دوشنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۶:۰۱Jan 2020 27

خبرهای میزان 12 دی 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 دی 1397 میزان 2 دی 1397 میزان 3 دی 1397 میزان 4 دی 1397 میزان 5 دی 1397 میزان 6 دی 1397 میزان 7 دی 1397 میزان 8 دی 1397 میزان 9 دی 1397 میزان 10 دی 1397 میزان 11 دی 1397 میزان 12 دی 1397 میزان 13 دی 1397 میزان 14 دی 1397 میزان 15 دی 1397 میزان 16 دی 1397 میزان 17 دی 1397 میزان 18 دی 1397 میزان 19 دی 1397 میزان 20 دی 1397 میزان 21 دی 1397 میزان 22 دی 1397 میزان 23 دی 1397 میزان 24 دی 1397 میزان 25 دی 1397 میزان 26 دی 1397 میزان 27 دی 1397 میزان 28 دی 1397 میزان 29 دی 1397 میزان 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه بازار مسکن در سال 98 کشش رشد قمیت ندارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی دانشگاه تهران در پی انتشار خبر ممانعت از ورود دکتر شفیعی کدکنی به دانشگاه، اطلاعیه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در شورای اداری بندر لنگه با تاکید بر اجرای طرح نبرد با غول پلاستیکی در سواحل خلیج فارس ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- ناصر عتباتی در دوره آموزشی ضابطین دادگستری محیط بانان استان اردبیل تصریح کرد: نباید اشتغال زایی یا رونق تولید به قیمت تخریب منابع طبیعی و محیط زیست تمام شود و در کمیته حمایت قضایی از ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه شیراز با استفاده از فناوری نانو موفق به طراحی و تولید حسگر تشخیص عفونت ادراری شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری دیدار مردمی به مطالبات 51 نفر از شهروندان رسیدگی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد بر ضرورت اصلاح برخی از مسیر ها و تجهیز پل های عابر پیاده تاکید کرد: به دلیل کمبود بودجه و اعتبار و منابع مالی باید از ظرفیت وقف ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی کشور، بر لزوم اهتمام مسئولان دستگاه های اجرایی برای رونق اقتصاد و اشتغال مرزنشینان تاکید کرد و گفت: توسعه در مناطق مرزی باید همه جانبه باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست مرکز تشخیص و پیشگیری ازجرائم سایبری پلیس فتا ناجا از افزایش کلاهبرداری با ترفند انتشار آگهی در سایت های تبلیغاتی رایگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- براساس آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه در سال 96، روزانه 845.8 میلیون متر مکعب گاز غنی و 576 میلیون متر مکعب گاز شیرین تولید شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از پیگیری مذاکرات با ترکیه، سوریه و پاکستان برای تجارت ترجیحی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- حجت السلام والمسلمین صادقی نیارکی با تاکید بر اینکه اگر کارشناسی قابل قبولی بر روی پسماندهای روی صورت نگیرد، عواقب این کار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل اداره واردات گمرک کشور گفت:خشی از این 13 هزار خودرو که در انتظار ترخیص است مشمول بحث های متفاوتی بوده و شرایط خاص خود را دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- الفت با بیان اینکه عملکرد مناسب دیده بان ها اسباب رضایت مندی مردم را فراهم می کند، گفت: اهالی دشت ارژن وقتی می بینند که عده ای درتلاشند درختان بلوط آن منطقه را قطع کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- القاصی گفت: تاکنون بیش از 600 گزارش مردمی از طریق سامانه سجام و سامانه پیام کوتاه از ابتدای امسال در کل استان دریافت و اقدامات لازم روی آن ها انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- با حضور رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد همایش ریش سفیدان و معتمدین شهرستان بویراحمد به منظور توسعه فرهنگ صلح و سازش در یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرماندار سمنان با اشاره به تصویب تدریس زبان سمنانی در مدارس این شهرستان گفت: احیای زبان سمنانی در مدارس شهرستان ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی گفت: طبق بررسی های به عمل آمده بوی منتشر شده علیرغم برخی شایعات پخش شده نمی تواند ناشی از گاز آتشفشان دماوند باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش به اهمیت و ضرورت امنیت و سلامت مدرسه اشاره و تاکید کرد مدرسه یک محیط یاددهی-یادگیری است و ورود بدون اخذ مجوز به مدرسه ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 خواهر جیب بر خبر داد و گفت: متهمان به 50 فقره جیب بری اعتراف کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در تجمعاتی که انجام می شود، می گویند که بنده از سازمان خصوصی سازی استعفا بدهم. والله بنده استعفا داده ام، به صورت کتبی هم این کار را کرده ام.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده ارشد نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان با اشاره به نامشخص بودن نتیجه مذاکرات صلح با طالبان، بر ضرورت آمادگی نیروهای ناتو برای مواجهه با هرگونه پیامدی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر درگیری هواداران فوتبال در الجزایر 60 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران در نشستی با حضور رهبران دینی، چهره های برجسته و شهروندان مسیحی (آشوری و ارمنی) شرکت و تأکید کرد که چه پیش و چه پس از اسلام ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون گردشگری گفت: در 8 ماه نخست امسال 5 میلیون و 520 هزار گردشگر وارد کشورمان شده اند و این آمار، رشد 57 درصدی گردشگران ورودی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: با تاکید ویژه وزیر راه، مساله فرونشست ها دنبال می شود تا معضل کاهش خطرپذیری و افزایش تاب آوری سازه ها و زیرساخت ها در