پنجشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۰:۰۷Jan 2020 30

خبرهای میزان 22 دی 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 بهمن 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 دی 1397 میزان 2 دی 1397 میزان 3 دی 1397 میزان 4 دی 1397 میزان 5 دی 1397 میزان 6 دی 1397 میزان 7 دی 1397 میزان 8 دی 1397 میزان 9 دی 1397 میزان 10 دی 1397 میزان 11 دی 1397 میزان 12 دی 1397 میزان 13 دی 1397 میزان 14 دی 1397 میزان 15 دی 1397 میزان 16 دی 1397 میزان 17 دی 1397 میزان 18 دی 1397 میزان 19 دی 1397 میزان 20 دی 1397 میزان 21 دی 1397 میزان 22 دی 1397 میزان 23 دی 1397 میزان 24 دی 1397 میزان 25 دی 1397 میزان 26 دی 1397 میزان 27 دی 1397 میزان 28 دی 1397 میزان 29 دی 1397 میزان 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- اگرچه لغو نشست هفته قبل ایالات متحده و طالبان به دلیل مخالفت این گروه با حضور دولت کابل در مذاکرات اعلام شد اما تحلیلگران اعتقاد دارند مذاکره مستقیم با دولت مرکزی برای کسب صلح ضروری و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس انجمن اپراتورهای داخلی هند گفت: هند در میان کشورهای بزرگ از نظر درآمد گردشگری پس از آمریکا و چین در رتبه سوم جهان قرار گرفت .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد که بیش از 310 میلیارد ریال سود سال مالی 96 صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب فرهنگیان بازنشسته در این سال به همراه مبلغ 204 میلیارد ریال مطالبات اعضای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- الکساندر زاسپکین سفیر روسیه در لبنان با تاکید بر لزوم هماهنگی میان روسیه و آمریکا درباره سوریه، گفت که حفظ یکپارچگی اراضی سوریه عامل برقراری امنیت و ثبات در سراسر منطقه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شنبه 22 دی ماه در آیین افتتاحیه انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با عنوان شکوه شعر که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وضعیت آبی کشور به شدتی که فکر می کنید بد نیست آنچه بد هست، مدیریت آب در بخش های مختلف است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- قهرمانان 9 وزن رقابت های بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان به تورنمنت بین المللی مجارستان اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خزانه داری پاکستان با اشاره به تداوم مذاکرات دولت این کشور با صندوق بین المللی پول (IMF) گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی پیش بینی کرد که سال آینده 66 هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی و 7 هزار میلیارد تومان از درآمدهای مالیاتی درنظر گرفته شده در لایحه بودجه 98 محقق نخواهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی عربستان گفت که دولت کشورش بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ این کشور را در بندر گوادر پاکستان انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به بهبود شرایط دارویی کشور در ماه های اخیر، گفت: تمام دارو های بیماران خاص تامین و ذخیره شده و تا پایان سال ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی کاملا مورد حمایت کشور و مردم است و من هم بازی های این تیم را مانند همیشه با علاقه مندی زیاد دنبال می کنم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه دولت افغانستان برای ترکیه اعلام کرد که در صورت برقراری صلح در افغانستان به حضور نیروهای خارجی در این کشور نیازی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در مجلس گفت: قرار است آئین نامه اعتبارسنجی شهروندان ایرانی در قالب قانون چک با همکاری نهاد های دولتی تدوین شده و در آینده برای تصویب نهایی به ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: قطعا برای عیدی بازنشستگان مشکلی نخواهیم داشت و به موقع پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- حرکت قطار های پر سرعت رجا (ترن ست) به مقاصد یزد و مشهدالرضا (ع) از پایان هفته جاری از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بورس انرژی از آماده سازی اطلاعیه سومین نوبت عرضه نفت خام در بورس انرژی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان درباره بازنگری و اصلاح پیش نویس لایحه جامع انتخابات با توجه به سیاست های کلی انتخابات گفت: اگر چه کمی دیر، لیکن خبر خوبی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل برنامه و بودجه از بررسی بودجه سال آینده مناطق 22 گانه شهرداری تهران خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی وضعیت جوی استان های کشور طی دو روز آینده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: طی هفته گذشته در مجموع 438 حادثه ویژه در سامانه مرکز مدیریت عملیات بحران (EOC) ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس بخش تحقیقات اندیشکده بروکینگز تاکید کرد که استراتژی آمریکا به جای ملت سازی و کمک به دولت افغانستان برای کنترل مناطق بیشتر، باید بر تقویت نظامیان افغان تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- کمیته ملی ضدتروریستی روسیه اعلام کرد که 3 فرد مسلح از مبلغان گروه تروریستی داعش را از پای درآورده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۲:۰۶    
