پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۱:۰۶Feb 2019 21
 

خبرهای میزان 23 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۷    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به پیگیری برای حل مشکل لاستیک کامیونداران گفت: طرح تن کیلومتر در تمامی استان ها اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به عدم افزایش بلیت پرواز های نوروز 98 گفت: نرخ بلیت پرواز برای ایام نوروز گران نمی شود و همان قیمت های آذر 97 است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهردار تهران گفت: مودیان عوارض ساختمانی که تا پایان اسفند ماه 97 نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای یک میلیون و 900 هزار نفر متقاضی بسته حمایتی پیامک ارسال می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- تلسکوپ پرتو ایکس چاندرا (Chandra X-ray Observatory) در حال مطالعه یک جفت ستاره در صورت فلکی "اژدها" (Draco) است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- اگر در تلاش هستید تا وزن خود را با کمک رژیم غذایی و ورزش کاهش دهید، نوسانات وزنی روزانه می تواند موجب نگرانی و ناامیدی شما از میزان تاثیر تلاش های صورت گرفته شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادرس دادگاه عمومی بخش مروست گفت: حتما باید قبلا سوابق افراد و کارشناسانی که تحت هر عنوان به مدارس وارد می شوند بررسی شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- شاید این جمله برای بسیاری بی ربط به نظر برسد و نتوانند ارتباط میان ایمنی و روکش صندلی که به عنوان وسیله ای تزیینی شناخته می شود را درک نمایند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کمیسیون انتخابات افغانستان به طرح تعدیل قوانین انتخاباتی واکنش تندی نشان داده و این طرح را تلاشی برای مهندسی انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور عنوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهوری افغانستان روز یکشنبه گذشته شکست داعش را در افغانستان اعلام کرد و این پیروزی بزرگ را به مردم این کشور تبریک گفت که به نظر می رسد این اعلام زودهنگام بوده و غفلت در تعقیب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- به دنبال سیاست های خصمانه آمریکا برای تحت فشار قرار دادن کشورهای نفتی جهان، هند به عنوان یکی از کشورهای بزرگ خریدار نفت از سیاست های تحریمی آمریکا علیه کشورهای ایران و ونزوئلا متضرر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- هند با امضای توافقنامه سواپ ارزی و مبادله با پول ملی با امارات متحده عربی ،ژاپن ،روسیه و ایران در نظر دارد دلار را از مبادلات تجاری با این کشورها حذف کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- پاکستان استفاده از نیروهای نظامی زن برای استخدام در نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد را افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- دولت پاکستان در اقدامی جالب تابعیت بیش از 10 هزار پاکستانی که به طمع دریافت کمک های سازمان ملل خود را افغانستانی خواندند باطل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- گل آفتاب گردان گیاهی است یک ساله و تا حدود سه متر رشد می کند. در ادامه تصاویری از پرورش این گل در اهواز را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جدید دفتر سیاسی طالبان در قطر پیش از آغاز دور جدید نشست با مقامات آمریکایی ترکیب جدید تیم مذاکره کننده این گروه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- انتشار کتاب درباره امام خمینی (ره)، پانزده خرداد و مسأله انقلاب خاطرات مستند سید هادی خسروشاهی از سوی موسسه چاپ و نشر عروج منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۶    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای عالی قرآنی کابل گفت: نظامی که به رهبری امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی بنیان گذاشته شد، سرمشق و الگو برای ملت های ستم کشیده جهان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه ریاست جمهوری روسیه در امور افغانستان تأکید کرد: ایران نقش کلیدی در حل مسأله افغانستان دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- چهارمین جلسه محاکمه متهمان جاسوسی از مراکز نظامی کشور صبح امروز به صورت غیرعلنی در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری متهمی خبر داد که براساس ادعای شاکیان، بیش از 15 میلیارد تومان از آنان سرقت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- طبق گفته یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، موضوع اجلاس ضد ایرانی ورشو در نخستین جلسه این کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا کشور هایی که در آن شرکت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نارندرا مودی نخست وزیر هند گفت،رشد اقتصادی کشورش با توجه به رشد مناسب تا سال 2030 به دومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- دانشگاه "کمبریج" سخاوتمندانه ترین هدیه سالیان اخیر خود را از جانب یک خیر انگلیسی که سابقا دانشجوی این دانشگاه بوده دریافت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی تاکید کرد: اگر مشمولان، سهام عدالت خود را نگه دارند طی سال های آینده سود بیشتری دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسابقات انتخابی تیم تکواندو دانشجویان دختر در بخش کیوروگی امروز (سه شنبه – 23 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد و 14 هوگوپوش موفق شدند جواز حضور در نخستین مرحله اردو را کسب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در آستانه نشست ورشو، هشتگ #WeSupportPolandSummit در توییتر ترند شد که تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر مریم حضرتی را در سمت معاون پرستاری این وزارتخانه ابقا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری با حضور ریاست دیوان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه مدیرعامل سایپا گفت: تمامی مشتریان گروه خودروسازی سایپا که موعد تحویل خودرو های آن ها بهمن و اسفندماه سال جاری است مشمول تخفیف ویژه این شرکت خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس از تعامل و همکاری مناسب بین دستگاه قضایی ومجموعه وزارت نیرو در استان " آب و برق فارس" خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه پاکستان اظهار داشت: صلح در افغانستان تنها از طریق مذاکرات بین الافغانی حاصل خواهد شد. گفت وگوهای بین الافغانی تنها راه حل صلح در افغانستان است
