جمعه ۲۸ تیرساعت ۱۳:۰۷Jul 2019 19

خبرهای میزان 13 مهر 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 مهر 1397 میزان 2 مهر 1397 میزان 3 مهر 1397 میزان 4 مهر 1397 میزان 5 مهر 1397 میزان 6 مهر 1397 میزان 7 مهر 1397 میزان 8 مهر 1397 میزان 9 مهر 1397 میزان 10 مهر 1397 میزان 11 مهر 1397 میزان 12 مهر 1397 میزان 13 مهر 1397 میزان 14 مهر 1397 میزان 15 مهر 1397 میزان 16 مهر 1397 میزان 17 مهر 1397 میزان 18 مهر 1397 میزان 19 مهر 1397 میزان 20 مهر 1397 میزان 21 مهر 1397 میزان 22 مهر 1397 میزان 23 مهر 1397 میزان 24 مهر 1397 میزان 25 مهر 1397 میزان 26 مهر 1397 میزان 27 مهر 1397 میزان 28 مهر 1397 میزان 29 مهر 1397 میزان 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- نائب رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس با اشاره به طرح الحاق یک ماده به ماده 72 مکرر آیین نامه داخلی مجلس گفت: به واسطه این طرح هر نماینده باید تنها در یک فراکسیون سیاسی عضو شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- آیین افتتاحیه فیلمبرداری فیلم سینمایی 23 نفر به تهیه کنندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی مهدی جعفری با حضور سردار قاسم سلیمانی و تعدادی از راویان خاطرات کتاب "بیست و سه نفر" برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر گردشگری هند اعلام کرد: کشورش برای برگزاری جشن های جهانی گردشگری از سوی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد در سال 2019 میلادی انتخاب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کراچی گفت:میزان سفر گردشگران پاکستان به ایران در سال گذشته در مقایسه با سال قبل آن 13 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه از هند گزارش داد که این کشور به رغم اعمال تحریم های آمریکا در ماه آینده، به خرید نفت از ایران ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان یزد حفر هرگونه چاه و قنات و بهره برداری غیرمجاز از آن را جرم دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از گل های پشت پا در تاریخ فوتبال سری آ ایتالیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل از شورای امنیت خواست تا تحریم اعضای شاخه خوراسان داعش در افغانستان را در اولویت قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی همسو با ارتقای شایستگی های نیروی انسانی و کمک به نظام پرداخت، تدوین و لایحه آن تنظیم در دولت تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران در پیامی چهاردهم مهرماه روزتهران را به شهروندان تهرانی و تمام ایرانیان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان زا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- ولیعهد سعودی می گوید کشورش با کمک اعضای اوپک و حتی کشور های خارج از اوپک، به خواسته آمریکا عمل کرد و کاهش نفت صادراتی ایران را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- اکران کمدی جنجالی لازانیا که از روز چهارشنبه آغاز شد با استقبال خوب مخاطبان همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد یک بانک این کشور پذیرفته به خاطر آنچه که نقض تحریم ها علیه ایران و کوبا نامیده شده، به دولت جریمه بپردازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- استان همدان با مرکزیت همدان واقع در غرب ایران از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- برخی از تصاویر زیبا و تاثیرگذار ثبت شده با پهپادهای عکاس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از لحظه انفجار در موتور شماره2 و وحشت مسافران ایرباس320 هواپیمایی آسمان پس از تیک آف از فرودگاه شیراز را مشاهده می کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ولیعهد سعودی می گوید کشورش با کمک اعضای اوپک و حتی کشور های خارج از اوپک، به خواسته آمریکا عمل کرد و کاهش نفت صادراتی ایران را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نساجی به دلیل اینکه تلاش می کرد، گل نخورد، بازی بسته ای را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: سپاهان از کناره ها و ضربات ایستگاهی خیلی خطرناک است و بازی مستقیم انجام می دهد اما ما راه های نفوذ آنها را خوب بستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- حتی در این مرحله دیرهنگام و سه و نیم سال پس از آغاز جنگ، ترزا می، جرمی هانت و همکارانش باید نهایتا کار درست را انجام دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از ماجرای رفتار خانم جولیاپطروس، خواننده مسیحی لبنانی در جریان جنگ لبنان از زبان سردار سلیمانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- هواپیمای ایرباس 320 هواپیمایی آسمان پس از برخاستن از فرودگاه شیراز دچار نقص فنی در موتور شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از خلاقیت یک هندی برای فروختن موز و جلب توجه توریست ها را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های سپاهان با نساجی مازندران با در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با برتری شاگردان قلعه نویی در ضربات پنالتی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جمعی از یهودیان ضد صهیونیسم امروز جمعه در نیویورک با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- برونو لومر وزیردارایی فرانسه با بیان اینکه آمریکا نمی تواند درباره همکاری تجاری اروپا با ایران تصمیم گیری کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: یکی از تیم هایی هستیم که در خط دفاعی شرایط خوبی داریم و گل زیادی نخورده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- ایوان لکو سرمربی کلوب بروژ بلژیک رسما مدعی شد که کاوه رضایی نمی تواند به این زودی ها به میادین بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازار گوشی تلفن همراه با ظرفیت استفاده ماهانه یک میلیون گوشی، چند ماهی است به دلایل مختلف با چالش رو به رو شده که در صورت ترخیص گوشی های توقیفی شاهد کاهش 30 درصدی آن خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا به بررسی مضرات مصرف محصولات شکردار بپردازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: پیروزی مقابل فولاد واقعا سخت بود، دو بار عقب افتادیم، اما به بازی برگشتیم و بازیکنانم نشان دادند ذهن قوی و خوبی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: فردا تیمی که کمتر اشتباه کند و درک درستی از بازی داشته باشد می تواند موفق شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری بزرگداشت روز تهران گفت: مدیریت گردشگری شهرداری تهران، برنامه های گردشگری در مناطق پایتخت را برای این روز در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مشکل تیم ما بودن یا نبودن رفیعی نیست بلکه نحوه بازی تیم ماست که باید ترمیم شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- قلعه هزاره در استان هرمزگان، بخش مرکزی میناب قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون عملیات سازمان امداد و نجات از اعزام 20تیم ارزیاب برای کمک به سهروندان سیل زده شمال کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه درباره گستاخی رئیس رژیم نامشروع اسرائیل نسبت به مردم ایران، گفت: درندگی، تجاوز، حقارت و حیله گری از خصایص بارز رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- صفحه رسمی سردار سلیمانی ویدئویی از حاشیه ی حضور وی در پشت صحنه ی فیلمبرداری فیلم سینمایی آن 23 نفر که در تاریخ 13 مهرماه 97 صورت گرفت را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال پدیده و فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با پیروزی شاگردان گل محمدی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دیدار تیم های سپاهان و نساجی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با تساوی پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های مس کرمان و سیراف کنگان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با پیروزی پرگل مس کرمان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از وحشیگری پلیس آلمان در برخورد و بازداشت یک مجرم را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرامی سردار سلیمانی تصاویری از دست نوشته های وی را بر روی تصویر گروهی 23 نفره از اسرای ایرانی در جنگ را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشعر/ مداح اهل بیت (ع) با اشاره به نقشه های دشمنان برای اربعین بر لزوم هوشیاری و همدلی هرچه بیشتر و جلوگیری از نفوذ رگه های تفرقه جویانه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط بازی های جام حذفی با لیگ متفاوت است و در این جام هیچ تیمی نباید اشتباهات بزرگی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین پناهیان اربعین را محور همه فعالیت های فرهنگی و امتحانی بزرگ برای همه شیعیان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای تیم ملی فقط یک نفر است که بازیکنان را انتخاب می کند و این شخص خود کارلوس کی روش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خدمت گذاری به اربعین حسینی(ع ) را تبلیغ اسلام عاشورایی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرامی سردار سلیمانی تصاویری از حاشیه حضور سردار در آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی آن23نفر منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم بازی های دوستانه تیم ملی بیشتر شود چرا که در آن صورت تجربه بین المللی بیشتری به دست خواهیم آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم ملی فوتبال ایران که نامش در فهرست جدید کی روش نیست در تمرین تیم ملی حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دیدار تیم های پدیده و فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با برتری شاگردان ایلی استان پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی ناجا از انهدام تیم سه نفره اشرار و قاچاقچیان مسلح در عملیات عصر روز گذشته مرزبانان در منطقه مرزی نهبندان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- شنیده می شود حسینی قرار است در بازی معوقه تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان درون دروازه این تیم قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی گفت: اتفاقات اخیر صحنه کلان اقتصادی و نوسانات شدید ارز سبب افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- با تصمیم کادرفنی تیم فوتبال استقلال قرار است این تیم پس از بازی با نفت مسجدسلیمان یک روز بیشتر در اهواز بماند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- پلیس شیکاگو به دنبال مردی است که در 2 روز متوالی با سلاح گرم 2 مرد را به ضرب گلوله به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: در حال حاضر 109 سد در حال ساخت داریم که از این تعداد 43 سد که با هدف تامین آب شرب کلانشهر ها در حال ساخت هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- پلیس آلمان روز جمعه اعلام کرد در حادثه ورود یک خودرو به کافی شاپی در منطقه شارلوتنبرگ برلین که سبب زخمی شدن چند نفر شد، نشانه ای از اقدام تروریستی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر فکر کنیم پرسپولیس به فینال آسیا صعود کرده اشتباه بزرگی را مرتکب شده ایم چون السد تیم بزرگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- امام رضا علیه السلام فرمودند: از نشانه های فهم عمیق و درست، بردباری و دانش سکوت است. سکوت دری از در های حکمت است. سکوت