جمعه ۲۸ دیساعت ۱۵:۰۷Jan 2019 18
 

خبرهای میزان 20 خرداد 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 1 خرداد 1397 میزان 2 خرداد 1397 میزان 3 خرداد 1397 میزان 4 خرداد 1397 میزان 5 خرداد 1397 میزان 6 خرداد 1397 میزان 7 خرداد 1397 میزان 8 خرداد 1397 میزان 9 خرداد 1397 میزان 10 خرداد 1397 میزان 11 خرداد 1397 میزان 12 خرداد 1397 میزان 13 خرداد 1397 میزان 14 خرداد 1397 میزان 15 خرداد 1397 میزان 16 خرداد 1397 میزان 17 خرداد 1397 میزان 18 خرداد 1397 میزان 19 خرداد 1397 میزان 20 خرداد 1397 میزان 21 خرداد 1397 میزان 22 خرداد 1397 میزان 23 خرداد 1397 میزان 24 خرداد 1397 میزان 25 خرداد 1397 میزان 26 خرداد 1397 میزان 27 خرداد 1397 میزان 28 خرداد 1397 میزان 29 خرداد 1397 میزان 30 خرداد 1397 میزان 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۴    
خبرگزاری میزان- تحلیلگر مسائل سیاسی وعضو پیشین مجلس سنای پاکستان درخصوص خروج آمریکا از برجام و پیامدهای آن برای جامعه جهانی گفت:با ادامه سیاست ایران ستیزی از سوی دولتمردان آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۹    
خبرگزاری میزان- تحولات انتخاباتی در پاکستان همزمان با آغاز فرآیند ثبت نام نامزدهای انتخاباتی وارد مرحله جدید شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۴    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی راه آهن گفت: خبر های منتشره مبنی بر قطعی برق ایستگاه راه آهن صحت ندارد و ممکن است یکی از بخش های خصوصی مستقر در نزدیکی ایستگاه دچار قطعی شده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۱    
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع اکراین از افزایش نظامیان این کشور در افغانستان در قالب ماموریت حمایت قاطع ناتو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی والی ولایت ننگرهار در افغانستان از کشف و توقیف یک دستگاه کامیون مملو از مواد مورد نیاز برای ساخت بمب در افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری میزان- سامانه سهام عدالت برای ثبت شماره شبای بانکی از اول تیرماه به مدت دو هفته از دسترس خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی در خصوص ادغام بانک های وابسته به نیرو های مسلح بررسی هایی انجام داده و توافقاتی در این زمینه صورت گرفته است که این توافقات شرط دوم ادغام است و اولین شرط ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت:به مناسبت ماه پرخیرو برکت و باعظمت رمضان سفره 1000 متری افطار با حضور مددجویان در ندامتگاه قزلحصار برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۴    
خبرگزاری میزان- دادستان نظامی استان مازندران تأکید کرد: پلیس با هنجارشکنی های مشهود در خودروها برخورد کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۹    
خبرگزاری میزان- بیشترین درآمد بازار بیمه کشور در سال 95 مربوط به بیمه درمان و خودرو بوده که به ترتیب با سهم 28 و 38 درصدی بیشترین حق بیمه ها را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۹    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر، ویژه برنامه های سازمان های مردم نهاد را در مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۹    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان فارس با تاکید بر تشکیل تیم حفاظتی ویژه برخورد قاطع و قانونی با ساخت و ساز های غیر مجاز در حریم کلان شهر شیراز گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۹    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره مهاجران هرات گفت: به دلیل خشکسالی و افزایش ناامنی بیش از 500 خانواده از مناطق مختلف افغانستان به هرات مهاجرت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۴:۳۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت: امنیت افغانستان در گرو همکاری همه گروه ها و کشورهای تأثیر گذار برای احیای مذاکرات صلح است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۱    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب تاکید کردند: برای تعیین نوع حکومت در فلسطین باید از همه فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان، یهودی و مسیحی که حداقل 80 سال در این سرزمین بوده اند، همه پرسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۱    
خبرگزاری میزان- تصاویری از رشته کوهی در پرو را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۱    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: به گفته حضرت رسول(ص) بدبخت کسی است که ماه رمضان بگذرد و بخشیده نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۱    
خبرگزاری میزان- تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های لیگ ملت های والیبال 2018 نتیجه را 3 بر یک به نفع روسیه واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۲۹    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور عراق با بیان اینکه آتش سوزی در مرکز نگهداری صندوق های رای در بغداد مهار شده است، اعلام کرد که تحقیقات درباره این حادثه باید آغاز شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۲۴    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: پروتکل الحاقی داوطلبانه اجرا می شود و ایران تعهدی در این رابطه ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۱۴    