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک منبع نزدیک به صنعت موشکی و فضایی روسیه به خبرگزاری ریا نووستی گفته است که مذاکرات پشت پرده برای انتخاب و فرستادن یک شهروند بحرینی به فضا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرامی سردار سلیمانی ویدئویی از خاطره ی ملاقات حاج قاسم با عماد مقنیه معروف به "حاج رضوان" را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین تصویر از حضور ویل اسمیت بازیگر مطرح سینمای هالیوود در فیلم سینمایی "علاءالدین" در نقش غول چراغ جادو توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- به علت سرمای شدید و برودت هوا فردا مدارس برخی از استان های کشور تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- فیلمی از لحظه به آتش کشیده شدن یک خانه توسط سگی که با فندک بازی می کرد را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- آتشکده بازه هور یکی از کهن ترین نمونه های آتشکده گنبد دار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- قیمت گاز در هرات با توجه به برودت هوا در این ولایت افزایش پیدا کرده و عرضه کنندگان این محصول را گرانتر به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از برتری شاگردانش مقابل الکویت گفت: اتحاد در تیم مان موج می زند و امروز نگران نبودم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- محمد عبدالله سرمربی تیم فوتبال الکویت کویت بعد از شکست تیمش مقابل ذوب آهن از عملکرد داور بازی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از پست اینستاگرامی رامبد جوان، بازیگر سینما و تلویزیون را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشکده رند با اشاره به دور از انتظار نبودن تعطیلی مجدد دولت آمریکا به مشکلات اقتصادی خانواده های آمریکایی اعم از کارمند دولت یا غیره در مواجهه با شوک های اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی رغم اینکه شهید هادی پست دولتی داشت، اما هیچ گاه در قید و بند فعالیت روزمره و کارمندی نبود و ترجیح می داد با حضور موثر در جامعه، به مردم کمک کند؛ خواه این کمک مادی باشد یا معنوی.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۱    
خبرگزاری میزان- مصاحبه اخبار شبانگاهی با فتاح، رئیس کمیته امداد پیرامون عکس خبرسازی که از وی در حال صحبت با پیرزنی مهربان و خمیده منتشر شده بود،را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن ایران و الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری نماینده ایران پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- لحظه انفجار بمب در گذرگاه باب السلامه واقع در مرز دو کشور ترکیه و سوریه را مشاهده می کنید که شماری مجروح برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- گزارشی از وضعیت پیگیری ماجرای قتل خاشقچی، روزنامه نگار عربستانی و اسراری که این پیگیری ها برملا می کند را مشاهده می کنید که سبب به چالش کشیده شدن حکومت آل سعود گردیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از ریزش کوه و سقوط سنگ غول پیکر در جاده یاسوج، را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده روایتی ساده از ماجرایی پیچیده گفت: در این رمان ضمن اشاره به شکنجه ساواک خواستم به قشر نشان دهم که در دوره قبل از انقلاب ما با چه رژیم دیکتاتوری سروکار داشتیم که هر صدای آزادی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که داشتن مسئولیت یک توفیق و فرصت برای خدمت به مردم است، گفت: مردم مرجع قضاوت درباره عملکرد مسئولین هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تصویری هوایی از کوه فوجی بلندترین کوه ژاپن را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- دو ادغام وزارت راه و ترباری و مسکن و شهرسازی در سال 1353 وزارت امور زیر بنایی تاسیس شد و این وزارت خانه در سال 1390 به وزارت راه و شهرسازی تغییر نام پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: یک پنالتی صد درصد باید برای ما گرفته می شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قضد دارد تا شما را با غذاهایی که سبب آسیب به مغزتان می شود آشنا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: فکر می کنم مساوی نتیجه عادلانه ای بود و هر دو تیم مستحق امتیاز در این بازی بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پرداخت 95 درصد مطالبات سال 96 فرهنگیان تا پایان سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مراسم شب سوم درگذشت برادر سردار دهقان، همسر و فرزند خردسالشان روز پنج شنبه در روستای پوده شهرستان شهرضا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: مطمئناً اگر زمین کیفیت بهتری داشت، می توانستیم گل های بیشتری به پنجاب بزنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- اخترشناسان به تازگی از روی مدل های رایانه ای شبیه سازی شده دلیل اینکه چرا زمین به جای این که یک توپ یخی باشد دارای چنین آب و هوای معتدلی است را دریافته اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ساچین باداده سرمربی تیم فوتبال پنجاب هند گفت: ما خیلی خوش شانس هستیم که در این بازی مقابل تیم علی دایی بازی کردیم، چون او سمبل فوتبال آسیا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی در هفته