پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۵۶Feb 2019 21
 

خبرهای میزان 3 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون کل وزارت بهداشت گفت: در هر اقدام درمانی بر اساس طب سنتی باید به اثبات سه فاکتور 'ایمن بودن، کیفیت و کارایی' آن توجه شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- تعدادی از آثار و صنایع دستی از جمله کوزه و خمره های گلی مربوط به دوران سلجوقیان هنگام گودبرداری در یکی از خانه های قدیمی در حال تخریب و بازسازی در یکی از محله های شهرری کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا شما را با 5 دلیل اصلی تشنگی مداوم آشنا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر چین در اسلام آباد می گوید طالبان به واسطه نقشی که در مذاکرات صلح افغانستان دارد، یک نیروی سیاسی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست همزمان شورای قضایی و اطلاع رسانی استان تهران با حضور اعضا و به ریاست غلامحسین اسماعیلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، رسول عسگری به عنوان سرپرست هسته گزینش سازمان زندان ها منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر جهاد کشاورزی گفت: علی رغم محدودیت های ایجاد شده، برنامه ریزی های ما به گونه ای بوده است که هم اکنون بازار های کشور اشباع از مواد غذایی مورد نیاز است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح کشور با اشاره به اینکه هنر فرمانده در جلوگیری از وقوع جرم در زیر مجموعه خود است گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- خلیلزاد در دومین روز از مذاکرات صلح با طالبان اعلام کرد که تصمیم گیری درباره خروج نیروهای خارجی از این کشور را دولت آینده افغانستان خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- پادشاه و ملکه اسپانیا در نخسیت روز برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید، از غرفه ایران بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری معاون یکی از شهرستان های استان به دلیل مشارکت در تخلفات شهرداری این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به لزوم همکاری اساتید دانشگاه ها در امور مربوط به آموزش پزشکی و همفکری با وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورا های حل اختلاف خوزستان گفت: رئیس و اعضاء شورای حل اختلاف شهرستان کارون با تلاش و کوشش خود توانستند اختلاف و درگیری بین دو طایفه در این شهرستان که منجر به قتل یک نفر شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- گرینلند سرزمینی اندازه اروپای غربی که 80 درصد آن پوشیده از یخ است و در آن جمعیت و لایه های یخی پراکنده هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون سابق وزارت بهداشت با اشاره به اینکه والدین به هیچ عنوان نباید شیر خشک کودک خود را از بازار آزاد و یا فروشگاه ها تهیه کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت درباره شیوع کم خونی، کم وزنی و کوتاه قدی در کودکان ایرانی توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سارقان مامورنمایی خبر داد که با لباس و آرم و علائم پلیسی ضمن حضور در محل سکونت اتباع افاغنه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات ظهر امروز از مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران کشور در شهر مقدس قم، بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- "ادگار رایت" کارگردان سینمای هالیوود به صورت رسمی اعلام کرد که در صورت ساخت نسخه دوم فیلم سینمایی "بچه راننده" کارگردانی این اثر بر عهده وی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- صد و شصت ونهمین شماره ی نشریه ی خط حزب الله به این موضوع می پردازد که آیا صرفا باید دنبال عمل به تکلیف بود یا کسب نتیجه هم مهم است؟ در دوگانه ی تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی وزارت امور خارجه درباره اظهارات سفیر پیشین ایران در آلمان اطلاعیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- شاخص کل قیمت تولید کننده بخشهای خدمات در پاییز امسال نسبت به تابستان 8.8 درصد و نسبت به پاییز 96 نیز 9.2 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- دقایقی پس از آنکه رئیس پارلمان ونزوئلا خود را رئیس جمهور این کشور خواند؛ آمریکا اعلام کرد که وی را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا به رسمیت می شناسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیته حفاظت از روزنامه نگاران روایتی از چندین زن روزنامه نگار آمریکایی که روزمره با تهدید به آزار و خشونت مواجهند منتشر کرده و در گزارش خود به نقل از این افراد می نویسد که وضعیت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- براساس تحقیقات انجام شده؛ تار عنکبوت بدون آنکه پاره یا تخریب شود 4 برابر طول خودش کش می آید و اگر قطر تار عنکبوت اندازه یک مداد باشد وزن یک هواپیمای بوئینگ را میتواند نگاه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری یک سارق منزل با 30 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نشریه فارین پالیسی در دهمین معرفی متفکران بزرگ جهان در زمینه های مختلف نام سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس را در میان 10 متفکر بزرگ امنیتی-دفاعی معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب آدم های غلط گفت: هدف از نگارش آدم های غلط نشان دادن خون دل خوردن ها و حال مادران زندانیان ساواک بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- هافبک جدید تیم فوتبال سپاهان گفت: قسمت نبود که اول فصل به سپاهان بیایم، ولی حالا یک خیریتی بوده که نیم فصل بیام به سپاهان و از این بابت خیلی خوشحالم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- پاکستان