خبرگزاری میزان- سارقی که پس از سرقت 20 خودرو، آن ها رابه پارکینگ های متفرقه انتقال داده و در فرصت های مناسب اقدام به فروش قطعات خودرو می کرد، توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- عبدالناصر همتی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دولت آمریکا دور جدیدی از جنگ روانی علیه ملت ایران را آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاهی پرینتری برای چاپ سه بعدی ابداع کرده اند که با استفاده از نور، اشیا را 100 برابر سریع تر چاپ می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک پایگاه اسراییلی از سقوط یک موشک در یکی از شهرک های صهیونیستی واقع در اطراف نوار غزه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نخستین تصویر از حضور ویل اسمیت بازیگر مطرح سینمای هالیوود در فیلم سینمایی "علاءالدین" در نقش غول چراغ جادو توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی مونته نگرویی تیم ملی فوتبال لبنان معتقد است تیم تحت هدایت پیتزی مدعی اصلی قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال عربستان از عملکرد بازیکنانش مقابل لبنان در مرحله گروهی جام ملت ها ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از مسابقات رالی پاریس داکار 2019 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- نماینده اورامانات کرمانشاه و چندتن از معتمدین این منطقه با ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- به جای گرفتن رژیم های خوراکی سخت و سنگین، کارشناسان با تلقین ذهنی به سراغ اصلاح رژیم خوراکی افراد رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در دوازدهمین نشست این ستاد ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در چهارمین قسمت از برنامه بدون توقف با حضور وی در پاسخ به سئوالی در رابطه با آزادی برخی متهمان صاحب نفوذ با قرار وثیقه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- از هر پنج کودک انگلیسی، یک کودک، در خانه هایی زندگی می کنند که بزرگسالانش پول کافی برای تهیه مواد غذایی ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از هفدهمین دوره رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا فردا (یکشنبه) با برگزاری سه دیدار پیگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های ملی فوتبال عربستان و لبنان در مرحله گروهی جام ملت ها با برتری عربستان پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- آمار دیدار تیم های ملی فوتبال عربستان و لبنان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام آگاه در دادسرای ویژه روحانیت با اشاره به اخبار منتشره درباره خلع لباس شدن سید حسن آقامیری گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام آگاه در دادسرای ویژه روحانیت با اشاره به اخبار منتشره درباره خلع لباس شدن سید حسن آقامیری گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- پشت در بهشت نوشته مریم شیدا کتابی درباره جانبازی است که اختلاف عقیده زیادی با اطرافیانش دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال یمن معتقد است تیمش در بازی با عراق آنقدر مرتکب اشتباه شد که شانسی برای کسب پیروزی نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نویسنده پشت در بهشت گفت: این کتاب به تفاوت عقاید افراد نسبت به جبهه رفتن یا نرفتن اشاره دارد و اگرچه در کتاب اشاره مستقیم به برتری یک عقیده دیده نمی شود اما مخاطب در پایان کتاب در می ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از نحوه بدست آمدن عسل طبیعی یا همان عسل کوهی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری بی نظیر از تلفیق رنگ های سرد و گرم در طبیعت یخ زده اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- مصطفی سکندری جوان کار آفرینی است که توانسته با پرورش شترمرغ به امرار معاش بپردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان پیتزی با شکست لبنان صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا را مسجل کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی کاملا مورد حمایت کشور و مردم است و من هم بازی های این تیم را مانند همیشه با علاقه مندی زیاد دنبال می کنم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال عراق می گوید تیم تحت هدایت کارلوس کی روش نقاط ضعف زیادی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصویری جالب از بارش دومتری برف در گردنه حیران (آستارا به اردبیل) در سال 1356 را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- نخستین پارکینگ هوشمند دنیا که افزایش 65% جای پارک خودرو را در پارکینگ های ساختمانی در بردارد، در پکن چین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری (عتف) عصر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه بین المللی 2019 CES از 8 ژانویه آغاز و در 11 ژانویه پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تقابل تیم های عراق و یمن با برتری شاگردان کاتانتس به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۰    
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال عراق در دیداری که به لحاظ آماری از یمن برتر بود، برابر این حریف به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل، گفت: روابط تهران - بغداد مستحکم و راهبردی می ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب اصلی تیم های ملی فوتبال عربستان و لبنان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر صنعت از افزایش زمان ثبت سفارش کالا از سه به 6 ماه خبر داد و گفت: با افزایش زمان اعتبار ثبت سفارش کالا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- سامان قدوس، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: بی صبرانه منتظر بازی با عراق هستم و باید انتقام شکست مقابل آنها در دور قبلی مسابقات را بگیریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ضمن تشریح اهداف رزمایش اخیر نهاجا از برگزاری نمایشگاه دستاورد های این نیرو و نمایش جنگنده های بومی در منطقه هوایی مهرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- عمارت دهدشتی (عمارت روغنی بوشهر) یکی از آثار تاریخی موجود شهر بوشهر است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- مرتضی پور علی گنجی، مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در