هفدهم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سانتورینی یکی از زیباترین جزیره های یونان محسوب می شود که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از بارش نزولات آسمانی در راه های شمال شرقی تهران و سقوط بهمن در محور هراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال سایپا ایران و پنجاب هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی قاطع شاگردان علی دایی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- در پی بارش های اخیر و رها سازی آب سدها در بالادست رودخانه کارون ، حجم آب این رودخانه در مقطع اهواز افزایش یافت که موجب ورود آب به بخشی از جاده ساحلی موجب مسدود شدن آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور گفت: خرید و فروش گرام غیرقانونی است و نه تنها حمایت نخواهد شد بلکه برخورد قانونی نیز به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: هیچگاه در کمیته رویکرد سیاسی نخواهیم داشت ورزش نباید جولانگاه سیاسی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی" در بررسی جدیدی دریافتند که می توان با کمک هوش مصنوعی، ویژگی های مواد گوناگون را مهندسی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال ذوب آهن برای بازی با نماینده کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- شبکه تلویزیونی سماء پاکستان اعلام کرد، کسری تراز تجاری این کشور با کاهش 9.66درصدی و رقم 19.26 میلیارد دلاری در هفت ماه نخست سال مالی 19-2018 رکورد زد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از حال و هوای حرم امام رضا (علیه السلام) در یک روز بارانی و برفی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی در هفته هفدهم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال سایپا ایران و پنجاب هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری شاگردان علی دایی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان امداد و نجات از آب گرفتگی و کولاک در 20 استان کشور خبر داد و گفت: طی 3 روز گذشته به 9 هزار نفر امدادرسانی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- شهردار تهران گفت: بنا به گزارشی که شرکت کنترل کیفیت هوا و محیط زیست ارائه دادند، وضعیت آلودگی هوا در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد بهتر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ارز بین بانکی، قیمت آپارتمان، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به اهمیت نقش مردم در ایجاد امنیت پایدار و گسترده، گفت: حضور شهروندان در تقویت امنیت پایدار بسیار تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، مقاومت در برابر رفتار ظالمانه و مستکبرانه نظام سلطه، به ویژه آمریکا را تنها راه پیش رو دانست و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- یکصدمین نشست مجمع شهرداران کلانشهر های ایران در شهرداری تهران و با حضور پیروز حناچی شهردار پایتخت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از پیام یک دختر دهه هشتادی خطاب به سران آمریکا که در شبکه های اجتماعی غوغا به پا کرد، را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: مدیران شهری برای ساماندهی دستفروشان تصمیم بگیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- اردوی هفته ابتدایی تیم امید در ماه اسفند که قرار بود از ابتدای این ماه به مدت چهار روز انجام شود، برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ونزوئلا با توصیف مقامات دولت آمریکا به عنوان باند تبهکار افراطی می گوید آنها عمیقا به فکر تصرف کشورش هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیروز در جریان راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ابومهدی المهندس از فرماندهان بسیج مردمی عراق در جمع راهپیمایان تهرانی حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده موج ها و کوسه های خلیج فارس گفت: این کتاب با هدف زنده نگاه داشتن نام خلیج فارس نوشته شده که به جنگ های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- با صدور دستورالعمل جدید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، جریمه تاخیر در اقساط مشتریان این شرکت در مناطق زلزله زده کرمانشاه بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال جلسه ای را با یکدیگر برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور در پیامی به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیرو های مسلح، در گذشت برادر وی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی ضمن اشاره به طرح دولت آمریکا موسوم به معامله قرن اعلام کرد که این طرح همه اقداماتی که تاکنون صورت گرفته را از میان خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از آخرین مهلت برای دارندگان کارت آمایش 12 و هویت 11 که موفق به شرکت در آمایش 13 نشده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران طرح ساماندهی مشاغل سیار را دخالت شورا در کار شهرداری دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- توزیع نامتناسب مکانی و زمانی بارش ها موجب شده تا میزان اختلاف بارش ها در مناطقی از غرب و شرق کشور به بیش از هزار میلیمتر برسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال سایپا برای بازی با نماینده هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- هفته بیست وسوم لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور امروز (سه شنبه) از ساعت با برگزاری 3 بازی پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- فیلمی از تعقیب و گریز کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت با سارق سابقه دار مسلح خودروی مزدا 3 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- یکصدمین نشست مجمع شهرداران کلانشهر های ایران در ساختمان اصلی شهرداری تهران برگزار شد و شهرداران کلانشهر ها پس از اتمام جلسه با دوچرخه به دیدار معاون اول رئیس جمهور می روند.