از هند خواسته است که هر چه سریع تر توافقنامه راه اندازی گذرگاه جدید بین دو کشور موسوم به کرتارپور را نهایی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص قیمت خودرو، ارز بین بانکی و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- چهارشنبه سوری سال 97، هنوز نیامده 8 نفر از قربانیان خود را راهی بیماریستان کرد. در ادامه گزارشی از حادثه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ و مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت های آسیا به همراه مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال با حضور برای ایجاد تسهیلات جهت حضور بیشتر و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست درباره خشکی احتمالی دریای خزر توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سه، چهار ماه بود که مشکل داشتم و دکتر گفت که باید حتما جراحی کنم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- شب گذشته تصادف دو خودرو در سعادت آباد، خودروی پراید بر اثر شدت برخورد یک خودروی دیگر به بالای دیوار منزل مجاور پرتاب شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به ملی پوش عراقی خود، استراحت داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اظهار امیدواری کرد که ملی پوشان با کسب نتیجه مطلوب به مرحله نیمه نهایی جام ملت ها راه یابند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- کتاب آدم های غلط نوشته حسن احمدی قصه خون دل ها و آزار شکنجه گران ساواک است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- غار نمکدان یا نمکی، یکی از جاذبه های دیدنی جزیره قشم است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- عکس نشنال جئوگرافیک امروز به نهنگ کوهان دار جوان اختصاص یافته است. در ادامه این تصویر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- روایتی از آوارگی و سرگردانی محمدرضا پهلوی، شاه مخلوع ایران پس از فرار از کشور، برگرفته از کتاب آخرین سفر شاه نوشته ویلیام شوکراس را می شنوید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در جلسه بررسی پرونده های پیشنهادی برای ثبت در فهرست ملی میراث فرهنگی ناملموس شیوه ی اجرای طاق های خشتی بدون قالب (بداهه) در خراسان بزرگ به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه از بافت اولین پارچه بَرَک شمشیری بشرویه بعد از یک سده از فراموشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی عرضه گوشت سگ در یک واحد صنفی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان بهمن ماه سال جاری در تورنمنتی چهارجانبه با حضور تیم های میانمار، سنگاپور و هند شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس دور تازه تمرینات خود را از امروز چهارشنبه در تهران آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیستم لیگ برتر والیبال با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه الدحیل خواهان به خدمت گرفتن مدافع مراکشی راه راه پوشان تورین است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- محققان اروپایی تصویری از مرگ یک سحابی به ثبت رسانده اند که نیم نگاهی به مرگ خورشید در پنج میلیارد سال آینده دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نام تیم فوتبال استقلال جنوب به سرخپوشان سام آرشا پاکدشت تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول قوه قضائیه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور در خبرگزاری مهر با مدیرعامل و اعضای تحریریه این خبرگزاری دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- همایش 40 سال اقتدار ارتش بعد از امروز (چهارشنبه 3 بهمن) در فرهنگسرای شفق تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: جشن نوروز در شهرستان بیله سوار و در مرز مشترک ایران و آذربایجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از تردید اروپا در حفظ برجام/260 روز گذشت تا اجلاس ورشو؛ قرص آرام بخش برای گاو شیرده .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در پی درج اشتباه اظهارات دادستان عمومی و انقلاب تهران در گفت و گوی مورخ 1397/11/02 با رادیو تهران در برخی از رسانه ها، روابط عمومی دادستانی اصلاحیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر پاکستان در دیدار با امیر قطر درخصوص تقویت روابط دوجانبه و سرمایه گذاری های همه جانبه گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیکن پرسپولیس که دچار آسیب دیدگی شده است، تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- روسیه یک سامانه موشک کروز جدید را امروز چهارشنبه رونمایی کرده است. این تازه ترین اقدام روسیه برای رد اتهامات آمریکا و جلوگیری از خروج واشنگتن از پیمان نیروهای هسته ای میان برد است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رسانه ها از عملیات نیرو های بسیج مردمی عراق (حشدالشعبی) علیه تروریست های داعش در مرز سوریه خبر دادند که در پی آن 43 تروریست به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- با وجود تمایل جلالی برای ادامه همکاری با آبشک این بازیکن برای جدایی اصرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلا در غیاب حسینی و حاجیلو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رقابت های کشتی پهلوانی نوجوانان قهرمانی کشور در مراغه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر انتشارات جمال گفت: کتابی با عنوان دایره المعارف شیعه برای پاسخگویی سوالات نوجوانان درباره شیعه منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک بهله قرقی در شهرستان نیکشهر رهاسازی و به طبیعت بازگشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران گفت: بر اساس ایده یکی از مشاوران، طرح 3 پلازای شهری برای میدان راه آهن در جنوب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک مدافع گرجستانی در نیم فصل به نساجی مازندران پیوست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مسعود شجاعی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: من با تفکر برخی از دوستان مخالف هستم که می گویند ما دفاعی بازی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه نشریه وال استریت به نقل از دیپلمات های اروپایی گزارش داد که احتمالا وزیر خارجه آمریکا نشست ماه فوریه در لهستان را به دلیل استقبال کم شرکت کنندگان لغو کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: علاقه نداریم کت یک تیم مدعی را بر تن کنیم بر عکس می خواهیم لباس تیمی را بر تن کنیم که به رقبا احترام می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سداد صلاحیت الزام شرکتها به انتقال سرورها به داخل کشور را ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: علاقه نداریم کت یک تیم مدعی را بر تن کنیم بر عکس می خواهیم لباس تیمی را بر تن کنیم که به رقبا احترام می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی از نظر بهینه سازی مصرف انرژی در شرایط مطلوبی قرار دارد و اکنون کاهش 70 درصدی گازهای ارسالی به مشعل فازهای 9 و 10 در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: حوزه ای که امروز ارتش نسبت به آن بسیار اقبال دارد، حوزه جنگ های شناختی است که در ابتدای راه آن هستیم و سرمایه گذاری خوبی در این حوزه انجام داده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- ژنگ ژی، کاپیتان تیم ملی فوتبال چین گفت: کیفیت بالایی در خط حمله و مهاجمان ما وجود دارد اما فردا روز سختی برای مدافعان تیم ما مقابل ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی دو ماه حقوق کارمندان خود را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به کاهش تعداد جان باختگان حوادث ترافیکی، گفت: طی 8 ماه سال جاری به دلیل حوادث رانندگی در کشور، 12 هزار نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- نماز جمعه این هفته تهران (5 بهمن ماه) به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی در مصلای تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیربنادرودریانوردی امیرآباد گفت: در دی ماه سال 97، تعداد 100 فروند کشتی به آب های بندرامیرآباد وارد شد که بیش از 390 هزار تن میزان تخلیه و بارگیری کالا به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- بسیاری از مشاغل نوظهور و طرح های خلاقانه تنها به دلیل ضعف در مدیریت کسب و کار از چرخه اقتصادی حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از استفاده تکنولوژی نوین در جمع آوری زباله های خشک در سطح شهر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما در نشست خبری که با موضوع بررسی وضعیت خبرنگار دستگیر شده در آمریکا برگزار شده بود، گفت: امروز در راعتراض مقابل دفتر سازمان ملل در تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به اینکه آمریکا هیچ اقدامی برای خروج نیروهایش از سوریه نداشته می گوید که عناصر گروهک تروریستی النصره به مناطق کاهش تنش در استان ادلب هجوم بردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- مارچلو لیپی، سرمربی تیم ملی فوتبال چین گفت: تقریبا همه بازیکنان ما آماده بازی فردا هستند و مقابل ایران حق اشتباه نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران با بیان اینکه امسال 22 بالابر آتش نشانی خریداری کرده ایم، گفت: برای مترو هم 70 واگن خریداری شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مسکن های مهر فاقد متقاضی در سراسر کشور با هماهنگی کمیته امداد به مددجویان واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:انبار و مرکز تولید ترقه های دست ساز در خیابان وحدت اسلامی دچار انفجار و آتش سوزی شد که در این حادثه 7 خانم به همراه یک آقا دچار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: امروز 7 هزار داعشی با پول عربستان و امارات در افغانستان مستقر شدند و در حال یارگیری هستند و استکبار هر روز و دائما در حال تقویت آنهاست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۶    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از 5 هزار ثوب انواع پوشاک خارچی قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال، از یک انبار فروشگاه عرضه پوشاک در "کرج" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۶    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ناجا درباره چرایی تعلل در روند صدور و تحویل کارت خودرو توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- دیشب فهرست نامزد های اسکار 2019 در بخش های مختلف اعلام شد و بر این اساس نام های بزرگی در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- رقابت های ووشوی قهرمانی دختران کشور به میزبانی آبادان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- به گفته مسئول یک باغ وحش در چین ضریب هوشی یکی از شامپانزه ها به اندازه ی یک کودک 3 یا 4 ساله است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مستشارشعبه چهارم محاکم تجدید نظر استان یزد، گفت: سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده است و برای حفظ و صیانت از جامعه اسلامی باید خانواده مورد تربیت صحیح اسلامی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- دپارتمان بازاریابی فدراسیون در خصوص تخلفات شرکت های تجاری و سوء استفاده از برند فدراسیون در تبلیغات بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- محمدرضا غفاری جلوی دوربین برادران محمودی رفت.