پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۰۷Feb 2019 21
 

خبرهای میزان 2 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- واریز بسته حمایتی با تامین بودجه سازمان برنامه و بودجه و از طریق تامین اجتماعی از 29 دی ماه آغاز شد و 6 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از رسیدگی به پرونده دلال گوشت و جریمه 5 میلیاردی، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد عتبات عالیات استان کرمان به مقاوم و ضد انفجار بودن گنبد جدید اشاره و ابراز امیدواری کرد : نوروز سال آینده گنبد جدید در حرم مطهر در کربلا نصب شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پنجره شفافیت در پایگاه اطلاع رسانی هلدینگ آتیه صبا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- ا مشخص شدن نامزدهای چهارمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، این کشور دستخوش بحران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که به رغم کاهش روند رشد اقتصاد در سطح جهانی، نرخ رشد اقتصادی هند در سال 2020 به 7.5 درصد و در سال 2021 به 7 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- بالغ بر 26.5 درصد از کل انرژی تولیدی در جهان توسط انرژی های تجدیدپذیر تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل خراسان شمالی با هشدار جدی به کارچاق کن ها گفت: دستگاه قضایی استان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- رسانه آی.پی.دی آمریکا نوشت که مشکلات کنونی مردم افغانستان در فساد گسترده اداری و ناکامی دولت افغانستان برای حل این موضوع ریشه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- نتایج آخرین نظرسنجی مرکز مطالعه افکار عمومی روسیه نشان می دهد که محبوبیت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور در ماه های اخیر کاهش یافته و به پایین ترین سطح در چند سال اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- این مسابقه که به نام کمل وست وینگ یا کشتی شترها معروف است همه ساله جمع کثیری از مردم را از نقاط مختلف ترکیه برای تماشا به این منطقه جذب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان گفت: تغییر افراد در این کمیسیون کارساز نیست و این نهاد نیازمند تغییرات بنیادی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- نظام مافی گفت: کانال مالی سوئیس آماده راه اندازی است در صورت ورود پول نفت ایران از آسیا به اروپا، کانال مالی سوئیس بلافاصله آغاز به کار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس بخش صنایع و معادن استان هرات افغانستان، از کمک های جمهوری اسلامی ایران در احداث شهرک صنعتی هرات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: هیچ دستگاهی اعم از شهرداری، لشکری و کشوری نباید جز ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- محسنی بندپی گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال 18 هزار واحد مسکونی در استان تهران در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر مصون سازی و مراقبت از کشت های گلخانه ای ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: دشمن در جنگ اقتصادی به دنبال متوقف کردن تولید در کشور است و دولت برای رویارویی با این سیاست دشمن، هدف اصلی را حفظ وضعیت تولید قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیپلمات های غربی اظهار داشتند که رئیس جمهور کنونی افغانستان در 4 سال اخیر نشان داد که در ایجاد اجماع سیاسی و حل مشکلات امنیتی این کشور ناکام بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- در نشست کمیته ثبت ملّی میراث فرهنگی ناملموس که با حضور محمد حسن طالبیان معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر جهاد کشاورزی با رد این موضوع که در محصولات گلخانه ای آلودگی وجود دارد، گفت: آن چه در عمل مشاهده کرده ام محصولات گلخانه ای به خاطر مراقبت های بهداشتی بیشتر و استفاده از روش های ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش با خانواده معظم شهید هراند هاکوپیان و آزاده جانباز سمیک وارطانیان ، از سربازان ارامنه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس هیأت مؤسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کشور های منطقه از جمله سوریه، لبنان، آذربایجان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی مدت موقت نفت که به طور مستقیم در عملیات تولید و بهره برداری چهار شرکت اصلی مشغول هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: مشمولان از فرصت بوجود آمده برای ثبت شماره شبای خود در سامانه سهام عدالت استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- هواپیمای مسافربری روسیه که از سورگوت عازم مسکو بود به دلیل تهدید یک مرد مسلح برای تغییر مسیر به سوی افغانستان مجبور به نشستن در یکی دیگر از شهرهای سیبری شد
