یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۳:۴۳Aug 2019 25

خبرهای میزان 30 بهمن 1397 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 31 اردیبهشت 1397 میزان 31 خرداد 1397 میزان 31 تیر 1397 میزان 31 مرداد 1397 میزان 31 شهریور 1397 میزان 30 مهر 1397 میزان 30 آبان 1397 میزان 30 آذر 1397 میزان 30 دی 1397 میزان 29 اسفند 1397 میزان 1 بهمن 1397 میزان 2 بهمن 1397 میزان 3 بهمن 1397 میزان 4 بهمن 1397 میزان 5 بهمن 1397 میزان 6 بهمن 1397 میزان 7 بهمن 1397 میزان 8 بهمن 1397 میزان 9 بهمن 1397 میزان 10 بهمن 1397 میزان 11 بهمن 1397 میزان 12 بهمن 1397 میزان 13 بهمن 1397 میزان 14 بهمن 1397 میزان 15 بهمن 1397 میزان 16 بهمن 1397 میزان 17 بهمن 1397 میزان 18 بهمن 1397 میزان 19 بهمن 1397 میزان 20 بهمن 1397 میزان 21 بهمن 1397 میزان 22 بهمن 1397 میزان 23 بهمن 1397 میزان 24 بهمن 1397 میزان 25 بهمن 1397 میزان 26 بهمن 1397 میزان 27 بهمن 1397 میزان 28 بهمن 1397 میزان 29 بهمن 1397 میزان 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران استرالیایی در بررسی جدید دریافتند افراد مبتلا به نوع خاصی از فراموشی، نمی توانند برخی از افکار را داشته باشند و همیشه در یک لحظه به سر می برند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- باکتری های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها دغدغه اصلی در حوزه تحقیقات پزشکی در سراسر جهان به حساب می آیند، اما چرا آنتی بیوتیک ها ظرفیت مقابله با باکتری ها را از دست می دهند؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران دانشگاه "ام. آی. تی"، سیستمی ابداع کرده اند که می تواند با کمک امواج رادیویی، سرعت و دقت ربات ها را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- دانشمندان آمریکایی با کمک روش اصلاح ژن کریسپر، شیوه درمانی جدید ارائه داده اند که سلول های بنیادی را برای سیستم ایمنی نامرئی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت بهداشت فیلیپین اعلام کرد: بیش از 8000 نفر از مردم این کشور به بیماری سرخک مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیات علمی دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به کم خونی ناشی از کمبود ویتامین B 12 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل متحد در گزارشی هشدار داده است که خشکسالی طولانی مدتِ استرالیا اثرات ویرانگر بر کودکان داشته و منجر به رشد زودرس آن ها می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: اصل مطالبات تأمین اجتماعی از دولت بر اساس گزارش سازمان حسابرسی تا پایان سال 94 مبلغ 80 هزار میلیارد تومان است و درباره نحوه محاسبه سود این مطالبات ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: همه بخش های جامعه باید به این بیانیه به عنوان یک منشور نگاه کنند که دستگاه قضایی نیز از این امر مستثنی نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل فرودگاه مهرآباد در اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی در فرودگاه مهرآباد از آمادگی این فرودگاه برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بجنورد از راه اندازی کمپینگ های باباامان برای مسافران نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با تشکیل شورای راهبری و سیاست گذاری دریایی – ساحلی و عضویت کلیه دستگاه های دولتی مرتبط ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اشاره به تحویل 2500 واحد مسکونی به مددجویان زلزله زده کرمانشاه تا پایان سال، گفت: با تحویل این واحدها ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- در ابتدای انقلاب مشترکان برق در حوزه تحت سرپرستی شرکت برق منطقه ای غرب بالغ بر 110 هزار و 424 مشترک بوده که درحال حاضر با رشد 15 برابری به بیش از یک میلیون و 614 هزار مشترک رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در حکمی محمد حاتمی را برای مدت چهار سال به عنوان رئیس سازمان نظام روان شناسی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان انتقال خون با بیان اینکه نیاز به خون و فرآورده های آن همیشگی است، گفت: در این ماه آمار مراجعه اهداکنندگان خون کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- بانک سپه در راستای اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مبنی بر خروج از بنگاه داری تمامی سهام خود در یکی از شرکت های سرمایه گذاری از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت با اعلام اینکه از اول هفته جاری عملیات مبارزه با قاچاق پوشاک شروع شده و بابرند هایی قاچاق پوشاک برخورد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی در دیدار با فرماندار نهبندان گفت: چرای بی رویه شتر خسارت های زیادی به پوشش گیاهی حوزه آبریز تالاب کجی نهبندان وارد می کند و تهدیدی برای ادامه حیات ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ برتر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری بازی دربی پایتخت در زمان تعیین شده از سوی سازمان لیگ وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- دانش آموز 11 ساله آمریکایی پس از امتناع از خواندن سوگند وفاداری به پرچم آمریکا که در مدارس این کشور انجام می شود، توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- پلیس کرواسی از کشف یک جسد در فریزری در یک خانه روستایی خبر داد که ظاهرا متعلق به زنی است که 18 سال پیش مفقود شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با درج اطلاعات یارانه بگیران در سامانه تجارت داخلی، خرید گوشت از فروشگاه های متصل به این سامانه فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- یکی از مسئولین سازمان بنادر و دریانوردی ایران در گفتگو با آناتولی اعلام کرد هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی بندرچابهار این کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:خانه کارگر یک تشکل صنفی است و عمده بار و زحمت سازماندهی جامعه کارگری کشور به عهده این تشکل بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با