خبرگزاری میزان- برای خرید زیرانداز بزرگ اونیک طرح جاجیم ترکمن 7 متری در بازار باید 53 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۰۹    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۴    
خبرگزاری میزان- قاسم نژاد گفت: ظهر امروز مامورین نیروی انتظامی رامهرمز در حال انتقال متهمین از دادگستری شهرستان رامشیر به زندان رامهرمز بودند که توسط 2 تن راکب موتورسیکلت مسلح ناشناس مورد اصابت گلوله ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۹    
خبرگزاری میزان- شرکت ولوو برای سال 2025 هدف هایی از جمله تبدیل برخی از مدل های خود به خودرو های برقی و خودران را در نظر گرفته است و امیدوار است به این اهداف برسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۴    
خبرگزاری میزان- نشریه گاردین در گزارشی نوشته است که لندن با فروش تسلیحات به عربستان تامین کننده اصلی سلاح سعودی در حمله به یمن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۲۹    
خبرگزاری میزان- مدیر کل شهرداری الرصافه استان بغداد اعلام کرد که در حادثه آتش سوزی امروز در بزرگترین مرکز نگهداری صندوق های رای در بغداد، سه انبار حاوی صندوق های رای دچار آتش سوزی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۴    
خبرگزاری میزان- تصویری از به دندان کشیده شدن توله ببر توسط مادرش را برای جابجایی وی مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۴    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: نمازی در مورد رجب زاده تصمیم می گیرد و او از فوتبال خداحافظی نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۹    
خبرگزاری میزان- کیت اول و دوم تمام تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون سوارکاری برای 4 سال دیگر در سمتش ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۵۹    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس فدراسیون فوتبال به انتقاد کی روش از رسانه های داخلی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۹    
خبرگزاری میزان- جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین عصر یکشنبه به وقت محلی ، با هدف توسعه بیش از پیش مناسبات، چهار سند همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۹    
خبرگزاری میزان- تمرین تیم ملی فوتبال ایران با حضور نایب رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۴    
خبرگزاری میزان- تیم ملی اسپانیا شب گذشته در دیدار برابر تونس نمایش قابل قبولی را از خود ارائه نداد تا ترس بازیکنان کلیدی این تیم در این بازی دوستانه کاملا مشهود باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۴    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل نژاد معاون قضائی رئیس کل دادگستری و سرپرست شورا های حل اختلاف استان مازندران از مختومه شدن بیش از 13 هزار پرونده طی اردیبهشت ماه سال 97 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به برگزاری جلسات مستمر با صنوف مختلف، گفت: اگر اصناف ما مشارکت داشته باشند آمار سرقت ها به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۲۹    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در روسیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۲۴    
خبرگزاری میزان- تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب تاکید کردند: برای تعیین نوع حکومت در فلسطین باید از همه فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان، یهودی و مسیحی که حداقل 80 سال در این سرزمین بوده اند، همه پرسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: اما الان که خودمان در جام جهانی هستیم ترسی از این رویداد نداریم چون بارها مقابل بازیکنان اروپایی بازی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری میزان- کاندیدای ریاست فدراسیون سوارکاری گفت: من از کاندیداتوری ریاست فدراسیون سوارکاری انصراف نداده بودم و صلاحیتم هم رد نشده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۴    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس فدراسیون فوتبال ر تمرین امروز تیم ملی فوتبال حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۴    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعد از بازی با مراکش به تیم های اسپانیا و پرتغال فکر می کنیم و زیبایی فوتبال هم این است که نمی توان نتیجه را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۹    
خبرگزاری میزان- برخی از تصادفات جاده ای به دلیل خواب آلودگی راننده و خارج شدن خودرو از مسیر حرکتش به وجود می آید. سیستم کمکی رانندگی بین خطوط اجازه نمی دهد که خودرو از مسیر خود خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۳۴    
خبرگزاری میزان- هافیک تیم ملی فوتبال ایران گفت: الان زمان همدلی از تیم ملی است و همه ما بازیکنان وظیفه داریم برای موفقیت تیم ملی تلاش کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۹    
