جمعه ۲۸ تیرساعت ۱۲:۴۱Jul 2019 19

خبرهای میزان 18 مهر 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 مهر 1397 میزان 2 مهر 1397 میزان 3 مهر 1397 میزان 4 مهر 1397 میزان 5 مهر 1397 میزان 6 مهر 1397 میزان 7 مهر 1397 میزان 8 مهر 1397 میزان 9 مهر 1397 میزان 10 مهر 1397 میزان 11 مهر 1397 میزان 12 مهر 1397 میزان 13 مهر 1397 میزان 14 مهر 1397 میزان 15 مهر 1397 میزان 16 مهر 1397 میزان 17 مهر 1397 میزان 18 مهر 1397 میزان 19 مهر 1397 میزان 20 مهر 1397 میزان 21 مهر 1397 میزان 22 مهر 1397 میزان 23 مهر 1397 میزان 24 مهر 1397 میزان 25 مهر 1397 میزان 26 مهر 1397 میزان 27 مهر 1397 میزان 28 مهر 1397 میزان 29 مهر 1397 میزان 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۱    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- طبق ماده 555 قانون مجازات اسلامی هرکسی بدون سِمَت رسمی یا اذن از طرف دولت، خود را در مشاغل دولتی اعم از کشوری یا لشگری و انتظامی که از نظر قانون مربوط به او نبوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- آسیا تایمز نوشت: با گشایش بندر چابهار و با ایجاد مسیر جایگزین و جدید تجاری، ایران به بزرگترین شریک تجاری افغانستان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی صبح امروز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور دریانوردی پاکستان گفت که کشورش خواهان راه اندازی خط کشتیرانی مشترک با ایران برای جابجایی مسافران و زائران بین دو کشور است، ولی برای تحقق این مهم باید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: 2 هزار میلیارد تومان برای 400 هزار بازنشسته در قالب وام ضروری اختصاص یافته و در آینده نزدیک وام های ضروری مسکن و حتی افزایش سقف وام ها قابل انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفیر هند در پاکستان با اعلام اهمیت پروژه انتقال گاز تاپی گفت: تکمیل این پروژه ثبات در منطقه را به شکل چشمگیری افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نهادهای ارائه دهنده کمک های بشردوستانه هشدار دادند که شمار کودکان افغان که از سوء تغدیه رنج می برند تا پایان امسال ممکن است به 2 میلیون نفر برسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که نامزدهای انتخابات پارلمانی این کشور حق ندارند بیش از 30 هزار دلار برای تبلیغات انتخاباتی هزینه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس افغانستان با اشاره به تلاش های واشنگتن برای جلوگیری از تحقیق درباره جنایات جنگی نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تحلیل گر سیاسی پاکستان گسترش روابط با ایران را راهکار اصلی برای برون رفت از مشکلات و چالش های پیش رو برای این کشور خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال کشورمان به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- ترامپ گفت: هضم توقف فروش سلاح به سعودی ها، دشوار است.به ملک سلمان اعلام کردم که باید از اموال خود در برابر حمایت واشنگتن از عربستان، پول پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه اشرف غنی با اشاره به سفر اخیر هیئت مشترک مقامات آمریکایی به اسلام آباد اعلام کرد، ما خوش بینانه محتاط هستیم زیرا پاکستان باید اقدامات عملی را در روند صلح انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارتش پاکستان رئیس جدید سرویس امنیت این کشور موسوم به آی اس آی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۱    
خبرگزاری میزان- یک مقام مسئول گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 12 سازه غیرمجاز دریایی در سواحل استان مازندران تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۱    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستیر استان گلستان از استقرار ایستگاه های آتش نشانی در جنگل گلستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان گفت: تمدید اعتبار پروانه وکالت از تاریخ 97/7/21 به صورت الکترونیکی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۵    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- ارتش پاکستان اعلام کرد: نظامیان ارتش با عملیات در مرکز ایالت بلوچستان یک انبار بزرگ سلاح را که قرار بود تروریست ها از آن استفاده کنند، کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک عامل اطلاعاتی چینی به اتهام دزدی اسرار صنعت هوایی آمریکا توسط ماموران آمریکایی بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- ارتش یمن کنترل یک منطقه کوهستانی را در منطقه مرزی المجازه بین عسیر و صعده پس گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی اشکوریان نماینده وزن منهای 73 کیلوگرم کشورمان اولین دیدار خود در سومین دوره بازی های المپیک جوانان با نتیجه 19 بر 17 مقابل حریف تایپه ای به اتمام رساند تا راهی دیدار نیمه نهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- بعد از اتفاقات اخیر جودو و جلوگیری از حضور مارال مردانی در مسابقات جودوی بازی های المپیک جوانان 2018 آرژانتین بحث هایی مطرح شد که کمیته ملی المپیک به منظور تنویر افکار عمومی و آگاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی Khamenei_ir؛ نماهنگی را تحت عنوان "سه حقیقت آشکار" منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- اگر آب رادیاتور کم باشد به موتور و واتر پمپ خودرو فشار وارد می شود و گاهی اوقات باعث سوختن واشر سر سیلندر خواهد شد که تعمیر آن هزینه سنگینی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نظامیان رژیم صهیونیستی حدودا 100 بازیکن و کادر اداری را در استادیوم الخضر در جنوب بیت لحم در کرانه باختری به محاصره درآوردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- صبح امروز ولادیمیر پوتین و دمیتری مدودف از یک باغ سیب در سرزمین استاوروپول بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- موزه پارس در سال 1315 در عمارت کلاه فرنگی شیراز که در باغ نظر قرار دارد تاسیس شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- بازیکنان بارسلونا امروز با هم تیمی سابق خود ملاقات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون فنی مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به جمع آوری کامل والزارتان 7 شرکت دارویی، گفت: مردم بدون نگرانی، والزارتان مورد نیاز خود را از داروخانه ها تهیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- اکانت رسمی لیگ قهرمانان آسیا در توئیتر از علیرضا بیرانوند با عنوان "دستان امن" تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ماجرای برت کاوانا فقط نوک کوه یخ است. من به تماشای کشورم نشسته ام که با حرکتی فرسایشی به سوی جنگ داخلی، درگیری و افزایش اقتدارگرایی و در نهایت فروپاشی پیش می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس و مدیرکل امور بین الملل مجلس درگذشت مادر سرداران شهدای مقاومت اسلامی، شهید عماد، شهید فواد و شهید جهاد مغنیه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- محیط بانان استان سمنان توانسته اند ویدئویی منحصربه فرد از آب خوردن پلنگ ایرانی را در ارتفاعات این استان ثبت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، در نشست مشترک شهردار تهران با فرماندهان نیروی انتظامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور آمریکا در سخنانی اعلام کرد که آمریکا تاکنون هزینه تامین امنیت کشور های ثروتمندی مانند عربستان را می داده و اکنون آن ها باید این هزینه را به آمریکا بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سامانه فجر 27 که توان شلیک 85 گلوله در دقیقه را دارد، از قابلیت اتصال به سامانه کنترل آتش ناو های موشک انداز و ناوشکن های رزمی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور صربستان اعلام کرد: معافیت ویزا برای شهروندان ایران به دلیل سوءاستفاده آنان از این تسهیلات لغو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری 5 نفر از افرادی که در جاده ای این شهرستان به کامیون ها سنگ پرانی می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- طوفان و گردباد سهمگینی فلوریدا در آمریکا را درنوردید. در این ویدئو تصاویر ماهواره ای از این طوفان وحشتناک را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- یکصد و پنجاه و چهارمین شماره خط حزب الله به این سؤال مهم پاسخ می دهد که رهبر انقلاب با مسائل روز کشور، چگونه مواجه می شوند؟ وظایف رهبری چیست و رهبری از طریق چه ساز و کارهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد از دستگیری آخرین متهم پرونده ایرانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین خودرو تمام الکترونیکی و اتوماتیک رنو رونمایی شد. این خودرو مفهومی نیازی به راننده ندارد و خودران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک هنرمند با تکه تکه کردن هزاران دلار و کنار هم قرار دادن تکه ها، تصاویر هنری بی نظیری خلق می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی بنا به هماهنگی و اعلام قبلی امروز چهارشنبه 97/7/18 راس ساعت 11 در دفتر باشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مجری و گزارشگر توانمند و پیشکسوت تلویزیون مرحوم بهرام شفیع را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از