جدید به لطف سیستم تعلیق جدید پیشرفته و صندلی های با کیفیت، بسیار راحت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تبلت از جمله وسایلی است که به دلیل ویژگی های گوشی تلفن همراه و لپ تاپ ها به طور همزمان و حمل و نقل راحت آن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و هزینه های قابل توجهی را برای خرید آن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مسجد امام حسن(ع) در دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین علیه السلام با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشست خبری تاکید کرد که حفظ برجام برای اتحادیه اروپا موضوعی امنیتی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بر اثر انفجار یک تله انفجاری در مرز پیشین گروهبان یکم علیرضا دهمرده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدافع فرانسوی آبی پوشان منچستر از پیوستن فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به این تیم انگلیسی استقبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب قصد داریم تا شما را از شر مشکل نحوه ترکیب بندی درست رنگ بین کفش و کت و شلوارتان، نجات دهیم!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- یازدهمین برنامه ماه عسل با حضور اهالی قلعه گنج و پرداخت به سیر تاریخی تحول این منطقه به دست مردم آن روی آنتن رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس با بیان اینکه خون شهدای ترور مجلس بخشی از سرافرازی کشور است، گفت: ارزش کار شهدای ترور مجلس در استقامت و اقتدار کشور نمایان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- . رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 110 کیلو و 400 گرم تریاک و هروئین در عملیات مأموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره بارسلونا معتقد است تیم ملی فوتبال آرژانتین بخت اول قهرمانی در جام بیست ویکم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس اطلاعات ارتش این رژیم روز چهارشنبه برای گفت وگو درباره ایران روز چهارشنبه به مسکو سفر خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی با آمادگی کامل آماده حضور زائران خمینی کبیر است و تمهیدات ویژه و وسیعی را جهت زائران این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان در مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شب های قدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- تی رکس کشف شده دارای 250 قطعه استخوان و 54 دندان است و در زمان زنده بودنش 8 تن وزن داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- 2 جوان شیشه ای برای تامین هزینه های اعتیادشان در بزرگراه های غرب تهران تحت پوشش مسافر سوار بر خودرو ها شده و سپس با تهدید چاقو دست به سرقت از راننده خودرو های دربستی می زدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدافع - هافبک تراکتورسازی به طور رسمی به سپاهان اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه اوهایو می گویند ممکن است روزی رمزگشایی پیام بیگانگان تنها توسط محققان و دانشمندان قابل انجام نباشد و نیاز به مشارکت بسیاری از شهروندان داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل ستاددیه کشور گفت: با وجود مشکل بانکی واریز مبالغ اهدایی به حساب های داخلی، از ابتدای سال جاری به همت ایرانیان خارج از کشور زمینه آزادی 14 مددجوی تحت حمایت ستاد دیه فراهم شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه ادعای برخی رسانه های صهیونیستی و سعودی درباره مذاکره غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در اردن را کذب و خبرسازی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- هافبک 21 ساله دینامو زاگرب به جالوروسی ملحق شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- ورزشگاه فیشت شهر سوچی یکی از ورزشگاه های میزبان جام جهانی روسیه به شمار می رود که قرار است میزبان 6 دیدار این جام باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان، اخبار متنوعی منتشر شد؛ از توضیحاتی درباره ناتوانی یک حزب در اداره یک کنگره کوچک تا شکنجه گاهی برای توحش آمریکا و تشکیل کارگروه استانی سازگاری با کم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر جهاد کشاورزی از پیشنهاد نرخ خرید تضمینی جدید برای شیرخام از دامداران خبر داد و گفت: به زودی نرخ جدید در ستاد تنظیم بازار به تصویب رسیده و ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- بدافزار جدیدی با نام ادعیه ماه رمضان در کانال های تلگرامی در حال انتشار است که به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه قربانیان اقدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- کانون انجمن های صنفی رانندگان ناوگان حمل کالای سراسر کشور رسما اعلام کرد که اعتراض رانندگان کامیون ها که از چند روز قبل آغاز شده بود به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و 3 ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- 20 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال بزرگسالان بانوان دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- بعد از وقوع طوفان در ایالت مریلند آمریکا، خیابان های شهر الیکات را سیل فراگرفت و خودروهای مردم را با خود برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی یک مشکل قدیمی با مالک جدید این باشگاه دارد که ممکن است باعث شود قراردادش دیگر با این باشگاه تمدید نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در دیدار با دستیار کمیسر عالی آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد اعلام کرد: ایران از پیمان جهانی پناهندگان حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- اسفندماه سال گذشته بود که شهر عفرین در شمال غرب استان حلب پس از 71 روز درگیری سنگین به کنترل نیرو های ارتش ترکیه و نظامیان تحت حمایت این کشور در قالب عملیات سپر فرات درآمد اما ناآرامی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- پس از آنکه مریم پوژتو دانشجوی دانشگاه سوربن فرانسه به عنوان رئیس اتحادیه ملی دانشجویان انتخاب شد، مجله شارلی ابدو در کاریکاتوری به خاطر حجاب، او را به یک میمون تشبیه کرد!