چهارشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۲:۰۴Jan 2020 22

خبرهای میزان 10 دی 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 دی 1397 میزان 2 دی 1397 میزان 3 دی 1397 میزان 4 دی 1397 میزان 5 دی 1397 میزان 6 دی 1397 میزان 7 دی 1397 میزان 8 دی 1397 میزان 9 دی 1397 میزان 10 دی 1397 میزان 11 دی 1397 میزان 12 دی 1397 میزان 13 دی 1397 میزان 14 دی 1397 میزان 15 دی 1397 میزان 16 دی 1397 میزان 17 دی 1397 میزان 18 دی 1397 میزان 19 دی 1397 میزان 20 دی 1397 میزان 21 دی 1397 میزان 22 دی 1397 میزان 23 دی 1397 میزان 24 دی 1397 میزان 25 دی 1397 میزان 26 دی 1397 میزان 27 دی 1397 میزان 28 دی 1397 میزان 29 دی 1397 میزان 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- پودمان آموزشی ویژه قضات آزمایشی به مدت سه روز از تاریخ 97/10/12 الی 97/10/14 به همت مرکز آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در سالن مدیریت آموزش کارآموزان قضایی قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی نوشت رویکرد پیشنهادی این مرکز، تهیه و تصویب بودجه بر مبنای کنترل متغیر کسری بودجه بدون نفت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- با فروش 1.7میلیون تن گندم در مجموع 12.5درصد از کل گندم تولید شده در ایران از اول امسال تاکنون در بورس کالا فروش رفته است که این موضوع نشان از استقبال گندمکاران از سیاست قیمت تضمینی در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ماندگاری کالا در بندر به سود شرکت های انباردار نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- استاد زبان فارسی پاکستان گفت: اهمیت ندادن به زبان فارسی تهدیدی برای زبان اردو است و سبب می شود که واژه های انگلیسی که هیچ سنخیتی با ادبیات پاکستان ندارد جایگزین شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- جرمی هانت، وزیر خارجه انگلیس با ابراز نگرانی از تصمیم دولت آمریکا برای خروج نیروهایش از افغانستان، اعلام کرد که انگلیس همچنان پایگاه ها و نیروهایش را در افغانستان حفظ می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتسال گیتی پسند با برتری مقابل ارژن شیراز صدرنشینی خود در لیگ برتر فوتسال را تثبیت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- کارشناسان امنیتی هند نسبت به فعالیت گسترده داعش در شبکه های اجتماعی باهدف جذب افراط گرایان به این گروه تروریستی هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- رییس کل بیمه مرکزی گفت:صنعت بیمه بدون دریافت کمک از دولت می تواند با تکیه بر قابلیت های خود در حوزه اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اقتصاد گفت: قیمت گذاری شرکت های مشمول واگذاری، قاعده خود را دارد و ما نمی توانیم ارزش گذاری شرکت ها را بر مبنای قیمت گذاری دفتری انجام دهیم، زیرا این امر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- شبکه خبری لایو میرر هند در گزارشی اعلام کرد قیمت بنزین و گازوئیل در هند با قرار گرفتن این کشور در فهرست معافیت تحریم های آمریکا و ادامه واردات نفت از ایران کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت در بهبود فرایند ها و حل چالش های حوزه بیمه درمان از ایده های نو حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به سقف تعهدات و خدمات بیمه تکمیلی درمان جزئیات بیشتری از این قرارداد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- سفارت چین در پاکستان اعلام کرد: تکمیل کریدور اقتصادی مشترک چین و پاکستان می تواند باعث ایجاد یک میلیون و 200 هزار شغل برای مردم پاکستان شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- عبدالله عبدالله در نشست شورای وزیران، کمبود برق را یکی از عوامل آلودگی محیط زیست در کابل عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران، شکاف نرخ تورم دوازده ماهه استان ها در آذر ماه 7.7 درصد است که نسبت به ماه قبل 0.7 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- شورای عالی معادن در پی اعتراض سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به واگذاری معدن تراورتن میمه واقع در پناهگاه حیات وحش موته استان اصفهان، پروانه صادر شده برای این معدن را لغو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- صنعتگران شهر کراچی در ایالت سند پاکستان، تصمیم گرفته اند که با توجه به بحران جاری گاز در این کشور، مراکز صنعتی و تولیدی خود را تعطیل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مرکز موسیقی مأوا در آستانه انتشار آلبوم موسیقی حالا که می روی با صدای محمد معتمدی، تک آهنگی را