شکار یک جَگوار را مشاهده می کنید. این پلنگ خالدار آمریکایی توانست به راحتی یک کروکدیل را در آب شکار و آن را با دندان هایش به سمت بوته ها بکشاند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از عبور یک اتوبوس که با سرعت دیوانه وار و کاملا حرفه ای توانست از میان کامیون ها عبور نماید را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- در پی رکورد شکنی ارزش دلار در مقابل روپیه پاکستان و نگرانی های مردم این کشور بانک مرکزی پاکستان علت افزایش نرخ دلار را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- نشست مشترک شهردار تهران و فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز (چهارشنبه) را با فوتبال در دو مرحله، در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- خاطره عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر ورزشی از زنده یاد بهرام شفیع را در برنامه حالا خورشید مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: سفیر آلمان در تهران امروز در اعتراض به اقدام دادگاه آن کشور در استرداد یکی از دیپلمات های کشورمان به بلژیک به وزارت امور خارجه فراخوانده شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- هفته هفتم لیگ یک با برتری تیم های گل گهر سیرجان، خونه به خونه، نود ارومیه و مس کرمان مقابل رقبا پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه نفس حضور رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان و آن سخنان قدرتمندانه و عزتمندانه ایشان حامل معانی و پیام های بزرگی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا، ضمن اشاره به نقش مؤثر سربازان در تامین نظم و امنیت، سربازی را دوره شناخت ظرفیت های نهفته دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- کمیته ویژه لیگ قهرمانان آسیا بعدازظهر امروز چهارشنبه به ریاست معاون اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس، تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱    
خبرگزاری میزان- نماز عبادی سیاسی این هفته جمعه ( 20 مهرماه) تهران، به امامت آیت الله امامی کاشانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری اعلام کرد: دادگاه استیناف رم درخواست حدود 5 میلیارد دلاری عده ای از خواهان های آمریکایی را برای توقیف اموال بانک مرکزی رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، گفت: علی رغم تنگنا های مالی دولت، تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی برای مردم، نیازمندان و بیماران تداوم داشته و این اقدام ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که توافق ترکیه و روسیه درباره ادلب در حال اجرا است و تروریست ها در حال ترک منطقه کاهش تنش هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون نظارت بر کالا های مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: فرآورده های لبنی پرمصرف مشمول قیمت گذاری توسط کارگروه تنظیم بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: خدمت سربازی علاوه بر تقویت بنیه دفاعی نیرو های مسلح، دورانی برای تقویت و تکامل شخصیت فرد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت مسکن، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- شعبه دوم دادگاه خانواده با حضور رئیس دادگستری مراغه افتتاح و آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- نقص فنی و خطای انسانی مهمترین دلایل سقوط جت شخصی خانواده باشاران در ایران بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادستان کل کشور در مورد عدم اجرای حکم انفصال رئیس سابق بانک مرکزی از سوی دیوان محاسبات با طرح چند پرسش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- پرتابگر نیزه کشورمان موفق به کسب مدال طلای رقابت های پرتاب نیزه زنان بازی های پاراآسیایی 2018 شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که زندگی در شهر های آلوده و با تراکم بالای دود، خطر ابتلا به سرطان دهان را در مردان 40 درصد افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک فعال مدنی معلول با استفاده از یک اسکلت رباتیک 80 هزار پوندی پس از 14 سال موفق به راه رفتن شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی والی هرات گفت: 6 نفر به اتهام فساد اداری در هرات توسط نیروهای امنیتی و تیم مبارزه با فساد بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس پلیس راه راهور ناجا از واژگونی یک دستگاه اتوبوس بنز حامل 42 سرنشین در محور بستان آباد - تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه علنی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه با حضور عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- پس از پایان جلسه هیات دولت، وزیران با حضور در جمع خبرنگاران، به سووالات مطرح شده پاسخ دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری 2 متهم پرونده سکه ثامن در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- تفاهم نامه ای میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و موسسه فرهنگی اکو (ECI) با هدف اجرای پروژه های فرهنگی، ورزشی و هنری در مناطق آزاد ایران امضاء شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- پسر طلایی کاروان ایران در پنجمین مسابقه خود، پنجمین طلای بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکلت تیم ملی اسکلتی است که در این 8 سال تغییر کرده، ولی ساختار و روند کار تیم تغییر نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای قضایی استان تهران با اشاره به کارنامه موفق دستگاه قضا در مبارزه با مفاسد اقتصادی، تداوم برخورد قاطع با عناصر سودجو و فرصت طلب در عرصه اقتصادی را خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: اگر با تیم های درجه یک بازی نمی کنیم حداقل فیفا دی را از دست ندهیم و یک بازی دوستانه با تیم های درجه دو یا سه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه نیویورک تایمز به نقل از یک مقام ارشد ترکیه گزارش داد که جمال خاشقجی ، نویسنده منتقد سعودی به قتل رسیده و جسد وی با ارّه تکه تکه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلیه متهمین پرونده سرقت بیش از 3 کیلوگرم طلا از مغازه طلافروشی در منطقه بازار تهران و دستگیری متهم اصلی پرونده پس از ورود غیرقانونی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون منابع انسانی در جمع معاونان عقیدتی بسیج قوه قضائیه گفت: امروز نظام بیشتر از هر وقت دیگر نیاز به فکر کارآمد بسیجی دارد و ما وظیفه داریم در بالندگی آن تلاش کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان زنجان با تاکید بر برنامه ریزی و هماهنگی یکپارچه در حوزه های قضایی و انتظامی در حل مشکلات موجود در استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۵    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- امام جعفر صادق علیه السلام در توصیه ای کوتاه و ماندگار به شیعیان فرموده اند همچنان که خداوند دستور داده برای هم برادرانی نیکوکار باشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های فرانسوی می گویند که همزمان با تشدید اعتراضات در فرانسه رئیس جمهور این کشور کار ترمیم کابینه را به تعویق انداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۱    
خبرگزاری میزان- محموله خودرو های وارداتی در جاده بندرعباس در آتش سوخت، هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- بیشتر چهره های شاخص فرهنگی و سیاسی درباره اتفاقاتی که در کشور رخ می دهد در صفحه های کاربری خود اظهار نظر می کنند که در اینجا چند نمونه از این اظهار نظر ها را خواهیم خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رباتی که برای شستن و پاک سازی اماکن تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و کاملاً به صورت خودکار سطوح را تمیز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادگاه تجدید نظر نیز به نفع جواد تن زاده رای نداد و مالک سابق سپیدرود، پس از ماه ها تلاش تنوانست این تیم را پس بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در سپاه در پیامی از حضور امیدبخش و معنوی فرماندهی معظم کل قوا در اجتماع بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان حج و زیارت خطاب به اعضای کارگروه ها و مدیران ستادی توصیه کرد که در بررسی ها و آسیب شناسی های حج 97، نگاه منصفانه وبدون تعصب داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- برای خرید پژو 405 مدل 86 با کارکرد 175 هزار کیلومتر به سرمایه 21 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- هیئت وزیران با اختصاص مبلغ 90 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از وقوع سیل در استان های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد از بازداشت 17 نفر از عناصر شبکه نفوذ در سیستم بانکی و ارزی کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: با این شرایط باید یواش یواش یک قفل بیاوریم و در فوتسال ایران را ببندیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری میزان- شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه سال جاری اقدام به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین الملل بورس انرژی ایران کند.