خبرگزاری میزان- تصویری از دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه ها با مقام معظم رهبری که هم اکنون (97/3/20) در حال برگزاری است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری میزان- در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری به یکی از کاندیداهای ریاست این فدراسیون اجازه حضور در مجمع داده نشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: از ابتدایی سال جاری بیش از 58 درصد از جرایم در فضای مجازی مربوط به جرایم اقتصادی بوده که برداشت غیر مجاز اینترنتی از حساب های بانکی با ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان، اخبار متنوعی منتشر شد؛ از مسکوت ماندن الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم تا 2 ماه تا انهدام دو تیم تروریستی در شمال غرب کشور و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۴    
خبرگزاری میزان- تیم ملی کاراته ایران به عنوان قهرمانی لیگ جهانی کاراته وان ترکیه دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- نشست سران گروه 7 کشور صنعتی جهان تحت تدابیر شدید امنیتی در کانادا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی سابق تراکتورسازی که این روز ها در کنار مالک جدید باشگاه حضور دارد صحبت هایی را در مورد وضعیت مهدی کیانی انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری میزان- ترامپ رئیس جمهور آمریکا به منظور گفتگو با رئیس کره شمالی وارد سنگاپور شد. نخست وزیر سنگاپور: این دیدار 20 میلیون دلار هزینه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری میزان- هافبک پیشین پرسپولیس تحت نظر 2 تیم اروپایی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۳۴    
خبرگزاری میزان- کاخ سفید در پی انتشار تصویری از سوی دفتر دولت آلمان که انزوا و تنهایی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در برابر دیگر سران کشور های عضو جی هفت را در نشست کانادا نشان می داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۹    
خبرگزاری میزان- مرحله نهایی تعیین تکلیف سپرده های سپرده گذاران تعاونی اعتبار منحله افضل توس، وحدت، فرشتگان، ثامن الحجج و تشکیلات موسوم به البرزایرانیان از روز دوشنبه 21 خردادماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۴    
خبرگزاری میزان- ششمین کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی طی روزهای 14 الی 16 خرداد در مانیل فیلیپین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۱۹    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در دو سال گذشته 74 طرح و لایحه به این کمیسیون ارائه شده و 54 مورد از این طرح و لایحه ها تعیین تکلیف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۱۹    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت سکه، ارز بین بانکی، قیمت خودرو، شاخص بورس، نرخ گوشت قرمز منجمد در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در نشست عصر امروز این کمیسیون موضوع تفریغ بودجه سال 95 وزارت جهاد کشاورزی بررسی و مقرر شد کمیته ای تشکیل شود تا اگر تخلفی صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۴    
خبرگزاری میزان- بیستمین روز از خرداد ماه 1397 با اخبار و حاشیه های متفاوتی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهم ترین آنها می توان به "شروع پیش تولید سریال موسی(ع)" اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۹    
خبرگزاری میزان- دروازه بان ملی پوش ذوب آهن با پیشنهاد 2 باشگاه ترکیه ای مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۹    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام حاج صادقی در پیامی درگذشت حجت الاسلام احمد احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۹    
خبرگزاری میزان- کنفدراسیون دوومیدانی آسیا پرتابگر دیسک ایران را به عنوان بهترین ورزشکار مسابقات قهرمانی جوانان آسیا انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در جلسه عصر امروز این کمیسیون کلیات طرح جمعیت و تعالی خانواده مورد تصویب نمایندگان کمیسیون قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۴    
خبرگزاری میزان- 21 صیاد، بهمن ماه سال 93 با یک فروند لنج از بندر کنارک راهی دریا شدند. قرار بود ماهی صنعتی - تن- صید کنند و شب عید دست پر به خانه برگردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۴    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه سوم، برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۳۹    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر ترکیه در سخنانی بر ادامه عملیات نظامی این کشور در شمال عراق تاکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۹    
خبرگزاری میزان- پیرو برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اجلاسیه سوم دهمین دوره مجلس، عصر امروز نیز انتخابت هئیت رئیسه کمیسیون های تخصصی برگزار و اعضای هیئت رئیسه آنها مشخص شد البته اکثر روسای کمیسیون ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۴    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات با بیان اینکه شیوه توزیع سیگار های تولیدی و وارداتی تغییر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۴    