با همین نام در دسترس علاقه مندان قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۰    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور در رده سنی جوانان با قهرمانی تیم گیلان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- پارلمان افغانستان بودجه این کشور را به مبلغ بیش از 5 میلیارد دلار تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- با پایان پخش سریال بانوی عمارت به زودی با پایان پخش سریال بانوی عمارت به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با بیان اینکه حفظ وضعیت اشتغال و استمرار فعالیت خطوط تولیدی واحد های صنعتی از جمله موضوعات مورد پیگیری در ستاد استانی اجرای سیاست های کلی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: رشد57 درصدی جذب گردشگر آمار بی نظیری در این صنعت راهبردی است. در 8 ماه امسال 5 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش در پیام توئیتری خود سال نوی میلادی را به همه هم میهنان ارمنی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در یک سال و نیم گذشته و در دولت دوازدهم، 400 پروژه به مجموع زیرساخت های گردشگری کشور اضافه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور اقتصادی و دارایی از تشکیل کمیته ای برای اصلاح بخشنامه رفع تعهد ارزی با حضور نمایندگان اتاق، بانک مرکزی و وزارت صمت خبر داد و گفت: بخش خصوصی ریشه دار، اقتصاد را به دست بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در دیدار عصر امروز سفیر هند با رئیس کل بانک مرکزی، آخرین وضعیت روابط بانکی و تجاری دو کشور بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حقوقی و امور استان های صندوق بازنشستگی کشوری گفت: فوق العاده جذب بازنشستگان دانشگاهی وضرایب شغلی شان تعیین تکلیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارشد سابق آمریکا در افغانستان درباره پیامدهای کاهش تعداد نیروهای آمریکایی در این کشور و تاثیر آن بر روند مذاکرات صلح با طالبان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- گذرگاه ساحلی جاینت معروفترین جاذبه ی توریستی ایرلند شمالی،نتیجه ی یک فوران آتشفشانی باستانی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- در پی فراخوان شهرداری برای تماس شهروندان با سامانه 1888 در صورت مشاهده اتوبوس دودزا، در طول پاییز بالغ بر 144 گزارش مردمی در این خصوص دریافت شده که 76 مورد از آن ها به اعزام به ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا 4 شیوه مهم برای تقویت قلب را به شما آموزش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیرامورخارجه کشورمان در پیامی توییتری آغاز سال 2019 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۲۳    
خبرگزاری میزان- از نکات بارز جدول فروش این هفته سینمای هالیوود می توان به شروع نه چندان موفق فیلم سینمایی "معاون" با بازی کریستین بیل اشاره کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- با توجه به بارش ها، برودت هوا ومه صبحگاهی فعالیت آموزشی تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح در سراسر استان فردا سه شنبه 11 دیماه 97 با یکساعت تاخیر، ساعت 9 صبح شروع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از همه قهرمانان فوتبال اروپا در سال 2018 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- باتوجه به بارش برف در شهرستان سپیدان استان فارس و کاهش دما و یخ زدگی سطح معابر تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهر اردکان و بخش مرکزی این شهرستان به جز بخش های بیضا و هماشهر فردا سه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه پیکان به طور رسمی حسین فرکی را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- در یازدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، رحمانی فضلی ضمن مرور آثار مبارک تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه گانه، از این تدبیر مقام معظم رهبری تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۳۶    