محبت می آورد و راهنمای هر خیری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- سازمان لیگ حرفه ای فوتبال پس از دریافت درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر زمان بازی این تیم با پیکان آن را بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با حضور دبیر ستاد اربعین و مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت به تمهیدات و تدابیر های صورت گرفته برای بزرگترین اجتماع پیاده روی ایران و جهان پرداخته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- در هفته ای که گذشت اخباری در خصوص سهام عدالت، صادرات غیرنفتی، قیمت ارز، قیمت مسکن و موارد مشابه در خبرگزاری میزان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- سپری کردن زمان زیاد با تلفن همراه هوشمن تبلت و تلویزیون و نگاه کردن به صفحات آن ها می تواند به عملکرد ذهن کودکان آسیب برساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تبریزی دوست داشت به استقلال برود و وقتی بازیکنی روح و دلش با یک تیم نباشد بهتر است که برود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از اهدام یک باند بین المللی قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: از این باند یک تن و 75 کیلوگرم هروئین و 19 کیلوگرم تریاک کشف و 6 نفر نیز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- تام کروز بازیگر سر شناس هالیوود 12 سال است که دختر خود را ملاقات نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- پلیس شهر لستر انگلیس اعلام کرد، یک افسر پلیس این شهر صبح امروز پس از آن که مردی ناشناس با خوردو به وی حمله کرد، زخمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- ممکن است بازی تیم های فوتبال سایپا و استقلال در هفته نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- پس از ناپدید شدن منگ هونگوی رئیس اینترپل، پلیس فرانسه تحقیقات در این باره را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- نشست مشترک دادستان تهران و سردار رحیمی و فرماندهان پلیس تهران، برخی از معاونان دادستان تهران و روسای کلانتری ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون امور فرهنگی اداره کل ارشاد استان تهران برنامه های این سازمان را در روز تهران تشریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدافع برزیلی فصل گذشته استقلال قرار است راهی کشورش شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت گوجه فرنگی در حال متعادل شدن است، گفت: طی روز های آینده این روند کاهش قیمت ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده کل سپاه سردار سلامی در مراسم رزمایش اقتدار بسیجیان شهر اصفهان خطاب به نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- دیده بان حقوق بشر با صدور بیانیه ای به ناپدید شدن جمال خاشقچی نویسنده و منتقد عربستانی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید از همسرم به خاطر دعوت نشدن به تیم ملی عذرخواهی کنم چون او بابت این موضوع بیشتر از من ناراحت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- ساعت بازی تدارکاتی تیم های ملی فوتبال ایران و بولیوی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- استار که شاهد مرگ وحشتناک دوستش به دست یک افسر پلیس بوده، حالا از تمام انجمن های اجتماعی تحت فشار قرار گرفته و باید به دنبال عدالت باشد اما بعد از مدتی متوجه می شود که عدالت به همین ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- برنامه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: براساس آمار موجودبیش از 14 میلیون مسافر در هفته اول مهر ماه 97 با استفاده از مترو جابجا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه در واکنش به احضار برخی افراد مشهور در خصوص نحوه مصرف کمک های مردمی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ماندن برانکو یکی به دلیل مظلومیت پرسپولیس و محرومیت تیم از پنجره نقل و انتقالاتی و دیگری حرفه ای بودن این مربی بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- خرگوشی پیکا که معروف به دزد طبیعت است، مهارت خاصی در سرقت غذای حیوانات دیگر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرد به اصطلاح کارشناس شبه رسانه ضدایرانی بی بی سی، از طریق آنتن این شبکه، صریحا از مردم می خواست که ارز های در دست خود را به فروش نرسانند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، گزارش هواشناسی از حال و هوای آسمان کشور در چند روز آینده را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- برنامه اولین تمرین تیم ملی برای بازی تدارکاتی این تیم با بولیوی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم تیم فوتبال منچستر یونایتد دنبال یافتن راهی برای جدایی از این تیم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: ابتدایی ترین کارهایی که برای روز جمعه توصیه شده، خواندن زیارت نامه و دعای این روز است که در آن ها از خدا می خواهیم که ما را در اعمالی که در روز جمعه تکلیف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- دو نفر از فعالان مبارزه با خشونت های جنسی امسال برنده جایزه صلح نوبل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۶    
خبرگزاری میزان- خطیب موقت نماز جمعه تهران، گفت:حمله موشکی سپاه به تروریست ها در سوریه، یک پیام قدرت برای همه منطقه بود که اگر امنیت می خواهید باید در سایه اقتدار ایران اسلامی نفس راحت بکشید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال استقلال به بازی معوقه تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- نسل جدیدی از گوشی های هوشمند به بازار خواهند آمد که مجهز به یک انگشت اضافی هستند.
  • ۱