پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۰۴Feb 2019 21
 

خبرهای میزان 7 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت معدن و نفت (پترولیوم) افغانستان اعلام کرده که این کشور برای نخستین بار 76 تن سنگ پودر بچه( تالک ) فراوری شده را به کشور اردن صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک تیم سه نفره از کارشناسان پاکستانی برای بازدید از ساخت و سازهای هند بر روی رود چناب که وارد پاکستان می شود اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- خانه ها در بافت قدیمی هاوانا رنگارنگ هستند که نگاه توریست ها و گردشگران خارجی را به سوی خود جلب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس ارشد آمریکایی در مرکز مطالعات استراتژیک آمریکا اعلام کرد که چین به منظور استخراج معادن افغانستان به دنبال حضور نظامی در این کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- مستند چهار قسمتی " نشان افتخار" با موضوع جایگاه زن ایرانی در پیشرفت انقلاب اسلامی والبته توانمندی های زنان در حوزه های مختلف در گروه اجتماعی و فرهنگی شبکه دو تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مشاور امنیت ملی هند با تاکید بر لزوم برقراری ارتباط کشورش با طالبان اظهار داشت که دهلی نو باید نقش خود را درباره طالبان و پیوستن این گروه به روند صلح افغانستان مشخص کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی در راس هیاتی متشکل از معاونان و نمایندگان انجمن ها و تشکل های بخش خصوصی و اتاق بازرگانی به منظور برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی با سوریه به مدت سه روز به دمشق پایتخت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: در حوزه کیفیت آب انهار شهری تهران مشکل داریم و موضوعی بر زمین مانده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست اثرات اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی طرح انتقال آب خزر را باید بررسی کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بنیاد برکت گفت: ایجاد 10 هزار طرح اشتغال زایی را در قالب الگوی اجتماع محور سحاب (سرمایه گذاری حمایتی اشتغال زایی برکت) در 18 استان، 77 شهر و 2300 روستا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر ندامتگاه قزلحصار از انتقال 89 مددجوی افغانستانی از این ندامتگاه به کشورشان خبر داد و گفت: سال گذشته نیز 80 مددجوی تبعه افغان با طی کردن مراحل قضایی به کشورخود بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخستین مجتمع اقتصادی قضایی کرمانشاه با حضور الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه از 35 کشور برای شرکت در مراسم روز چابهار دعوت شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۶    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ارتش پاکستان گفت: کشور ما با آوردن طالبان افغانستان پای میز مذاکرات، نقش خود را در این زمینه ایفا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- 46 تبعه روسیه از سال 2008 میلادی توسط آمریکا یا به درخواست این کشور در دیگر نقاط جهان دستگیر و روانه زندان های آمریکا شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی وزارت بهداشت ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان کاراته کشورمان در اولین مرحله لیگ جهانی در سال 2019 که به میزبانی پاریس فرانسه برگزار شد به یک مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بیمه و مالیات حق الناس است و برای 80 میلیون از مردم این سرزمین است و شرکت های وابسته به بنیاد مستضعفان باید در مورد مالیات حساس باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیپلمات پیشین پاکستان در استرالیا، نپال و لهستان و از تحلیلگران این کشور با تشریح اوضاع منطقه و بین الملل گفت:اکنون زمان سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان به ایران فرا رسیده و این سفر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر استان مازندران از غرق شدن یک شکارچی پرنده در یکی از آب بند های این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی، به ارزیابی نتایج اختصاص ارز با نرخ ترجیحی پرداخته و اعلام کرده است که تداوم ارائه ارز ترجیحی، احتمال جهش قیمت ارز را بیشتر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان زمان برگزاری سنجش هوش و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعداد های درخشان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- زمان و حجم چهارمین عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بازار فیزیکی شرکت بورس انرژی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- ساکنان شرق ونزوئلا با انتشار تصاویری در شبکه های اجتماعی از حرکت تانک ها، واحد های توپخانه و دیگر ادوات نظامی این کشور به سمت مرز با کلمبیا خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- برخی منابع از تعیین تاریخ دور جدید مذاکرات میان گروه طالبان و نماینده آمریکا در قطر خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر که در شبکه های اجتماعی اینیستاگرام اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر در شهر تهران و اصفهان می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک کارشناس حقوق و فعال لجستیک گفت:، زمینه ساز اختلافات گوناگون فی مابین صاحبان کالا و متصدیان حمل و نقل بین المللی در شقوق مختلف شده و از آنجا که در اکثر موارد علل بروز این اختلافات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با وسائط نقلیه از دستگیری اعضای باند 6 نفره سارقان خودرو های سند نمره خبر داد و گفت: در این رابطه تا کنون 21 خودروی مسروقه کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- روستای دیدنی و خوش آب و هوای "جی" در کیلومتر 15 جاده چالوس قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری مولوی از دستگیری یکی از سارق زورگیر مولوی با 10 فقره سرقت در مخفیگاهش خبر داد و گفت: دستگیر ی 2 هم دست وی ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی "روزی روزگاری در هالیوود" جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- فردا مدارس اطراف رودخانه دز تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 130 نازی آباد از دستگیری سارق خودرو در محدوده خیابان میثاقی طی تعقیب و گریز پلیسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم های مشترک دادستانی تهران و دستگاه های اجرایی برای بازرسی از مراکز توزیع اقلام اساسی عصر امروز راهی بازار میوه و تره بار قزل قلعه شده و بازار گوشت و مرغ را به صورت سرزرده مورد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- خودرو نیسان لیف - Nissan Leaf با پشت سر گذاشتن تمام رقبای خود پرفروش ترین خودروی سال نروژ شد و به عنوان یکی از پرطرفدارترین خودروهای سال گذشته تمام اورپا انتخاب گشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- پیش نمایشی دیدنی از جدال حساس بین تیم ملی کشورمان و ژاپن در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ملت های آسیا 2019 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- گزارشی از وضعیت خمره های پیدا شده در شهرری و ادامه روند کاوش ها در محوطه باستانی شهر ری را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پیشرفت های خیره کننده در حوزه موشکی که نقشی اساسی را در قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران ایفا می کند، یکی از برکات و ثمرات اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه روزنامه دیلی میل گزارش داد که حدود 30 خانواده در انگلیس رسانه های اجتماعی را به دلیل نقش آن ها در خودکشی کودکان مورد انتقاد قرار داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت موتورولا گوشی جدید خود با نام موتو جی7 - Moto G7 را با پردازنده اسنپدراگون 625 به مشتریان عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- هیئت وزیران در جلسه امروز خود که به ریاست روحانی برگزار شد، میزان پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دستگاه های اجرایی، نیرو های مسلح ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- پلی عجیب برای عبور کشتی ها همانند بال پرنده بسته می شود که این امر سبب جلب توجه بسیار از افراد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده کتاب جگر گرگ گفت: تمام سعی من در نگارش این کتاب بر این بود که داستانی را بیان کنم که بخشی از خاطره جمعی، فرهنگ و خرده فرهنگ های کشور و حتی ضعف ها و کاستی های ماست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- کارشناس دفتر ارزیابی عملکرد، بارزسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه برقراری عدالت در سلامت و دسترسی به خدمات سلامت همچنان یکی از مهمترین دغدغه های ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- چهل ستون یکی از روستاهای دهستان آهندان از توابع بخش مرکزی شهرستان لاهیجان می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره منابع انسانی ستاد کل نیرو ها ی مسلح گفت: خبر معافیت فوتبالیست های تیم ملی در صورت قهرمانی در جام ملت های اسیا که به نقل از من منتشر شده بود کذب است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- شرکت بوئینگ اولین پرواز آزمایشی تاکسی پرنده خود موسوم به "PAV" را با موفقیت به انجام رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: اطلاع رسانی به بیمه شدگان و مراکز طرف قرارداد یکی از وظایف اصلی سازمان های بیمه گر است چرا که عدم آشنایی با حقوق بیمه ای مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر پایگاه بازار تاریخی تبریز از اتمام عملیات مرمتی مجموعه حسن پادشاه تبریز تا پایان اسفندماه سال جاری خبر داد و از مشارکت پایگاه و اداره آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در امور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- محمدرضا طهماسبی سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: تیم ایران از همه رقبا با برنامه تر نشان داد و من به قهرمانی این تیم امیدوارم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- عکسی از آستان حضرت عبدالعظیم حسنی و صحن ناصری که در سال 1323خورشیدی توسط "واهان ترپانچیان" به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر انفجار در لاهه هلند چند منزل مسکونی تخریب شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- کتاب جگر گرگ بازتاب دهنده تخیل و تجارب عزت الله الوندی نویسنده اثر است که به کودتای 28 مرداد اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: گزارش نهایی هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- AFC در پست اینستاگرامی خود نوشت: تیم ملی ایران آخرین بار سال 1976 به فینال جام ملت های آسیا رسید؛ آن ها می توانند در سال 2019 فینالیست شوند؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد نشست ورشو دو روز بعد از برگزاری مراسم باشکوه 22 بهمن ایران برگزار می شود که شکست محرزی برای آن ها در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مردی که در ادامه می بینید، از 50 سال قبل در جزیره Coney شهر نیویورک آمریکا از کبوتران محله شان مراقبت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: از کلیه هواداران تیم ملی تشکر می کنیم که به هر شکل ممکن خودشان را به العین رسانده اند
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از توضیحات ینزینی رئیس مجلس تا هشدار سرلشکر باقری و ماموریت جدید پلیس بد برجام .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیست ویکم لیگ برتر والیبال با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 مجلس شورای اسلامی از مخالف اعضای کمیسیون متبوعش با افزایش قیمت و سهمیه بندی سوخت در سال آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری "اسپیس"، منتخبی از اخبار فضایی برتر روزهای اخیر را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت گفت: تعداد 737 نفر شامل 372 زن و 365 مرد برای شرکت در نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت ثبت نام کردند که ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- پاداش 2 پیروزی تیم ملی فوتبال توسط وزارت ورزش و جوانان پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- بودیمیر مجوز پزشکی خود برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ساعت بازی های خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان به AFC اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- خواهر محمد طاها شهید حادثه تروریستی اهواز، ناگفته هایی درباره روز حادثه و شهادت برادرش را بازگو کرد، که در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از انهدام باند پنج نفره سرقت لوازم خانگی در محدوده تهرانسر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- علی پورمحمد، بازیکن پیشین تیم های ماشین سازی و شهرداری تبریز با عقد قراردادی به جمع شاگردان محمدرضا مهاجری اضافه شد