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: در گذشته مصوبه ای وجود داشت که بر اساس آن مراکز آموزشی و دولتی نیازی به دریافت پروانه کار نداشتند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- دولت فعلی اسلام آباد در سومین تلاش خود برای مذاکره و رایزنی با دولت هند از سران دهلی نو برای سفر به پاکستان دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رادیو سراسری آمریکا(NPR) اعلام کرد، کشاورزان هندی از کاهش قیمت مواد غذایی ناراضی هستند و 'نارندرا مودی'، نخست وزیر این کشور، را به جانبداری از ناسیونالیست های هند متهم می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک هنرمند چینی با استفاده از پوست طلایی رنگ شکلات برای جلوگیری از تولید زباله مجسمه های مینیاتوری دیدنی درست کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ساخت آیدی جعلی و تهدید به انتشار تصاویر شخصی و مزاحمت تلفنی ، از شاکیه درخواست مبلغ یکصد میلیون ریال کرده بود ، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا استان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که به قصد انتقام جویی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با ایجاد صفحه ای جعلی به نام یکی از شهروندان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن، با انتشار پیامی خواستار کمک به یک خبرنگار ایرانی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- نرخ جدید سوخت حمل و نقل هوایی از سوی شرکت ملی و پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- برنامه بدون توقف در جدیدترین قسمت خود در تاریخ 97/11/2، به ادامه گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و از اعضای مجمع تشخیص ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- از مناطق شمال استان بابل خبر می رسد، مرحله دوم عملیات نیرو های ویژه ارتش، تیپ 11 بسیج مردمی و پلیس علیه هسته های خاموش داعش در محدوده منطقه البحیرات در جریان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم ملی فوتبال عراق می گوید او و هم تیمی هایش انتظار نداشتند در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت ها حذف شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمودار نهایی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2019 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی "مردان سیاه پوش" سه که به نوعی اسپین آف نسخه اصلی محسوب می شود از سوی گمپانی سونی اینترتیمنت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سوژه روز نشنال جئوگرافیک این بار به طوفانی شدید در ارتفاعات برفی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- بعیدی نژاد با انتشار توییتی از اقدام ضد حقوق بشری دولت انگلیس علیه یک شهروند ایرانی که نیاز به عمل جراحی پا در یکی از بیمارستان های این کشور دارد گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال عراق می گوید سه تعویض اجباری باعث به هم خوردن برنامه های تاکتیکی این تیم مقابل قطر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- فشار بر سوریه برای موافقت با خروج نیرو های مستشاری ایرانی زیاد است، وعده داده شده که اگر ایران از سوریه خارج شود، حملات رژیم اسرائیل نیز پایان می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزارت کار و امور اجتماعی افغانستان اعلام کرده است که بالغ بر 400 میلیون دلار در سال 2018 میلادی به وارثین شهداء و معلولین توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- دندان های کوسه ای متعلق به 67 میلیون سال قبل کشف شده که در رودخانه های آمریکا می زیسته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: ظرف دو ماه آینده 80 کارگر شرکت رنگین طیف شیمی مجدد بر سر شغل قبلی خود باز می گردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده یگان امداد از کشف کالای قاچاق در 4 دستگاه خودروی اتوبوس و سواری به ارزش 5 میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاخ سلیمانیه به دوره قاجار باز می گردد و امروزه در محوطه دانشکده کشاورزی کرج واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی بحرین با وجود حذف تیمش از مسابقات جام ملت ها، از عملکرد شاگردانش برابر کره جنوبی ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- آمار دیدار تیم های ملی فوتبال قطر و عراق منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- برنامه کامل بازی های مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام ملت های آسیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- جدال تیم های فوتبال عراق و قطر، آخرین تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای در پی درگذشت آقای حاج محمدرضا اعتمادیان پیام تسلیتی صادر نمودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی از عملکرد شاگردانش برابر بحرین خیلی راضی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- در دیدار نمایندگان مجلس با وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات مناطق مختلف کشور،موضوع اشتغال زادیی و عملکرد وزارت تعاون مطرح و بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب سبیل شاه عباس گفت: این کتاب به میل انسان نسبت به جاودان شدن اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- سبیل شاه عباس کتابی است که مجید شفیعی با استفاده از حکایت و افسانه قدیمی در آن به علاقه انسان نسبت به جاودانه شدن اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- عصر امروز در یکهزار و دویست و شصت و پنجمین جلسه شواری پول و اعتبار، روسای اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- خسروی وفا رییس کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرد: صبح امروز رییس دادگاه عمومی بخش جلگه اصفهان مورد شلیک گلوله یکی از طرفین پرونده قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- غلامحسن ابوالقاسمی معلم 47 ساله روستای سیدآباد خمین است که مدت 25 سال سابقه تدریس در مقطع ابتدایی را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- نماینده، ولی