پیشنهاد به دولت، سهام عدالت در دست مردم معامله پذیر می شود و دارندگان آن از اعمال حق رأی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران از تصیمیمات جدید برای جذب و بازگشت اجتماعی متکدیان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت اسامی روز های هفته ملی سلامت مردان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: برنامه نظام ارجاع الکترونیک در بستر پرونده الکترونیک بیماران ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت از نقاط حادثه خیز محور های مواصلاتی شهرستان بافت با توجه به آمار بالای تصادفات جاده ای بازدید و به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری اندیمشک گفت: اعضاء شورای حل اختلاف این شهرستان توانستند به بیش 120 فقره پرونده حقوقی و کیفری در هفت روز کاری رسیدگی و آن ها را با صلح و سازش مختومه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- 48 دستگاه بی تفاوت به درخواست های مردمی در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات معرفی شدند
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- نوعی زرافه با پوست سفید رنگ که در نوع خود نادر و نایاب هستند برای اولین بار در جنگلهای کنیا دیده شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- افزایش تقاضا در بازه های زمانی ویژه نظیر ایام نوروز 1398 و تعطیلات چند روزه 22 بهمن ماه سال جاری موجب می شود تا برخی سودجویان از طریق سایت های اینترنی اقدام به فروش بلیت جعلی هواپیما ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان گفت: افراد هنگام مراجعه به سایت های دیوار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- ویدئو زیر قصد دارد تا شما را با زیردریایی پیشرفته ایرانی به نام فاتح و جزئیات ساخت آن آشنا نماید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "قسمت بالایی" اثری در ژانر کمدی و درام به کارگردانی "نیل برگر" پس از نزدیک به یک ماه اکران توانست مرز فروش صد میلیون دلاری را پشت سر گذاشته و در رتبه دوم پرفروش ترین فیلم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا ایران معتقد است شاگردانش به خاطر کم تجربگی مغلوب الریان قطر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- مستند "روایت رهبری"، نام مستندی است که تصاویر آن از دل آرشیو صداوسیما در جهت مرور یک انتخاب چندین ساله ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که اگر گل سوم را نخوریم، حتماً می توانیم به بازی برگردیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی Khamenei_ir، نماهنگی را با عنوان "حماسه ی اصفهان" در راستای تقدیر روز گذشته رهبر انقلاب از حضور مردم اصفهان در تشییع شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان منتشر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مشکلاتی که سیاه پوستان در آمریکا هم اکنون در زندگی روزمره خود رو به رو هستند، این سوال را مطرح می کند که چرا بسیاری از سفید پوستان در آمریکا دونالد ترامپ را بر گزیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه درگیری در بانک ملت شعبه زند شیراز سرقت مسلحانه نبوده است، گفت: 2 اخلال گر نظم جلو بانک و درحمله به نگهبان توسط پلیس شیراز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: لغو نشست ویشه گراد می تواند موقعیت نخست وزیر رژیم صهیونیستی را در روند تبلیغات انتخاباتی به شدت متزلزل کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ماجرای برجام از ابتدا تا پایان آن درس سیاست خارجی و دیپلماسی نه بر اساس آنچه در دانشگاه های روابط بین الملل تدریس می شود بلکه بر اساس واقعیات موجود دنیا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از نصب دوربین تله ای در زیستگاه های خرس سیاه در شهرستان نیکشهر در راستای حفاظت از این گونه در معرض خطر انقراض خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده فرار از شب گفت: در این قصه زنده به گور کردن دختر ها در دوره صدر اسلامی را در قالب قصه مطرح کرده ام.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا شما را با راهکارهای افزایش آنتن دهی مودم وای فای آشنا کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- گفت وگوی امشب 18:30 که از شبکه خبر سیما پخش می شود به موضوع قیمت خودرو و تعدیل تقاضا خودرو در شب عید پرداخته است که در گزیده ای از این گفتگو را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پاختاکور با شکست النصر امارات، حریف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص نرخ انواع ارز بین بانکی، قیمت آپارتمان، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن ایران در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان قطری به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- آرامگاه شیخ صفی الدین اردبیلی یکی از آثار ثبت شده ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو، یکی از مکان های تاریخی و باستانی شهر اردبیل در شمال باختری ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم راه راه پوشان تورین قراردادش را با کالیاری دائمی و مسیرش را از یوونتوس جدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- محمد دلاوری مجری برنامه تهران 20 درباره بالا رفتن قیمت خودروها گفت: دلار بالا می رود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد به همراه تعدای از پرسنل اداره کل با حضور در منزل علی خوابگه محیط بان مجروح، از وی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- از دستاورد های وزارت آموزش وپرورش در چهل سالگی انقلاب، در معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی، رشد 38 درصدی مراکز آموزشی – رفاهی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- کاهش بارش ها در 20 سال پیاپی اخیر در استان هرمزگان باعث از بین رفتن پوشش گیاهی و فرسایش خاک و در نتیجه آن سبب تغییر اقلیم در استان هرمزگان بخصوص شهرستان جاسک شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن ایران