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- هاجیمه موریاسو سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن گفت: برای بازی با ایران آماده هستیم و بازیکنانم با تمرکز بالا منتظر این بازی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام نظامی سوریه از آغاز فعالیت سامانه پدافند موشکی این کشور در شهر لاذقیه و هدف قرار دادن اهداف متخاصم در این منطقه خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در صدد تهیه پولی هستیم که بتوانیم فردا پاداش بازی قبل ژاپن را پرداخت کنیم، در صورت کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه ذوب آهن و مدیرعامل این باشگاه از سوی انجمن علمی مدیریت ورزشی ایران به عنوان باشگاه منتخب و چهره سال مدیریت ورزشی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از ذبح 133 گوسفند و توزیع گوشت آن بین نیازمندان خبر داد و گفت: با همکاری سازمان حج و زیارت این تعداد گوسفند خریداری و ذبح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت:باید تلاش کنیم فرار مالیاتی را به حداقل ممکن برسانیم، در گذشته ابزارمان برای این کار کافی نبود اما اکنون به مدد رصد تراکنش های بانکی مشکوک ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی، یک وظیفه مهم این دفتر را پاسخ به سؤالها و نیازهای فکریِ جوانان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- هاجیمه موریاسو سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن گفت: برای بازی با ایران آماده هستیم و بازیکنانم با تمرکز بالا منتظر این بازی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس امور اداری صیانت از حقوق مردم و دبیر هیأت عالی نظارت سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نشست توجیهی ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1397 سازمان بهزیستی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از واکنش معلم کوهرنگی به درس نخواندن دانش آموزان در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است، که این دبیر از شاگردانش می خواهد او را تنبیه کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیر استودیو رضوان گفت:عمده ی شرکت ها و استودیو های تولید انیمیشن در ایران، بخش بازرگانی به معنای واقعی ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- شمال تهران در رویکرد جدید مدیریتی خود از سرمایه گذاری بر سکونت به سمت سرمایه گذاری در گردشگری و خدمات رسانی پیش خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- خزانه دار شورای شهر تهران گفت: با توجه به لغو منع دریافت عوارض از بانک ها و مؤسسات، از ابتدای سال 98 عوارض فعالیت بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری در سطح شهر و حریم شهر بر اساس فرمول ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تراکتور تمام اتوماتیک که خودران نیز هست برای اولین بار در استان هنان چین شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وزارت نیرو بزودی تکلیف استان ها را در خصوص سهمیه آب روشن می کند، از همین رو نباید مردم را وارد منازعات و معرکه آب کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در حاشیه بازدید از خبرگزاری مهر در تشریح آخرین وضعیت پرونده سالار آ قاخان، گفت: در کیفرخواست این پرونده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اجرایی شدن بسته حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم در معاونت آموزشی وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر واحد نظارت بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 5 گفت:طرح فراگیر توزیع و کاشت نهال در باغچه منازل شهروندان در قالب نهضت درختکاری در سطح منطقه 5 از دهم دی ماه شروع و تا پانزدهم اسفند ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- عضو شورای اسلامی شهر تهران از بازگشت 3 هزار و 200 میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده به بودجه شهرداری ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- احتمال غیبت بازیکن تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل پیکان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه قاچاق به پدیده امنیت ملی تبدیل شده است، گفت: پلیس با افرادی که از مسیر های غیرشرعی و نادرست به بنیان های اقتصادی جامعه صدمه می زنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- مدیر اولین نمایشگاه بین المللی فارماپک خاورمیانه با اشاره به حضور بیش از 20 کشور در این نمایشگاه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- رشد و توسعه بخش های تولیدی و زیربنایی کشور و کمک به خروج کشور از اقتصاد تک محصولی از طریق صادرات کالاهای صنعتی از جمله وظایف و عملکردهای وزارت صنعت، معدن و تجارت به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- در تمرین امروز تیم ملی خبرنگاران ژاپنی هنگامی که جهانبخش پا به توپ می شد در مورد وی صحبت و اسم این بازیکن را تکرار می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ونزوئلا در مصاحبه ای تلویزیونی فرصت تعیین شده از سوی کشور های اروپایی برای برگزاری انتخابات در این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- مدیرکل زندانهای استان تهران با تقدیر از علی رستمی مدیرسابق کانون اصلاح و تربیت، محسن شمس زارع را به عنوان سرپرست کانون اصلاح و تربیت معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
خبرگزاری میزان- خودرویی که با سرعت 211 کیلومتر بر ساعت در حرکت بود از کنترل راننده خارج شد و به طرز عجیبی بر روی سقف یک منزل مسکونی فرود آمد.