خبرگزاری میزان- بررسی ها نشان می دهد دستمال چند کاره آشپزخانه اعضای خانواده را در معرض مسمومیت غذایی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، تصاویری از ترمیم لاک لاک پشت را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۴    
خبرگزاری میزان- مدیر کل مرزی وزارت کشور ادامه داد: 15 بازارچه مرزی در مرز خشکی و چندین اسکله اعلام کرده ایم و فعالیت در مناطقی غیر از این موارد اعلامی ممنوع است لذا کسی که بخواهد در مبادی که رسما ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۹    
خبرگزاری میزان- مرکز رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران امروز توسط فدراسیون فوتبال افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۴    
خبرگزاری میزان- کارگردان سینما و تلویزیون گفت: شکل کار من و برادرم در عرصه فیلم و سریال سازی برخلاف آثاری که از ما تولید شده صرفا مختص مردم افغانستان نیست بلکه هر قصه ای که برایمان جذاب باشد و ما را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۹    
خبرگزاری میزان- فوق تخصص بیماری های عفونی با بیان اینکه واکسن HPV عارضه ای ندارد، بر تزریق این واکسن تاکید کرد و گفت: نوع 16 ویروس HPV با سرطان دهانه رحم رابطه مستقیم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۴    
خبرگزاری میزان- فرشید کریمی مهر، با پیش بینی کاهش 30 درصدی حجم بازار واردات خودرو در سال 1397 نسبت به سال گذشته، واردات امسال را کمتر از 50 هزار دستگاه خودرو تخمین زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری میزان- عصر امروز انتخابت هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری میزان- وقتی برای مدت زیادی به صورت ثابت در یک جا می نشینیم، دست یا پایمان خواب می رود. چه اتفاقی در بدن افتاده که چنین می شود؟ آیا این خواب رفتن اندام های حرکتی ما خطرناک است؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۴    
خبرگزاری میزان- اولین تمرین تیم ملی فوتبال پرتغال برای جام جهانی امروز در روسیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۹    
خبرگزاری میزان- دلیل عدم پیوستن بازیکن فصل گذشته پدیده خراسان به استقلال مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- بازپرداخت سپرده های تا سقف یک میلیارد تومان سپرده گذاران در موسسات مالی منحل شده از دوشنبه 21 خرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- فوران اتشفشان گواتمالا به مناطق روستایی رسید و باعث مرگ هفتاد نفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: طرح استفاده حداکثر از توان تولید داخل و حمایت از کالای ایرانی به اتمام رسید و هفته آینده در دستور کار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۴    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر انگلیس در سخنانی ابراز امیدواری کرده که قانون گذاران این کشور مانع خروج لندن از اتحادیه اروپا نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- معاون بخش توسعه خدمات متروی مسکو از تحویل رایگان بطری های آب معدنی به مسافران به دلیل گرمای احتمالی هوا در طول برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پارس جنوبی جم با باشگاه پیکان برای پیوستن به این تیم مذاکره خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، خوش آمد گویی پوتین رئیس جمهور روسیه به تمام ورزشکاران و طرفداران در آستانه جام جهانی 2018 فوتبال روسیه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۴    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: فعلا نظر مقام معظم رهبری آن است که در چارچوب برجام اقدام شود، اما اگر قرار شد از برجام خارج شویم کشور های دیگر ظرفیت های اتمی کشورمان را خواهند دید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹    
خبرگزاری میزان- مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: هیچ اتفاقی در مورد استعفای مدیرعامل باشگاه رخ نداده و او در سمت خود باقی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۹    
خبرگزاری میزان- سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نام دستیاران مدنظرش را به باشگاه ذوب آهن مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۹    
خبرگزاری میزان- مدیران عامل دو باشگاه سپاهان ذوب آهن با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پیشکسوتان در تنهایی و انزوا دچار افکار و مشکلات زیادی می شوند، نمونه آن خودم هستم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۴    
خبرگزاری میزان- هرکس برای موفق بودن در شغلش باید مهارت هایی داشته باشد. در این خبر به برخی از این مهارت ها اشاره میکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۹    
خبرگزاری میزان- وینفرید شفر سرمربی استقلال که بعد از پایان رقابت های لیگ ایران به کشور خود بازگشته و تعطیلات خود را به همراه خانواده اش می گذراند.