در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان قطری به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر برنامه های مهاجم آرژانتینی نراتزوری، باشگاه اینتر را تهدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- شرکت "IKEA" یک قایق ساخته که از راه دور کنترل می شود و می تواند رودخانه ها را پاکسازی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه با اشاره به دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان لوازم داخل خودرو و اعتراف آن ها به 850 فقره سرقت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی ایتالیایی چلسی برای حفظ جایگاهش در این تیم باید منچسترسیتی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- در ششمین روز "هشتمین هم اندیشی سینما انقلاب" و "جایزه سینمایی ققنوس" فیلم" متری شیش و نیم" ساخته سعید روستایی در سالن شهدای سرچشمه بهارستان به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- خلیج فارس مواج، مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان، شکوفه های بهاری درخت بادام، زنان عاشورایی و ... گزیده ای از تصاویر منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس، عوارض برق مصرفی را در سال 98، 10 درصد تعیین کرده و مشترکان روستایی و چاه های کشاورزی را از شمول حکم این بند معاف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- بیست و دومین مرحله طرح رعد پلیس پیشگیری و کلانتری های سطح پایتخت صبح امروز سه شنبه (30 بهمن) با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک تحلیلگر مسائل سیاسی می گوید که حرکت معترضان فرانسوی موسوم به جلیقه زرد ها بسیار فراتر از آنچه انتظار می رفته پیش رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 3 تن مواد افیونی و دستگیری 4 سوداگر مرگ، طی دو عملیات جداگانه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۰    
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس نمایندگان آمریکا سیاست های دولت این کشور در قبال ایران از جمله خروج از توافق هسته ای را کاملا اشتباه توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- کیومرث مرادی ضمن اعلام جزئیاتی از آیین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، اظهار امیدواری کرد که این مراسم در قالب جشنی منظم و باشکوه برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دو بازیکن استقلال به سرمربی این تیم به دلیل نیمکت نشینی اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه بیش از 240 هزار شهید تقدیم نظام شده است، گفت: دشمن اگر بخواهد به ما و نظام خدشه ای وارد کند باید از روی جنازه ما عبور کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، گفت: خداوند متعال را شاکریم که چنین رهبر حکیمی به ما عطا فرموده و چنین مطالب والایی را در نقطه ای حساس از لحاظ تاریخی به ایشان الهام کرده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مصوب کردند قیمت هر متر مکعب فروش آب شرب شهری 20 تومان گران شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاعر و نویسنده و پژوهشگر ادبیات گفت: کتابی را برای نوجوانان نوشته ام که خنده باکلاس نام دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- هفته بیست وچهارم لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری 7 بازی پیگیری شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی از دومین عرضه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی در تاریخ ششم اسفند 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه می گوید که آمریکا در تلاش برای تجزیه سوریه و ایجاد شبه دولت در شرق رود فرات است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- سرطان در صدر بیماری های پرهزینه، چند توصیه برای درمان خشکی چشم، خطر کم خونی در کمین افراد گیاهخوار مطلق، کاهش روند زوال شناختی با مصرف سبزیجات پهن برگ ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فدراسیون تیر و کمان با حضور اعضای این مجمع برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- رقابت های لیگ برتر ووشوی باشگاه های کشور در بخش مردان پیگیری شد و با نتایج به دست آمده، تعیین قهرمان به هفته پایانی کشید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه خدمت رسانی برادران ما در سپاه محدود به فعالیت های قرارگاه خاتم الانبیاء نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت، از دستگیری 6 نفر از اعضاء یک باند تولید و توزیع قرص و مکمل های غیرمجاز ورزشی در بازار مروی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری شهرک قدس از دستگیری سارقان منزل در شهرک غرب خبر داد و گفت: این متهمان از منزل مال باخته 10 میلیارد ریال طلا و ارز سرقت کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیر امور منابع آب تهران بزرگ گفت: طی سه هفته گذشته با انسداد 21 حلقه چاه غیر مجاز از برداشت سالانه حدود 594 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- مجلس ترحیم و بزرگداشت برادر دکتر حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو های مسلح در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی گفت: گامی که باید با هدف ایجاد فرودگاه مدرن در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برداریم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف معافیت مالیاتی برای حقوق کارمندان در سال آینده را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت را محروم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- هشتمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای 11 نمایش صحنه ای در تالار های اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج، تئاتر مولوی، تالار حافظ ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- برنی سندرز سناتور دموکرات آمریکا اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 نامزد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند که کارانه اعضای هیئت علمی دانشگاه ها مشمول مالیات پلکانی می شود.