خبرگزاری میزان- دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران و قطر در نهایت با برتری شاگردان کارلوس کی روش به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- شهر قوچان در قرون وسطی به نام خبوشان و خوجان معروف بوده است و با شهر باستانی اشک یا ارسکه یک دانسته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه سان در گزارشی اعلام کرد از آغاز سال 2018 تا روز های پایانی آن، ده ها تن از ساکنان لندن، پایتخت انگلیس در اثر چاقوکشی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشت آزادگان گفت: عملیات مالچ پاشی در منطقه حفاظت شده میشداغ انجام نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه طرح تنفس جنگل ها به رشد قاچاق چوب دامن زده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- گزارشی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار امروز (مورخ 10 دی ماه 97 ) با دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه را مشاهده می کنید که در اخبار 20:30 پخش شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان باشگاه رئال مادرید مدعی شده است که به فکر فتح جام های بیشتری هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- گزارشی از جشن میلاد مسیح در سوریه را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور همزمان با شب سال نو میلادی با خانواده شهید آلفرد گبری دیدار و فرا رسیدن سال جدید را به این خانواده مسیحی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد رشد اقتصادی ایران در شش ماهه اول 1397 را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- زمان جراحی مهاجم مصدوم ذوب آهن دو هفته دیگر مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان از انهدام 15 باند سرقت در عملیات شبانه پلیس استان خبر داد و گفت: در این عملیات 5 میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- کتاب الفبای مردگان قصه اشتباهات آدمی است که هادی خورشاهیان با استفاده از آدم ها و اتفاقات واقعی نوشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دفتر رئیس جمهو انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری را به سمت امام جمعه موقت تهران تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب الفبای مردگان گفت: این کتاب تلفیقی از جریان رئالیستی و روایت هزار و یک شب است که شامل داستان هایی از قدیم الایام تا امروز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با اعلام این مطلب که قوه قضائیه به عنوان یگانه ملجاء و پناهگاه تظلم خواهی مردم، سرمایه اعتقادی کشور است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۱    
خبرگزاری میزان- سرلشکر جعفری در پیامی انتصاب آیت الله شیخ صادق آملی لاریجانی به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- گزارشی از چگونگی نشست زمین در حوالی متروی جوادیه را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با برخی شهرداران کلانشهر ها با بیان اینکه پسماند ثروت است و نباید بر زمین بماند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- دین پرست دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور از اعطای تسهیلات و مشوق های ویژه به فعالین اقتصادی بخش خصوصی اعم ازداخلی و خارجی و بخش تعاونی برای سرمایه گذاری توسعه ای در 10 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- برای رسیدن به یکی از زیباترین پارک های جنگلی ایران کافیست از رشت به سمت آستارا حرکت و از منطقه پره سر عبور کنید تا به پارک جنگلی گیسوم برسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- رمان پرال در تبعید نوشته هادی خورشاهیان این هفته منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- منابع نظامی عراق اعلام کردند جنگنده های عراقی محل تجمع و برگزاری نشست سران گروه تروریستی داعش را در سوریه هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- موشن گرافیک "بشار اسد" به تشریح ماجرای ریاست جمهوری بشار اسد در سوریه و فراز و فرودهای به وجود آمده در این کشور پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در پیامی انتصاب آیت الله آملی لاریجانی از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و نیز عضویت فقهای شورای نگهبان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس اقتصادی گفت: از نظر کارشناسان اقتصادی مرکز آمار باید به جای اینکه یک نرخ را به عنوان تورم کل اعلام کند آن را به بخش های مختلف تقسیم کرده همچنین به اظافه پاره ای از توضیحات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از بشارت پیروزی های بزرگتر از به زانو درآوردن 48 ساعته رژیم صهیونیستی تا عملیات کربلای 4 به روایت حاج قاسم سلیمانی و نسخه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- انفجار بمب مقابل یک فروشگاه در شهر کوتاباتو در جنوب فیلیپین 2 کشته و دست کم 32 زخمی برجاگذاشت
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- به مناسبت کریسمس اخیر چند تصویر زیبا منتشر شده است که در ادامه به نمایش و معرفی آنها می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۱    