نیمه اول می توانستیم گل های بیشتری به ویتنام بزنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- امید ابراهیمی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: موفقیت تیم ملی در جام ملت ها همیشه در تاریخ می ماند و نتایج آن ثبت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- محمد حسین کنعانی زادگان، مدافع تیم ملی ایران گفت: ویتنام تیم باشخصیتی بود و چیزی برای از دست دادن نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کوئه انگوک آی، بازیکن تیم ملی فوتبال ویتنام گفت: باید یمن را شکست دهیم تا شانس صعودمان به عنوان تیم سوم جدول رده بندی به مرحله بعدی جام ملت های آسیا حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در ادامه کاوش های باستان شناسی فصل پنجم در شهر زیرزمینی نوش آباد سیستم پیچیده ای از نظام آبرسانی شهری متعلق به قرون میانه اسلامی به دست آمد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: می توانستیم حداقل یک گل دیگر به ویتنام بزنیم و بازی را با نتیجه بهتری تمام کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- احسان حاج صفی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم عراق را هم شکست دهیم تا به نوعی همان انتقام را بگیریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این مطلب تصاویری را از مهم ترین اتفاقاتی که امروز در کشور اتفاق افتاد و توسط خبرگزاری های مختلف به تصویر کشیده شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: فکر می کنم بازی سختی با عراق خواهیم داشت و بازی با این تیم همیشه حساس است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- تازه ترین خبر ها از تحولات میدانی جنوب عربستان حاکی از آن است که نیرو های ارتش و رزمندگان مقاومت انصارالله عملیات گسترده ای را در نزدیکی گذرگاه مرزی علب علیه مزدوران و نظامیان سعودی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادستان انتظامی قضات گفت: آسیب قضات ما در استان ها کمتر از یک درصد است. 99 درصد قضات در سلامت کامل اخلاقی، عملکردی و رفتاری هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- پارک هانگ سئو، سرمربی تیم ملی فوتبال ویتنام گفت: می خواهیم توانایی های حود را بروز دهیم و باید بهترین بازی را مقابل یمن انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از ابتدا سوار بر بازی بودیم و باید در این بازی حداقل 2 گل یا بیشتر می زدیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- افشین علا در برنامه کتاب باز فاکتور های مهم یک شعر را بازگو می کند و از چرایی خواندن غزل می گوید..
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای من مهم نیست چه کسی آقای گل می شود یا چه کسی گل می زند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران گفت: آراد کوه در شرایطی قرار دارد که به دلیل وزش باد در پایتخت از غرب به شرق نمی تواند بوی نامطبوعی از آن سمت متصاعد شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد موحد دادستان انتظامی قضات از قضات برتر دادگستری کل استان مرکزی تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت آپارتمان، قیمت خودرو، ارز بین بانکی و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- تصاویری از وضعیت خیابان ها و حضور بی خانمان ها در پیاده روهای ایالت کالفرنیا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: طارمی برخوردی با بازیکن ویتنام داشت که این برخورد ها در فوتبال طبیعی است اما داور به طارمی اخطاری داد که اشتباه بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های ملی فوتبال عراق و یمن در مرحله گروهی جام ملت های آسیا با برتری شاگردان کاتانتس پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- یک زن 37 ساله انگلیسی به مدت 13 سال دخترش را در ازای دریافت مواد مخدر، در اختیار فروشندگان مواد مخدر قرار می داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- فرزاد آشوبی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مقابل ویتنام دوباره قدرت فوتبال ایران را نشان داده و توانایی قهرمانی در جام ملت ها را داریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: تمدید قرارداد کی روش بستگی به نتایج تیم ملی دارد و باید با او تفاهماتی داشه باشیم و این موضوع غیرممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- کتاب ایستاده در رکاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی انتشارات آوای جنوب منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- ضیا عربشاهی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نکته مهمی که در مورد تیم ملی وجود دارد، استرسی است که تمام تیم ها در جام ملت ها مقابل ایران دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین خطیب رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با قضات دادگاه های تجدید نظر و کیفری یک استان تهران دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ویتنام تصاویر جالبی به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون شهردار تهران گفت: با تلاش های صورت گرفته کارگران و کارمندان شهرداری که به دلیل دارا بودن بیمه تامین اجتماعی ازخدمات استفاده نمی کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست وزارت بهداشت، گفت: پرستاران می توانند بزرگترین رکن نظام سلامت باشند، اما نگاه ما به پرستاری باید تغییر کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- عتباتی گفت: در پی کشف فساد در سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری استان اردبیل مدیرعامل و دو نفر از پرسنل این مجموعه دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال ایران موفق شد ویتنام را در مرحله گروهی مسابقات جام ملت های آسیا شکست دهد.