فقیه در امورحج و زیارت با اشاره به ویژگی های زهرای مرضیه (س) تاکید کرد: هرانسانی با الگو گرفتن از این ویژگی ها می تواند یک زندگی صحیح دینی و اسلامی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت آپارتمان، قیمت خودرو، ارز بین بانکی و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- خط پنج متروی تهران و حومه، اولین خط متروی پایتخت است که در سال 1377 افتتاح شد و حدود بیست سال است که از آغاز فعالیت آن می گذرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- گزارشگر تلویزیون CCTV یکی از شبکه های معتبر کشور چین در تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران حاضر بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش از ادامه کار حوزه امور زنان و امور خانواده در ساختار جدید به عنوان مشاور وزیر آموزش وپرورش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول سازمان قضایی نیرو های مسلح به دادستان نظامی استان اصفهان دستور داد تا با هماهنگی مراجع ذی ربط موضوع را پیگیری و مشکلات مردم این منطقه را رفع کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- تقابل تیم های ملی فوتبال قطر و عراق در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا 2019 با برتری عنابی ها و صعود این تیم به دور بعد همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال کره جنوبی هم در نتیجه و هم در آمار توانست عملکرد بهتری نسبت به بحرین داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- در تیراندازی به سمت یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب غزه این نظامی صهیونیست زخمی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان پائولو بنتو با غلبه بر تیم ملی فوتبال بحرین راهی مرحله یک چهارم نهایی جام هفدهم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کره ای ها به شدت نسبت به وقت کشی دروازه بان بحرین واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، نوعی پروتئین را مشخص کردند که در نحوه عملکرد حافظه موثر است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب اصلی تیم های ملی فوتبال قطر و عراق برای رویارویی با یکدیگر مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- محسن مسلمان، هافبک تیم فوتبال ذوب اهن رسما شاگرد قلعه نویی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- درختان و فضای سبز باغ شاهزاده ماهان کرمان با مشارکت کارگروه کشاورزی دانشگاه شهید باهنر و پایگاه تاریخی باغ شاهزاده ماهان احیا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- کتاب خالکوب آشویتس که رمانی نوشته هدر موریس است با ترجمه فرشته شایان به بازار آمد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از واکنش رئیس مجلس به نشست ضدایرانی ورشو تا تشریح استراتژی منطقه ای ایران توسط دبیر شورای عالی امنیت ملی.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مسئولان باشگاه استقلال به درخواست باشگاه سایپا برای جذب انصاری چراغ سبز نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نفت، افزایش تولید نفت، توانمندسازی پیمانکاران و ایجاد نشاط در سازندگان داخلی را مهم ترین هدف بسته های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- به پیشنهاد وزیر امور خارجه و تصویب رئیس جمهوری اسلامی ایران، سرکار خانم حمیرا ریگی زیروکی به عنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در برونئی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه، اعلام کرد: سفیر سوئیس در اعتراض به بازداشت خانم مرضیه هاشمی احضار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف از لغو مجوز پرواز های شرکت هواپیمایی ماهان ایر به آلمان، آنرا اقدامی شتابزده و غیر قابل توجیه دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: در مسیر تامین مالی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت در میدان های نفتی در حال بهره برداری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان مراغه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- آکادمی علوم و فنون سینمایی (اسکار) نامزد های خود در بخش های مختلف را برای این مراسم در سال 2019 اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مارتین فورکل، دستیار جدید وینفرد شفر فردا(چهارشنبه) به ایران می آید و قراردادش را امضا می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری رسمی سوریه عصر امروز (سه شنبه) از وقوع انفجاری مهیب در لاذقیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- 9 قرارداد از مجموعه بسته های قراردادی طرح نگهداشت و افزایش توان تولید در میدان های نفتی در دست بهره برداری کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که چین نمی تواند حریف دردسرسازی برای شاگردان کی روش باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در جلسه علنی امروز ترکیب شورای عالی مدیریت بحران را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های ملی فوتبال بحرین و کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا با برتری کره ای ها به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار امیدواری کرد با پرداخت حق کشف، از سال آینده شاهد جلوگیری و کاهش قاچاق آثار و اشیای تاریخی باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسئولان باشگاه استقلال مقداری از مطالبات اعضای این تیم را پرداخت کردند.