سه شنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۵:۲۵Jan 2020 21

خبرهای میزان 2 دی 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 دی 1397 میزان 2 دی 1397 میزان 3 دی 1397 میزان 4 دی 1397 میزان 5 دی 1397 میزان 6 دی 1397 میزان 7 دی 1397 میزان 8 دی 1397 میزان 9 دی 1397 میزان 10 دی 1397 میزان 11 دی 1397 میزان 12 دی 1397 میزان 13 دی 1397 میزان 14 دی 1397 میزان 15 دی 1397 میزان 16 دی 1397 میزان 17 دی 1397 میزان 18 دی 1397 میزان 19 دی 1397 میزان 20 دی 1397 میزان 21 دی 1397 میزان 22 دی 1397 میزان 23 دی 1397 میزان 24 دی 1397 میزان 25 دی 1397 میزان 26 دی 1397 میزان 27 دی 1397 میزان 28 دی 1397 میزان 29 دی 1397 میزان 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۰    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- گزارش مرکز آمار از تورم منتهی به آذرماه نشان می دهد، نرخ کالا ها و خدمات مورد نیاز مردم با افزایش محسوسی مواجه بوده به طوریکه در گروه خوراکی ها و آشامیدنی ها، شاهد رشد 5 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در سال جاری معاملات بخش مسکن به همین روند ادامه می یابد و تا پایان سال اتفاق خاصی در بخش معاملات مسکن رخ نمی دهد تا به تدریج شاهد ثبات قیمت ها باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- راهی برای رفتن عنوان کتابی درباره پرستار اسیر در دست آل سعود است که به مناسبت روز پرستار رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طبق بخشنامه ای که بانک مرکزی در اوایل هفته جاری ابلاغ کرد، سود روز شمار بانک ها به ماه شمار تبدیل شده است به طوری که اگر صاحبان حساب در طول ماه به سپرده خود دست بزنند سود آن ماه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- در پایان مسابقات رنکینگ بدمینتون مردان ایران در گنبد کاووس، نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- دبیرخانه پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال، مهلت ارسال اثر به این جشنواره را تا 15 دی 97 تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- دوربین روی داشبورد خودروی پلیس، لحظه انفجار گاز در ایالت ویسکانسین آمریکا را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- دوربین های تعبیه شده توسط گروه مردم نهاد چکاد ساری در ارتفاعات کیاسر مازندران تصاویر زیبا و کم نظیری را از تنوع زیستی شگفت انگیز در این منطقه به ثبت رسانده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اجرایی دیدبان شفافیت افغانستان اعلام کرد که بودجه این کشور به دلیل سوء استفاده برخی افراد در کاهش فقر و رشد اقتصادی مؤثر نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر پایگاه جهانی پارسه و پاسارگاد با تکذیب شایعات مربوط به انتقال آب توسط کارکنان تخت جمشید گفت: کوچکترین نشانه ای از وجود آب در کف کانال های دفع رطوبت در کاخ آپادانا وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- روزنامه پاکستانی گزارش داد که جهاد مردم افغانستان با شوروی سابق به پاکستان کمک کرد تا به تسلیحات هسته ای دست یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- در حالی مبادلات تجاری افغانستان و پاکستان کاهش یافته است به تازگی دولت اسلام آباد اعتراف کرد که به دلیل سیاست های مرزی در حال واگذاری صنعت گردشگری سلامت افغانستان به هند است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- سونامی بامداد یکشنبه اندونزی مرگ 222 نفر را به دنبال داشته است. تا کنون 843 نفر نیز زخمی شده اند و از سرنوشت دستکم 28 نفر دیگر اطلاعی در دست نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده ستاد ارتش پاکستان اعلام کرد: دولت عمران خان در تلاش است تا با هند وارد مذاکره شود ولی این نشانه ضعف اسلام آباد نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- برنامه طنز جدی نگیرید، جدی بگیرید روند افزایش بلیط هواپیما را نقد و بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت توسعه کمی و کیفی حمل و نقل عمومی، کاهش آلودگی هوا و ترافیک در پایتخت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی برنامه اصلی این وزاتخانه را تولید انبوه مسکن برای اقشار کم درآمد و متوسط جامعه دانست گفت: کشور به 900 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیازمند است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک گفت: 95 درصد کالا ها سه روزه از گمرک ترخیص می شود و گمرک پس از مراحل ثبت