شهر ها پیگیری شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی با بیان این که امروز دستگاه قضایی در مسیر مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان وارد فاز جدیدی شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از امروز سامانه بارشی جدید با بارش باران و برف در دامنه های جنوبی البرز و در استان های قزوین، البرز ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- حرم امام علی(ع) در شهر نجف اشرف در طول سال میزبان میلیون ها زائر از داخل و خارج عراق است که برای زیارت به این مکان مقدس می آیند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری عامل انتشار کلیپ علیه ناجا درفضای مجازی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان گفت: فریب پیامک هایی که از طرف افراد ناشناس به قصد فروش سکه های عتیقه و طلا با عنوان چوپان ارسال می شوید را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۳    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد موارد تخصیص بودجه میان مهم ترین نهادهای مذهبی و فرهنگی کشور را مقایسه کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پروش در جدید ترین توییت خود نوشت :ورودی 85 درصد طرفیت دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی است
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش از اجرای 55 برنامه از مجموع 332 برنامه سند تحول با همکاری ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: جشنواره ها ی دانش آموزی را به مهرواره تبدیل کنیم و دانش آموزان را گروهی به مسابقات هدایت کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور گفت: با توجه به مشکلات بودجه ای این مرکز، از اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور به صورت دریافت ریالی حقوق استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش گفت: در آموزش و پرورش جایگاه ساختاری مشاوره امور بانوان در ادارات تنزل پیدا کرده است و خوشبختانه مدیران کل به این حوزه به عنوان مشاوران خود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل شورای عالی آموزش وپرورش کفت: پایش برنامه های تحولی، دارا بودن تفکر استراتژیک و شناسایی رفع موانع تحول از الزامات مدیریت تغییر در راستای اجرای سند تحول است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با جمعی از علما و شخصیت های فرهنگی و دانشگاهی پاکستان تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین خواستار آن شد که برش استانی برنامه های اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با توجه به مقتضیات و شرایط تهیه شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور کارگزاران حج، زمان اعلام نتایج آزمون ارتقای مدیران و معاونین کاروان ها، معاونین مجموعه ها و مأموران اجرایی را اول هفته آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- آغاز سال 2019 میلادی و پیگیری پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستان سعودی با انتشار تصاویر جدیدی از انتقال جسدش در محل قتل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- اولین تمرین تیم ملی پس از حضور در امارات در ابوظبی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس اتاق بازرگانی در گفتگوی تیتر امشب که از شبکه خبر سیما پخش می شود به بررسی علل عدم بازگشت ارز صادراتی به چرخه اقتصادی می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سایپا در یک بازی تدارکاتی به مصاف بادران می رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- کامبادن یا کامبادنه نام شهری باستانی در شمال شهر کرمانشاه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی قصد دارد تا به شرح نشانه ها و ظاهر معمول افراد مبتلا به پارکینسون بپردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مهاجم جدید تیم سپاهان پس از پیوستن به این تیم پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- صلاح، به عنوان بهترین بازیکن عرب سال 2018 انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای از امکان فریزشدن رایانه های ویندوزی به دلیل کشف نقص جدید مرورگر کروم (Chrome) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی با مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک جفت کلاغ tanagers اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مرزبندی های نژادی همواره موضوع گسترده در جامع آمریکا بوده است، اما با گسترش دستگاه های ضبط صدا و فیلم بر روی گوشی های هوشمند اکنون حجم زیادی ازویدئو ها را شاهد هستیم که نشان دهنده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- کشور های عربی با هروله ای که برای بازگشت به دمشق دارند، چشم طمع به سود بازسازی در سوریه دوخته اند که البته در بازسازی نیز نمی توان به آن ها اعتماد کرد و سوریه نیز چنین اعتقادی دارد که ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- بازی تدارکاتی تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و مس کرمان با نتیجه تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از لحظه وقوع طوفان شن در شهر "دابو" واقع در استرالیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- عملکرد لیونل مسی در ماه ژانویه سال های گذشته را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- مصاحبه سرمربی استقلال با روزنامه اماراتی تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری در حکمی حجت الاسلام و المسلمین "سید سعیدرضا عاملی" را برای مدت چهار سال به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- کتاب برسد به دست خانم ف نوشته راحله صبوری قصه نامه نگاری ها و روابط عاشقانه سید احمد نبوی با همسرش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب برسد