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اشاره به شروع به کار دبیرخانه کاهش جمعیت کیفری زندان ها در مرکز این استان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- هفتمین روز از خرداد ماه 1397 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به گلایه های سعید داخ از گیشه ای شدن تئاتر ایران اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، ایده فوق العاده برای ساخت آچار با مواد دورریختنی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو، قیمت فرنگی جات و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل اعلام کرده است که در پی توفان مکونو در یمن بیش از 500 خانواده یمنی در جزیره سقطری از خانه های خود آواره شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۳    
خبرگزاری میزان- مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم و 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود، سامارا، سارانسک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان حکم عامل قاچاق 4 هزار تن گندم دولتی را استرداد محموله به شبکه دولتی و پرداخت 115 میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل و معاون پزشکی باشگاه استقلال به عیادت 2 بازیکن مصدوم این تیم رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- علی رضوانی خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در پستی از اهدای انگشتر رهبر معظم انقلاب به خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ایالات متحده در ناتو گفت: ماموریت و نقش ناتو برای پیشرفت و صلح در افغانستان از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و در قسمت آموزش و حمایت از نیروهای افغانستان برای روند صلح آن کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری محمدیه گفت: 28 زندانی جرائم مالی در محمدیه در صورت کمک 13 میلیارد ریالی خیرین از زندان آزاد می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- دویست و نود و هشت گرم مواد مخدر که در یک دستگاه اسپیکر کامپیوتر جاساز شده بو، توسط اداره گمرک کرمانشاه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- سریال گمگشته جزو سریال های پرمخاطبی بود که در سال 1380 با کارگردانی رامبد جوان روی آنتن رفت و محتوای آن درباره شخصیت سید جلال بود که به دلیل شباهتش با یک خلافکار داخل ماجراهایی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور با بیان اینکه واردات سیگار به صفر رسیده است گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه پارسال 503 میلیون نخ سیگار به کشور وارد شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال به لغو بازی تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و یونان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی اورژانس کشور گفت:در اثر طوفان امروز زابل 99 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- جشنواره بورس و رسانه در راستای توسعه فرهنگ سرمایه گذاری و افزایش سواد مالی در جامعه و به منظور توسعه همکاری بازار سرمایه با رسانه های کشور اعم از مطبوعات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- شنیده می شود تعدادی از اهالی سوارکاری به دنبال تجمع مقابل وزارت ورزش هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ایتالیا کارلو کوتارلی را مأمور تشکیل کابینه جدید این کشور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- شهرستان قلعه گنج در جنوب کرمان،با به کارگیری تدبیر اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری،توسط بنیاد علوی از فقر و محرومیت نجات یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تمرینات تیم پارس جنوبی از هفته آینده با بازیکنان تستی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در کافی شاپ ها و قهوه خانه ها تابع ضوابط و مقررات صنفی بوده و پلیس با آن مخالفتی ندارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: باقیمانده های گروهک های تروریستی تکفیری در سوریه نظیر داعش و جبهه النصره و جیش الاسلام که امروز در جغرافیای تنگ ادلب و بخش هایی از جنوب سوریه به سختی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه با تأکید بر ضرورت حل مشکلات صنفی اقشار مختلف توسط مسئولان، گفت: نیروهای انتظامی و امنیتی باید بین اعتراضات موجه یک صنف و موج سواری دشمنان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری میزان- هدف از ساخت این ربات ها، راحت تر و سریع تر کردن فرآیند حمل کالا به مشتریان است. این ربات ها به طور کلی برای کار در صنعت تدارکات طراحی شده اند و مبتنی بر یک سیستم کنترل پیشرفته هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۲    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل جدید نفت مسجدسلیمان گفت: خواسته مردم شهر هم این است که محمود فکری سرمربی تیم در لیگ برتر باشد.