سفارش و تخصیص ارز و در مرحله سوم واردات قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- درحالی که در برخی نقاط کشور در سه ماهه پاییز امسال حتی یک قطره باران نیز نباریده، در برخی نقاط کشور بیش از 500 میلیمتر بارش ثبت شده و نقطه ای از ایران نیز با ثبت حدود 900 میلیمتر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- روسیه در تلاش است شرایط را برای ورود ایران به چرخه اقتصادی خود فراهم کرده و در اولین اقدام میزان قطعات خارجی مورد استفاده در هواپیما های مسافری سوپرجت سوخو 100 را به زیر 10 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- محاکمه معاون اجرایی وقت مدیریت شعب بانک تجارت استان کرمان، در شعبه چهارم دادگاه ویژه و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- براساس اعلام دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی آمار معاملات مسکن آذرماه تهران به6950 فقره معامله مسکن رسید و میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در پایتخت 9 میلیون و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در یک گزارش مجزا درباره لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- در لیست جدید قیمت های دی ماه 97 ایران خودرو قیمت 5 خودرو افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- ماموران گمرک مسافری این فرودگاه در عملیاتی موفق به کشف 8 چمدان حاوی 90 هزار قرص و داروی غیرمجاز و بدون کیفیت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان می گوید هنوز فرمانی مبنی بر کاهش نیرو دریافت نکرده و اوضاع همچنان مثل سابق است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- اطلاعیه کارگزاران مجاز به انجام معامله در بازار قرارداد های آتی بورس اوراق بهادار تهران از سوی مدیریت ابزار های نوین مالی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش را فرصتی مغتنم برای توسعه آموزش های کاربردی در آموزش و پرورش دانست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بنیاد مستضعفان قول داده است که پروژه پلاسکو تا مهر سال 99 به پایان برسد و هر مانعی در مسیر اجرای پروژه وجود دارد کمیسیون عمران به عنوان دستگاه ناظر آن را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، تصریح کرد: لایحه بودجه سال 1398 با کف 407هزار میلیارد تومان و سقف 447هزار میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک فرمانده ارشد طالبان در جنوب شرق افغانستان کشته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت: خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان اقدامی مثبت بود و طالبان همیشه روی این موضوع اصرار داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر سقوط یک اتوبوس به دره ای در هند، 10 نفر کشته و 10 فرد دیگر نیز به شدت زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- براساس آخرین گزارش ها از سونامی در اندونزی دست کم 168 نفر کشته و 700 نفر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ازشناسایی و دستگیری اعضای یک باند سارقان سابقه دار برداشت غیر مجاز از حساب شهروندان در جنوب شرق تهران داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- شهرستان توس را ، پسر نوذر که 900 سال سپهبد بود، بنا کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "شیشه" به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی "ام نایت شیامالان" اکران بین المللی خود را 18 ژانویه 2019 در سینما های امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان فضایی ایران از دستیابی کشور به چرخه کامل فناوری فضایی در برنامه 10 ساله اول فضایی کشور خبر داد و گفت: برنامه 10 ساله دوم حوزه فضایی کشور تدوین شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- هواپیمایی که اورهال می شود، به لحاظ فنی حکم هواپیمای صفر را پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- تصویر زیر قصد دارد تا در یک نگاه کوتاه به مقایسه افتخارات بارسلونا و رئال مادرید بپردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- صبح امروز مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان به منظور دیدار با علما و اقشار مختلف مردم به عمان سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- آخرین تصویر هوایی از وضعیت دریاچه ارومیه را که در تاریخ 01/ 10/ 97 گرفته شده است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا شما را با چالش های زیست محیطی ایران آشنا کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه ان.