خبرگزاری میزان- دهم دی ماه هر سال مصادف با سلروز درگذشت یکی از به یادماندنی ترین مادران سینمای ایران است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- شهرداری مسکو در ابتکاری جالب 12دستگاه در نقاط مختلف شهر برای گرم کردن دست شهروندان نصب کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصویری فوق العاده از مبارزه مار کبری و پیتون؛ مار کبرا موفق میشود با زهرش مار پیتون را از پا درآورد ، هرچند خودش هم بخاطر خفگی می میرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: 2 پرونده مهم از وزارت بهداشت در خصوص استفاده از ذرت دامی به تعزیرات ارجاع شد که در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- در پرونده معروف به پرونده شهرداری تبریز، رأی قطعی برای تعداد 24 نفر صادر شد؛ اسامی ذیل به تعداد 12 نفر حسب تبصره ماده 36 از قانون مجازات اسلامی منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت خودرو، مسکن، ارز بین بانکی و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور هراز آمل با 2 کشته و 2 مصدوم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- گالری شلمان از 14 آذرماه میزبان آثار هفت هنرمند پیشکسوت نقاشی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد بر انتقال سریع امتیاز باشگاه پدیده خراسان تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مالکان باشگاه نساجی مازندران برای انتخاب مدیرعامل باشگاه و سرمربی این تیم جلسه ای را برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۹    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از یک میلیون و 400 هزار عدد مواد محترقه پر خطر در جنوب پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۳    
خبرگزاری میزان- رییس ستاد کل نیرو های مسلح در بازدید تاسیسات نظامی جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامی قدرتمند و قاطعی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۵۱    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان گفت: دشمنان سعی می کنند با این زندگی مدنی که ما پیش گرفته ایم مقابله کنند و برای این کار هجمه به قوه قضاییه را شروع کرده اند و در این جهت یک دفتر بزرگ را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه با وزیر کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- تلسکوپ فضایی هابل ناسا موفق به ثبت تصاویر بسیار باشکوهی در سال 2018 میلای شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در پیامی با تبریک آغاز سال 2019 میلادی به هموطنان مسیحی، ابراز امیدواری کرد که جهان در سال جدید شاهد گسترش صلح، عدالت و ریشه کنی هرگونه بداخلاقی و تبعیض برای آحاد مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از دستگیری دو حفار غیرمجاز در منطقه ای تاریخی در نزدیکی روستای کنگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی بیانیه ای از ملت ایران، مسئولان، رسانه ها به خاطر برگزاری باشکوه بزرگداشت یوم الله 9 دی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در پیام های جداگانه ای به سران کشور های جهان، آغاز سال 2019 میلادی را به آنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- کادر فنی تیم فوتبال امید ایران 29 بازیکن را برای حضور در اردوی آماده سازی دی ماه و تورنمنت چهارجانبه قطر دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- سرپرست باشگاه استقلال روز دوشنبه از مجموعه امام رضا بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اهمیت ارائه خدمات به گردشگران در طول سال گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهکیلویه وبویر احمد گفت: در عملیات مشترک پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد و غرب تهران 38 کیلو و 800 گرم حشیش کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- سه قلاده خرس سیاه تاکنون در رشته کوه بَگا بندِ شهرستان سرباز مشاهده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۶    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد حقوق بشر گفت: ایران پیشرفته ترین کشور در غرب آسیا است و به عنوان مثال در مسئله هسته ای به آن حد از پیشرفت رسیدیم که دشمنان مجبور شدند قضیه برجام را راه بیندازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۷    
خبرگزاری میزان- شورای عالی قضایی عراق اعلام کرد، 508 خارجی در سال 2018 به اتهام ارتباط یا عضویت در گروه تروریستی داعش محاکمه شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۷    
خبرگزاری میزان- حسین فرکی با مسئولان باشگاه پیکان به توافق اولیه رسید.