به دست خانم ف گفت: این کتاب به نامه نگاری های سید احمد نبوی با همسرش در جنگ اشاره دارد که به صورت صادقانه عشق واقعی را به مخاطب نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: زمانی که در یک مصاحبه از من سؤال کردند که چه دغدغه ای داری، گفتم که فقط آرامش می خواهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد:فرماندار تهران در گزارشی اعلام کرد منشاء این بو ایستگاه متروی ملت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی استان از ظهر پنجشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه اردن اعلام کرد که 3 شهروند اردنی که با یک قایق ماهیگیری ناپدید شده بودند پس از از ورود اشتباه به آب های منطقه ای در ایران بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مجید بوجارزاده در خصوص بوی نامطبوع منتشر شده در برخی مناطق تهران و ارتباط آن با شبکه گاز شهری گفت: در شبکه گاز شهری در روز جاری نشتی گاز یا تعمیراتی گزارش نشده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری 5 دیدار پیگیری شد و یک بازی هم نیمه تمام ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر، حوالی شهر پیر در استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- سازمان تعزیرات اعلام کرد: فروش مرغ گران تر از کیلویی 10 هزار تومان، تخلف است. این در حالی است که همین امروز، اتحادیه پرنده و ماهی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری زیبا از تنگ هرایرز در استان فارس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: ما فقط آرامش می خواهیم و آن هم دست مسئولین ورزش است که می توانند برای ما فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با نزدیک شدن به جشنواره تئاتر فجر و پایان فصل اجرای تئاتر آخرین دور از اجراهای صحنه ای در تماشاخانه های تهران پیش از شروع جشنواره به کار خود ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- صد و شصت وششمین شماره ی نشریه ی خط حزب الله با عنوان الگوی زن مسلمان ایرانی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- فیلمی از پاسخ رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره منشا بوی نامطبوع منتشر شده در مرکز تهران را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در جمع ملی پوشان کشتی گفت: با ارزیابی هایی که داشتیم خیلی امیدوارم تیم های کشتی فرنگی و آزاد ما نتیجه تاریخی در المپیک 2020 بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت علمی پژوهشکده باستان شناسی تل چگاسفلی را یک ثروت ملی دانست و تصریح کرد: اگر فرصت هایی که آثار باستانی به طور بالقوه دارند به بالفعل در نیاید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال نسبت به جدایی احتمالی دروازه بان این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام دکتر سیدسعیدرضا عاملی را به عضویت شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس اعلام مدیر کل محیط زیست هرگونه شکستگی فاضلاب تا این لحظه رد شده است و بررسی ها تاکنون به نتیجه مستندی نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- بدیهی است که تلاش برای سفیدنمایی شکار به ایران محدود نشده و هدفی است که قطعا ذی نفعان شکار در سایر کشور ها هم برای تحقق آن کوشیده و در نتیجه عبارت Sustainable Hunting (شکار پایدار) را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- پیام صادقیان، هافبک پیشین تیم های عثمانلی اسپور ترکیه و پرسپولیس به تیم سپیدرود رست پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از معرفی 4 استاندار تا غیبت 131 نماینده حین رأی گیری و گریه فردین در بهارستان .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: در 9 ماهه نخست امسال در مجموع یک هزار و 879 گردشگر آمریکایی به ایران سفر کرده اند که شامل گردشگران فرهنگی و زیارتی و نیز سفر با اهداف حضور در همایش ها و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری را از مهم ترین اتفاقاتی که امروز در کشور اتفاق افتاد و توسط خبرگزاری های مختلف به تصویر کشیده شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم ایرانی تیم فوتبال اسپارتاک ترناوا اسلواکی و پیشین تیم فوتبال استقلال به سپاهان پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- اولین قربانی قتل با سلاح سرد در همان ساعات اولیه سال نو میلادی 2019 در جنوب لندن رخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه ذوب آهن از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: در 9 ماهه نخست امسال در مجموع یک هزار و 879 گردشگر آمریکایی به ایران سفر کرده اند که شامل گردشگران فرهنگی و زیارتی و نیز سفر با اهداف حضور در همایش ها و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه امروز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای تحت حمایت ترکیه به طور کامل از شهر منبج عقب نشینی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- پنج هزار تن گاز مایع در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- AFC به مناسبت حضور ایران در بازی های آسیایی 2019 کلیپی ویژه تیم ملی فوتبال کشورمان را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت خودرو، ارز بین بانکی و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی و تیم منتخب استقلال و پرسپولیس به یاد تهیه کننده و مجری با سابقه تلویزیون و بازیکن پیشین تیم ملی به مصاف یکدیگر می روند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: پنج اثر فرهنگی تاریخی این استان در فهرست آثار ملی ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماز عبادی سیاسی این هفته تهران، به امامت حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری در مصلی حضرت امام خمینی(ره) برگزار می شود.