بی.سی نیوز طی گزارشی به موضوع فقر در میان کودکان انگلیسی پرداخته و می نویسد که از مدت ها پیش فقر کودکان در انگلیس یک مشکل بوده و اکنون خروج انگلیس از اتحادیه اروپا این مشل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- خروج نیرو های نظامی آمریکا از سوریه، تا حد زیاد جدی است، ولی قضیه خروج شان از افغانستان جدی نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک پسر عشایری در روسیه اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک گروه از پژوهشگران با استفاده از هوش مصنوعی موفق به توسعه یک سیستم شده اند که می تواند به سرعت خونریزی های مغزی را تشخیص دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- گزارش اخبار 20:30 امشب را پیرامون تکذیب شایعات اخراج کارمند گمرک را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- آبنبات دارچینی نوشته مهرداد صدقی ادامه ماجراهای قبلی یعنی آبنبات هلدار و آبنبات پسته ای است که با موقعیت طنزآمیز تازه تری همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- با وجود گسترش شهر تهران اما همچنان در بیشتر محله ها ،کوچه های قدیمی و باریکی را میتوان یافت که تا حدی دست نخورده باقی مانده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نویسنده آبنبات دارچینی گفت: در آبنبات دارچینی نشان می دهم که گذر ایام روی سنت ها، روابط، نوع نگاه افراد به زندگی تاثیر داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری آمریکا جانشین وزیر دفاع مستعفی این کشور را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمایی زیبا از جاده ای که از میان جنگل سیاهداران شهر تالش میگذرد را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس آخرین آمار منتشر شده از حجم تجارت خارجی کشور در 8 ماهه سال 97 با 13 کشور همسایه حاکی است تراز تجاری با 11 کشور مثبت بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم دره گفت: 90 درصد دورریز ها زباله نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیر گمرک مسافری فرودگاه امام خمینی گفت: ماموران گمرک مسافری این فرودگاه در عملیاتی موفق به کشف 8 چمدان حاوی 90 هزار قرص و داروی غیرمجاز و بدون کیفیت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه تقاضای تحقیق و تحفص از خودرسازان مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا این تقاضا در کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قبلا هم از پیشکسوتان، مربیان، هواداران و اصحاب رسانه درخواست کردم همه همدل شویم و یک ماه دندان روی جگر بگذاریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- گزارشی از وضعیت قیمت مرغ در بازار را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ماسوله در قالب پرونده جنگل های هیرکانی تیرماه سال آینده اجلاس میراث جهانی مطرح می شود و امیدواریم این پرونده در فهرست میراث جهانی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- هافیک تیم ملی فوتبال ایران گفت: حتی اگر من هم نباشم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم، اما تا روزی که در اردوی تیم ملی هستم تمام تلاش خود را بکار می بندم
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- چندی پیش در حاشیه ی دیدار دست اندرکاران کتاب فرنگیس آقای مرتضی سرهنگی، مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه ی هنری نیز با رهبر انقلاب دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- محققان استرالیایی مقالات علمی مرتبط با تغییرات اقلیمی را مرور کرده اند و توانستند با اطمینان بگویند که روند گرم شدن زمین هرگز دچار وقفه نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان فردا دوشنبه به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- از جمله آثار مهمی که این شب ها در تماشاخانه های شهر تهران روی صحنه می رود نمایش "تن شوری" با بازی صابر ابر و پانته آ پناهی ها است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- جلسه هماهنگی داوران و ناظران لیگ برتر فدراسیون با حضور افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال روز یکشنبه 2 دی ماه در محل فدراسیون برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران از دستگیری یک زورگیر در محله "سلیمانیه " خبر داد و گفت: این متهم در تحقیقات پلیسی به 50 فقره سرقت اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- 13 تن ماهی مرده در یکی از تالاب های ریو دو ژانیرو برزیل در منطقه ای لوکس کشف شد. این حادثه منجر به پخش شدن بویی بسیار نامطبوع در سطح این منطقه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیا پدری که چند فرزند دارد می تواند همه اموالش را در زمان حیات خود به یک فرزند بدهد؟ کارشناسان وکیل آنلاین در این مورد توضیح داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال ترابزون ترکیه با حضور وحید امیری و مجید حسینی توانست حریف خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل به نمایندگی از وزیر بهداشت کشورمان با دکتر علوان، وزیر بهداشت عراق دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- بیشتر چهره های شاخص فرهنگی و سیاسی درباره اتفاقاتی که در کشور رخ می دهد در صفحه های کاربری خود اظهار نظر می کنند که در اینجا چند نمونه از این اظهار نظر ها را خواهیم خواند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از روزی که مسئولیت سرپرستی باشگاه به من سپرده شد، مبلغ 5/3 میلیارد تومان را به صورت ریالی و 200 هزار دلار به صورت ارزی به تیم پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیر بخش پرچم و کتیبه جشنواره هنر مقاومت بر ضرورت و همکاری بیشتراساتید و هنرمندان طراح و خوشنویس با تولید کنندگان این بخش تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- فیلم منتشر شده مهارت بی نظیر یک آشپز را در ساخت گرامافون شکلاتی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از دیدار رهبر انقلاب با فرماندهان ناجا تا تسلیجات رزمایش دیروز سپاه در یک نگاه و اظهارات عامل درز فیلم جلسه غیرعلنی مجلس .
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با حضور در وزارت امور خارجه با وزیر و اعضای شورای معاونین این وزارتخانه دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- فیلم منتشر شده لحظات هولناکی از نجات معجزه آسای 2 موتور سوار در چین را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- یک شخص کارآفرین در نیجریه با جمع آوری کیسه های پلاستیکی، پوشاک قابل استفاده ای را که شامل کوله پشتی، کاپشن و برخی از لباس های سازگار با محیط زیست است را به تولید می رساند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سالار توکلی به عنوان سرپرست روابط بین الملل فدراسیون کشتی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- هر کسی آزاد است که هر عقیده و باوری را نقد و رد کند و در این باب هیچ محدودیتی از نظر فلسفی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- گروه های فلسطینی اقدام تشکیلات خودگردان فلسطین در انحلال مجلس قانونگذاری فلسطین را باطل و غیرقابل قبول خواندند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر و معاونان وزارت امور خارجه، عصر امروز در محل این وزارتخانه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت موتور سیکلت، مسکن و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: به دنبال ریاست سازمان لیگ یا دبیری فدراسیون فوتبال نیستم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر رضایت تولیدکنندگان محصولات ارگانیک و حضور 40 هزار نفری شهروندان در یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- با نزدیک شدن سال جدید وکلا شبانه روز در تلاش اند تا برای زوج هایی که در زندگی با مشکل مواجه هستند حکم طلاق را اعلام کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری را از کودک آفریقایی که مبتلا به سو تغذیه شده را می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه فجر برنامه های ویژه ای داریم و از تجهیزات نظامی نوین خود رونمایی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی پس از رفتن بنگر از این تیم با جدایی سیف الهی مخالفت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- جریان حشدالشعبی عراق برای بالابردن سطح علمی و عقیدتی نیرو های خود اقدام به برگزاری دوره های آموزشی عقیدتی در شهر نجف کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری از بازگشت آرامش و عادی شدن زندگی و شرایط و اوضاع فعلی دمشق را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصویری را از جشن رنگ ها در هند به نام جشن هولی را که جشنی مذهبی و باستانی در هندوستان است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: اعضای کمیسیون به اتفاق با تصویب تبصره 1 ماده 2 طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده موافقت کردند.